GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Да помогнем на поне едно семейство

Go down

Да помогнем на поне едно семейство Empty Да помогнем на поне едно семейство

Писане  Тянката Сря 18 Дек 2013 - 15:16

Колеги и колежки,днес обедните новини по "Нова Т В" започнаха с новината,че 150 работници от "Корабостроителният завод" в гр.Бургас са съкратени.Тези хора не са получили заплати и полагащото им се обезщетение,което се полага при съкращаването на даден служител.На въпрос на журналистката към един от съкратените как "вързват двата края",човека сподели:"Детето ми е болно,а аз нямам пари за лекарства!Ток,вода са спрени".Залакът ми приседна в устата,тъкмо обядвах.Имам се за корав мъж,но се разплаках,когато мъж на моята възраст едва сдържайки сълзите си каза:"Майка ми плаща тока".Плача и сега,пишейки това.                      Каква ми е идеята?!Сигурен съм,че все някой от колегите от Бургас и от околните населени места познава някой от бившите вече работници,чието семейство се чуди как да посрещне Светлите празници.Поставям се на мястото на родител,баща,който иска да купи подарък на детето си,НО НЕ МОЖЕ. Ако има такова семейства,предлагам семейството на Нашия Форум да помогне.Нека всички които познават човек от съкратените работници и искат да помогнем да пишат тук.Ако Администраторите преценят,нека темата стане важна.Предлагам,ако се намери човек на който можем да помогнем,да направя търг за 5л. от моето вино.Ако не се получи,ще дам някой лев от себе си,все ще е нещо.Ако има развой темата,тел. ми е 0887 616611.Звънете по всяко време.Ще се радвам да помогнем поне на един човек в нужда.Нали сме добри човеци e59a28444167c7dc1cc0
Тянката
Тянката
вече не е сред нас

Регистриран на : 24.01.2010
Брой мнения : 2013 Рожд.дaта : 06.04.1969
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Да помогнем на поне едно семейство Empty Re: Да помогнем на поне едно семейство

Писане  Тянката Сря 18 Дек 2013 - 18:05

Само да вметна,има колега от Форума,който е готов да се включи финансово  worshippy worshippy worshippy !!!
Тянката
Тянката
вече не е сред нас

Регистриран на : 24.01.2010
Брой мнения : 2013 Рожд.дaта : 06.04.1969
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите