GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

+12
D.Dimitrov
Петър Василев
georg
Кирил Калчев
max
Моряка
divein
maestroto
gogata1
КИРО
EU_BG_akademika
savi aleksiev
16 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  savi aleksiev Сря 22 Окт 2014 - 20:12

Н е съм сигурен дали ще мога да развия темата, така че да бъда разбран . Но поне ще знаете отношението ми по въпроса . НЕ ПИША НЕ ДАВАМ ИНФОРМАЦИЯ ПОРАДИ СЛЕДНИТЕ ПРИЧИНИ.

1. В даден момент лефера обитава дадено място където си го открил - тихо кротко си ловиш кеф и полза
1- Пиша във форума и на следващия ден не можеш да намериш място яйце да хвърлиш и се почва оплитане засичане желание да 60678 някой , и или да се откажеш от риболова ако искаш да ти е приятно.
2 Лефера може би не понася голямата суматоха над главата си ако се движат три пет лодки кротко си ловят.
2- Като станат 30-50 става и данданията форсиране бързо предвижване щото оня там хванал риба бързо да сме върху него и..... и рибата се пръска.
3 Давам инфо за уловен лефер но на ГОЛЯМО ЧИПАРЕ СЪС СКАНДИЛ
3- и на следващия ден две дузини мераклии с джигове а някой току що взел в ръцете си голямо чипаре който се опитват да направят нещо на дълбочина от 20-22м и правят......
3- Правят точки които се чудиш как да заобикаляш с голямото чипаре и или се примиряваш и почваш да обикаляш цялото образувало се село.
И най вече риболова на лефер няма нищо общо с риболова на сафрид или чернокоп.
Та дори и при риболова на чернокоп на фоблер като те видят да вадиш три четири риби на веднъж веднага се сдобиваш с компания която не знам защо но винаги застава на пътя по който си се движел
savi aleksiev
savi aleksiev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 30.10.2009
Брой мнения : 3331 Рожд.дaта : 05.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  EU_BG_akademika Сря 22 Окт 2014 - 20:42

Не са, това не е позиция... по добре да затваряме форума, за какво ще ни служи тогава? 12666
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  savi aleksiev Сря 22 Окт 2014 - 20:52

Внаги ще споделя инфо за движение на рибата кое чипаре или воблер според мен предпочита :здравей:
Но в коя кофа е рибата c74e58b88a3bc533fcb9
savi aleksiev
savi aleksiev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 30.10.2009
Брой мнения : 3331 Рожд.дaта : 05.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  КИРО Сря 22 Окт 2014 - 21:01

EU_BG_akademika написа:Не са, това не е позиция... по добре да затваряме форума, за какво ще ни служи тогава? 12666
На грешен път си Академиче,подкрепям Савито.

Така,от 2-3г,някои хора набараха местата на лефера на Златните,
те не пишат по форумите.но 5-6 лодки винаги си знаеха шкарпа,
или няколкото шкарпа които ги има пред Златните.
Сега вече там само разбирачите масово тролят.
Тези дето откриха местата,вече работят на друго място.
И Савито е прав и в другото нещо,многото лодки пращат
лефера на дъното.

Относно форума и информацията:
Има неща които няма как да се коментират Академиче.
Помня как навремето ЧуруликПенчо споделяше къде от брега
хваща риби на воблери самоделки,или на бомбарда.
Ами кво да ти кажа,след два дена отива човека на мястото дето го е открил,
там тарапана,няма място за него - на негово място какво правиш?

Някои казват,рибата къща няма - ами защо тогава не я търсят във фарватера,в канала,
в ачика,да ходят там да си влачат такъмите,обаче - всичко се е набило пред Ривиерата.

Едно време с чичо Илия ходихме да дърпа той дългото чепаре,да ми показва чалъми и т.н.,
пред Златните,ама тогава лодките бяха кът,и повече от 4 лодки наведнъж не съм виждал да въртят там.

Сега,не че не мога да отида,ама като знам какви нерви ме чакат - мерси,мога и без лефер да карам.
КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  gogata1 Сря 22 Окт 2014 - 21:02

Сави е прав ако погледнем реално . Всеки от нас има карта на черноморието и може сам да прецени къде да търси рибата . Друг е въпроса ако има хора които само влизат тук взимат инфо и налитат на другия ден споделените места. Има теми по въпроса къде да търсим рибата и всичко е въпрос на проверка на местата , има споделени такъми . Въпрос на проби според мен .
gogata1
gogata1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 13.11.2012
Брой мнения : 2030 Рожд.дaта : 21.10.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  maestroto Сря 22 Окт 2014 - 21:33

Баси, кат' гледам, всички са прави!
Започвам , да си чета "Старецът и морето" и ми е мирна главата.
maestroto
maestroto
...........................
  ...........................

Регистриран на : 30.11.2009
Брой мнения : 713 Рожд.дaта : 17.05.1960
Години : 63

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  EU_BG_akademika Сря 22 Окт 2014 - 21:44

КИРО написа:Относно форума и информацията:
Има неща които няма как да се коментират Академиче.
Добре, тук има поне 50 човека които ползват карти дадени им от мен за сонари и автомобилни навигации..... от никого не съм поискал нищо, макар, че има хора с това мангизи правят.
От тук на натък 5 лефера картата и то само за черно море, за Гърция риба тон, за Америка-мерлин. За сухопътна карта ще видим, там минавам на сухи мезета...
Вече и аз нищо няма да пиша за риболова, само ще се услушвам....
Ай със здраве :здравей:
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  savi aleksiev Сря 22 Окт 2014 - 21:51

EU_BG_akademika написа:
КИРО написа:Относно форума и информацията:
Има неща които няма как да се коментират Академиче.
Добре, тук има поне 50 човека които ползват карти дадени им от мен за сонари и автомобилни навигации..... от никого не съм поискал нищо, макар, че има хора с това мангизи правят.
От тук на натък 5 лефера картата и то само за черно море, за Гърция риба тон, за Америка-мерлин. За сухопътна карта ще видим, там минавам на сухи мезета...
Вече и аз нищо няма да пиша за риболова, само ще се услушвам....
Ай със здраве :здравей:

Що се коркаш бре d776892fea672e9d795a аз пиша защо аз няма да давам инфо за този риболов .
а не правя разпоредба никой да не дава инфо,
И ако е по удобно да напусна форума това какво променя в житието инфото ми за лефера пак няма да го има а ти и останалите колеги продължавате да съществувате.
ДА НЕ ПРАВИМ ОТ МУХАТА СЛОН no2
savi aleksiev
savi aleksiev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 30.10.2009
Брой мнения : 3331 Рожд.дaта : 05.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  divein Сря 22 Окт 2014 - 21:54

Тенденцията е лодките да се увеличават все повече и риболова от лодка да става достъпен за все повече хора, и затова форума не е виновен. Много скоро ще ни се налага да ходим на все по далеч за да правим хубав риболов и това е нормално, нещата много се промениха за последните години. Не бих се учудил ако рибите си изменят нав иците заради това. Но затова не е виновен форума, инфото така или иначе се разпространява. При 100-150 лодки около Варна в неделя трудно ще остане нещо скрито, хората в морето вече сме в пъти повече.
divein
divein
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.02.2012
Брой мнения : 776 Рожд.дaта : 10.08.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  Моряка Сря 22 Окт 2014 - 22:03

divein написа:и  риболова от лодка да става достъпен за все повече хора, и затова форума не е виновен

d5116e0ebf2fc8f68ade Точно и ясно казано.
Моряка
Моряка
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 8114 Рожд.дaта : 30.12.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  max Сря 22 Окт 2014 - 22:09

Гьрците от край време се крият /от тях си даже/ нищо че си пият в рибарското кафе питйетата / Гадно е като биеш камбаната на другия ден да си извьн играта ама и да гребеш с льжицата само и да си траеш не го разбирам .Нещо като кокошката или яйцето са се прькнали пьрво 488232
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  Кирил Калчев Сря 22 Окт 2014 - 22:12

Сега се изпокарайте, изприказвайте куп неща, от който няма смисъл,
инфото така или иначе си лети по телефона.
А Савито ,къде ще се покрие толкова че да не го забележим знаем ги и неговите градинки.

Днес на Курякя ми викат колеги ей Шаблалий направо се изкорах, 41990 къде чак тук, горе няма ли чернокоп ,  четат и тук на поразия. А хората с инфото са много малко за съжаление  , така че няма скрито покрито а отностно споделяне всеки си знае себе си.
Кирил Калчев
Кирил Калчев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2011
Брой мнения : 1056 Рожд.дaта : 01.07.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  divein Сря 22 Окт 2014 - 22:12

Между другото при нас рибарите в момента тече същия процес както при харпунджиите. Преди 10г отиваш на Ной и биеш риба, хвалиш се и на следващия ден пак си сам, просто харпунджиите във Варна бяха малко. Сега трябва записване за да се вредиш на Ной и старите харпунджии не ходят там, а бъхтят по 60 км с кола и после 20 мин. пеша с екипировката за да отидат на Емине, щото там хора няма. И при нас е същата работа.

divein
divein
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.02.2012
Брой мнения : 776 Рожд.дaта : 10.08.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  EU_BG_akademika Сря 22 Окт 2014 - 22:24

savi aleksiev написа:
Що се коркаш бре  
Не се коркам шегувам се, за мен риболова не е самоцел, това 364672

[You must be registered and logged in to see this link.]
От [You must be registered and logged in to see this link.]

И това 364672


[You must be registered and logged in to see this link.]
От [You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this link.]
От [You must be registered and logged in to see this link.]

Е кефа за мен, па ако има вечерта и

[You must be registered and logged in to see this link.]
От [You must be registered and logged in to see this link.]

Само беркет версин викам. И хич не ме е еня къде си криете леферите... :здравей:
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  georg Сря 22 Окт 2014 - 22:26

Добре,че е Ема! spying
georg
georg
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 4165 Рожд.дaта : 28.04.1974
Години : 50

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  EU_BG_akademika Сря 22 Окт 2014 - 22:32

georg написа:Добре,че е Ема! spying
Прав си забравих я, те га те...

[You must be registered and logged in to see this link.]
От [You must be registered and logged in to see this link.]
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  Петър Василев Сря 22 Окт 2014 - 22:44

max написа:Гьрците от край време се крият /от тях си даже/ нищо че си пият в рибарското кафе питйетата / :
Напратив Ники nono
Тук при нас никога,ма никога не се е крило,че някой си хванал еди-каква си риба.Даже веднага се звъни по телефона и всички на момента знаят къде и каква риба се е хванало.
Ако пък се появят мигриращи,пасажни риби всеки гледа да довлече в морето колкото се може повече хора за да задържат пасажа .
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  max Сря 22 Окт 2014 - 23:02

Петър Василев написа:
max написа:Гьрците от край време се крият /от тях си даже/ нищо че си пият в рибарското кафе питйетата / :
Напратив Ники nono
Тук при нас никога,ма никога не се е крило,че някой си хванал еди-каква си риба.Даже веднага се звъни по телефона и всички на момента знаят къде и каква риба се е хванало.
Ако пък се появят мигриращи,пасажни риби всеки гледа да довлече в морето колкото се може повече хора за да задържат пасажа .
Говори се че на Тасос са най лошата селекция смях
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  D.Dimitrov Чет 23 Окт 2014 - 7:05

savi aleksiev написа: Н е съм сигурен дали ще мога да развия темата, така че да бъда разбран .   Но поне ще знаете отношението ми по въпроса . НЕ ПИША НЕ ДАВАМ ИНФОРМАЦИЯ ПОРАДИ СЛЕДНИТЕ ПРИЧИНИ.
 
Амииии..... разбран... вероятно само от някои които са преживели това.
Но пък поне споделяш позиция и причини. Това за мен, на фона на "трайчокостовците" които само чакат и никога не пишат, е много коректно и звучи като леко подканяне към всички за по-колегиално отношение в морето.
Една от причините да не ходя на "дашните места" е именно тарапаната от полуидиоти, които по всячески начин си търсят близки срещи с третия вид. И то... изотзад!
Йодните пари ли, клатенето на лодката ли..... не знам, ама отключва в турбогъзарите такава п@д@растия, та като им видиш светналите очички те обзема неистово желание да ги риташ яко по гъза докат ти се подуе палеца.
Според мен дори по-големия проблем не е самото присъствие на туброгъзарите а тяхното неумело водене на лодките и играчките. Ако спазваха някои прости правила щеше да е както го описва Петьо и всички щяха да са доволни при улова на пасажни мигриращи риби. Ама не, манталитет.
Ефтините лодки и такъми родиха майстори на риболова с фризерни идеали и килограмови представи за удоволствие от хоби. Чакай ти от такива герои да съпреживеят споделеното и да ти отвърнат подобаващо. Ще дочакаш. Ама само ако си Дънкан Макклауд!

avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  max Чет 23 Окт 2014 - 10:22

Ефтините лодки и такъми родиха майстори на риболова с фризерни идеали и килограмови представи за удоволствие от хоби. Не визираш никой от форума предполагам ? 488232
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  D.Dimitrov Чет 23 Окт 2014 - 11:00

max написа:Ефтините лодки и такъми родиха майстори на риболова с фризерни идеали и килограмови представи за удоволствие от хоби.                                                                                                                                                                   Не визираш никой от форума предполагам ? 488232
Откровено казано никой от форума не визирам. Просто нямам факти за такова поведение.
Просто станах неволен свидетел на няколко случки. Едната в магазин за рибарски принадлежности.
Двама "юнаци" си купуваха воблери с принтиран скрийншот на страница от форума./явно им бе трудно да запомнят буквичките на моделите/ Бърбореха си за тарапаната на Ривиера и си градиха "стратегия": Като минели един път напряко и папуняците бягали щот три часа не можели да си разплетат такъмите а и кат загубят воблер за 20 лева трябвало да теглят нов потребителски кредит. А те пускали "от ръка" китайче за 5 лева с което да им оберат въдиците и имало шанс останалите въобще да не разберат кои ги е наредил. Само трябвало да четат постоянно, че да не ходят напразно. И какво мислиш че четат? Според мен за това което говори Савата.
Признавам, напълно подкрепям идеята за споделяне на информация ама и много ме дразнят такива "специалисти".
Преди време писах, как други подобни пък спират пред слипа на Кранево. Направиш им нещо да им е удобно и те вземат та се осер@т.
Абе луда работа! Май ще се наложи да си търсим друго море както е тръгнало.
avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  PETROV Чет 23 Окт 2014 - 13:55

Като се базирам на началния пост от темата ми се струва, че е необходимо IMO, съгласно правило 1 от МЕЖДУНАРОДНИ ПРАВИЛА за предпазване от сблъскване на море, да въведе схема за разделна движение на нашите кораби в крайбрежните води на Варненския  залив.judge
 Но схемата трабва да бъде такава, че да отговаря на искванията на определени субекти.

Шегичка, надявам се никой да не се обиди.

Не дейте така хора, Морето е за всички, и никога не е ясно "кой в коя линия е карал". Просто следва да бъдем по толерантни / е ако можем да спазваме и някой от правилата на по - горе цитирания документ, ще е добре/.
Наистина лодките са много, и сигурно ще станат още повече за напред.
Какво да правим, предлагам в крайна сметка знаещите и можещите /или всички тук/ да се опитваме да си създадем някаква култура на движението и отношението, а не да правим типичното, както с циганския проблем, да решаваме последствията.
За жалост забелязвам, че каквито са хората на сушата, се държат и по същия начин в морето /говоря най вече за лодкарите/, а в морето това не е никак добре. Тук толерантността и разбирането трябва да е в много по - голяма степен.
Само малко пример, бях свидетел на следната случка:
Тролят си две момчета със гуменка, кротко и тихо. За нещастие не видяха ли, липса на опит ли и се доближиха до линията на друга лодка / доста по голяма и хубава/.
Човека от голямата лодка почна да им крещи - "ей шшш, ти беее, не виждаш ли .....". Момчетата спряха, обраха си веднага линиите, чух - "извинявай ТЕ, ще гледаме да не Ви пречим", другия - "какво бе, кьорав ли ссс, ей ..... ти знаш кой съм аз бе, .......... питай незнам си кои".
Ами ......... цървул. Представям си го тоя калпак на пътя, как ти дава "предимство с мръсна газ" или "спира на пешеходец".
Надявам се поста ми да бъде разбран правилно, не желая никакво заяждане или каране. Все пак сме хора във и за морето.
PETROV
PETROV
...........................
  ...........................

Регистриран на : 29.09.2014
Брой мнения : 154 Рожд.дaта : 14.04.1971
Години : 53

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  EU_BG_akademika Чет 23 Окт 2014 - 14:57

PETROV написа:

Не дейте така хора, Морето е за всички,
подкрепям изцяло този пост thumbsupsmileyanim
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  EU_BG_akademika Чет 23 Окт 2014 - 15:01

D.Dimitrov написа:А те пускали "от ръка" китайче за 5 лева с което да им оберат въдиците
Ми ти що не им каза пуснат направо котвата 2 метра над дъното и да вършеят на зиг заг :аххх:
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  Георги Тодоров Чет 23 Окт 2014 - 20:18

EU_BG_akademika написа:
PETROV написа:

Не дейте така хора, Морето е за всички,
подкрепям изцяло този пост thumbsupsmileyanim

Аз също го подкрепям напълно   thumbsupsmileyanim  , но едва ли ще бъде разбран от " Господаря собственик на морето и голям рибар " , за какъвто се  смята оня  с по- голямата лодка  от посочения пример.....
А помислете - този, същия би ли помогнал на тези  или други момчета в критична ситуация и заслужава ли помощ той самия в морето , а всичко и с всеки  се случва 41990 .
Георги Тодоров
Георги Тодоров
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2012
Брой мнения : 332 Рожд.дaта : 02.10.1951
Години : 72

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите