GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Група за инфо !

+11
Венци
Любак
ПЛУВЧО
Георги Вутов
ribarshe
max
А.Христов
недялко радков
divein
paynera
Петър Василев
15 posters

Go down

Съгласни ли сте да се създаде такава група?

Група за  инфо ! Vote_lcap38%Група за  инфо ! Vote_rcap 38% 
[ 6 ]
Група за  инфо ! Vote_lcap62%Група за  инфо ! Vote_rcap 62% 
[ 10 ]
 
Общо гласове : 16
 
 
Poll closed

съобщение Група за инфо !

Писане  Петър Василев Вто 14 Окт 2014 - 21:19


Понеже има доста оплаквания,че изтича прясно инфо от сайта се принудих да създам една затворена група,която ще има отговорник и той заедно с членовете ще решават кой може да влезне в групата.
Тук можете да си кажете мнението съгласни ли сте да има група в която ще могат да споделят инфо определени хора или не и да гласувате.
Темите "Къде кълве в момента" ще са видими само за групата.
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  paynera Вто 14 Окт 2014 - 21:23

Имам и друго предложение - нека групата да се раздели в 2 раздела - морски и сладководен риболов.
paynera
paynera
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.09.2011
Брой мнения : 2378 Рожд.дaта : 03.02.1973
Години : 51

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  divein Вто 14 Окт 2014 - 21:41

Аз гласувах против защото не виждам смисъл от такава група. Така или иначе инфото тече по телефоните и силните мачове се правят на момента след прозваняване. Хората които ще влязат в групата така или иначе обменят инфо по телефона и пак ще го правят. Като не искате да споделяте недейте, оставете тези които искат да пишат или просто админите да махнат темата "къде кълве в момента". Не забравяйте че инфото неможете да спрете, инфо се споделя и в магазините и от уста на уста и тн. И помнете че инфо и вие сте получили независимо откъде, това е смисъла на форума.
divein
divein
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.02.2012
Брой мнения : 776 Рожд.дaта : 10.08.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  Петър Василев Вто 14 Окт 2014 - 21:46

paynera написа:Имам и друго предложение - нека групата да се раздели в 2 раздела - морски и сладководен риболов.
Групата за сега ще е само една и то за морските само.
Единсвенно темите :"къде кълве в момента" ще са заключени за тези ,които няма да са в групата.
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  paynera Вто 14 Окт 2014 - 21:46

divein написа:Аз гласувах против защото не виждам смисъл от такава група. Така или иначе инфото тече по телефоните и силните мачове се правят на момента след прозваняване. Хората които ще влязат в групата така или иначе обменят инфо по телефона и пак ще го правят. Като не искате да споделяте недейте, оставете тези които искат да пишат или просто админите да махнат темата "къде кълве в момента". Не забравяйте че инфото неможете да спрете, инфо се споделя и в магазините и от уста на уста и тн. И помнете че инфо и вие сте получили независимо откъде, това е смисъла на форума.
Абсолютно конкретно казано - аз преди много време щях да предложа подобно нещо , но се здържах.Които е в морето - печели - това е истината!!!
paynera
paynera
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.09.2011
Брой мнения : 2378 Рожд.дaта : 03.02.1973
Години : 51

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  Петър Василев Вто 14 Окт 2014 - 21:48

Ще помоля,който гласува да каже за какво и защо е гласувал!
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  недялко радков Вто 14 Окт 2014 - 21:49

Аз също ще гласувам против,защото инфото наистина тече по телефоните,тъй,като не може този,който в момента е в морето да разбере по друг начин.Когато има в момента не значи,че ще има и на другия ден.А да забраниш на рибаря да се похвали след успешен улов(това,което се случва наистина) е голямо наказание...
недялко радков
недялко радков
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.10.2011
Брой мнения : 1066 Рожд.дaта : 10.07.1965
Години : 58

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  paynera Вто 14 Окт 2014 - 21:51

Петър Василев написа:Ще помоля,който гласува да каже за какво и защо е гласувал!
Аз гласувах - ЗА -ама не вярвам как ще стане.Това е истината.- Защото една таина вече не е таина - когато се знае от повече от 2-ма човека. (народна мъдрост).Искам този форум да е съвършен - но винаги има едно НО!!!
paynera
paynera
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.09.2011
Брой мнения : 2378 Рожд.дaта : 03.02.1973
Години : 51

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  А.Христов Вто 14 Окт 2014 - 22:16

Аз лично държа на темата "Къде кълве в момента" понеже не познавам лично повечето от колегите тук и не получавам инфо по телефона. Мисля, че споделеното тук е полезно за всички. А и много често се дава инфо без да се споменава точното място на риболов. Що се отнася до бъдещата група, имам съмнение, че критериите на подбор на членовете може и да бъдат субективни. А много често разпространението на инфо за много успешен риболов идва не само от тези които четат тук, а и от свидетелите които почти винаги ги има.
Ще гласувам против, защото тук всички сме поради една и съща причина, защото обичаме риболова. Въпреки злоупотребите, не мисля че трябва да се лишават от информация хора, които са коректни и не злоупотребяват с прочетеното.
А.Христов
А.Христов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.06.2011
Брой мнения : 305 Рожд.дaта : 16.12.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  max Вто 14 Окт 2014 - 23:01

Аз гласувах ЗА и казвам веднага защо.Лично мене ме дразни това което с много обиколки,капотиране и разходи човек напипа и сподели да бьде разрушено от месар който чака само да се докопа до инфо и да свири мача 488232
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  ribarshe Вто 14 Окт 2014 - 23:06

Аз също държа темата "Къде кълве в момента" за иларията да е открита за всички , защото често пиша в нея и го правя единствено за да е от полза на другите колеги
ribarshe
ribarshe
...........................
  ...........................

Регистриран на : 30.12.2009
Брой мнения : 1368 Рожд.дaта : 05.09.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  Георги Вутов Вто 14 Окт 2014 - 23:07

max написа:Аз гласувах ЗА и казвам веднага защо.Лично мене ме дразни това което с много обиколки,капотиране и разходи човек напипа и сподели да бьде разрушено от месар който чака само да се докопа до инфо и да свири мача  488232

Или някой мрежар да окупира всичко и на следващия ден да не можеш да направиш един нормален риболов.
Георги Вутов
Георги Вутов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.09.2011
Брой мнения : 1004 Рожд.дaта : 11.09.1983
Години : 40

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  ПЛУВЧО Вто 14 Окт 2014 - 23:25

Ще гласувам с Не!
Нали за това е този форум...За да си споделяме инфо и да обменяме опит.Ако ще има "затворено общество" какъв е смисъла от форума.Това с обажданията по телефоните е за горещи следи,а инфото в нета е за плануване на следващи излети за тези,които не разполагат с толкова свободно време за "Проба-Грешка".Така или иначе "изтичането" на информация е по-скоро от "случайни" свидетели на "местопрестъплението".Дори и да ме приемат в тази "затворена група" мисля че не е редно да се случва това точно в този форум. 226711
И на мен не ми е приятно когато дащното място от предния ден е заето днес...Ама...Не съм сам на тази планета и не всичко е мое.Сменям дестинацията на момента.Който ме познава знае,че дори не ме спират няколко километра пеша за да си ловкам на спокойствие....
И...Така ще заприличаме на едни други форуми....А това Ич няма да ми Ареса.570556  :здравей:


Последната промяна е направена от ПЛУВЧО на Вто 14 Окт 2014 - 23:34; мнението е било променяно общо 1 път
ПЛУВЧО
ПЛУВЧО
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.12.2009
Брой мнения : 7388 Рожд.дaта : 01.12.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  Любак Вто 14 Окт 2014 - 23:32

Твърдо съм против създаването на такава група !!!!!!!!  nono          f38b1c44c48ae2114a27

Нима искате официално да се разделим по групи - групички и под-групички. 226711
Не че ги няма вече де.



Какъв е смисъла  от Форума и присъствието Ви ?????????????????????
Можете да си звънкате и без него или сте тук само за да позирате ?  12666


Ако смятате, че само от ваша информация са се юрнали всички мрежари и другите рибари да Ви ловят рибата се лъжете много.
Дайте да не се надценяваме толкова, че сме по-по и най-най майстори тук.

Ядосах се, ...  не на шега. шама f0169589900b7bd305e7
Любак
Любак
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.05.2009
Брой мнения : 11761 Рожд.дaта : 19.07.1953
Години : 70

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  Венци Сря 15 Окт 2014 - 2:40

Гласувах против ,защото лично аз нямам много свободно време за риболов 5f3aea9b1ac1514a8b8f.Поради тази причина четенето в темите "Къде кълве в момента"ми доставя голямо удоволствие и адреналин,макар и само стоейки пред компютъра.Също така мисля,че създаването на разни групи и правила ще отнеме от оригиналния облик и замисъл на форума.
Венци
Венци
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.06.2009
Брой мнения : 1393 Рожд.дaта : 06.07.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  EU_BG_akademika Сря 15 Окт 2014 - 5:42

И аз мисля, че не трябва да се пипат съществуващите теми. Тук сме около 100 човека които се познаваме, другите са с 3-5 10 поста и то главно с въпросите: къде, кога, какво, и как...
По добре да се направи тема да речем "активни потребители" която да е със ограничен достъп и той да се получава по критерии, абе нещо като мод-панел....
Така всеки се хвали какво и колко е хванал в общите теми, а сам преценява, да пише къде го е хванал в коя от темите.....
Любака е прав, достатъчно е само да видят на излизане двама човека, колко и какъв ти е улова и мълвата се понася със скорост тефона връзка....
Така че, на въпроса зададен по този начин гласувам с не..... смях
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  КИРО Сря 15 Окт 2014 - 6:02

Самия форум си е една група,няма смисъл и нея да я надробяваме - НЕ.
Както се каза и по-назад,инфото не тече само тук.
Никого не мога да задължа да пише,
и никой не може да ме спре да пиша. sunglasses2
КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  D.Dimitrov Сря 15 Окт 2014 - 6:29

Петър Василев написа:
Понеже има доста оплаквания,че изтича прясно инфо от сайта се принудих да създам една затворена група,която ще има отговорник и той заедно с членовете ще решават кой може да влезне в групата.
Тук можете да си кажете мнението съгласни ли сте да има група в която ще могат да споделят инфо определени хора или не и да гласувате.
Темите "Къде кълве в момента" ще са видими само за групата.
Щом питаш...
Доста се оплакват.... казваш. Че изтичало нещо прясно. Интересно!
Аз вече си го представих по следния сценарий:
Няколко оплаквачи, и то добри рибари, с къртовски труд намират риби на някакви на никого неизвестни местенца из морето. Спират, вадят таблетчета и телефончета и....... снасят прясно "инфо ". Да ама има някакви готованци дето по цял ден тва чакат и като прочетат палят и газ на Болата. Може и на Аладжата. Тва там незнайните и прясно откритите места. Отиват тези некадърни готованци и им хващат рибата. Откривателите смъркат, пъркат и...... се оплакват.
Ма и не само, искат и общество някак си да имат. Затворено. И те да казват....... на кого да казват.
Ми добре, сега е модерно да сме толерантни. Нека да има такава група. Да е явно кой и по какви критерии членува. Дори предлагам да ги кръстим "Синята стрида". Хем си е морско, хем ще си им подхожда на седалищната ориентация, хем спокойно ще си ги поздравяваме с "Дееба и педер@сите.. дееба.
Мен така ми се виде ситуацийката.
Гласувам с ДА. Сеир да става.
avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  efo Сря 15 Окт 2014 - 6:44

Твърдо НЕ!!! Има си друг начин за почистване на форума, като липса на мнения и публикации примерно повече от месец и т.н. Аз лично нямам възможност да съм всяка седмица в морето но форумът ми е забавен и имам доста приятели и познати в него. Чета с удоволствие публикациите и ми е интересно. Има си доста полезни теми и наистина си е място за забавление. Като се появи рибата в морето...(специално сафрид, чернокоп и лефер) това си е доказано пасажна риба и се завърта на дадено место за час два и заминава по пътя си, ако не я задържи някакво течение за ден два. Това не е язовир да я захраниш и да чакаш.Информация се дава по телефона и това пак не е гаранция за успех. Преди известно време с бачо Киро бяхме на Болата и тръгнахме у лево а рибата се оказа у десно и ако не беше Дядо Иван да се обади...нямаше да се върнем с по две три кила риба на калпак. Друг е въпроса и за разбирането на риболова...този ден той си напълни новата немалка хладилна чанта, апък аз...само се пречках на лодките. И така де...!!! Успешен сезон на всички!


efo
efo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 27.11.2012
Брой мнения : 49 Рожд.дaта : 24.09.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  Петър Василев Сря 15 Окт 2014 - 8:48

Ок,разбрах!
Достатъчно ми е да разбера от тези постове на какво мнение са повечето потребители на форума,,или по-точно да кажа активните потребители.Не очаквам да има повече разисквания по темата така,че я заключвам.
Няма да се създават никакви тайни групи.
Аз също съм против групите,но мен повече ме интересува какво е общото мнение на потребителите и затова пуснах темата.
Ефо го каза много точно:

Като се появи рибата в морето...(специално сафрид, чернокоп и лефер) това си е доказано пасажна риба и се завърта на дадено место за час два и заминава по пътя си, ако не я задържи някакво течение за ден два. Това не е язовир да я захраниш и да чакаш.Информация се дава по телефона и това пак не е гаранция за успех. написа:   
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

съобщение Re: Група за инфо !

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите