GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки

+3
Zako
sllipi1
EU_BG_akademika
7 posters

Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки

Писане  EU_BG_akademika Съб 22 Мар 2014 - 20:29

Обявявам благотворителен търг в подкрепа на форума.
Две ролки, предоставени от Maкс/Ники/, плетено влакно, 8 нишково, 300м, 10 цвята, 15 либри  дебелина 0.18мм. За непосветените да погледнат Т У К
Начало веднага, начална цена 10лв на брой, стъпка за наддаване 3лв. Край на търга 24.00 31.03. 2014г
Спечелилият/те превеждат парите по тази сметка
IBAN:
BG78RZBB91551042392581

SWIFT/BIC:
RZBBBGSF

NAME:
EMILIA GEORGIEVA BLAJEVA
Аз купувам кредити за сумата, за София предавам лично, за страната с Еконт за сметка на получателя.

Нека наддаването да започне СЕГА  judge
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty Re: Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки

Писане  sllipi1 Съб 22 Мар 2014 - 23:02

13лв за едната ролка от мен
sllipi1
sllipi1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 06.10.2011
Брой мнения : 1246 Рожд.дaта : 19.10.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty Re: Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки

Писане  Zako Съб 22 Мар 2014 - 23:15

Хайде аз да открия за другата ролка - 13 лв от мен. И за тях ще стане обърквация сигурно, така, че ако ще ги кръщавате аз съм за позиция две от ролките sunglasses2 
Zako
Zako
...........................
  ...........................

Регистриран на : 01.02.2010
Брой мнения : 73 Рожд.дaта : 26.01.1976
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty 123

Писане  max Съб 22 Мар 2014 - 23:55

Аз давам по 18лв на ролка (нали е търг) 488232 
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty Re: Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки

Писане  EU_BG_akademika Нед 23 Мар 2014 - 6:09

Zako написа: И за тях ще стане обърквация сигурно,
Няма да стане никаква обърквация, най високата цена важи за всяка от ролките, ако някой вземе само едната, другата се пуска от достигната цена отново sunglasses2
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty Re: Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки

Писане  max Нед 23 Мар 2014 - 10:05

Zako написа:Хайде аз да открия за другата ролка - 13 лв от мен. И за тях ще стане обърквация сигурно, така, че ако ще ги кръщавате аз съм за позиция две от ролките sunglasses2 
Цената на 1 бройка от Китай е 24лв или иначе казано за да е благотворителен тьрг трябва да трьгне цената от 20лв на горе и за да е още по-ясно и да няма обьрквация аз давам по 20 лв на бройка или 40лв за две бройки  :здравей: 
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty Re: Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки

Писане  Zako Нед 23 Мар 2014 - 16:49

max написа:Цената на 1 бройка от Китай е 24лв  или иначе казано за да е благотворителен тьрг трябва да трьгне цената от 20лв на горе и за да е още по-ясно и да няма обьрквация аз давам по 20 лв на бройка или 40лв за две бройки  :здравей: 

Цената за бройка я знам понеже и аз си взех. Знам и, че това са твоите две ролки, които вече си платил и сега ги продаваш благотворително за форума. Това с 20 лв не го разбрах, нали е търг и вече има обявена начална цена и стъпка при наддаването problems пък до колкото стигне.

И за да не спамя 24лв от мен за 1бр.
Zako
Zako
...........................
  ...........................

Регистриран на : 01.02.2010
Брой мнения : 73 Рожд.дaта : 26.01.1976
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty 123

Писане  max Нед 23 Мар 2014 - 17:39

Zako написа:
max написа:Цената на 1 бройка от Китай е 24лв  или иначе казано за да е благотворителен тьрг трябва да трьгне цената от 20лв на горе и за да е още по-ясно и да няма обьрквация аз давам по 20 лв на бройка или 40лв за две бройки  :здравей: 

Цената за бройка я знам понеже и аз си взех. Знам и, че това са твоите две ролки, които вече си платил и сега ги продаваш благотворително за форума. Това с 20 лв не го разбрах, нали е търг и вече има обявена начална цена и стъпка при наддаването  problems пък до колкото стигне.

И за да не спамя 24лв от мен за 1бр.
Колега идеята е да се оставят парите за форума а не нещо което струва 24лв да се купи за 13лв /символично се дават повече пари от цената която струва /  sunglasses2 
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty Re: Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки

Писане  Zako Нед 23 Мар 2014 - 18:40

Мислех да не спамя в темата, но с риск да ме смъмрят, а и след като коментарите към мен продължават тук ще се изкажа.
Продължавам да не разбирам какво съм сгрешил след като това е търг с обявена начална цена и стъпка за наддаване. До 30.03 има още цяла седмица и цената може да се вдигне много. Като не искате да виждате такива ниски цени сложете висока начална цена или не правете търг, а ги обявете за продан на твърда цена, която според Вас е реална. Аз не съм тръгнал да ги купувам по 13лв, просто наддавам.
Лека вечер на всички. Не съм имал намерение да дразня никой. Това влакно даже не съм сигурен, че ми трябва, но ако спечеля ще го платя и ще намеря как да го оползотворя.
Zako
Zako
...........................
  ...........................

Регистриран на : 01.02.2010
Брой мнения : 73 Рожд.дaта : 26.01.1976
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty Re: Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки

Писане  Любак Нед 23 Мар 2014 - 18:48

Нека да се съсредоточим  в търга .......... моля Ви.  226711
Любак
Любак
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.05.2009
Брой мнения : 11761 Рожд.дaта : 19.07.1953
Години : 70

Върнете се в началото Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty Re: Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки

Писане  Васил Нед 23 Мар 2014 - 18:50

Zako написа:Мислех да не спамя в темата, но с риск да ме смъмрят, а и след като коментарите към мен продължават тук ще се изкажа.
Продължавам да не разбирам какво съм сгрешил след като това е търг с обявена начална цена и стъпка за наддаване. До 30.03 има още цяла седмица и цената може да се вдигне много. Като не искате да виждате такива ниски цени сложете висока начална цена или не правете търг, а ги обявете за продан на твърда цена, която според Вас е реална. Аз не съм тръгнал да ги купувам по 13лв, просто наддавам.
Лека вечер на всички. Не съм имал намерение да дразня никой. Това влакно даже не съм сигурен, че ми трябва, но ако спечеля ще го платя и ще намеря как да го оползотворя.
Нещо не можете да се разберете с Ники!Да вземете да се помирите!    45479
Васил
Васил
...........................
  ...........................

Регистриран на : 15.06.2012
Брой мнения : 1078 Рожд.дaта : 24.02.1976
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty 123

Писане  max Нед 23 Мар 2014 - 22:11

Любак написа:Нека да се съсредоточим  в търга .......... моля Ви.  226711
Прав си  488232 давам по 30лв на ролка или иначе казано 60 за двете  :здравей: 
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty Re: Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки

Писане  EU_BG_akademika Вто 1 Апр 2014 - 5:03

max написа:  давам по 30лв на ролка или иначе казано 60 за двете  :здравей: 
Ами кво да ти кажа сега, имаше добро намерение, ама нещо нямаше инициатива, както и да е, не знам има ли друг търг в света на който подалият тръжна вещ, сам да си я купи 226711 
Ако искаш и не ти трябват, да ги пусна в продавалника по 35 кинта за да се купят и ще взема кредити за форума...
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty Re: Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки

Писане  georg Вто 1 Апр 2014 - 8:20

Тоа па  21188 
Предложи ги на Макса за по 40 ве! 509158 
georg
georg
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 4165 Рожд.дaта : 28.04.1974
Години : 50

Върнете се в началото Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty 123

Писане  max Вто 1 Апр 2014 - 17:20

EU_BG_akademika написа:
max написа:  давам по 30лв на ролка или иначе казано 60 за двете  :здравей: 
Ами кво да ти кажа сега, имаше добро намерение, ама нещо нямаше инициатива, както и да е, не знам има ли друг търг в света на който подалият тръжна вещ, сам да си я купи 226711 
Ако искаш и не ти трябват, да ги пусна в продавалника по 35 кинта за да се купят и ще взема кредити за форума...
Както прецениш  sunglasses2 /аз сьм свикнал с нестандартните финали ......та ако не се продадьт и там пак ще си ги купа за колкото струват в продавалника/ spying 
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty 123

Писане  max Вто 1 Апр 2014 - 20:52

georg написа:Тоа па  21188 
Предложи ги на Макса за по 40 ве! 509158 
                                                                                                  На тьрговете /благотворителните особено/ цената се слага малко под реалната и идеята е не да се купи на далавера а да се сьберьт повече пари за дадената кауза  :здравей: Бях намислил да ги купя като човек дал най-много от играещите ама Академичето не сложи стьпка Х лева от 19лв пьрвоначлна цена и опорочи начинанйето  spying Сега вече е свирен мача и отивам на варянт Били на по-прост език /кон на Г6/ magnifier
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty Re: Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки

Писане  EU_BG_akademika Сря 2 Апр 2014 - 10:16

max написа:                                                                                                                                                                     Както прецениш  sunglasses2 /аз сьм свикнал с нестандартните финали ......та ако не се продадьт и там пак ще си ги купа за колкото струват в продавалника/ spying 

ПУСНАТИ СА
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty Re: Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки

Писане  EU_BG_akademika Сря 2 Апр 2014 - 10:22

max написа:                                                                                                  На тьрговете /благотворителните особено/ цената се слага малко под реалната и идеята е не да се купи на далавера а да се сьберьт повече пари за дадената кауза  :здравей: Бях намислил да ги купя като човек дал най-много от играещите ама Академичето не сложи стьпка Х лева от 19лв пьрвоначлна цена и опорочи начинанйето  spying Сега вече е свирен мача и отивам на варянт Били на по-прост език /кон на Г6/ magnifier

Историята на търговете показва, че колкото е по ниска една цена, толкова повече хора се включват, като в последствие продължават да наддават. Същите не биха си включили при по висока цена. Разбира се всичко това е статиска, беше правилно ти да си направиш търга, ама ти си твърде зает, та затова аз обърках работите :аххх: 
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty Re: Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки

Писане  EU_BG_akademika Пон 7 Апр 2014 - 11:14

Ключ моля :здравей: 
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки Empty Re: Благотворителен търг за ФОРУМА - ВЛАКНА две ролки

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите