GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

успещен риболов в деня на изборите

2 posters

Go down

успещен риболов в деня на изборите Empty успещен риболов в деня на изборите

Писане  жоро /Атина/ Пон 13 Май 2013 - 0:40



Здравеите от Атина и,бързам да се похваля за успешният ми риболовен ден.

Днес отидох на любимото ми място за риболов ;лиманито на Глифада,хвърлих две пръчки на дъно стръв ;монодоли; за ципура и след не малко чякане и вътрещно разколебание ,след като изчоплих едно пакетче слънчоглед звънчето на единия прът звънна и видях как върха на пръта се прегъва ;за пръта ;силстар 4,20; взех го и последва засичане но все едно ,че засичам в камъните, не помръдва после се заигра и разбрах че имам голяма риба,оказа се голяма ципура точно 3 кг показа кантара в съседната таверна,естествено голям интерес от колегите гърци с които сме заедно почти всеки ден , малък банкет и още една ципура 0,500 и един саргос също толкова; извадих я с влакно 0,35 и повод 0,25 флурокарбон кука 2-и номер Риоби ;отчитам го като един добър успех като за начинещ и рекорд на [color=green]лиманито на Глифада инече, като усещане не беще кои знае какво тази риба тежеще но не се дърпаще даже си стегнах аванса и си я извлачих. По късно мойе би утре ще има и снимки защото помолихме едно момиче което се разхожда и стана свидетел да снима с аифона така че предстои

Малки поправки и те местя.Успешни излети и Занапред :609c1f728720fb Моряка
жоро /Атина/
жоро /Атина/
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.02.2013
Брой мнения : 12 Рожд.дaта : 04.11.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

успещен риболов в деня на изборите Empty Re: успещен риболов в деня на изборите

Писане  вакрил Пон 13 Май 2013 - 8:09

Три кила ципура си е много добър успех,ако питаш мен, bravo bravo bravo
вакрил
вакрил
вече не е сред нас

Регистриран на : 13.06.2010
Брой мнения : 1986 Рожд.дaта : 06.09.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите