GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Да си върнем България!

+51
EU_BG_akademika
max
светльо-toxin34
d_bozhkov
JENIA
georg
Nedeltcho Delev
Pavkata 1977
vatus
divein
ivo75
antares
Pesho N.Zagora
ПЛУВЧО
Тихомир
gogo26
Веско Жечев
Albena
chapara
fokobg
Ogi
gloupan
emolf
Васил
nikgeo
Иван
Тедо
Мънцата
nasco2
Кирил Калчев
Дели
Шморхи
savi aleksiev
ufo
Вельо
emo vasilev
gogolisec
emanuil
veis
sllipi1
наско хвойнев
HAZART
Атев
JimBeam
strijok
roko koko
Светозар Върбанов
КИРО
nissana
Любак
carpsliven2
55 posters

Страница 5 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  Мънцата Вто 19 Фев 2013 - 22:36

Тедо написа:Показаха и как 20-ина души замерват група полицаи с камъни и каквото им падне... В един момент полицаите тръгнаха и ги ступаха... С тия камъни и бутилки е въпрос на време да утрепят някого...
Точно за това става дума, на такива са им малко тупаниците, заради 20-30 келеша може да стане ... :5ff67901e688fa
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  roko koko Вто 19 Фев 2013 - 23:06

Точно ,ебати боклука (и тия около него)ЗАРАДИ ТАКИВА ЛУМПЕНИ ,се опорочи целенасочения гняв народен.....аз не съм се напивал така........толкова трудна схема за разгадаване е ..............ама с мойта проста глава стигнах до извода ,че който го може го може ,успяха да ни разединят................учили са за това хората ...........някак си...........и отличници са били.........
roko koko
roko koko
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.09.2010
Брой мнения : 4391 Рожд.дaта : 23.04.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  chapara Вто 19 Фев 2013 - 23:46

fokobg написа:То какво става у БГ-то бре?малееее че то ме хвана страх да си идвам

И аз брат ще изчакам , като хъшовете sunglasses2
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  Albena Сря 20 Фев 2013 - 1:04

Колеги, не става дума само за ЧЕЗ , бях е ЕРП и знам ..повече от колкото искам да знам.Не се притеснявам да го кажя,ама май всички го знаете.Такива далавери и такива връзки и т.н..Знаете ли ,че основните сървъри на ЕнергоПро са в София?И че в Варна няма чехи-босове.Че управлението е на 15ет на кулите и още ....много
Albena
Albena
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 3909 Рожд.дaта : 07.05.1964
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  Веско Жечев Сря 20 Фев 2013 - 4:10

Мънцата написа:
Любак написа:Колко време трябва да управлява Б.Б., за да се пребори с лошите, 4-8-12-16-24-40 год. ? 12666
Колко време Ви е необходимо, за да прецените, че даден политик не става за тази работа ?
Брат, лично моето мнение, без да ангажирам никой с него, е, че поне до този момент по-добър политик от ББ не сме имали no2 Защо според теб не става? Въпроса е в това, че не е слънце, за да огрее навсякъде и недоволни винаги ще има! Не забравяйте, че тази криза еба мамата на всички ни! Приемете, че ББ е мениджър на предприятие, наречено България. Това предприятие докарва определен оборот, с който обаче не може да си плати заплатите на служителите /респективно нас/, да не говорим за амортизационни отчисления, инвестициии и пр. Е, как да стане ве братче? Да не е Христос, че да нахрани народа с два ляба и две риби? no2
Мънцони, аз пък съм на точно обратното мнение, а то е, че Б.Б. е върха на на некомпетентостта , некъдърността, крадливостта и лицемерието на цялата политическа пасмина управлявала и управляваща до сега за целия 23годишен преход!
Тези дни се убедих окончателно в това, иначе и аз като теб мислех, че алтернатива на Боко няма и на предстоящите изборите ще гласувам за първи и последен път за ББ,ама с отвращение както казваше лицето Иван Костов преди години, само и само да не се върнат тройните Червени Гяволи, обаче тоя бабаит твърде много ми дойде....вече....
Не знам къде може и не може да огрее, ама си мисля че не е работа на един добър политик, или мениджър (какъвто ББ не е!) да се вре навсякъде и да внушава на хората, че всичко става само с неговата благословия, напротив добрия мениджър и управленец назначава подготвени и компетентни хора, дава им пълни правомощия, не им се бърка/пречи и тогава иска резултати,а схемата на Б е "никой нищо да не прави без личното ми одобрение, че ще има шамари", всъщност управлението на държавната машина няма нищо общо с управлението на фирма, че да го виждам ББ в ролята на мениджър.....по-скоро егото му го прави неуспял диктатор
Ся, за протеста в София.........че имаше провокации, имаше, ама ми се върти един въпрос, как така десетина лумпена с няколко камъка и пиратки уплашиха стотици бронирани от главата до петите жандармеристи на отцепен и пуст булевард, че те тръгнаха наред да бият и в действителност пострадаха хора които просто присъстваха ?Милиционерите били провокирани ....мда де , ама се сещам за нетолкова далечен случай, когато голяма група мангали вилняха с брадви и камъни една нощ в Красна Поляна и пред очите на същата тази жандармерия изпочупиха и запалиха няколко коли без никаква ответна реакция от страна на милицията 12666
За надутите и нереални сметки за ток и на децата е ясно, че това си е поредната схема за пълнене на партийните касички преди изборите, мощно и като за последно, въпроса е чии касички........тъ,по този повод ако сте забравили, как се дуеше в типичния си махленски стил Геройко преди три години на ЕРП-тата , те туканка си припомнете и си направете изводи, какво се е променило от 2010г насам, колко се качи тока, колко зелени и кафеви енергии се добавиха и всичко това под чий надзор и управление и те така........ [You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
Веско Жечев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 07.11.2009
Брой мнения : 173 Рожд.дaта : 23.03.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  Любак Сря 20 Фев 2013 - 8:08

Добро утро колеги.


Веско Жечев написа:....... Б.Б. е върха на на некомпетентостта , некъдърността, крадливостта и лицемерието на цялата политическа пасмина управлявала и управляваща до сега за целия 23годишен преход!............

Имало и друг, ...........да мисли като мен. 65ace96196811c664645

И не се страхуваме да кажем !!!!

- ,, Царят е гол " . -
Ханс Кристиан Андерсен —,, Новите дрехи на царя "





Любак
Любак
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.05.2009
Брой мнения : 11761 Рожд.дaта : 19.07.1953
Години : 70

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  roko koko Сря 20 Фев 2013 - 9:23

Правителството подаде оставка.........
roko koko
roko koko
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.09.2010
Брой мнения : 4391 Рожд.дaта : 23.04.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  savi aleksiev Сря 20 Фев 2013 - 9:26

А ЧЕСТИТО 12666

А аз 172a794c644ad7f407f5 до аптеката за вазелин, чувал съм че боляло а аз не търпя болка шама


Последната промяна е направена от savi aleksiev на Сря 20 Фев 2013 - 9:39; мнението е било променяно общо 1 път
savi aleksiev
savi aleksiev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 30.10.2009
Брой мнения : 3331 Рожд.дaта : 05.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  roko koko Сря 20 Фев 2013 - 9:27

Струва ми се ,че е ала бала и президента няма да им я приеме....
roko koko
roko koko
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.09.2010
Брой мнения : 4391 Рожд.дaта : 23.04.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  КИРО Сря 20 Фев 2013 - 9:37

Не му разбирам там - на политиката де,

но поне съм сигурен,че сафрида ще дойде още през април. :dancingHappy_i
КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  gogo26 Сря 20 Фев 2013 - 9:42

Ужас!Само това ни липсва!
Гледайте сега БСП и ибрикчиите как ще се мъчат като голи охлюви пак да се хлъзнат във властта!
НО ТОВА НЕ БИВА ДА СТАВА!!!!!
Сега може да стане наистина кърваво 41990
gogo26
gogo26
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.02.2010
Брой мнения : 940 Рожд.дaта : 26.10.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty 123

Писане  max Сря 20 Фев 2013 - 9:47

Колеги не се врьзваите на поредния финт на супермен.Плевенлиев е Боико /нали знаете?/ 488232
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  Дели Сря 20 Фев 2013 - 9:53

Не се връзвайте и довечера на площада. Там най-върви да се "политиканства" .
Протестират 95% младежи до 25 години.Поне аз така видях снощи. Къде са им родителите, зад компютрите ли.
Или не им пука за бъдещето на децата си.
Дели
Дели
...........................
  ...........................

Регистриран на : 23.05.2009
Брой мнения : 1115 Рожд.дaта : 22.07.1961
Години : 62

http://www.gravirane.net

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  Тихомир Сря 20 Фев 2013 - 9:54

Не защитавам Генерала ама не е ли същото в семеството.Главата да контролира да защитава и да наказва децата си когато не слушат и правят бели.Съвсем хипотетично без да ми се обижда Мънцата ако не контролира нещата нали фирмата отива в небитието и отам нанайси работни заплати за работниците си.Неможе да се харче повече от колкото може главата на семеството да си позволи.Умря Марко вече Ние да ги лъжем че работим а те че ни плащат.Иска да се работи да си гъвкав и да не оставаш без работа ако чакаш "Неволята"да ти помогне едвали.А относно как крадат ще цетирам бившият ни презедент Петър Стоянов когато каза на Костов "Иване кажи си бе" а оня лукав брикет малчи кат комунист на разпит.Дали Генерала или някой друг трябва да им свали гащите ,на наглата клика на ОвЧ гениялният хидро инженер и прочие алчни лешояди като Христо Бисеров ,кропието Йордан Цонев,онова изчадие Сидеров.Като ги гледах вчера как за извиват като змии по телевизията чак се отвратих че грам мъжко поведение не показват.Всички са като чичо Скруч в главата им колко пара ще фенализират в собствените си сметки.И на края да завърша много се краде в таз Държава,и че всички разбираме от три основни неща Политика, Фудбол и Полиция.Това е моята гражданска позиция с която не ангажирам никого. 140123


Последната промяна е направена от Тихомир на Сря 20 Фев 2013 - 11:13; мнението е било променяно общо 1 път
Тихомир
Тихомир
...........................
  ...........................

Регистриран на : 21.12.2009
Брой мнения : 745 Рожд.дaта : 03.11.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  emolf Сря 20 Фев 2013 - 10:00

Ако досега си мислихме че седим на голям х-й, скоро ще видим какво е на два х-я.
emolf
emolf
...........................
  ...........................

Регистриран на : 21.01.2013
Брой мнения : 10 Рожд.дaта : 06.05.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  roko koko Сря 20 Фев 2013 - 10:18

Тръгнахме по надолнището ........май .Държавата поне година ще се движи на автопилот.....дано не се стигне до приемане на оставката :5ff67901e688fa
roko koko
roko koko
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.09.2010
Брой мнения : 4391 Рожд.дaта : 23.04.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  ПЛУВЧО Сря 20 Фев 2013 - 10:24

Дали е на добре тази оставка на Бойко....Кой ще грабне жезъла..?И къде ще ни го завре...?
Тихомир е прав,че няма откъде да изскочат накуп няколко милиарда за да ни оправят изведнъж като с магическа пръчка.При условие,че 20 години се крадеше безцеремонно.Но...Грешката на ББ е,че не нашамари и окошари овреме виновниците за това, както обеща предизборно.А в последно време самият той започна да играе тяхната игра.
А и старите обирджии така са се окопали,че нямат изтръгване.С милионите,които ограбиха в зората на демокрацията и с времето станаха още по-силни.Всички останали са марионетки.Парата ръководи всико и всички.Мутринското време отмина,но не и мафиотското.Сега пипат с бели ръкавици и по-на едро.Навремето трябваше да се пусне малко кръв(като в Румъния),да се заличат от лицето на земята тези крадливи комуняги и може би нещата щяха да стоят по друг начин сега.В момента всички точат лиги как ще узурпират властта.Трябва много да се внимава на кого ще се даде правото да ни управлява.Аз не виждам от старите лица някой,който да може да се справи с това.Трябват ни нови лица със свежи сили и идеи.Хора които нямат нищо общо с тия,ония и другите.
ПЛУВЧО
ПЛУВЧО
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.12.2009
Брой мнения : 7388 Рожд.дaта : 01.12.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  Тедо Сря 20 Фев 2013 - 10:29

А честито! Подаде оставка...

Одеве пробвах да пусна чешмата... Интересно защо не потече мед... Нали заради Б.Б. течеше само обикновена вода от кранчето!
Тедо
Тедо
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2009
Брой мнения : 1619 Рожд.дaта : 23.06.1974
Години : 49

http://www.zanderbg.com

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  вакрил Сря 20 Фев 2013 - 11:58

Бе има да си чакаш да потече мед от чешмата sunglasses2 ,но в момента се предоставя възможност на гражданското общество да поправи грешките си от 90те години да се създаде някакво гражданско движение чиито ръководители нямат нищо общо с досега управлявалите(всички) нито те нито роднините им,което без съмнение ще помете сегашните(всички) на предстоящите избори ще има надежда че в бъдеще ще заживеем по справедливо и можеби малко по добре.Като гледам хората от протестите нещо се дърпат от такива работи ,но това говори добре за тях.Сега всичко е в ръцете на Софиянци и как ще се възползват от предоставената им възможност.
вакрил
вакрил
мир на праха му

Регистриран на : 13.06.2010
Брой мнения : 1986 Рожд.дaта : 06.09.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  Pesho N.Zagora Сря 20 Фев 2013 - 12:36

Голям е октопода който бат Бойко се бори до сега ,дано нещата се оправят щот още в родилното се връщаме жална ни майка ,те така са изковани законите ,че кой дойде на власт да бъде съсипан ,а те тия де крали оправдани бесило 373173 .
Pesho N.Zagora
Pesho N.Zagora
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.11.2009
Брой мнения : 2566 Рожд.дaта : 15.04.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  Тедо Сря 20 Фев 2013 - 12:48

Нищо не се предоставя - просто се уплашиха, че ще стоят още един мандат в опозиция и са го изнудили по някакъв начин... Нали не мислите, че 20 сцепени глави могат да свалят правителство... То след всеки мач има по толкова набити и повече даже...
Тедо
Тедо
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2009
Брой мнения : 1619 Рожд.дaта : 23.06.1974
Години : 49

http://www.zanderbg.com

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  emolf Сря 20 Фев 2013 - 12:49

И така да обобщим: С вазелин и лидокаин да се снабдим, че на болка да търпим.
emolf
emolf
...........................
  ...........................

Регистриран на : 21.01.2013
Брой мнения : 10 Рожд.дaта : 06.05.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  roko koko Сря 20 Фев 2013 - 12:52

Как потриват ръчички ......не е истина ,слушам им изявленията ,гледам им муцунките и виждам как уж зад загрижените и строги лица им светкат лукавите очички ненаядени .Ебати демагога е тоя хамстер Станишев,пълен нещастник,напраово ме догнуся .......бррбрррббрр и като си помисля на изборите как бабите вкупом ще куцукат ...ужас :5ff67901e688fa
roko koko
roko koko
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.09.2010
Брой мнения : 4391 Рожд.дaта : 23.04.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  вакрил Сря 20 Фев 2013 - 13:07

И аз потреперих от таз гнусотия и на Хамстера и Костов и Местан и други гнусняри дето сега искат само ББ да разследват ама за по рано нищо не казват.
вакрил
вакрил
мир на праха му

Регистриран на : 13.06.2010
Брой мнения : 1986 Рожд.дaта : 06.09.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  gogo26 Сря 20 Фев 2013 - 13:46

Това не е просто уплах,а хитър и навременен ход!Опозиция и вся остальная сволоч,готова ли е за избори?...хептен не,гледат като недоклецани....не знаят какво да правят :6425deb86829a0
gogo26
gogo26
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.02.2010
Брой мнения : 940 Рожд.дaта : 26.10.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Да си върнем България! - Page 5 Empty Re: Да си върнем България!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите