GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво ще кажете?

+19
вакрил
Тихомир
roko koko
Marco Polo
Петър Василев
Мънцата
host200
ТАРАЛЕЖ
Шморхи
gogolisec
HAZART
icokanev
СЪНДИ
yankosan
Светозар Върбанов
Tiho Todorov
sllipi1
петко стоянов
strijok
23 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  Шморхи Пет 19 Юли 2013 - 1:45

Аз смятам, че трябва да е достатъчно ангажиращо, та да събуди спортната злоба в участниците, но не толкова, че да се крият тайни, такъми, "места" и прочие и да се стига до скандали като по другият форум и другото състезание. Идеята за...грамота, някаква пръчка, машинка, воблер...доволно е това! Повече не е нужно.
Никой не знае наградният фонд на Париж - Дакар, но победителите се помнят. Във Формула 1 победителите всяка година са много и парите са много, но не се помнят като победителят от Дакар!
Така мисля аз де...

А, и разни от типа на "дисквалифициран щото срал на брега" са тъпизми! Като ти се сере, сери си от лодката бре! смях 
ШегувКам се. Правилата трябва да ги има, но да не са свирепи както на други състезания.
Шморхи
Шморхи
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.11.2010
Брой мнения : 2885 Рожд.дaта : 11.10.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  HAZART Пет 19 Юли 2013 - 8:31

ПРЕДЛОЖЕНИЕ
Като начало можем да си спретнем едно мероприятие на 6,7 и 8 септември на яз.Жребчево.
1 ден Състезание за скоростно влачене на "банан" на зиг-заг.Печели който най-дълго издържи и не повтори маршрут.Вечерта грандиозна заря.
2 ден Състезание с водни ски.Вечерта грандиозна заря.
3 ден Акробатика с джетове.Награждаване.
HAZART
HAZART
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.12.2009
Брой мнения : 1109 Рожд.дaта : 06.10.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  вакрил Пет 19 Юли 2013 - 8:51

HAZART написа:ПРЕДЛОЖЕНИЕ
Като начало можем да си спретнем едно мероприятие на 6,7 и 8 септември на яз.Жребчево.
1 ден Състезание за скоростно влачене на "банан" на зиг-заг.Печели който най-дълго издържи и не повтори маршрут.Вечерта грандиозна заря.
2 ден Състезание с водни ски.Вечерта грандиозна заря.
3 ден Акробатика с джетове.Награждаване.

Тоа па ,деЦки игри некакви,направо да минаваме на мъжките-вечерта надяждане и надпиване ,сутринта надповръщане и надсиране41990 
вакрил
вакрил
вече не е сред нас

Регистриран на : 13.06.2010
Брой мнения : 1986 Рожд.дaта : 06.09.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  yankosan Пет 19 Юли 2013 - 8:53

HAZART написа:ПРЕДЛОЖЕНИЕ
Като начало можем да си спретнем едно мероприятие на 6,7 и 8 септември на яз.Жребчево.
1 ден Състезание за скоростно влачене на "банан" на зиг-заг.Печели който най-дълго издържи и не повтори маршрут.Вечерта грандиозна заря.
2 ден Състезание с водни ски.Вечерта грандиозна заря.
3 ден Акробатика с джетове.Награждаване.
смях смях смях 
Аз ще съм съдия,победител е този с най-бързия бабансмях 
yankosan
yankosan
...........................
  ...........................

Регистриран на : 30.06.2013
Брой мнения : 140 Рожд.дaта : 05.01.1976
Години : 48

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  Мънцата Пет 19 Юли 2013 - 10:01

HAZART написа:ПРЕДЛОЖЕНИЕ
Като начало можем да си спретнем едно мероприятие на 6,7 и 8 септември на яз.Жребчево.
1 ден Състезание за скоростно влачене на "банан" на зиг-заг.Печели който най-дълго издържи и не повтори маршрут.Вечерта грандиозна заря.
2 ден Състезание с водни ски.Вечерта грандиозна заря.
3 ден Акробатика с джетове.Награждаване.
Васе, идеята е много добра, но си мисля, че ако това се случи, ще бъде организиран контра турнир по спортна стрелба spying 

Ден първи. Тренировка - стрелба по движеща се на зиг-заг мишена whunter
Ден Фтори. Старт на състезанието - всеки състезател има право на неограничен брой изстрели. Печели този, който свали най-много движещи се мишени whunter 
Ден трети. Поради липса на повече мишени се пристъпва директно към награждаване. Въпреки, че състезанието е по стрелба, организаторите решават да раздадат нестандартни награди:

1 място - Лодка
2 място - Извънбордов двигател
3 място - Сонар

488232 
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  СЪНДИ Пет 19 Юли 2013 - 10:16

Искам лодка.......sunglasses2 thumbsUp_icon 
СЪНДИ
СЪНДИ
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.12.2009
Брой мнения : 2852 Рожд.дaта : 03.09.1958
Години : 65

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  Мънцата Пет 19 Юли 2013 - 10:18

СЪНДИ написа:Искам лодка.......sunglasses2 thumbsUp_icon 
Ми ако имаш пушка, може и да те огрее spying 
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  HAZART Пет 19 Юли 2013 - 10:20

12666 Ммм-даааа тогава ще изпълня древния Асеновградски ритуал "въженца за здраве" т.е. нарязват се пет-шест.....стотин килограма сезалови въженца по 5-6 метра и се разхвърлят във водата.Колкото повече въжета се навият на пропелера толкова по-плодородна ще е годината.Ако пък мотора е "Mercury" годината ще е добра и откъм финанси.
HAZART
HAZART
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.12.2009
Брой мнения : 1109 Рожд.дaта : 06.10.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  icokanev Пет 19 Юли 2013 - 10:38

Петър Василев написа:Състезанията ще се провеждат само на Жребчево и в Поморие...


Правилно, бат' Петьо! Въпреки, че Копринка е малко по-централен, Жребеца е "по-проигран". А, Поморие си е хит за всички!

Повече ми харесва ПРЕДЛОЖЕНИЕ -то на Васко!

Марине, много е добра идеята за стрелбата :браво:  , но мен лично самия транспорт на тъщата до водоема би ме отегчил, 6e6ebecd09233a2d4a30 !
icokanev
icokanev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.09.2010
Брой мнения : 3864 Рожд.дaта : 02.02.1963
Години : 61

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  Петър Василев Пет 19 Юли 2013 - 11:00


5ff67901e688fa2ed7af 

Kaто гледам, работата май тръгна на ...............я12666
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  Тихомир Пет 19 Юли 2013 - 11:27

Петьо още малко и нещата ще се нагласят.Ето затова виgrouphugg защото какво е форумно състезание без проглушаващото "Удряииииии...."на Живко закачливият тон на "Тините" "Риба да не видиш" "Неможачи" и прочие форумни бисери.Накрая всичко ще си легне ката масло на филия.e59a28444167c7dc1cc0 
Тихомир
Тихомир
...........................
  ...........................

Регистриран на : 21.12.2009
Брой мнения : 745 Рожд.дaта : 03.11.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  HAZART Пет 19 Юли 2013 - 11:33

Петър Василев написа:
5ff67901e688fa2ed7af 

Kaто гледам, работата май тръгна на  ...............я12666

Работата е опечена super .Тука всички са навити като на прасе опашката,само се казва датата и които е свободен долита на уреченото място.Самите мероприятия се организират в движение на място(обикновено се получава по-добре от дългото тъкмене). Важното е да има настроение,усмивки и блаженство.
HAZART
HAZART
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.12.2009
Брой мнения : 1109 Рожд.дaта : 06.10.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  gogolisec Пет 19 Юли 2013 - 14:34

Съгласен съм с идеята. Стига да мога, ще участвам и в тези мероприятия. Веднъж вече ходих на тролинг състезание с .. Уфимката и да ви кажа хич не ми беше скучно ... на брега! magnifier 
gogolisec
gogolisec
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.05.2009
Брой мнения : 4181 Рожд.дaта : 10.07.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  Шморхи Пет 19 Юли 2013 - 22:45

[You must be registered and logged in to see this link.]

славеe написа:Състезанието ще се проведе,на язовир Жребчево,7 и 8 септември.
Сборен пункт на 7септемви 7часа на вода пред полуострова.Правиме един списък,на момента,всеки дава по 20лв,като парите до стотинка отиват в наградния фонд,
Първа награда вззима половината,втора и трета делат другата половина.Ако на некой
не му се дават кинти,може и да не дава,просте нема да земе нищо.
              ПРАВИЛА
Пизнава се само сом.
Примамки,кой кавито има.
Лодки кой какво намери.
Двигатели всякакви,може и на гребла.
Пръчки,по две на човек_
Първия ден се влачи до вечерта 20часа,втория до 14.30
Всеки да си носи стол и некаква масичка,вечерта за збирката.Ядене и пиене,всеки да си носи кой каквото иска.
Правилата могат да се променят и допълват във всеки един момент,стига да има мнозинство.
Шморхи
Шморхи
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.11.2010
Брой мнения : 2885 Рожд.дaта : 11.10.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  Marco Polo Пет 19 Юли 2013 - 22:52

Таман щях да пиша...
Меко казано ми е тъпо..
И сега кво?
Как беше лафът...?
"Не сакам я да съм добре, сакам Вуте да е зле!"
Marco Polo
Marco Polo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 25.02.2011
Брой мнения : 1233 Рожд.дaта : 01.04.1968
Години : 56

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  Шморхи Пет 19 Юли 2013 - 23:00

Ами то цялата идея с дискриминирането си бе тъпа, та...положението сега е мизерно и миризливо като обществен кенеф.
Накрая ще има 26 състезания с по трима участници...натам отиват нещата.
Шморхи
Шморхи
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.11.2010
Брой мнения : 2885 Рожд.дaта : 11.10.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  Мънцата Пет 19 Юли 2013 - 23:06

Никога няма да се оправим! no2 
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  host200 Съб 20 Юли 2013 - 12:09

Абсолютно съм съгласен с Марко Поло ,на кой толкова му нараниха самочувствието и достойнството , че правим контра състезание, като митингите за и против правителството.
Кое е толкова дискриминационното на състезанието, че не мие много ясно , никой не са го накарали да участва на сила ,нали се събираме да се видим .
Напълно разбирам ако си правим наше състезание независимо от другото, но не мога да разбера да правим наше състезание на пук на официалното щото някой се чувства дискриминиран,състезанието не е пенсия , която сме си заслужили със работа и ни се полага по право.
host200
host200
...........................
  ...........................

Регистриран на : 04.11.2009
Брой мнения : 1915 Рожд.дaта : 10.12.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  Петър Василев Съб 20 Юли 2013 - 13:05

host200 написа:Абсолютно съм съгласен с Марко Поло ,на кой толкова му нараниха самочувствието и достойнството , че правим контра състезание, като митингите за и против правителството.
Кое е толкова дискриминационното на състезанието, че не мие много ясно , никой не са го накарали да участва на сила ,нали се събираме да се видим .
Напълно разбирам ако си правим наше състезание независимо от другото, но не мога да разбера да правим наше състезание на пук на официалното щото някой се чувства дискриминиран,състезанието не е пенсия , която сме си заслужили със работа и ни се полага по право.
Не съм имал нищо такова предвид,когато реших и ние да спретнем нещо подобно на състезание братле!
Нито ще е истинско сътезание ,а просто ей така като се събираме да си направим малко густо,а тя каква стана??????
Явно ,че не сме дорасли още за такива работи.
Няма смисъл,,,извинявайте ,че направих това предложение!
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  ТАРАЛЕЖ Съб 20 Юли 2013 - 13:15

Аз пък не съм съгласен,Хости!!
Нали е състезание,нали е "отворено"..Уж??
По-скоро се превръща в частно парти-само за поканени!:аххх: Това с ограниченията за участие е жалко !
Достатъчна си е рекламата,няма нужда от допълнителни бариери!

..и още! Видях го момчето от "Булстар:-корав симпатяга е! Не го познавам.
Но,не е ли по-добре да има пряка конкуренция в едно състезание за да се видят предимствата и грешките,спрямо останалите марки?
Може ли да се зарадва истински победителя.Когато знае,че неговият най-силен конкурент е нямал право да участва?? Примерно..


Последната промяна е направена от ТАРАЛЕЖ на Съб 20 Юли 2013 - 13:25; мнението е било променяно общо 1 път
ТАРАЛЕЖ
ТАРАЛЕЖ
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.09.2010
Брой мнения : 1356 Рожд.дaта : 15.10.1974
Години : 49

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  Петър Василев Съб 20 Юли 2013 - 13:17

славеe написа:Състезанието ще се проведе,на язовир Жребчево,7 и 8 септември.
Сборен пункт на 7септемви 7часа на вода пред полуострова.Правиме един списък,на момента,всеки дава по 20лв,като парите до стотинка отиват в наградния фонд,
Първа награда вззима половината,втора и трета делат другата половина.Ако на некой
не му се дават кинти,може и да не дава,просте нема да земе нищо.
              ПРАВИЛА
Пизнава се само сом.
Примамки,кой кавито има.
Лодки кой какво намери.
Двигатели всякакви,може и на гребла.
Пръчки,по две на човек_
Първия ден се влачи до вечерта 20часа,втория до 14.30
Всеки да си носи стол и некаква масичка,вечерта за збирката.Ядене и пиене,всеки да си носи кой каквото иска.
Правилата могат да се променят и допълват във всеки един момент,стига да има мнозинство.




Ей тук от долу трябваше да се напише,че този цитат не е от нашият форум,а е от ''Манията'',,,,така мисля аз де!!!!!!!!!!!!!
Имаше линк,а после линка изчезна незнам си къде???



Накрая май пак ще стане така,че ГоФИШИНГА навива хората да не участват в състезанието,сигурен съм ,че чак до там ще стигнем
,5ff67901e688fa2ed7af ,както и Пайк ме пита веднъж,,,570556 ,,а бе,ти ли си тоя ,който е казал,че ,който пише в Манията е предател????
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  Мънцата Съб 20 Юли 2013 - 13:50

Петър Василев написа:
славеe написа:Състезанието ще се проведе,на язовир Жребчево,7 и 8 септември.
Сборен пункт на 7септемви 7часа на вода пред полуострова.Правиме един списък,на момента,всеки дава по 20лв,като парите до стотинка отиват в наградния фонд,
Първа награда вззима половината,втора и трета делат другата половина.Ако на некой
не му се дават кинти,може и да не дава,просте нема да земе нищо.
              ПРАВИЛА
Пизнава се само сом.
Примамки,кой кавито има.
Лодки кой какво намери.
Двигатели всякакви,може и на гребла.
Пръчки,по две на човек_
Първия ден се влачи до вечерта 20часа,втория до 14.30
Всеки да си носи стол и некаква масичка,вечерта за збирката.Ядене и пиене,всеки да си носи кой каквото иска.
Правилата могат да се променят и допълват във всеки един момент,стига да има мнозинство.




Ей тук от долу трябваше да се напише,че този цитат не е от нашият форум,а е от ''Манията'',,,,така мисля аз де!!!!!!!!!!!!!
Имаше линк,а после линка изчезна незнам си къде???



Накрая май пак ще стане така,че ГоФИШИНГА навива хората да не участват в състезанието,сигурен съм ,че чак до там ще стигнем
,5ff67901e688fa2ed7af ,както и Пайк ме пита веднъж,,,570556 ,,а бе,ти ли си тоя ,който е казал,че ,който пише в Манията е предател????
Грешката е моя, аз махнах линка и сложих цитата на негово място! Съжалявам за което :молитва:Трябваше да пиша че цитата не е от нашия форум, но не съобразих, че не всички знаят поименно членовете тук! Щото при нас няма Славее  no2 Подбудите ми нямат нищо общо с някакво деление на форуми или нещо подобно, просто не искам такива теми да циркулират свободно 12666 
Мнението ми за въпросното състезание съм го изразил още снощи в Манията, преди темата да се дискутира тук! Ето го:
Мънцата написа:Идеята е ясна, всички срещу Булстар  :? Лично аз ще се въздържа. Причините са няколко:

1. Действително правилата на Меркюри Опън са дискриминационни, но както казах и преди - който плаща, поръчва музиката.
2. Участвам, или не на Меркюри опън, в никакъв случай няма да отида, за да правя сечено на колегите, които ще участват!
3. Улисани в подробностите от търговски характер, някои от Вас забравят, че освен за подготовка, организация, награден фонд, скара-бира и пр., немалка сума се дава и за зарибяване!

Има и още, но предполагам, че това ще е най-вървежната тема през следващите дни, така че има време  :D А и нямам нито намерение, нито желание да влизам в спорове и конфликти с когото и да е тук, заради някакво състезание  😉

Ако датите са различни, бих участвал на драго сърце! И понеже съм сигурен, че ще направите това "състезание", имам едно предложение - ЦЕЛИЯТ награден фонд да отиде за зарибяване, или някаква благотворителна кауза! Примерно тази [You must be registered and logged in to see this link.]  😉
Бай дъ уей - правилата тук също са уеко дискриминационни - второ и трето място взимат еднаква награда  :D

Славе, нещо лично към теб, кефиш ме по принцип!  :D

Ето и темата, който го интересува - [You must be registered and logged in to see this link.]


Последната промяна е направена от Мънцата на Съб 20 Юли 2013 - 13:59; мнението е било променяно общо 1 път
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  host200 Съб 20 Юли 2013 - 13:53

Момчета идеята за наше си състезание е много добра и нищо против нямам това,колкото по често се виждаме по добре.
Просто ми се струва , че идеята е провокирана от това ,че има някакви ограничения за участие в другото състезание .
host200
host200
...........................
  ...........................

Регистриран на : 04.11.2009
Брой мнения : 1915 Рожд.дaта : 10.12.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  Петър Василев Съб 20 Юли 2013 - 14:00

host200 написа:Момчета идеята за наше си състезание е много добра и нищо против нямам това,колкото по често се виждаме по добре.
Просто ми се струва , че идеята е провокирана от това ,че има някакви ограничения за участие в другото състезание .
Няма нищо такова.
Просто Марко като пусна темата за Меркюри ми дойде идеята ,когато се срещаме и най вече на тези две срещи, като тази на Жребчево(Хищническата) и Поморие(националната) да си организираме нещо като състезание за по-интерестно,,нищо друго не съм имал предвид!
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  host200 Съб 20 Юли 2013 - 14:02

Нещо не сме се разбрали явно65ace96196811c664645 
host200
host200
...........................
  ...........................

Регистриран на : 04.11.2009
Брой мнения : 1915 Рожд.дaта : 10.12.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Какво ще кажете?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите