GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бракониери

+6
ПЛУВЧО
nasco2
YordanDanev
KREPEJA
sllipi1
Ribarina
10 posters

Go down

Бракониери Empty Бракониери

Писане  Ribarina Пон 2 Яну 2012 - 15:09

Днес официално се присъединих към тази гадна зган.
Прибирахме се и по пътя решихме да се отбием през Димчево да видим какво правят на мостовете.
На мостовете народ много,слизаме и гледаме всичко живо с парашути хващат таранка и платика.
Лапето ми вика дай да хванем по една риба,нали си обещал.Хубаво ама аз нямам нито парашут нито странно изкривена кука за засечка.Разрових багажника и намерих чернокопени чепарета и въдицата ми за риболов от лодка.Закачих чепарето с една малка тежест и дадох на лапето да клати под моста.За голяма моя изненада почти веднага започна да дърпа и навива .Ето какво хвана
[You must be registered and logged in to see this image.]
На следващите замятания празно нямаше.Детето направо изпадна в екстаз.При едно от пусканията лапето ме гледа странно и ми вика "Айло (ТОЙ НЕ МИ ВИКА ТАТКО) хванах голяма риба.Ние с майка му се засмяхме и погледнахме под моста където се мяташе ето това
[You must be registered and logged in to see this image.]
Беше леко закачено за опашката и си отиде обратно,но други като него че и по-малки отидоха в кофите на бракониерите.След това дойдоха и местните със серкмета голяма сеч на маломерна риба настана.
Качих се в колата и звъннах на ИАРА,като не ми вдигнаха на телефона за сигнали се свързах с тях чрез 112.
Такова отношение имат към проблема че тази година беше последната дето си плащам билет.Това е най безотговорната институция в България
Ribarina
Ribarina
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.03.2010
Брой мнения : 1898 Рожд.дaта : 29.06.1982
Години : 41

Върнете се в началото Go down

Бракониери Empty Re: Бракониери

Писане  sllipi1 Сря 9 Яну 2013 - 15:22

попаднах на едно клипче от миналата година и реших да го споделя с вас евала на колегите от клипа [You must be registered and logged in to see this link.]
sllipi1
sllipi1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 06.10.2011
Брой мнения : 1246 Рожд.дaта : 19.10.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Бракониери Empty Re: Бракониери

Писане  KREPEJA Пон 14 Яну 2013 - 17:05

sllipi1 написа:попаднах на едно клипче от миналата година и реших да го споделя с вас евала на колегите от клипа [You must be registered and logged in to see this link.]
Адмирации за колегите от клипа ! worshippy
KREPEJA
KREPEJA
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2011
Брой мнения : 195 Рожд.дaта : 04.07.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Бракониери Empty Re: Бракониери

Писане  YordanDanev Вто 15 Яну 2013 - 23:47

И на Грудовска е същата работа, миналата седмица като ходихме там, сутринта сварихме косачите и парашутистите с пълни чували риба, а вечерта ние си тръгваме а те отново идват. Като питах един бетерин от ония за какво му е толкова много риба, ми каза че я изкупували по един лев килото и предната нощ направил 50 кила платика.
Това е истината колеги, и скоро няма да се оправим да не казвам че хич няма да се оправим.
YordanDanev
YordanDanev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.11.2009
Брой мнения : 627 Рожд.дaта : 25.02.1976
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Бракониери Empty Re: Бракониери

Писане  nasco2 Сря 16 Яну 2013 - 11:22

YordanDanev написа:.............изкупували по един лев килото и предната нощ направил 50 кила платика.........



Това вече е огромна наглост 41990
nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

Бракониери Empty Re: Бракониери

Писане  ПЛУВЧО Пон 13 Яну 2014 - 14:19

Вчера,на яз Цонево под с.Аспарухово,трима момци(двамата са ми познати по физиономия,ама ...не знам  пусто и аз взех да одъртявам май.... spying ) с лодка Тритон се справиха много бързо с една мрежа(накълцана,разфасована и ...може би вече изгорена на брега).В мрежата имаше едно шаранче и една каракуда.Казаха ми,че на всяко влизане "разкрасяват" по една мрежа или герим.Само така. thumbsupsmileyanim  Нека бъдат за пример и всички да имаме тяхната смелост и всеотдайност. worshippy
А иначе,местните си го имат за даденост да си Фъргат мрежи,винтери,парашути и т.н. в реки и язовири. 21188  нож
ПЛУВЧО
ПЛУВЧО
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.12.2009
Брой мнения : 7387 Рожд.дaта : 01.12.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Бракониери Empty Re: Бракониери

Писане  Pesho N.Zagora Пон 13 Яну 2014 - 18:47

ПЛУВЧО написа:Вчера,на яз Цонево под с.Аспарухово,трима момци(двамата са ми познати по физиономия,ама ...не знам  пусто и аз взех да одъртявам май.... spying ) с лодка Тритон се справиха много бързо с една мрежа(накълцана,разфасована и ...може би вече изгорена на брега).В мрежата имаше едно шаранче и една каракуда.Казаха ми,че на всяко влизане "разкрасяват" по една мрежа или герим.Само така. thumbsupsmileyanim  Нека бъдат за пример и всички да имаме тяхната смелост и всеотдайност. worshippy
А иначе,местните си го имат за даденост да си Фъргат мрежи,винтери,парашути и т.н. в реки и язовири. 21188  нож

Те така трябва  clap thumbsUp_icon при нас е трагедия вече наглите Паничеревски цигани вече в Нова Загора си продават спокойно риба платика та нали са с иирата никой нищо не може нищо им каже нали за тях работят  шама b2bc149cf969a01bf36c те това нашата мила Родина, жална ний майка .
Същото е и Галъбово там само парашутисти друга въдица не се използва там.
Pesho N.Zagora
Pesho N.Zagora
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.11.2009
Брой мнения : 2566 Рожд.дaта : 15.04.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Бракониери Empty Re: Бракониери

Писане  krasi81 Пон 3 Мар 2014 - 18:37

Сега се прибирам от Мандра и дасе похваля че отбелязахме точка за нас срещу гадовете.След кратка организация патрул на 4 РПУ,ИАРА и моя милост като организатор бяха заловени две коли с мургави братя който се канеха да пускат мрежи но им приседна.Наглите мангали в паническия си бяг щяха да блъснат патрулката но вкрайна сметка бяха задържани така че радвайте се братя :рок: :рок: :рок: :рок:


Последната промяна е направена от krasi81 на Пон 3 Мар 2014 - 19:05; мнението е било променяно общо 1 път
krasi81
krasi81
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.07.2009
Брой мнения : 466 Рожд.дaта : 07.06.1981
Години : 42

Върнете се в началото Go down

Бракониери Empty Re: Бракониери

Писане  gogata1 Пон 3 Мар 2014 - 18:56

Браво  135d02aa35ad75a2cb71 556b43b07afed4656d79 
gogata1
gogata1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 13.11.2012
Брой мнения : 2030 Рожд.дaта : 21.10.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Бракониери Empty Re: Бракониери

Писане  ПЛУВЧО Пон 3 Мар 2014 - 19:04

Краси 556b43b07afed4656d79 super 
ПЛУВЧО
ПЛУВЧО
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.12.2009
Брой мнения : 7387 Рожд.дaта : 01.12.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Бракониери Empty Re: Бракониери

Писане  КИРО Пон 3 Мар 2014 - 19:12

ДооОООбре ве Краси.
Те не мирясаха ли след ОНЯ "бой" ве?
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Бракониери Empty Re: Бракониери

Писане  Pesho N.Zagora Пон 3 Мар 2014 - 20:12

И то в Бургас добре, а днес бях на Паничеревския залив под селото нагли, нагли мургавели пускат си мрежите без никакво претеснение въпреки обаждането на Иира те ги знае ли никви нидойдоха, идеше ми  whunter  няма управия  шама b2bc149cf969a01bf36c .
Малко снимчици на мангалите
[You must be registered and logged in to see this image.]
всяка вечер па през деня се щурмува залива
[You must be registered and logged in to see this image.].
Pesho N.Zagora
Pesho N.Zagora
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.11.2009
Брой мнения : 2566 Рожд.дaта : 15.04.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Бракониери Empty Re: Бракониери

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите