GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !!

5 posters

Go down

EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !! Empty EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !!

Писане  str.hadjiev Пет 11 Май 2012 - 23:56

Здравейте представител съм на храни за домашни любимци - кучета , котки и др .Ако имате проблеми , не само с храненето на вашият домашен любимец - питайте, ако не съм компетентен, поне ще ви насоча за вашия район и специалист 488232
www.euкanuba.bg
тел 0897 049 862


Последната промяна е направена от str.hadjiev на Съб 12 Май 2012 - 12:29; мнението е било променяно общо 1 път
str.hadjiev
str.hadjiev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 04.10.2010
Брой мнения : 753 Рожд.дaта : 06.08.1974
Години : 49

http://www.eukanuba.bg

Върнете се в началото Go down

EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !! Empty Re: EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !!

Писане  Светозар Върбанов Съб 12 Май 2012 - 0:17

Веднага питам - защо моята маймуна ( чау-чау ) не яде суха храна за кучета ? Стояла е гладна 4 дена и не е близнала гранулите на какво се дължи това ? Яде само пилешки фенери , пастет и салами - нищо друго !
Светозар Върбанов
Светозар Върбанов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 02.03.2011
Брой мнения : 3176 Рожд.дaта : 15.10.1976
Години : 47

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/

Върнете се в началото Go down

EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !! Empty Re: EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !!

Писане  ivojekov_vet Съб 12 Май 2012 - 7:16

Светозар Върбанов написа:Веднага питам - защо моята маймуна ( чау-чау ) не яде суха храна за кучета ? Стояла е гладна 4 дена и не е близнала гранулите на какво се дължи това ? Яде само пилешки фенери , пастет и салами - нищо друго !
Ако продължаваш да наблягаш на саламите, ще имаш чести неприятни срещи с колегите от Ст. Загора и Бургас 484712
ivojekov_vet
ivojekov_vet
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.10.2010
Брой мнения : 227 Рожд.дaта : 18.09.1958
Години : 65

Върнете се в началото Go down

EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !! Empty Re: EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !!

Писане  Светозар Върбанов Съб 12 Май 2012 - 8:12

А на въпроса защо не яде суха храна имаш ли отговор ?
Светозар Върбанов
Светозар Върбанов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 02.03.2011
Брой мнения : 3176 Рожд.дaта : 15.10.1976
Години : 47

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/

Върнете се в началото Go down

EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !! Empty Re: EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !!

Писане  str.hadjiev Съб 12 Май 2012 - 12:28

Светозар Върбанов написа:А на въпроса защо не яде суха храна имаш ли отговор ?
Защото даваш фенери и салами - един път като им свикне и не ще да помирише суха храна. Има начин да я научиш , но само с гладуване не става .
Като начало - на колко години е ? Другото важно нещо , щом е толкова придричиво е да пробваш супер премиум храни от около 9-10лв/кг и пак има определени трикове, не очаквай да стане веднага. Не знам до колко си упорит и какъв бюджет си решил да харчиш за кучето си , но ако решиш - сподели и ще се опитам да помогна. :609c1f728720fb
str.hadjiev
str.hadjiev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 04.10.2010
Брой мнения : 753 Рожд.дaта : 06.08.1974
Години : 49

http://www.eukanuba.bg

Върнете се в началото Go down

EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !! Empty Re: EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !!

Писане  ivojekov_vet Съб 12 Май 2012 - 12:34

Светозар Върбанов написа:А на въпроса защо не яде суха храна имаш ли отговор ?
По принцип консервите и домашната храна са по апетитни и животните ги предпочитат, но е много индивидуално и в голяма степен е въпрос на възпитание. Сухите храни обаче не могат да се поставят под един знаменател. Когато ги препоръчваме става въпрос за супер премиум класове /Над 10 лв за кг./. Те са адаптирани към нуждите на животното съобразно възраст, тегло, породни особенности, физиологично състояние и т.н.Ниските класове, предлагани предимно в хипермаркетите са евтини защото са само на растителна основа, овкусени, ароматизирани и оцветени - спрямо тях салама е за предпочинтане sausage
ivojekov_vet
ivojekov_vet
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.10.2010
Брой мнения : 227 Рожд.дaта : 18.09.1958
Години : 65

Върнете се в началото Go down

EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !! Empty Re: EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !!

Писане  Светозар Върбанов Съб 12 Май 2012 - 14:09

Давал съм и и консерви и гладна е стояла само със суха храна от най скъпата на педи грии пал и пак не близва ! Вече е на 5г ! Като малка ядеше всичко , но от втората година отказа да яде каквото и да е освен фенери , гръкляни и свински кокали . Нямам намерение да се престаравам с гледането и , но и така ми излиза солено ! На ядене изяжда 1 пакет фенери + един телешки салам 0,400гр ! Нямам и времето да се занимавам толкова много с нея !
Светозар Върбанов
Светозар Върбанов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 02.03.2011
Брой мнения : 3176 Рожд.дaта : 15.10.1976
Години : 47

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/

Върнете се в началото Go down

EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !! Empty Re: EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !!

Писане  EU_BG_akademika Пет 18 Май 2012 - 21:33

str.hadjiev написа:Здравейте представител съм на храни за домашни любимци - кучета , котки и др .Ако имате проблеми , не само с храненето на вашият домашен любимец - питайте, ако не съм компетентен, поне ще ви насоча за вашия район и специалист 488232
www.euкanuba.bg
тел 0897 049 862
Адреса не работи. Моят куч, околу пидиситяхту кила си излапва 15кг на месец Чапи, Дарлинг разни таквиз.
Как се харчат при вас?
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !! Empty Re: EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !!

Писане  gogolisec Пет 18 Май 2012 - 21:55

Адреса не бачка, ама сайта си го има, само дето и аз не намерих цени..?
http://www.eukanuba.bg/products/naturally-wild.html
gogolisec
gogolisec
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.05.2009
Брой мнения : 4181 Рожд.дaта : 10.07.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !! Empty Re: EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !!

Писане  EU_BG_akademika Съб 19 Май 2012 - 6:17

gogolisec написа:Адреса не бачка, ама сайта си го има, само дето и аз не намерих цени..?
http://www.eukanuba.bg/products/naturally-wild.html
Цената е около 10лв за килограм. Най евтиният вариянт е 15кг 130лв или нещо подобно. Те го те. 364672
http://zoomall.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%B8/Eukanuba-50.
Е извинявам се, но не съм разбрал, че става въпрос за конкретна марка..
За съжаление не е за мен poorsmilie
Ние сме по прости кучове, минаваме и със саламче sausage
Няма кой да ни плаща луканка money6
:609c1f728720fb
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !! Empty Re: EUКANUBA - Истинската храна за вашите домашни любимци !!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите