GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Яз. Звънец

+10
Шморхи
Моряка
КИРО
Светозар Върбанов
chapara
Мънцата
Кирил Калчев
Тянката
Кико
ПЛУВЧО
14 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Яз. Звънец - Page 2 Empty Re: Яз. Звънец

Писане  Тянката Нед Дек 04, 2011 8:39 pm

roko koko написа:Добре се разви темата :dancingHappy_i :dancingHappy_i
Румба 45479 ,само как я събухме темата.Ку знаш кви риби снимах днеска там eyeballs_icon 503495 ?!
Тянката
Тянката
мир на праха му

Регистриран на : 24.01.2010
Брой мнения : 2013 Рожд.дaта : 06.04.1969
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Яз. Звънец - Page 2 Empty Re: Яз. Звънец

Писане  ???? Пон Дек 05, 2011 5:56 am

Е само със снимките останахме Тяка :609c1f728720fb :609c1f728720fb
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Яз. Звънец - Page 2 Empty Re: Яз. Звънец

Писане  ПЛУВЧО Пон Дек 05, 2011 7:22 am

Ще ме викат мен на риболов на Звънец да ходим. :4506ea66aafe7f
Че вие въдици носехте ли изобщо?Аз да не съм Фчерашен,че да ме излъжете така лесно,да дойда.... и да са опиянча. :6249c95f600dc6
И де са снимките... 226711 Де са снимките викам... :f38b1c44c48ae2
ПЛУВЧО
ПЛУВЧО
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.12.2009
Брой мнения : 7387 Рожд.дaта : 01.12.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Яз. Звънец - Page 2 Empty Re: Яз. Звънец

Писане  Гост Чет Окт 04, 2012 4:25 pm

Здравейте колеги.Искам да споделя резултата от моя риболовен излет на 01-02.10.2012г. на я.Звънец.Започнах със захранване "обилно" на царевица,след което си подготвих "бърканото" за пружина.Подготвих въдиците и заложих на тактика с която се надявах да изолирам рака и дребосъка.Първоначално си помислих че няма да се получи но явно бях сбъркал.През нощта една сулка около 800гр. ни раздвижи но явно но беше само началото.Последва удар в 7.50ч. на шаранче 1,4кг. след което в 11,00ч. на друг с тегло 2,2кг. и в 12,00ч. на екземпляр с тегло 3,00кг.И понеже един колега ме обвини че не ми издържат старите такъми държа да отбележа че с такъма с който излезе онзи хубав шарко изкарах и двата по големи сега.[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img][img][/img][img][/img][img][/img]
Anonymous
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Яз. Звънец - Page 2 Empty Re: Яз. Звънец

Писане  ПЛУВЧО Чет Окт 04, 2012 5:01 pm

хубави новинки от хубав язовир. thumbsUp_icon
ПЛУВЧО
ПЛУВЧО
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.12.2009
Брой мнения : 7387 Рожд.дaта : 01.12.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Яз. Звънец - Page 2 Empty Re: Яз. Звънец

Писане  nikgeo Вто Окт 30, 2012 10:05 am

Колеги, айде и аз да споделя с вас резултатите си от Звънец ( Страхил ). Миналата седмица се отдадох на повечко риболов, като бях на гьола вторник, четвъртък, петък и събота. Гоних изключително и само бяла риба, тъй като излетите бяха след обяд и то след 14-15 часа. Монтажа с който търсих рибата бе, така нареченото, леко дъно, на рибка, защото имаше силен вятър през цялото време, а за дъно ти трябват стотици рибки. Раците направо смилат рибоците за секунди. Мястото за риболов е същото, на което е ловил и колегата bati gojko
Вторник - вятър от към стената, резултат - 4 бр. между 1 и 2 кг. парчето.
Четвъртък - вятър от към опашката, резултат 1 бр. ама много голямо "бебе" spying което си плува, със заръката, да доведе баби, дядовци и т.н. роднини по възходяща линия. Взе че удари малко преди да си тръгна, когато легна вятъра. Накара ме да вися още един час. Между другото, имах един удар, при което едва не ми вкара пръчката във водата. Дръпна я на два пъти и когато настигнах въдицата, поиска да я дръпне от ръцете ми, но отнесе само повода, който беше 0.25. "Бонака" spying , забравил съм да отхлабя аванса 509601, а на макарата на всичкото отгоре имам навит брейд. :5f3aea9b1ac151
петък - вятър от към стената. Май това рибе изпълни заръката. Бях на гьола около 13.30 и до 16 нямах удар. И тогава се започна серия от удари. Имам извадени 9 бр. с общо тегло 16.7 кг. Най голямата беше 2.4 кг., т.е. така наречените, калибровки. Между един и два кг.
събота - вятър от към опашката. Само този ден, наточен от предния, бях на линия още от 7.30. Останах на тази линия до 14.30, като завъртях едно класическо капо. Замени ме на мястото един колега, който знаеше за кълването предния ден и след работа решил и той да се включи в играта. Добре, че използва моят билет, та поне не се минал с таксата. Не пипнало нищо до мръкнало.

Те това са моите риболови предната седмица на Звънец.
nikgeo
nikgeo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.03.2010
Брой мнения : 709 Рожд.дaта : 20.07.1956
Години : 67

http://nikgeo.eu/

Върнете се в началото Go down

Яз. Звънец - Page 2 Empty Re: Яз. Звънец

Писане  ribarshe Вто Окт 30, 2012 10:31 am

Браво бе :thumbsupsmiley :thumbsupsmiley Ей че хубава новина , тоя гьол го знаех наизуст преди години :3f7e6dc87de4b9
ribarshe
ribarshe
...........................
  ...........................

Регистриран на : 30.12.2009
Брой мнения : 1368 Рожд.дaта : 05.09.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Яз. Звънец - Page 2 Empty Re: Яз. Звънец

Писане  ПЛУВЧО Вто Окт 30, 2012 10:39 am

Хубав си е гьола и има хубави риби.Начесъл си крастата. :thumbsupsmiley thumbsUp_icon
Браво за успешните излети и жалко за капотираните.Значи духа ли откъм опашката на язовира и аз да си духам под опашката и дим да ме няма.Поне такса да икономисам и да не си губя времето. :d5116e0ebf2fc8 Благодаря за ценното инфо. worshippy
ПЛУВЧО
ПЛУВЧО
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.12.2009
Брой мнения : 7387 Рожд.дaта : 01.12.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Яз. Звънец - Page 2 Empty Re: Яз. Звънец

Писане  Гост Вто Окт 30, 2012 11:34 am

Браво колега.Надявам се поне че доказахме на песимистите че риба в тоя язовир има и ще продължава да е така,надявам се. :thumbsupsmiley
Anonymous
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Яз. Звънец - Page 2 Empty Re: Яз. Звънец

Писане  maxxx Нед Дек 02, 2012 12:27 pm

nikgeo написа:Колеги, айде и аз да споделя с вас резултатите си от Звънец ( Страхил ). Миналата седмица се отдадох на повечко риболов, като бях на гьола вторник, четвъртък, петък и събота. Гоних изключително и само бяла риба, тъй като излетите бяха след обяд и то след 14-15 часа. Монтажа с който търсих рибата бе, така нареченото, леко дъно, на рибка, защото имаше силен вятър през цялото време, а за дъно ти трябват стотици рибки. Раците направо смилат рибоците за секунди. Мястото за риболов е същото, на което е ловил и колегата bati gojko
Вторник - вятър от към стената, резултат - 4 бр. между 1 и 2 кг. парчето.
Четвъртък - вятър от към опашката, резултат 1 бр. ама много голямо "бебе" spying което си плува, със заръката, да доведе баби, дядовци и т.н. роднини по възходяща линия. Взе че удари малко преди да си тръгна, когато легна вятъра. Накара ме да вися още един час. Между другото, имах един удар, при което едва не ми вкара пръчката във водата. Дръпна я на два пъти и когато настигнах въдицата, поиска да я дръпне от ръцете ми, но отнесе само повода, който беше 0.25. "Бонака" spying , забравил съм да отхлабя аванса 509601, а на макарата на всичкото отгоре имам навит брейд. :5f3aea9b1ac151
петък - вятър от към стената. Май това рибе изпълни заръката. Бях на гьола около 13.30 и до 16 нямах удар. И тогава се започна серия от удари. Имам извадени 9 бр. с общо тегло 16.7 кг. Най голямата беше 2.4 кг., т.е. така наречените, калибровки. Между един и два кг.
събота - вятър от към опашката. Само този ден, наточен от предния, бях на линия още от 7.30. Останах на тази линия до 14.30, като завъртях едно класическо капо. Замени ме на мястото един колега, който знаеше за кълването предния ден и след работа решил и той да се включи в играта. Добре, че използва моят билет, та поне не се минал с таксата. Не пипнало нищо до мръкнало.

Те това са моите риболови предната седмица на Звънец.
:thumbsupsmiley браво колега направо си ги утрепал worshippy и аз от кога се каня да го посетя тоя Звънец ама все не оставо време 140123
maxxx
maxxx
...........................
  ...........................

Регистриран на : 15.07.2012
Брой мнения : 159 Рожд.дaта : 08.03.1974
Години : 50

Върнете се в началото Go down

Яз. Звънец - Page 2 Empty Re: Яз. Звънец

Писане  Тянката Чет Мар 06, 2014 8:25 pm

За съжаление язовира от края на миналата година е без стопанин и в момента е рай за бракониерите.Онзи ден,докато бях на село,местен месар ми сподели,че мрежите са постоянно в язовира и влизат в тях шарани и амури около 5 кг. и нагоре.Пръскам се от яд,това е един от язовирите от детството ми,но........................... 5f3aea9b1ac1514a8b8f
Тянката
Тянката
мир на праха му

Регистриран на : 24.01.2010
Брой мнения : 2013 Рожд.дaта : 06.04.1969
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Яз. Звънец - Page 2 Empty Re: Яз. Звънец

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите