GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Яз.Искър Вълчи дол

3 posters

Go down

Яз.Искър Вълчи дол Empty Яз.Искър Вълчи дол

Писане  Кирил Калчев Вто 12 Юни 2012 - 22:28

Здравейте колеги отвори ми се възможност да посетя частния язовир към Вълчи дол Искър можете ли да ми дадете някаква информация за там. Ако някой е посетил язовира да сподели за излета там просто да знам как да се подготвя благодаря предварително 12666
Кирил Калчев
Кирил Калчев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2011
Брой мнения : 1056 Рожд.дaта : 01.07.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Яз.Искър Вълчи дол Empty Re: Яз.Искър Вълчи дол

Писане  Кирил Калчев Сря 13 Юни 2012 - 8:15

12666 12666 12666
Кирил Калчев
Кирил Калчев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2011
Брой мнения : 1056 Рожд.дaта : 01.07.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Яз.Искър Вълчи дол Empty Re: Яз.Искър Вълчи дол

Писане  rikitikitavi Сря 13 Юни 2012 - 9:39

По мое инфо има бяла риба и шаран. От дребните има каракуда и бабушка. Вземи си малки рибки и заложи поне две отстрани по към стената само на кука без тежест. На рибките им одрежи опашките. за останалите риби си вземи фидер и си намери някое ръбче на 20тина метра навътре. Захранка от магазина ама повземи повечко бял и торен. Също и консерви от млечна царевица. Има много риба и след началното задраво захранване трябва да храниш постоянно. На всяко кълване.
rikitikitavi
rikitikitavi
...........................
  ...........................

Регистриран на : 25.02.2010
Брой мнения : 2279 Рожд.дaта : 12.05.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Яз.Искър Вълчи дол Empty Re: Яз.Искър Вълчи дол

Писане  Кирил Калчев Сря 13 Юни 2012 - 9:47

rikitikitavi написа:По мое инфо има бяла риба и шаран. От дребните има каракуда и бабушка. Вземи си малки рибки и заложи поне две отстрани по към стената само на кука без тежест. На рибките им одрежи опашките. за останалите риби си вземи фидер и си намери някое ръбче на 20тина метра навътре. Захранка от магазина ама повземи повечко бял и торен. Също и консерви от млечна царевица. Има много риба и след началното задраво захранване трябва да храниш постоянно. На всяко кълване.

Май ще сме заедно чакай :8ac9254b304298
Кирил Калчев
Кирил Калчев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2011
Брой мнения : 1056 Рожд.дaта : 01.07.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Яз.Искър Вълчи дол Empty Re: Яз.Искър Вълчи дол

Писане  Кирил Калчев Съб 16 Юни 2012 - 23:19

Утре с колегата rikitikitavi мятаме шараните
дай боже после да има репортаж sunglasses2

п.с е то и да има и да няма риба пак ще има репортаж
:b23b8673c6466f няма време , как се спи сега не знам ся щи кажа
Кирил Калчев
Кирил Калчев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2011
Брой мнения : 1056 Рожд.дaта : 01.07.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Яз.Искър Вълчи дол Empty Re: Яз.Искър Вълчи дол

Писане  rikitikitavi Вто 19 Юни 2012 - 12:03

минаха малко дни да се поуспокоят нервите и вече мога да драсна няколко реда.
Язовира е пълен с риба и то доста трофейни рибоци.За мое огромно съжаление не успях да хвана и една риба цял ден. Сутринта подходихме стандартно с правене на петна за едри и дребни риби при близка дистанция и различни типове хранене. Имаше петно с ароматизирана царевица с глина и бисквита. Имаше и петно за фидер и плувка с пелети, добра захранка и бели червей. За ритум първобеше послано едно петно и чак тогава почнах ритъм с фидера.Отделно имаше и въдици с мъртва рибка за хишник. След най-различни опити се оказа, че всичките риби в язовира са на повърхноста и по никакъв начин не можем да ги излъжем да слязат в ледената вода на дъното. До едно паднало дърво имаше наизлезли на припек много 200грамови червеноперки. Хванах няколко за проба ама не бяхме дошли за това. Пробвахме на повърхноста и колегите изкараха няколко таранки по близо килце. Докато събера една плувка и се скриха.После се пробвах да дигна храната горе и да правя бавно потъващо петно. за поовин час завъртях червеноперките и после явно дойде голама риба и ги пръсна. Ама не можах да накарам да кълве. Каквото и да правих не можах да накарам да ми клъвне нищо по едро от червенопер. Слетобедното кълване на повърхността се изрази в няколко таранки от споменатия калибър и някоя о червеноперките. В 16 часа почна постепенно усилващ се вятър и рибата слезе още надолу и така и не можахме да я хванем. Разбира се пробвах и силикони ма имах едно рахитично чук и толкоз.
За край какво да кажа. Явно хич ме няма в речния риболов. Приемам всякакви съвети.А в таранката имаше хайвер, добре узрял.
rikitikitavi
rikitikitavi
...........................
  ...........................

Регистриран на : 25.02.2010
Брой мнения : 2279 Рожд.дaта : 12.05.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Яз.Искър Вълчи дол Empty Re: Яз.Искър Вълчи дол

Писане  xpynxpyn Вто 19 Юни 2012 - 17:41

Рики все едно чета моя излет на Звънец.....единственото което направих е да преовлажня захранката за да правя хубав облак и да задържа таранката ...Иначе идилия .Риба има скача като бясна но е на 40 санта под повърхността ...между другото бях единствения който хващаше...Ми при положение ,че пред нас е 3.50 метра кой да се сети да си вдигне чак толкова плувката :217b315cad77fe :217b315cad77fe ...на 22 заминавам пак за там и ще ми е интересно ако някой сподели нещо...
xpynxpyn
xpynxpyn
...........................
  ...........................

Регистриран на : 07.06.2010
Брой мнения : 279 Рожд.дaта : 01.12.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Яз.Искър Вълчи дол Empty Re: Яз.Искър Вълчи дол

Писане  Кирил Калчев Вто 19 Юни 2012 - 23:24

xpynxpyn написа:Рики все едно чета моя излет на Звънец.....

А ние чакаме някой ходил на Звънец да сподели нещо тук [You must be registered and logged in to see this link.]
Кирил Калчев
Кирил Калчев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2011
Брой мнения : 1056 Рожд.дaта : 01.07.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Яз.Искър Вълчи дол Empty Re: Яз.Искър Вълчи дол

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите