GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Да спрем токаджиите и мрежарите

+26
тони котев
fishman
roko koko
chapara
bradata
icokanev
Моряка
Шморхи
georg
Nedeltcho Delev
strijok
rikitikitavi
nasco2
nissana
Любак
max
baispartan
gogolisec
Светозар Върбанов
eminem94
HarryCarp
Мънцата
Ресьора
Тедо
ПЛУВЧО
КИРО
30 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Да спрем токаджиите и мрежарите - Page 5 Empty Re: Да спрем токаджиите и мрежарите

Писане  Светозар Върбанов Сря 7 Дек 2011 - 22:10

По важното според мен е да се поддържа започнатото , както каза Вальо и да се гонят нещата до дупка ! Всеки сульо сложен на важен пост е длъжен да отговаря за това какво е направил защото парите от нашите данъци им плащат заплатите на тея мишки долни насрани ! Писна ми от заспали шефове на учреждения и агенции ! Гледат си чергата и чакат да им свърши мандата и да ги махнат , но лошото е ,че вече са налапани , като пеликани и ги боли газа кой какво е искал и кога ! Тоя мишок който прие петицията да му се търси сметка какво е свършил и постигнал по зададените му , като задължение неща , а не на края пак ни чул ни видял и не разбрал ! Искам да има най-накрая някой който да каже Аз съм човека към мен се обръщайте и Аз ще лобирам по Вашите проблеми да се решават ! Това искам Аз ! :d5b65c17bec10f
Светозар Върбанов
Светозар Върбанов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 02.03.2011
Брой мнения : 3176 Рожд.дaта : 15.10.1976
Години : 47

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/

Върнете се в началото Go down

Да спрем токаджиите и мрежарите - Page 5 Empty Re: Да спрем токаджиите и мрежарите

Писане  КИРО Сря 7 Дек 2011 - 23:00

Абе поне вече знаят,че има някакви си обединени любители риболовци,
дето ще бият мрежари и ИАРАджии. sunglasses2
Сега ще се намърдат по форумите ни,да следят какво им готвим.
Е - поне ще си сверят часовника надявам се.
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Да спрем токаджиите и мрежарите - Page 5 Empty Re: Да спрем токаджиите и мрежарите

Писане  georg Сря 7 Дек 2011 - 23:20

Ще помоля да не месите тракторите с петицята!
И от двата изхода съм заинтересован и мога да отстоявам позиции! f0169589900b7bd305e7
georg
georg
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 4165 Рожд.дaта : 28.04.1974
Години : 50

Върнете се в началото Go down

Да спрем токаджиите и мрежарите - Page 5 Empty Re: Да спрем токаджиите и мрежарите

Писане  КИРО Сря 7 Дек 2011 - 23:22

georg написа:Ще помоля да не месите тракторите с петицята!
И от двата изхода съм заинтересован и мога да отстоявам позиции! f0169589900b7bd305e7
Ти пък от де имаш пари за стачка? :217b315cad77fe
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Да спрем токаджиите и мрежарите - Page 5 Empty Re: Да спрем токаджиите и мрежарите

Писане  chapara Сря 7 Дек 2011 - 23:55

Не ми се коментирам много ,защото сми. нема.От сега ще ви кажа ,че петицията беше връчена на един "гащник",който се назландиса да се събереме за да слезне.Как господа мъже ще реагирате , ако токата на колана ви е на 15 см от дюкяна, ляво ,десно- нем азначение? Е тва е моето лично наблюдение ,жалко че не го заснех :5ff67901e688fa
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Да спрем токаджиите и мрежарите - Page 5 Empty Re: Да спрем токаджиите и мрежарите

Писане  nissana Чет 8 Дек 2011 - 16:59

Заро,аз бех пред него и па не го разбрах кво си мънка.Но си е вкарал яко шубе от нас ,което е добре,за всяко нещо звъни на Стефан,пита и т.н.Пълни безхаберници са цялото ведомство бесило дано поне разберат кво ги чака занапред и да слушат.
nissana
nissana
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.09.2009
Брой мнения : 765 Рожд.дaта : 30.04.1966
Години : 58

Върнете се в началото Go down

Да спрем токаджиите и мрежарите - Page 5 Empty Re: Да спрем токаджиите и мрежарите

Писане  nissana Чет 8 Дек 2011 - 17:10

Чапи и ти ли го скива?Бахти и мухъла.
nissana
nissana
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.09.2009
Брой мнения : 765 Рожд.дaта : 30.04.1966
Години : 58

Върнете се в началото Go down

Да спрем токаджиите и мрежарите - Page 5 Empty Re: Да спрем токаджиите и мрежарите

Писане  Моряка Пет 5 Апр 2013 - 21:07

goshotanchev написа:[You must be registered and logged in to see this link.]
Моряка
Моряка
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 8113 Рожд.дaта : 30.12.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Да спрем токаджиите и мрежарите - Page 5 Empty Re: Да спрем токаджиите и мрежарите

Писане  Атев Съб 6 Апр 2013 - 9:29

Миналата седмица бях в Плевен и в събота отидох с приятел на малкия язовир в Кайлъка (Тотлебеновия вал). Този язовир Радулов го е наел под наем от напоителни системи. Който иска да лови риба, трябва да стане член на неговото сдружение. Членската карта е 20 лева, но можеш да се лови и с дневна такса 2 лв.
Пристигнахме на язовира и гледаме, рибари много и всички заредили такъмите за бяла риба и един извади една. Отидох при него, той вече я беше прибрал в колата и го попитах не е ли забранен риболова на хищни риби и не се ли притеснява от ИАРА и той ми отговори, че на този язовир няма забрана.
Обадих се на Георги Михайлов - Началник отдел на СЕВЕРОИЗТОЧНА БЪЛГАРИЯ, само неговия номер имам и той ме свърза с Началник отдел ДУНАВ, на който разказах видяното и той каза, че веднага изпраща служител. Докато чаках служителя се свързах и с Началник отдел Плевен, който ми се заобеснява, че ако имало нарушител щял да глоби Радулов и десет минути по късно пристигна и Радулов, който започна да предопреждава рибарите да прибират такъмите. Служителят на ИАРА пристигна и го заведох при рибаря с уловената риба. Човека обясни, че си е платил билет и Радулов му казал, че на язовира няма забрани. Дефакто рибаря си получи акта, но виновника Радулов, който позволява да се лови бяла риба на язовира НЕ, а служителя ми обясни, че не може да направи акт и на Радулов само по обяснението на рибаря.
В понеделник се обадих на главния секретар на ИАРА и той се ангажира да провери случая.

Атев
Атев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.02.2012
Брой мнения : 651 Рожд.дaта : 10.07.1960
Години : 63

http://www.nariba-varna.com/

Върнете се в началото Go down

Да спрем токаджиите и мрежарите - Page 5 Empty Re: Да спрем токаджиите и мрежарите

Писане  krezo_bg Съб 6 Апр 2013 - 21:44

В случая според мене Радулов треба да яде опалака не любителя.
бесило
krezo_bg
krezo_bg
...........................
  ...........................

Регистриран на : 17.03.2010
Брой мнения : 954 Рожд.дaта : 04.11.1960
Години : 63

Върнете се в началото Go down

Да спрем токаджиите и мрежарите - Page 5 Empty Re: Да спрем токаджиите и мрежарите

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите