GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ако имате познати в САЩ и играят на търгове сега е моментът

+5
вакрил
Ribarina
Светозар Върбанов
Шморхи
Мънцата
9 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Ако имате познати в САЩ и играят на търгове сега е моментът - Page 2 Empty Re: Ако имате познати в САЩ и играят на търгове сега е моментът

Писане  Мънцата Вто 25 Дек 2012 - 18:41

max написа:
тони котев написа:Близък приятел отива на гости до Калифорния и каза , че не проблем да ми докара един сонар.Въпроса е, ще върши ли работа от там.Става въпрос за Хъми 998 , там разбрах, че струва на 1/3 от цената в България, ама ако не работи джипиеса примерно или някои от другите функции да не стане да си го бия в главата.
За джига си трябва такъв клас сонар, иначе се разкарваш като турист в язовира и разчиташ на случайноста.
Ако някой знае нещо повече ,нека сподели.
Тонка лекция мога да изнеса (вече) на тая тема sunglasses2 Нямаш ядове само ще си с футове и фаренхаид но всичко останало е ок над 10 сонара съм вкарал от Канада (канадските са с бг. меню за разлика от US)Мънцата също може да каже това онова 488232
:d5116e0ebf2fc8 Точно така е Ники 135d02aa35ad75a2cb71 Тони, на твое място обаче бих си взел Лоурънс HDS sunglasses2
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Ако имате познати в САЩ и играят на търгове сега е моментът - Page 2 Empty 123

Писане  max Вто 25 Дек 2012 - 22:29

EU_BG_akademika написа:
Светозар Върбанов написа:Щом можеш да докараш без да обмитяваш контейнер с 2 коли до Варна за 1500$ и 500лв влизам ти на партия , ако поръчваш нещо и случайно ти е празен половината контейнер sunglasses2 Тоя Гугъл кви ги пишел , а аз да не знам и се занимавам с някакви руснаци измамници дето ми спестяват половината пари от " дребни " таксички и прочие , че и контейнера ми осигуряват и колите карат до него смях Вече знам ! Ще се съветвам с чичко Гугъл !
Никъде не съм казал без мито и ддс... смях и става въпрос за една кола, за две явно са 3000, но можеш да се пазариш за втората такса. Аз не разбирам как се вкарва кола в Европа и не се плаща ддс.....
Особенно при тази дисплинирана германска нация, но като ми сеналожи да си пазарувам кола, сто сто ще науча всико, можеш да ми вярваш смях :6e6ebecd09233a смях :609c1f728720fb
Пишеш колите на немска фирма и регистрираш на 1.3та от таксите в Бг. после немската фактурира на Бг фирма sunglasses2 която (веднага) ти продава и си носи одговорност за действията (ако се окаже некоректна към някой ...........). :609c1f728720fb спестяваш DECRA около 1300лв + ддс върху фактурата и някакво мито :609c1f728720fb
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Ако имате познати в САЩ и играят на търгове сега е моментът - Page 2 Empty 123

Писане  max Вто 25 Дек 2012 - 23:40

Ново 20 :217b315cad77fe ако е истина ......... [You must be registered and logged in to see this link.] има и за сладка вода sunglasses2
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Ако имате познати в САЩ и играят на търгове сега е моментът - Page 2 Empty Re: Ако имате познати в САЩ и играят на търгове сега е моментът

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите