GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

+15
вакрил
Румен Ганев
rikitikitavi
zhikata
roko koko
КИРО
marinco
Мънцата
Borkata
EU_BG_akademika
paynera
max
savi aleksiev
Васил
Попа
19 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  marinco Вто 11 Мар 2014 - 10:11

Ми че той сонара си е влагоустойчив. Кво го набутвате колегата? Колко пъти ползваш ЖПС през годината, не повече от 10. И от какво точно ще се разсейваш, че нещо не разбрах. Като караш гледаш ЖПС, като намалиш и търсиш мястото -сонара.
Пак казвам, не се набутвай колега! Първо една-две години карай с евтин вариант/наблюдавай колегите с какво работят/, после си вземи и най-скъпия. Ама вече ще знаеш за какво си хвърляш парите. Вземеш ли сега нещо с което не знаеш кака да си играеш...........догодина пак ще мислиш за смяна.
marinco
marinco
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.07.2012
Брой мнения : 246 Рожд.дaта : 27.12.1960
Години : 63

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  Borkata Вто 11 Мар 2014 - 11:01

marinco написа:..Първо една-две години карай с евтин вариант/наблюдавай колегите с какво работят/, после си вземи и най-скъпия. Ама вече ще знаеш за какво си хвърляш парите. Вземеш ли сега нещо с което не знаеш кака да си играеш...........догодина пак ще мислиш за смяна.

Тепърва и аз се уча със сонарите но и аз съм на мнение,че специално при тях първо трябва да се мине през по-евтини модели.Особено пък за морето.
Borkata
Borkata
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.02.2012
Брой мнения : 1004 Рожд.дaта : 17.03.1979
Години : 45

http://www.chepare.com

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  Мънцата Вто 11 Мар 2014 - 11:42

Borkata написа:
marinco написа:..Първо една-две години карай с евтин вариант/наблюдавай колегите с какво работят/, после си вземи и най-скъпия. Ама вече ще знаеш за какво си хвърляш парите. Вземеш ли сега нещо с което не знаеш кака да си играеш...........догодина пак ще мислиш за смяна.

Тепърва и аз се уча със сонарите но и аз съм на мнение,че специално при тях първо трябва да се мине през по-евтини модели.Особено пък за морето.
Абе не е точно така  sunglasses2 Казвам го като човек, който е минал през кажи-речи всичко - и като марки, и като класове - Гармин, Хъми, Лорънс  sunglasses2 Като свикнеш с единия, после е малко терсене свикването с другия  12666 Като с телефоните, примерно Моторола и Нокия - и двете са мобилни телефони, ама менютата са различни  sunglasses2 Истината е, ако може човек да си позволи комбо устройство /ГПС+сонар/, да го взема  sunglasses2 
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  marinco Вто 11 Мар 2014 - 14:07

Мънцата написа:
Абе не е точно така  sunglasses2 Казвам го като човек, който е минал през кажи-речи всичко - и като марки, и като класове - Гармин, Хъми, Лорънс  sunglasses2 Като свикнеш с единия, после е малко терсене свикването с другия  12666 Като с телефоните, примерно Моторола и Нокия - и двете са мобилни телефони, ама менютата са различни  sunglasses2 Истината е, ако може човек да си позволи комбо устройство /ГПС+сонар/, да го взема  sunglasses2 
Не отричам, но има един тънък момент. Не е редно човек току що взел книжка да се качва на състезателен автомобил. Освен това в случая не той избира уреда, а Мънцата или Маринко.......и после като не си паснат, айде на половин цена и на раздел "продавам".
Нека види и съпостави повече модели, като гледа другите и тогаз да се фърга на скъпи. Човека иска бюджетно решение!!!! След два-три сезона за новата лодка ще си купи истински комбо
marinco
marinco
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.07.2012
Брой мнения : 246 Рожд.дaта : 27.12.1960
Години : 63

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  Мънцата Вто 11 Мар 2014 - 16:41

marinco написа:Не отричам, но има един тънък момент. Не е редно човек току що взел книжка да се качва на състезателен автомобил. Освен това в случая не той избира уреда, а Мънцата или Маринко.......и после като не си паснат, айде на половин цена и на раздел "продавам".
Нека види и съпостави повече модели, като гледа другите и тогаз да се фърга на скъпи. Човека иска бюджетно решение!!!! След два-три сезона за новата лодка ще си купи истински комбо
Да ве брат, ама нали точно за това говорим - да не се набутва пет пъти, щото вече Мънцата и Маринко са минали по този път  sunglasses2 
p_trustworthy написа:
Мисля, че в крайна сметка ще  е :
[You must be registered and logged in to see this link.]

като преди това минахме през :
[You must be registered and logged in to see this link.]

Става дума за риболов в Черно Море от гуменетка, така че не мисля, че нещо по-голямо от това би ни дотрябвало на този етап.
Да видим - Гармин 421s  magnifier 4 инча екран, Резолюция на дисплея 240 x 320 пиксела и т.н. Цена - 761 лв. Такива пари точно за това нема да дам никога  no2 
Второто предложение - Lowrance Elite 4 HDI 83-200,  4.3 инча екран, Резолюция: 480x272, цена - 749 лв.

Аз бих предпочел трети вариант - малко употребяван Lowrance HDS-5 за 800лв /в момента се продават два такива/. Разликата е голяма - в размер на екрана, в разделителната способност и не на последно място - възможност за надграждане /Stricture scan с SI и DI/  sunglasses2 Защото под бюджетно решение аз разбирам ето това - [You must be registered and logged in to see this link.] За морето няма голямо значение дали е цветен, или черно-бял екран  sunglasses2
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty 123

Писане  max Вто 11 Мар 2014 - 18:26

Продавам Lowrance Elite-5x DSI с Бг меню чисто нов в кутия за 600лв ПП.Никога не бих го заменил за Garmin  :здравей: 
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  marinco Вто 11 Мар 2014 - 20:16

Мънцата написа:

Аз бих предпочел трети вариант - малко употребяван Lowrance HDS-5 за 800лв /в момента се продават два такива/. Разликата е голяма - в размер на екрана, в разделителната способност и не на последно място - възможност за надграждане /Stricture scan с SI и DI/  sunglasses2 Защото под бюджетно решение аз разбирам ето това - [You must be registered and logged in to see this link.] За морето няма голямо значение дали е цветен, или черно-бял екран  sunglasses2


Подкрепям, наистина добро решение. Цветните дисплеи са за ония дето искат да видят цвета на рибата още във водата......... Според мен напълно покрива критериите и с една булстарска карта ще е 6.
marinco
marinco
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.07.2012
Брой мнения : 246 Рожд.дaта : 27.12.1960
Години : 63

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  Plamen Вто 11 Мар 2014 - 20:48

Мънцата написа:Аз бих предпочел трети вариант - малко употребяван Lowrance HDS-5 за 800лв /в момента се продават два такива/. Разликата е голяма - в размер на екрана, в разделителната способност и не на последно място - възможност за надграждане /Stricture scan с SI и DI/  sunglasses2 Защото под бюджетно решение аз разбирам ето това - [You must be registered and logged in to see this link.] За морето няма голямо значение дали е цветен, или черно-бял екран  sunglasses2

Къде мога да видя тези HDS-5-ци, който се продават?
Освен цената на устройството, важни са и цените на картите. Те намират ли се Черно море и на какви пари?
Plamen
Plamen
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.11.2012
Брой мнения : 1777 Рожд.дaта : 12.04.1974
Години : 50

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  Попа Вто 11 Мар 2014 - 21:57

Аз се опитвам да ви обясня още от началото на темата,че Лоуранс имат добри решения,но не конкретизирах,защото ги продавам,да не кажете,че съм нахален търговец  no-no Аз също докато стигна до тях,минах през почти всичко и пробите ми излязоха няколко хилки.Най-продаваният сонар последните две години ми е Mark-4 combo,който вече е спрян от производство и в края на месеца ще има ъпгрейдван заместител Mark-4 HDI.Има обаче едно ,,но",HDS 5 е две нива нагоре и за мен е едно отлично решение.Ползвам го от 5г,като минах първо през първата му генерация,който продадох с предната си лодка.Сега съм със втората генерация на същият сонар и мога да кажа,че не мисля да го сменям.Със сонара се свиква лесно,лесен е за употреба дори и за хора нямащи опит,достатъчно мощен е за нашите условия,няма технически проблеми и има възможност за изграждане.Акцентирам че не се разбра май,ЛОУРАНС-ите закупени от български дистрибутор идват с БЕЗПЛАТНА КАРТА  509158 Ако искаш да видиш как работи можеш да ми се обадиш 0894781538,може да се разберем за другата седмица,че заминавам за риба  fishing1 
Попа
Попа
...........................
  ...........................

Регистриран на : 13.07.2013
Брой мнения : 190 Рожд.дaта : 18.10.1975
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  Мънцата Вто 11 Мар 2014 - 22:15

p_trustworthy написа:
Мънцата написа:Аз бих предпочел трети вариант - малко употребяван Lowrance HDS-5 за 800лв /в момента се продават два такива/. Разликата е голяма - в размер на екрана, в разделителната способност и не на последно място - възможност за надграждане /Stricture scan с SI и DI/  sunglasses2 Защото под бюджетно решение аз разбирам ето това - [You must be registered and logged in to see this link.] За морето няма голямо значение дали е цветен, или черно-бял екран  sunglasses2

Къде мога да видя тези HDS-5-ци, който се продават?
Освен цената на устройството, важни са и цените на картите. Те намират ли се Черно море и на какви пари?
Едната я продава Данчо /RALITEX/, а другата Андон /Promarine/ - и двамата имат профили тук, ама що не са си пуснали обявите, не знам  226711 
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  Мънцата Вто 11 Мар 2014 - 23:17

Попа написа:...не конкретизирах,защото ги продавам,да не кажете,че съм нахален търговец   no-no 
Ами то за такива "нахалници" като теб има тема за безплатна реклама бре  sunglasses2 
[You must be registered and logged in to see this link.]
А и в дискусионните теми спокойно може да си даваш мнението, като си търговец кво, да не си чумав  sunglasses2
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  КИРО Вто 11 Мар 2014 - 23:27

Малко и да продължа мнението на Мънцата:
Очаквахме от риболовните магазини малко по-голяма активност,
какви стоки могат да се намерят при тях,да не обикаляме градовете като чумави,
за да намерим 3 чилета с розово ламе (примерно).
То верно че и никой не пита де,ама при запитване,няма проблем да си рекламирате стоките.
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  marinco Вто 11 Мар 2014 - 23:47

КИРО написа:Малко и да продължа мнението на Мънцата:
Очаквахме от риболовните магазини малко по-голяма активност,
какви стоки могат да се намерят при тях,да не обикаляме градовете като чумави,
за да намерим 3 чилета с розово ламе (примерно).
То верно че и никой не пита де,ама при запитване,няма проблем да си рекламирате стоките.
Аз лично не съм съгласен.
Има си достатъчно други начини извън форумите да си правят реклама, а вътре да са в специализирани рубрики.
И в Библията го пише "търговците вън от Храма"
Кире това е лично към теб.

Между другото и аз съм търговец........
marinco
marinco
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.07.2012
Брой мнения : 246 Рожд.дaта : 27.12.1960
Години : 63

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  Мънцата Сря 12 Мар 2014 - 0:02

marinco написа:Аз лично не съм съгласен.
Има си достатъчно други начини извън форумите да си правят реклама, а вътре да са в специализирани рубрики.
И в Библията го пише "търговците вън от Храма"
Кире това е лично към теб.

Между другото и аз съм търговец........
Различно е това! Тук не говорим за ежедневни постове от рода на - Продавам еди какво си .., а пак за един вид взаимопомощ  509158 Лично аз предложих на пичовете от Булстар да се регистрират и да си направят тема, пък било то и за да влизат само заради нея! Кой по-добре от тях би отговорил на специфични въпроси, свързани с предлаганите от тях продукти? Виж примерно моята рекламна тема в раздела, откога не е писано в нея /честно, не знам/  не знам Ако разчитам на който и да е форум, за да имам клиенти, Бог да ми е на помощ  5ff67901e688fa2ed7af Има и още нещо - търговецът може да предостави определена ТО за членове на форума, което е пряка полза за всеки един потребител!  sunglasses2
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  marinco Сря 12 Мар 2014 - 0:38

Ала-бала-портокала.
Като имаш въпрос към търговеца си му го задай, ама в търговската/платената/ тема. Ако иска да дава отстъпка, пак там!
Избягах от други форум точно по таз причина. Нагли и безогледни търговци като разни ....... и тем подобни разбирачи ми насаждат търговските си практики и вадят от 9 кладенеца вода. Стига ми.
Ако и тук постоянно  ще се съветваме с търговцина риболовни стоки, без мен.
Щом не можем да си изберем сонар-комбо без булстара, сме за никъде. А Николов не прави отстъпката заради нашия форум, а щото така му е политиката от USA. Колко отстъпка ти даде за форума, та да ти обяснява? Пита и отговор не чакам. Да не си мислиш че разбира повече от теб. Колкото пъти съм бил в магазина ме гледат едни тулупи с пренебрежение, щото видите ли няма да пазарувам за 20-30 000, а питам за настройки на "техния" сонар, или си купувам импелер.
Само не ме дразнете на тая тема да не си отваря повече устата, че после ще ме е срам.......и трябва да ям с нея.
marinco
marinco
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.07.2012
Брой мнения : 246 Рожд.дaта : 27.12.1960
Години : 63

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  Мънцата Сря 12 Мар 2014 - 1:14

marinco написа:Ала-бала-портокала.
Като имаш въпрос към търговеца си му го задай, ама в търговската/платената/ тема. Ако иска да дава отстъпка, пак там!
Избягах от други форум точно по таз причина. Нагли и безогледни търговци и тем подобни разбирачи ми насаждат търговските си практики и вадят от 9 кладенеца вода. Стига ми.
Ако и тук постоянно  ще се съветваме с търговцина риболовни стоки, без мен.
Щом не можем да си изберем сонар-комбо без булстара, сме за никъде. А Николов не прави отстъпката заради нашия форум, а щото така му е политиката от USA. Колко отстъпка ти даде за форума, та да ти обяснява? Пита и отговор не чакам. Да не си мислиш че разбира повече от теб. Колкото пъти съм бил в магазина ме гледат едни тулупи с пренебрежение, щото видите ли няма да пазарувам за 20-30 000, а питам за настройки на "техния" сонар, или си купувам импелер.
Само не ме дразнете на тая тема да не си отваря повече устата, че после ще ме е срам.......и трябва да ям с нея.
Разсъждаваш от гледна точка на собствената си камбанария  sunglasses2 Първо прегледай раздела, па после прави толкова генерални заключения  sunglasses2 Аз не казвам, че не може да се избере сонар без помощта на Булстар, а казвам, че няма по-запознат от тях с продуктите, които предлагат! Знаеш ли колко пъти вече им звъня по телефона с въпроси относно новия ми сонар? Дотук сигурно 20 пъти! Не знам дали на всеки обръщат това внимание, защото действително се познаваме отдавна, но точно това би било и причината да се радвам, ако имат регистрация тук - за да могат да поясняват всичко, свързано с неясноти относно продуктите им!
Ти самият казваш, че си търговец, а в същото време превръщаш думата "Търговец" в мръсна дума! Не може да слагаш всички под общ знаменател, защото не всички са еднакви!
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  EU_BG_akademika Сря 12 Мар 2014 - 6:24

Попа написа: .Акцентирам че не се разбра май,ЛОУРАНС-ите закупени от български дистрибутор идват с БЕЗПЛАТНА КАРТА  509158 
Тази карта, същата ли е която Булстар предлагат за 200лв ако купиш само нея? 12666 Мънцата я има нека сподели впечатления.............
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  Попа Сря 12 Мар 2014 - 9:18

Да поясня още нещо,че май темата не се развива правилно  no2 Не съм се регистрирал във форума с цел,да продам нещо на всяка цена,просто искам да си общуваме.Аз също мразя нахалството на някои колеги,които всячески се опитват да ти втълпят,че тяхното е най-добро,просто не ми е в стила.Активен риболовец съм 30г и имам претенциите,че разбирам от доста видове риболов.Искаше ми се по някакъв начин да помагам,а не да изглеждам като елементарен търгаш.Тук обстановката е по-различна,някак си по-приятелска от другите форуми,затова и не се впускам да пиша там,много много.Май най-добре ще е,да си пусна тема в рекламния подфорум,че някой ако иска да пита там  373173 
Попа
Попа
...........................
  ...........................

Регистриран на : 13.07.2013
Брой мнения : 190 Рожд.дaта : 18.10.1975
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty 123

Писане  max Сря 12 Мар 2014 - 9:50

Мънцата написа:
Попа написа:...не конкретизирах,защото ги продавам,да не кажете,че съм нахален търговец   no-no 
Ами то за такива "нахалници" като теб има тема за безплатна реклама бре  sunglasses2 
[You must be registered and logged in to see this link.]
А и в дискусионните теми спокойно може да си даваш мнението, като си търговец кво, да не си чумав  sunglasses2
Не виждам нищо лошо когато хората от форума могат да си сьдействат за каквото и да било /нищо че ще са тьрговци/ :здравей:  ПП.Не бих претендирал и налагал мненйе /още повече ако сьм от скоро  sunglasses2 /.
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  EU_BG_akademika Сря 12 Мар 2014 - 10:03

Съвсем омазахте темата, давайате по същесто, човека пита какво да си купи :аххх: 
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  roko koko Сря 12 Мар 2014 - 11:17

Точно 135d02aa35ad75a2cb71 ... 12666 Тя дългата зимата е виновна 29e6bbd771c7f3dfc36b 
roko koko
roko koko
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.09.2010
Брой мнения : 4391 Рожд.дaта : 23.04.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty 123

Писане  max Сря 12 Мар 2014 - 11:29

EU_BG_akademika написа:Съвсем омазахте темата, давайате по същесто, човека пита  какво да си купи :аххх: 
Той може да си е купил вече ама да не сме е да каже ...да не излезне че прави реклама на марката  spying 
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  Мънцата Сря 12 Мар 2014 - 12:14

EU_BG_akademika написа:
Попа написа: .Акцентирам че не се разбра май,ЛОУРАНС-ите закупени от български дистрибутор идват с БЕЗПЛАТНА КАРТА  509158 
Тази карта, същата ли е която Булстар предлагат за 200лв ако купиш само нея? 12666 Мънцата я има нека сподели впечатления.............
Още нямам впечатления брат, един път да се докопам до вода, после ще споделя  b1f94a6250b5cf960d42 
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  EU_BG_akademika Сря 12 Мар 2014 - 14:06

Мънцата написа: Още нямам впечатления брат, един път да се докопам до вода, после ще споделя  b1f94a6250b5cf960d42 
Пусни на симулатор бре, да те закара от Варна до Бяла.. 21188 

 смях 6e6ebecd09233a2d4a30 
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  Plamen Сря 12 Мар 2014 - 16:56

max написа:
EU_BG_akademika написа:Съвсем омазахте темата, давайате по същесто, човека пита  какво да си купи :аххх: 
                                                                                                                                           Той може да си е купил вече ама да не сме е да каже ...да не излезне че прави реклама на марката  spying 

Не съм още . Все така следя темата с интерес :здравей: 
Plamen
Plamen
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.11.2012
Брой мнения : 1777 Рожд.дaта : 12.04.1974
Години : 50

Върнете се в началото Go down

Избор на ентри-левъл сонар+ГПС - Page 2 Empty Re: Избор на ентри-левъл сонар+ГПС

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите