GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Запалки "Игнайт",противоветрени, не ползват газ и бензин.

3 posters

Go down

Запалки "Игнайт",противоветрени, не ползват газ и бензин. Empty Запалки "Игнайт",противоветрени, не ползват газ и бензин.

Писане  chapara Сря 1 Окт 2014 - 19:38

Хайде да пусна една рекламка за едно начинание на кандидат зетя с идеята че искам да помагам на находчиви младежи. Не е задължително да пазарувате! Аз ползвам такъв продукт и за сега съм доволен. Необходимо е да имаш на  около 70-80  запалвания наблизо USB вход. Идеално за подарък на пушач. Луксозно изпълнение завладяващо успешно пазарите на САЩ и Канада.

http://olx.bg/novo-pokolenie-zapalki-ot-ignite-bez-gaz-i-benzin-pali-absolyutno-vinagi-i58965180
http://olx.bg/novo-pokolenie-zapalki-ot-ignite-bez-gaz-i-benzin-pali-absolyutno-vinagi-i58964330


Последната промяна е направена от chapara на Пон 6 Окт 2014 - 23:11; мнението е било променяно общо 1 път
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Запалки "Игнайт",противоветрени, не ползват газ и бензин. Empty Re: Запалки "Игнайт",противоветрени, не ползват газ и бензин.

Писане  Мънцата Сря 1 Окт 2014 - 20:40

Имам абсолютно същата, страхотна работа върши 135d02aa35ad75a2cb71 Мултито май ще ти е първия клиент spying
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Запалки "Игнайт",противоветрени, не ползват газ и бензин. Empty Re: Запалки "Игнайт",противоветрени, не ползват газ и бензин.

Писане  esox hunter Пон 6 Окт 2014 - 11:21

Сайтът не работи (днес) та не можах да видя за какво иде реч magnifier
esox hunter
esox hunter
...........................
  ...........................

Регистриран на : 15.10.2009
Брой мнения : 904 Рожд.дaта : 11.01.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Запалки "Игнайт",противоветрени, не ползват газ и бензин. Empty Re: Запалки "Игнайт",противоветрени, не ползват газ и бензин.

Писане  chapara Пон 6 Окт 2014 - 11:40

esox hunter написа:Сайтът не работи (днес) та не можах да видя за какво иде реч magnifier

Да има малък технически проблем със сайта. Момчето е закупило правата от фирмата за България. Направи сайта, заплати си за сайта и за рекламите, но собствениците имат някакви претенции относно оформлението му. Надявам се в най скоро време да се оправи за да има визуален контакт на нещата и контакт с фирмата. Ясно е че всичко трябва да става по трудния начин. Ако има някакъв неотложен мерак, аз имам такава и мога да щракна няколко снимки, но не това е идеята на нещата. sunglasses2
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Запалки "Игнайт",противоветрени, не ползват газ и бензин. Empty Re: Запалки "Игнайт",противоветрени, не ползват газ и бензин.

Писане  Мънцата Пон 6 Окт 2014 - 13:08

Чапи, вземи ми 2 бр, на НС ще ми ги дадеш и ще ти ги платя sunglasses2
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Запалки "Игнайт",противоветрени, не ползват газ и бензин. Empty Re: Запалки "Игнайт",противоветрени, не ползват газ и бензин.

Писане  chapara Пон 6 Окт 2014 - 14:38

Докато се отремонтира сайта, ей хич не исках така да става, но няма как, пишете на лични ще помагам с контакт до него. За неразбралите за какво иде реч:


Цената без доставката беше 12666 18 лв.
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Запалки "Игнайт",противоветрени, не ползват газ и бензин. Empty Re: Запалки "Игнайт",противоветрени, не ползват газ и бензин.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите