GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КЛИМАТИЦИ И ХЛАДИЛНИЦИ БУРГАС

3 posters

Go down

КЛИМАТИЦИ И ХЛАДИЛНИЦИ БУРГАС Empty КЛИМАТИЦИ И ХЛАДИЛНИЦИ БУРГАС

Писане  bobiklima Пет 6 Сеп 2013 - 7:35

Здравейте всички участници и гости на "Го Фишинг". Фирма "Болид Клима" ЕООД се занимава с: продажба, монтаж, ремонт, на всички съществуващи на Българския пазар КЛИМАТИЦИ И ХЛАДИЛНИЦИ, както за бита така и за промишлени цели. Ще се радвам да съм полезен на всеки от Вас на преференциални цени за ФОРУМА. Можете да ме потърсите на тел. 0887257001 или 0877257001 или на www.bolidklima.com
bobiklima
bobiklima
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.04.2012
Брой мнения : 108 Рожд.дaта : 14.07.1975
Години : 48

Върнете се в началото Go down

КЛИМАТИЦИ И ХЛАДИЛНИЦИ БУРГАС Empty Re: КЛИМАТИЦИ И ХЛАДИЛНИЦИ БУРГАС

Писане  Borkata Чет 24 Окт 2013 - 0:31

Пиша тук,за да изкажа мнение за работата на горепосочената фирма.От известно време правя разни ремонти из къщи та ми се наложи да се скъсява малко тръбният път на един от климатиците в апартамента.В началото баща ми щеше да се обажда на някакъв познат майстор да го направи но явно го отсвириха мънкайки.След това аз ходих до близката фирма за климатици в махалата и там за тази услуга ми обявиха цена която на мен ми се стори странно висока.В този момент тутакси се сетих за майстора-риболовец Боби и за неговата реклама във форумаspying След около минута разговор с него по телефона няколко часа по-късно той беше на място пред климатика с 6 куфара с инструменти и с 8 стълби sunglasses2 и за символична сума се справи доста професионално според мен със задачата.Мисля,че така се печелят клиенти и би трябвало да се работи.Благодаря му от сърце и му пожелавам да не остава без работа,защото е кадърно момчеworshippy
Borkata
Borkata
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.02.2012
Брой мнения : 1004 Рожд.дaта : 17.03.1979
Години : 45

http://www.chepare.com

Върнете се в началото Go down

КЛИМАТИЦИ И ХЛАДИЛНИЦИ БУРГАС Empty Re: КЛИМАТИЦИ И ХЛАДИЛНИЦИ БУРГАС

Писане  vatus Пет 1 Ное 2013 - 11:08

Искам и аз да изкажа благодарност на Боби за безупречното обслужване на климатичната техника в дома ми!:здравей: 
vatus
vatus
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.06.2009
Брой мнения : 2774 Рожд.дaта : 14.02.1956
Години : 68

Върнете се в началото Go down

КЛИМАТИЦИ И ХЛАДИЛНИЦИ БУРГАС Empty Re: КЛИМАТИЦИ И ХЛАДИЛНИЦИ БУРГАС

Писане  Borkata Вто 20 Май 2014 - 16:05

По принцип не обичам да съм рекламно лице и големите хвалебствия но отново трябва да отбележа пък и е полезно да се знае,че и за втория закупен климатик нашият колега Боби се справи доста професионално.Имаше малък проблем но той реагира много адекватно и сега всичко е ок.Взех го с кредит енергийна ефективност,който между другото е много хубаво нещо.Горд съм с новата придобивка закупена пак от него, на приятна за джоба цена и уникална като машина.За информация модела който взех е Mitsubishi Electric MSZ-FH 35VE ZUBADAN

http://bolidklima.com/sites/bolidklima.com/files/1390658784_mitsubishsi_electric_s_montaj.pdf

Боби,мерси,братле,другата година живот и здраве ще взема още един от теб worshippy 

Borkata
Borkata
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.02.2012
Брой мнения : 1004 Рожд.дaта : 17.03.1979
Години : 45

http://www.chepare.com

Върнете се в началото Go down

КЛИМАТИЦИ И ХЛАДИЛНИЦИ БУРГАС Empty Re: КЛИМАТИЦИ И ХЛАДИЛНИЦИ БУРГАС

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите