GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Търся колесар за надуваема лодка-регистриран

3 posters

Go down

Търся колесар за надуваема лодка-регистриран Empty Търся колесар за надуваема лодка-регистриран

Писане  тони котев Пон 6 Окт 2014 - 23:09

Мой близък приятел си купи надуваема лодка , но след две три упражнения по сглобяване и разглобяване, реши да си закупи колесар и ме помоли да потърся.Лодката е 3 м., но колесара трябва да побира и по големи лодки., почти съм сигурен, че по нататък , ще си смени и лодката с по-голяма.
Тел. за връзка 0888370662 Тони
тони котев
тони котев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.06.2010
Брой мнения : 827 Рожд.дaта : 21.08.1966
Години : 57

Върнете се в началото Go down

Търся колесар за надуваема лодка-регистриран Empty Re: Търся колесар за надуваема лодка-регистриран

Писане  EU_BG_akademika Вто 7 Окт 2014 - 3:35

Според мен ще се набута, 3 метра лодка, ще я купи човек който ще я носи или на покрива или скатана, ако после ще продава с колесар, ще му е трудно да я продаде....ако си остави колесара, трябва пак с надуваем кил да вземе, а практиката показва, че човек като прогледне и се оглежда вече за RIB, а там колесара е друг, така че го посъветвай директно да продава галоша и да си вземе нещо по така барабар с колесара 509158
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Търся колесар за надуваема лодка-регистриран Empty Re: Търся колесар за надуваема лодка-регистриран

Писане  sllipi1 Вто 7 Окт 2014 - 14:39

за такава  лодка  по добре ремарке
sllipi1
sllipi1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 06.10.2011
Брой мнения : 1246 Рожд.дaта : 19.10.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Търся колесар за надуваема лодка-регистриран Empty Re: Търся колесар за надуваема лодка-регистриран

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите