GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

+26
Тихомир
host200
matcata78
icokanev
Pesho N.Zagora
miro
didopoli
max
stefan_ginev
Светозар Върбанов
baralya
Божидар Иванов
ПЛУВЧО
maistor_ribar
monilom
Йордан Марков
СЪНДИ
КИРО
savi aleksiev
Мънцата
Красимир
петко стоянов
Жоро-multi_maks
Станимир
borislav58
carpsliven2
30 posters

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  Мънцата Нед 4 Апр 2010 - 21:04

Съжалявам, че не бях и аз с Вас :21fe7b94c4e424 Сигурен съм, че е било страхотно.....както винаги super
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  Йордан Марков Нед 4 Апр 2010 - 22:26

Таранки маранки предполагам че купона е бил на максимално :thumbsupsmiley
Йордан Марков
Йордан Марков
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.01.2010
Брой мнения : 1233 Рожд.дaта : 11.06.1974
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  monilom Нед 4 Апр 2010 - 23:46

Нищо момчета щом не сте били вкъщи значи е било добре.Това е важното. :dancingHappy_i :dancingHappy_i
monilom
monilom
...........................
  ...........................

Регистриран на : 21.11.2009
Брой мнения : 188 Рожд.дaта : 11.03.1994
Години : 30

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  ???? Пон 5 Апр 2010 - 19:03

В сряда мисля да забия към първия .Пък каквото сабя покаже.
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  carpsliven2 Нед 8 Авг 2010 - 22:33

В момента водата е много гореща .. риби добре дава към дълбокото около завода..
внимавайте с маломерната риба .. понеже почнаха пак да бият по теца .. изглежда хората от друго неразбират
carpsliven2
carpsliven2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 2111 Рожд.дaта : 09.08.1972
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  maistor_ribar Сря 8 Сеп 2010 - 21:10

Карпчо...я кажи за толупите на ТЕЦА ?Има ли раздвижване?
maistor_ribar
maistor_ribar
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.06.2010
Брой мнения : 234 Рожд.дaта : 13.07.1977
Години : 46

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  carpsliven2 Вто 14 Сеп 2010 - 20:04

Ходих да провера за няколко часа.. бях в дълбокото около завода.. щях да стоя повече но, вятъра беше силен и ми писна и се прибрах.. Има още много планктон и толубите неса гладни.. несъм настоявал де понеже си хвърлих въдица за шаран .. там вече си хванах рибка..
[You must be registered and logged in to see this image.]
carpsliven2
carpsliven2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 2111 Рожд.дaта : 09.08.1972
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  ПЛУВЧО Вто 14 Сеп 2010 - 20:15

Абе ходи тренирай на Жребчево.Какво си ми се разловил пак на тия големи риби.Трябва да се научиш да хващаш и малки рибоци. sunglasses2
ПЛУВЧО
ПЛУВЧО
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.12.2009
Брой мнения : 7387 Рожд.дaта : 01.12.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  ???? Чет 28 Окт 2010 - 1:30

колеги кажете,как е положението с толупите на стената тръгнаха ли да кълват
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  Божидар Иванов Чет 28 Окт 2010 - 8:32

Да ...почнаха...един такъв 30+ излапахме на срещата на Жребчево ...подарък от Васко от Сливен.... worshippy worshippy worshippy Васко голямо лапане падна!
Божидар Иванов
Божидар Иванов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 15.07.2010
Брой мнения : 567 Рожд.дaта : 09.11.1956
Години : 67

http://romania1956@abv.bg     bozko_bg@abv.bg

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  ???? Чет 28 Окт 2010 - 12:21

тои бат Васко им е маистор на тях....мисля тази седмица и аз да ги пробвам :dancingHappy_i :dancingHappy_i ако може някои да даде някъкво инфо
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  baralya Чет 28 Окт 2010 - 15:48

Е.. това е от днешния вестник
[You must be registered and logged in to see this image.]

Това вероятно ще отговори на питането ти sunglasses2 sunglasses2
baralya
baralya
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.12.2009
Брой мнения : 1075 Рожд.дaта : 14.11.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  ???? Чет 28 Окт 2010 - 18:33

488232 488232 мерси
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  Светозар Върбанов Пон 7 Мар 2011 - 23:31

Да съживим малко тази тема ! Преди около 15-20 дена бях там няколко пъти и резултатите бяха уникални ! Бяхме на така наречената " тънка вода " до с.Бял кладенец на 3 място между папура . Резултата от този риболов - над 30 шарана , като най големия не надвишаваше 4кг ! Снимки от водоема нямам , бях си забравил апарата . Другия ни излет беше на " стената " само за 6-7 часа имах изваден шарко 3,1кг и доста каракуди .И последния излет на Овчарица , хванахме 19 бр шарани 3 човека ! Най малкия беше 1,1 кг най големия 3,4 кг ! Риба има и си дава доволно , да не кажа много за това време ! Аз хванах 10 бр с фидера , колегата с мача 5 бр и другия колега с дънарките 4 бр ! Изтървахме поне 7 парчета , 2 от които ми скъсаха ! По едрите излизаха на царевица , а по дребните на бял червей . Основно влакно 0,183 , повод 0,126 и кука # 8 и 12 . На всяко подаване с прашката следваше удар , едни излизаха други не ! Имам снимки на рибите , но не са от язовира и затова няма да ги кача , но който иска ще му ги пратя ! Лових с 2 фидера медиум и хеви , колегите с мач и шаранско обурудване . Стръвта беше : дипната в скопекс царевица , бял и пинки , пиявици , земен и торен червей . Захранката на всички ни беше - накиснати пелети ( нямат марка взимам ги на едро по 40 кг чували ) с 20 % протеин ( с такива хранят в садките ) към тях имаше добавени трохи , скопекс , конопено семе и 0,400 гр бял червей . Да продължим с условията за риболов в момента . Карти тази година се издават само на случители на ТЕЦ - 2 срещу служебна карта и се издава карта от " Номиком " със същия номер ! По принцип Аз имам карта която всяка година подновявам , но от тази година Пепи Воденичаров ми обясни , че няма начин заради проблеми с ръководството на Теца , които са поставили новите изисквания ( заради откази за издаване на такива на служители на теца ) . Местата за които говори Васко в началото на темата са познати още като - тънката вода , пожарната , хангара , свинарника , трънката , гипса , дигата , между двата канала , къщата , скендерите , топлото , студеното . На студеното е забранено за риболов , ако нямате карта или с други думи само за служители на теца ! На топлото таксата си е 10 лв /24 часа на човек , скендер 1 - 25 лв / 24 часа , малко топло 50 лв , ако сте за повече от 2-3 дни по 40 лв , 2 и 3 скендер по 40 лв / 24 часа на човек . Само да се постопли малко времето и ще направим пак една проба , но този път между каналите за да видим мустакатите батковци дали са се раздвижили , както и ще проверим и дежурните шарковци . Това е за сега , другия път повече .

[You must be registered and logged in to see this image.]

п.п. Доста хора нощно време търмъчат за толупи и вадят огромни количества ! Последните такива бяха заловени и им бяха иззети 15 бр толупи от 11 до 23 кг , както и конфискувано цялото им обурудване ! Другата информация е засекретена . Васе само да се оправи малко времето и сме там за един бърз дневен излет , ще се разберем допълнително .
sunglasses2
Светозар Върбанов
Светозар Върбанов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 02.03.2011
Брой мнения : 3176 Рожд.дaта : 15.10.1976
Години : 47

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  carpsliven2 Вто 8 Мар 2011 - 0:19

Риболова на толуби е уникален по себеси .. ама аз нетърмъча де.. хващам си ги на пружина.. кефи ме понякога и да ги правя така


Овчарица е водоема на рекордите .. тази година се надявам да мина 42
че ми омръзна тоз да го гледам
[You must be registered and logged in to see this image.]
и от тоз модел търса 30+
[You must be registered and logged in to see this image.]

Там или на Жребчево трябва да излезе тази година .. така си мисля... или поне как беше .. мечтите са безплатни ... ех тази Овчарица
carpsliven2
carpsliven2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 2111 Рожд.дaта : 09.08.1972
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  Светозар Върбанов Вто 8 Мар 2011 - 0:33

А дано да е тая година ! А може и да сме заедно знае ли се ???
Светозар Върбанов
Светозар Върбанов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 02.03.2011
Брой мнения : 3176 Рожд.дaта : 15.10.1976
Години : 47

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  stefan_ginev Вто 8 Мар 2011 - 8:06

carpsliven2 написа:Овчарица е водоема на рекордите .. тази година се надявам да мина 42
че ми омръзна тоз да го гледам

Дай Боже да успееш а пък аз ще дойда да ти помагам да го държиш за снимка sunglasses2
stefan_ginev
stefan_ginev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 27.09.2010
Брой мнения : 237 Рожд.дaта : 18.02.1978
Години : 46

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty 123

Писане  max Пет 11 Мар 2011 - 15:02

Миналата година влачих там (за час и нещо 4 бели риби а имаше вълна над 1,50м).Евала на Петър че продължи това което започна Нончо (лека му пръс).Направих си кефа на тролинг въпреки наводнението и лошото време.Ако така се стопанисваха и другите водоеми ...........
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  Светозар Върбанов Нед 13 Мар 2011 - 17:55

Днес се прибраха мои приятели , които бях там от вчера . Биле са на " хамбара " - уредих ги да влязат , но до тази сутрин защото има резервация за някакви хора от София ! Цената за там е като за 1 скендер - 25 лв . За около 8 часа престой на хамбара са извадили 1 толуп 18,7 кг и нищо друго ! След това са слезли на скендера и за 3-4 часа само единият от 3 колеги е извадил 4 еропейски сомета по 3-4 кг на пиявица . Като цяло по стената е било трагедия , само дребна риба и нищо съществено . До с. Бял кладенец са хванати 4 човека в опит да изнесът 2 амура и 4 толупа , най вероятно извадени през ноща с мрежа !
Светозар Върбанов
Светозар Върбанов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 02.03.2011
Брой мнения : 3176 Рожд.дaта : 15.10.1976
Години : 47

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  carpsliven2 Нед 13 Мар 2011 - 23:48

Приятели са ходили на топлото по ръкава .. слезли на бял кладенец имало хора по плиткажите .. ама риба нямало и отишли на дълбокото около завода .. ама нищо.. имало и други хора и при тях нищо
carpsliven2
carpsliven2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 2111 Рожд.дaта : 09.08.1972
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  maistor_ribar Пет 18 Мар 2011 - 21:17

Василе какво става с тоя ТЕЦ,не се ли стопли бе?Друга година по това време ги пукаше шараните?! 488232
maistor_ribar
maistor_ribar
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.06.2010
Брой мнения : 234 Рожд.дaта : 13.07.1977
Години : 46

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  carpsliven2 Пет 18 Мар 2011 - 21:46

Тази година невлизат пресни пари .. нали се сещаш че, един риболов отива на 100 кинта.. таз година ше ходим по рядко май . другата седмица се кана да атакувам ръкава че, го дават хубаво време .. върти ми се една работа че, около местата на трънката ше се навърта някой рибка .. и на толубите нема им проста ако са живнали..
Аче... живот и здраве след голямата пауза .. мисля да атакувам там 2-3 дена и след излета ще имам информация
carpsliven2
carpsliven2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 2111 Рожд.дaта : 09.08.1972
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  didopoli Пет 18 Мар 2011 - 22:53

И на мен отдавна ми се върти идеята за излет по ръкава ма пуста работа....Имам доста неща да изпробвам дано да остане време....
didopoli
didopoli
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.05.2010
Брой мнения : 138 Рожд.дaта : 18.04.1978
Години : 46

http://starozagorski-ribar.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  ???? Нед 20 Мар 2011 - 13:35

На кое казвате "Трънката" Василе? Не съм запознат с местата на този водоем, тъй като на ТЕЦ-а съм новобранец. Моите хора ме напъват в края на тази седмица да ходим на Пясъчник или на Доспат. Искат да дърпат каракуди и други жмелки на перо, че ги сърбяли ръцете. Аз им се опъвам и искам да им вкарам контра оферта за плитнежите на ТЕЦ-а. Нямам информация за там обаче, така че всичко ще ми е от полза, говорим предимно за каракудолов, че те това искат- да им дърпа на плувка, за мене е ясно - ин лайн монтаж и сигнализатор на брега, пък да става каквото ще. Не знам дали в плитнежа се е набила рибата или и е още рано, струва ли си пътят, защото все пак са си 400 км. до ТЕЦ-а. Вярно, че кеф цена няма, но все пак кинтите са си кинти и е добре човек да е информиран. Ще се радвам да драснете по някой ред като се върнете момчета. Успех и на слука!
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  Светозар Върбанов Нед 20 Мар 2011 - 22:30

Да не те отчайвам , но на дигата ще имате повече слука от тънката вода ! Вчера мои хора бяха там , никакво движение , ама никакво с 9 въдици във водата нямат удар ! Накрая се преместили под завода и направили набързо по 3-4 кг каракуда , перки , уклей , платика , канален сом . Стръв за дребните - бял , торен , земен , жито и царевица . Ако основната цел е дребната риба ще имате успех ! Шаран , амур , сом , толуп - трудно за момента .
sunglasses2
Светозар Върбанов
Светозар Върбанов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 02.03.2011
Брой мнения : 3176 Рожд.дaта : 15.10.1976
Години : 47

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/

Върнете се в началото Go down

Овчарица - топло,студено и всичко за водоема - Page 2 Empty Re: Овчарица - топло,студено и всичко за водоема

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите