GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител)

+10
nissana
Тихомир
EU_BG_akademika
фишфрена
Шморхи
ufo
eminem94
esox hunter
max
Тедо
14 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 Empty Re: Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител)

Писане  Тедо Вто 21 Апр 2015 - 21:26

За съжаление дистрибуторите се оказаха доста пасивни - то като се замислиш, къде-къде по-лесно е за същите пари да продадеш един сонар...
Тедо
Тедо
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2009
Брой мнения : 1619 Рожд.дaта : 23.06.1974
Години : 49

http://www.zanderbg.com

Върнете се в началото Go down

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 Empty Re: Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител)

Писане  Тедо Пет 25 Сеп 2015 - 13:18

Колегите от Варна и региона може да се обръщат към Андон /Промарин/

Тези купчинки ги пращаме на изток :)

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 2wnad8z

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 4zspyh
Тедо
Тедо
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2009
Брой мнения : 1619 Рожд.дaта : 23.06.1974
Години : 49

http://www.zanderbg.com

Върнете се в началото Go down

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 Empty Re: Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител)

Писане  D.Dimitrov Пет 25 Сеп 2015 - 23:09



Благодаря за полезната информация. Възприех рекламата.
Във връзка с една твоя реклама в една друга тема попитах нещо. Очаквам отговор.
Поздрави.
avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 Empty Re: Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител)

Писане  Тедо Чет 7 Апр 2016 - 12:09

Ново при нас: Универсална пътека за колесар, лека и здрава - цена с монтаж 180лв

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 3091mpk


Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 1jp9vo

Скоро ще кача как стои и на други модели колесари.
Тедо
Тедо
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2009
Брой мнения : 1619 Рожд.дaта : 23.06.1974
Години : 49

http://www.zanderbg.com

Върнете се в началото Go down

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 Empty Re: Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител)

Писане  EU_BG_akademika Пон 18 Апр 2016 - 19:57

Тедо написа:Скоро ще кача как стои и на други модели колесари.
Чакам да видя как стои на колесар за RIB и инфо, къде във Варна се изпълнява монтажът 12666
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 Empty Re: Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител)

Писане  Plamen Пон 18 Апр 2016 - 20:21

EU_BG_akademika написа:
Тедо написа:Скоро ще кача как стои и на други модели колесари.
Чакам да видя как стои на колесар за RIB и инфо, къде във Варна се изпълнява монтажът 12666


 d776892fea672e9d795a Къде блееш бе смях

Още в събота писах и пуснах снимки. 509158 Причината да е недовършена пътеката също съм я писал. Монтажът ми го извърши един много опитен фитер. Мога да те свържа с него, ако решиш.
Plamen
Plamen
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.11.2012
Брой мнения : 1777 Рожд.дaта : 12.04.1974
Години : 50

Върнете се в началото Go down

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 Empty Re: Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител)

Писане  EU_BG_akademika Пон 18 Апр 2016 - 20:53

p_trustworthy написа:

Още в събота писах и пуснах снимки. 509158  Причината да е недовършена пътеката също съм я писал. Монтажът ми го извърши един много опитен фитер. Мога да те свържа с него, ако решиш.
Ами изпуснал съм го това, ама при моят колесар не знам как ще стане, колесар който вози тон и кусур лодка, съвсем не е толкова рахитичен като показаният от теб 12666
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 Empty Re: Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител)

Писане  Plamen Пон 18 Апр 2016 - 21:21

Конфигурацията я измислихме на място с майстора. Дали носи тон и половина или кило и половина няма толкова значение за пътеката. Гледаш как са разположени гредите на колесаря, мериш и преценяваш   sunglasses2   Парчетата са 1200 мм х 270 мм. На теб сигурно ще ти трябват поне 3 (да не казвам 4), съдейки по това, че на нас 2 не ни стигнаха за малко, но на рахитичен колесар не му се полага трети лист. Ако искаш да си направиш булевард "Сливница", може и 10 да не ти стигнат :здравей:   
Ако го правиш от алуминиев рифелен лист, ще ти излезе едно 300-400 лв само материалът, а отделно ще имаш да огъваш, ще ти трябват планки за закрепване, винтове или нитове...Ако го направиш от ГВ рифелна ламарина, ще добавиш бая килограми към теглото и ще ти се вдигне разходът на Тойотата 6e6ebecd09233a2d4a30
Ти си знаеш. Аз лично съм на мнение, че решетките на Тедо са едно много добро бюджетно решение.
Plamen
Plamen
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.11.2012
Брой мнения : 1777 Рожд.дaта : 12.04.1974
Години : 50

Върнете се в началото Go down

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 Empty Re: Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител)

Писане  EU_BG_akademika Вто 19 Апр 2016 - 5:32

Ти не ме разбра, аз не казвам нищо лошо за пътеките на Тедо, напротив, съвсем прилични ми изглеждат, обаче....
1. тази лодка не можем да я хванем 4 човека и да я преместим някъде в пространството, та да си правя аз колесаря
2. задната греда е подвижна и за нея не може да се хване нищо......
3.Лично аз си нямам идея как може да стане, гредите имат гума по средата 12666
4 днес ще направя dce6ea135d817e20cff5  до колкото мога...
5. Ти ми даваш 8ac9254b304298904130 на човека, да го закарам да види и да каже какво и как може да стане.

Впрочем имам някоя и друга снимка

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 036837413

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 036837414

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 036837415

това е задната греда, но както казах е подвижна

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 036837416

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 036837417

Този колесар с 20 ролки, това исках да кажа относно рахита на твоя 226711

пп Сега като се замисля за тия гуми, може и да може да се ходи по този колесар и без пътека......разбира се е по добре с нея, предполагам, че между гредите може да се парне пътечката, ще премеря днес12666
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 Empty Re: Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител)

Писане  Plamen Вто 19 Апр 2016 - 7:24

1. Няма и нужда да се вдига на ръка лодката. Пускаш я на вода и я швартоваш, докато си свършиш работата по колесара  sunglasses2 Нашата лодка тежи два пъти по-малко от твоята, но пак не бих се наел да я вдигам на ръка.

2. Пътеката ще си я сложиш докъдето позволява конструкцията. Нашата затова не стига до края, но не е и необходимо.

3. Точно за такава конструкция може да се окаже, че алуминиева пътека е по-подходяща, защото решетките са високи към 30 мм, а гледам, че нямаш много място под кила на лодката.

4. Прави, мери и мисли! Друг начин няма :здравей:
5. Ще го имаш на л.с. по-късно sunglasses2
Plamen
Plamen
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.11.2012
Брой мнения : 1777 Рожд.дaта : 12.04.1974
Години : 50

Върнете се в началото Go down

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 Empty Re: Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител)

Писане  Тедо Вто 19 Апр 2016 - 12:07

Освен 120х27см имам и 100х27см... Мога да ви пратя платна, които да наложите на колесара си и да си прецените дали ви върши работа - доставката с Еконт за 2бр излезе 12лв. /Ако никак не пасват и искате да ги върнете, просто ще трябва да платите и обратния куриер/

Само бих препоръчал да се хващат със скоби/болтове вместо да се заваряват с електрожен.
Бих могъл да доставя и поцинковани скоби, ако си вземете размерите.
Тедо
Тедо
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2009
Брой мнения : 1619 Рожд.дaта : 23.06.1974
Години : 49

http://www.zanderbg.com

Върнете се в началото Go down

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 Empty Re: Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител)

Писане  Plamen Вто 19 Апр 2016 - 12:34

С болтове е по-добре, но аз лично предпочетох заварка като по-лесен вариант. Така или иначе не се изисква сериозна заварка, а само леки шевове на няколко места.
Plamen
Plamen
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.11.2012
Брой мнения : 1777 Рожд.дaта : 12.04.1974
Години : 50

Върнете се в началото Go down

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 Empty Re: Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител)

Писане  EU_BG_akademika Вто 19 Апр 2016 - 18:48

p_trustworthy написа: Така или иначе не се изисква сериозна заварка, а само леки шевове на няколко места.
Аха и ръждата точно от там тръгва, скобите са в пъти по добре :здравей: Днес не ми остана време, в четвъртък ще премеря височината и ширината на свободното пространство. Тази пътека ще трябва само ако пускам сам, иначе съм в лодката, отвързвам се и с който съм дърпа джипа, после пуска колесаря и се качвам отгоре му. Но е добре да има, ако има мегдан ще взема :здравей:
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител) - Page 3 Empty Re: Ремаркета и колесари RESPO (сертифициран производител)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите