GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Информация за яз.Искър (за колегите които ще откриват) +снимки

4 posters

Go down

снимки - Информация за яз.Искър (за колегите които ще откриват) +снимки Empty Информация за яз.Искър (за колегите които ще откриват) +снимки

Писане  Plat1ka Пон 7 Юни 2010 - 17:29

Днес по традиция реших да се разходя до язовира за да видя какво е положението и да мога да направя тактиката за предстоящото откриване. Кефа да видиш този голям язовир толкова спокоен и тих е несръвним но за жалост това след седмица ще остане само спомен. Както и да е.

Като цяло водата е висока (както обикновенно за сезона) язовира е пълен до горе. Повечето места са заляти или трудо достъпни. Водата се е постоплила но рибата все още хвърля хайвер.

Ето малко снимки да придобиете представа за новото на водата и колегите които смятат да откриват там да си направят сметка.

Снимал съм най-посещаваните места по пътя за Самоков от към Щъркелово гнездо.

Първо снимка на местата от към Филмовата къща...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Незнам как е било миналата година там но тази година има изграден кей от който да си пуснете лодката както и ресторант със скра бира и прочие простотии заради които аз там няма да стъпя за да ловя риба.

Следват снимки от залива "Картофената нива" или мястото на шаранджиите.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Сега се връщаме на зад за към мойте любими места, следват малко снимки за да добиете представа до къде са стигнали рибите с любовната си игра....

[You must be registered and logged in to see this image.]

Дано не ми се случи да видя хора в треволяка с вили и харпуни в ръцете дебнещи платики и шарани пускащи хайвер. Тук отправям една молба към колегите риболовци. Ако уловите трофейна платика тя 100% ще има хайвер (там рибите си пускат хайвера до края на Юни) моля пускайите ги.

Продължаваме с обиколкота.

Мястото така известно като "Багера"

[You must be registered and logged in to see this image.]

След това на "Римския мост" "Двата камъка" "Резания стълб" това са имената които съм чувал за това място.

[You must be registered and logged in to see this image.]

И накрая една снимка на река Искър. Голяма но бистра за сажаление нямаше и помен от скобарите които някога съм ловил на този вир...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ами това е.

Желая успешно и уловисто откриване на всички колеги. Дано съм бил полезен на някой със снимките си.
Plat1ka
Plat1ka
...........................
  ...........................

Регистриран на : 20.01.2010
Брой мнения : 156 Рожд.дaта : 01.01.1981
Години : 43

Върнете се в началото Go down

снимки - Информация за яз.Искър (за колегите които ще откриват) +снимки Empty Re: Информация за яз.Искър (за колегите които ще откриват) +снимки

Писане  Валентин Караилиев Пон 7 Юни 2010 - 18:39

Чудесен разказ с картинки....да имаше някой и за Копринка да разкаже(покаже) така....Евала колега :609c1f728720fb
Валентин Караилиев
Валентин Караилиев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 03.04.2010
Брой мнения : 109 Рожд.дaта : 07.01.1980
Години : 44

Върнете се в началото Go down

снимки - Информация за яз.Искър (за колегите които ще откриват) +снимки Empty Re: Информация за яз.Искър (за колегите които ще откриват) +снимки

Писане  ???? Пон 7 Юни 2010 - 20:43

Казаха ми,че водата е заляла пътя за Филмовата къща,явно са ме излъгали..... и оттам и аз съм излъгал колегите тук,за което моля да бъда извинен...
Поздрави на Платиката,че ни даде супер актуално инфо + снимки!
Благодаря Колега!
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

снимки - Информация за яз.Искър (за колегите които ще откриват) +снимки Empty Re: Информация за яз.Искър (за колегите които ще откриват) +снимки

Писане  ???? Пон 7 Юни 2010 - 20:46

На снимките видях,че вече има готови лагери,та те са си цели села направо.... 41990
Дано да се намери място и за нас 231589
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

снимки - Информация за яз.Искър (за колегите които ще откриват) +снимки Empty Re: Информация за яз.Искър (за колегите които ще откриват) +снимки

Писане  ???? Пон 7 Юни 2010 - 20:52

Гледам снимките и немога да се нарадвам,колко е чисто и зелено само!
За съжаление след седмица ще е ..... :21fe7b94c4e424
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

снимки - Информация за яз.Искър (за колегите които ще откриват) +снимки Empty Re: Информация за яз.Искър (за колегите които ще откриват) +снимки

Писане  Тихомир Пон 7 Юни 2010 - 21:20

Платика пробвали Жипа .Готов ли е за новия офрод сезон и най-вече риболовния. super
Тихомир
Тихомир
...........................
  ...........................

Регистриран на : 21.12.2009
Брой мнения : 745 Рожд.дaта : 03.11.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

снимки - Информация за яз.Искър (за колегите които ще откриват) +снимки Empty Re: Информация за яз.Искър (за колегите които ще откриват) +снимки

Писане  Plat1ka Вто 8 Юни 2010 - 15:57

Е прбовах го как. На "Картофената нива" Слиза до водата и обратно и вика има ли още :) Няма грешка за момент не е прескочил за да се наложи да ползвам и 4х4.

Колеги от към Щъркела е имало почистваща Акция горе на паркингите. 70% от боклуците ги няма. Долу по брега всичко е отнесено от водата. Язовира е невероятно чист една от снимките съм си я сложил на декстопа. Така не съм го виждал никога. Единствения боклук който намерих беше една кофа от маслини насред прекрасна зелена поляна. Слязох от колата взех кофата и около нея набрах 30-40 пърхутки да има за салатата като се прибера.

Водата не е заляла нито еди но пътищата а и скоро няма да залива. Там където едно време се вдигаше и заливаше водата сега има бунгала и нали се сещате че няма да допуснат толкова високо ниво за да залее къщичките.

Ами това е поздрави на всичк и успешно откриване.

Аз ще откривам на Лобош в Неделя но след това съм на Искъра при всички вас. Ще има репортажи пък дано има и какво да снимаме на тях :)
Plat1ka
Plat1ka
...........................
  ...........................

Регистриран на : 20.01.2010
Брой мнения : 156 Рожд.дaта : 01.01.1981
Години : 43

Върнете се в началото Go down

снимки - Информация за яз.Искър (за колегите които ще откриват) +снимки Empty Re: Информация за яз.Искър (за колегите които ще откриват) +снимки

Писане  MITKO70 Сря 16 Юни 2010 - 0:48

Само да добавя и аз малко инфо.На язовира сме от 8.06 и водата си е висока .Спадаше по-малко ,но събота и неделя качи ,днес пак започна леко да спада.Ние сме след Картофената нива ,към Сухото дере,но е заляло доста треви ,на места и пътя до брега.
А ,бунгалата на Филмовата къща са над пътя ,там където заливаше ,но на дали ще стигне до това ниво около 600млн.куб.,за да залее пътя.Риболова много зле откъм каракуда,платика,костур .Единствено бяла риба излезе на влачене на откриването и от брега на пръчка ,но е трудно набавянето на стръв.
MITKO70
MITKO70
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.11.2009
Брой мнения : 62 Рожд.дaта : 06.07.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

снимки - Информация за яз.Искър (за колегите които ще откриват) +снимки Empty Re: Информация за яз.Искър (за колегите които ще откриват) +снимки

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите