GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тема за нови предложения при благотворителни акции на =Go Fishing ForumBG= .

2 posters

Go down

Тема за нови предложения  при благотворителни акции на =Go Fishing ForumBG= . Empty 58755855855558

Писане  Моряка Чет 27 Ное 2014 - 18:23

roko koko написа:Не е точно така Ники,дарените пари като се превърнат в картофи ,лук ,боб и др.все ще стигнат до децата

А може да стигнат до домовете на персонала една част. 509158

Аз предлагам една възможност.Имаме си сметка за благотворителност на нашия форум, намираме 12 или повече домове( като ще се въртят, ако са повече)в 12 различни областни градове.Съответно ще се дарява всеки месец и организаторите на месечната кампания ще са потребители на форума живеещи в съответния регион.
Какво имам в предвид, свързваме се с дома и се пита колко деца имат, на каква възраст, правят се торби с изненади и лакомства( тук малко играчка ще има но все пак за благотворителност ще е) За малки и големи допълнително играчки или някой лев на ръка.
Към това допълнително може да се купят памперси и каквото се сетите, да отиде за децата, дори и да им се платят билети да отидат на кино , като техните връстници.Пък и това от което имат нужда и ще се ползва от децата ще изплува във времето и ще се до уточнява.
Ами това е от мен ще има ежемесечни(или тримесечна) акция за благотворителност, като в различни региони ще се дарява.
И не на последно място да вметна, че дарението ще изисква и малко труд, не да си преведеш едни пари и да чакаш някой да ти свърши работата и да се надяваш, че отиват в правилните ръце.
Поне така мисля.
Вие кажете има ли смисъл 12666

Моряка
Моряка
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 8113 Рожд.дaта : 30.12.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Тема за нови предложения  при благотворителни акции на =Go Fishing ForumBG= . Empty Тема за нови предложения при благотворителни акции на =Go Fishing ForumBG= .

Писане  Любак Пет 28 Ное 2014 - 11:05

nikgeo написа:
Любак написа:..........................................
Искрено се надявам, че чрез такава дискусия ще достигнем до правилните решения.

..................................

Любак, и аз смятам, ..........
Моля, всеки, който реши да пише в тази тема, преброи първо до десет, и тогава да натиска клавишите.
Ако трябва, нека се отвори друга, специална тема за бъдещи акции, ..........


Вие сте на ход.

Но !!!!!!!!!!!!!!  без размяна на 606186 и 60678, и други такива любезности. d5116e0ebf2fc8f68ade
Любак
Любак
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.05.2009
Брой мнения : 11760 Рожд.дaта : 19.07.1953
Години : 70

Върнете се в началото Go down

Тема за нови предложения  при благотворителни акции на =Go Fishing ForumBG= . Empty Re: Тема за нови предложения при благотворителни акции на =Go Fishing ForumBG= .

Писане  Любак Пет 28 Ное 2014 - 11:50

Стефан Добрев написа:..........От тогава си намерих място да задоволявам нуждите си от благотворителност-болницата в Бухово.Последния път жена ми ги пита от какво имат най-голяма нужда,а хората скромни-по 10 килограма боб и кайма.Не ми се сърдете,но няма да участвам в тази акция.Има и други нуждаещи се.
Любак
Любак
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.05.2009
Брой мнения : 11760 Рожд.дaта : 19.07.1953
Години : 70

Върнете се в началото Go down

Тема за нови предложения  при благотворителни акции на =Go Fishing ForumBG= . Empty Re: Тема за нови предложения при благотворителни акции на =Go Fishing ForumBG= .

Писане  Любак Пет 28 Ное 2014 - 11:52

Elfi написа:Така! Някой преди години беше предложил да се смени обекта на благотворителност, ( мисля, че беше Мънцата, но не съм сигурна 12666  ) но предложението му потъна като глас в пустиня! .............................
А тези домове за сираци и деца в неравностойно положение, които не са способни самички да се борят с живота са сигурно стотици!
А тези дечица, които се нуждаят от животоспасяващи операции в чужбина? Те да мрат ли? ................................

За Ваша информация ще Ви кажа, че рокерите в България ( гадните , мръсни отрепки на обществото - както ги знаят повечето от Вас ) , също правят благотворителни акции, но те помагат на ИСТИНСКИ бедстващи ДЕЦА ИНВАЛИДИ! .........


Като си казала  =А= вече имаш възможност да кажеш и = Б=.

373173
Любак
Любак
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.05.2009
Брой мнения : 11760 Рожд.дaта : 19.07.1953
Години : 70

Върнете се в началото Go down

Тема за нови предложения  при благотворителни акции на =Go Fishing ForumBG= . Empty Re: Тема за нови предложения при благотворителни акции на =Go Fishing ForumBG= .

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите