GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

+12
D.Dimitrov
Петър Василев
georg
Кирил Калчев
max
Моряка
divein
maestroto
gogata1
КИРО
EU_BG_akademika
savi aleksiev
16 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР - Page 2 Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  КИРО Чет 23 Окт 2014 - 20:50

Жоре,абе как да ти кажа - той не знам дали ще помогне,
ама човешката логика казва,че трябва да се помогне.
Малко ми е Х,как ще оставя човек в морето.
Е,все пак всичко зависи от самата ситуация де - ама сме длъжни да приберем
бедстващите на брега.
А на такива дето Митака ги е чул в магазина,дето щели да приберат линиите на другите,
Нептун някой ден ще им го върне тъпкано. sunglasses2
Морето си има господари,и ний сме длъжни да спазваме неписаните закони.
КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР - Page 2 Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  Любак Чет 23 Окт 2014 - 21:27

Като Ви чета излиза, че всички сте на едно мнение за толерантно държание в морето и спазването на неписани -но задължителни правила при риболова с лодка.

Е да де, .... ама част от вас си се движат както им скимне и накъдето им скимне или да спреш на пътя на 10-15  други  лодки и да си джигаш.
Това създава конфликтни ситуации и няма да се учудя ...... ако някой си отнесе и боя.

Морето е за всички, но си има правила и те трябва да се спазват.

Жалко, че  заклет бреговак трябва да Ви го каже. 488232
Любак
Любак
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.05.2009
Брой мнения : 11761 Рожд.дaта : 19.07.1953
Години : 70

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР - Page 2 Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  D.Dimitrov Чет 23 Окт 2014 - 21:51

Любак написа:
Жалко, че  заклет бреговак трябва да Ви го каже. 488232
Етиката и колегиалността са си вродени или възпитани качества и не са задължителен атрибут на.... небреговаците.
А и какво сме "морските"?/с лодките/
Просто не ни лови лесно морска болест, не си жалим кръста с лодки и двигатели и сме във временно примирие с простатата.
Е, виждал съм и такива цървули дето като се качат на китайския дюшек и гледат важно на колегите по брега ама....
Абе...... цървули има всякакви. Ма напоследък някои с лодки се изживяват на патъци и това няма да свърши добре!
Не знам някой дали е виждал какви са порядките при законните мрежари на Дунава? Ред и дисциплина!
Всяко леке го отнася бързо, безпощадно и безвазелинно! Ма там са малко турбогъзарите и е по лесничко. А при нас е като и на улицата. Тия с "мерцедесите"/повечето на изплащане/ са в морето с тънката сметка бензин-килограми риба и май това явно ги напряга.
Ма ше ги олабим. Работим по въпроса.

П.П. Извинявам се за намесата си в темата на Сави, но просто на фона на изключителната коректност от страна на колеги от форума които не се жалят и винаги споделят информация придобита с обикаляне, турбогъзарите ми идват в повече!
avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР - Page 2 Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  КИРО Чет 23 Окт 2014 - 22:09

За да бъде в тон със заглавието на темата,
отдавна знам много места къде се крие лефер,ама никога не съм споменавал.

Да,на мен ми е малко трудно да отида там да ловя,но не ги споменавам,
защото ще объркам риболова и на тези,дето по един или друг начин,сами са намерили тези места.

Градинките за попчета,няма какво да ги крием,те са много,има място за всеки.
Виж,потъналите кораби са друга бира.Карам до там към 2 часа,и да няма къде да
пусна котва,си е един вид "собственно проебаване".

Не гледам да пълня кофите - да има на следващата вечер какво да се сложи на масата.
Прясна риба,дето знам че с нищо не съм я обработвал.
И да си направя кефа от разходката в морето.

Любака скоро си направи труда,да ви пусне едни теми на брега,с дълбочини и т.н.
Който има нещо там горе,ще намери много отговори за риболов на лефери.
Много места - по-малко лодки на място,по-спокоен риболов. sunglasses2

КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР - Page 2 Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  max Чет 23 Окт 2014 - 22:10

Модельт на лодката и колата не мисля че са причината /силно се сьмнявам че човек ако е с някакви вьзможности ще се лиши за любимото му хоби / А мантелитетьт е друга бира вече . Аз имам и обратна история на твойта ...влача на 5 метра от сушата и един /колега/ с малка надуваема лодка движеща се срещу мене се опита да мине между сушата и лодката ми ???? вьдицата ми странично е 2,70м на стойката та с нейговите две + лодката .... какьв трябва да си ? Не че мина но и не се кьпа . 488232
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР - Page 2 Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  КИРО Чет 23 Окт 2014 - 22:21

Амииии,разминаването става със зелените светлини на борда - демек...... icon_smile
Така че,може и да е прав човека. sunglasses2
КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР - Page 2 Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  Тедо Чет 23 Окт 2014 - 22:25

Казват "Хора всякакви", а аз уточнявам "Идиоти всякакви"- случвало ми се е на Огняново откъм устието, където язовирът е има-няма 30м широк, минаваме с лодката, тролейки с 3 въдици, а непосредствено пред нас един герой с уфимка изскача от брега, гребва 5 пъти и застава точно по средата... Сигурно беше решил, че съм с хидроплан и ще успея да излетя преди да го блъсна...

ПС: Имайте предвид, че лодките в БГ на всяка трета година се удвояват - постоянно се продават нови, а старите на 99% си остават в употреба, дори надуваеми с Х-броя лепенки и ремонти...
Слава Богу, Гърция има 11000км брегова ивица, та поне там не си пречим...
Тедо
Тедо
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2009
Брой мнения : 1619 Рожд.дaта : 23.06.1974
Години : 49

http://www.zanderbg.com

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР - Page 2 Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  КИРО Чет 23 Окт 2014 - 22:28

Тедо написа:
ПС: Имайте предвид, че лодките в БГ на всяка трета година се удвояват - постоянно се продават нови, а старите на 99% си остават в употреба, дори надуваеми с Х-броя лепенки и ремонти...
КИРОООООО - стягай си гащите,продавай си лодката,че няма да имаш време за нея. смях
КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР - Page 2 Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  max Чет 23 Окт 2014 - 22:28

КИРО написа:Амииии,разминаването става със зелените светлини на борда - демек...... icon_smile
Така че,може и да е прав човека. sunglasses2
Бах на платна обаче :здравей:
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР - Page 2 Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  Любак Чет 23 Окт 2014 - 22:43

КИРО написа:.........

Любака скоро си направи труда,да Ви пусне едни теми на брега,с дълбочини и т.н.
Който има нещо там горе,ще намери много отговори за риболов на лефери.
Много места - по-малко лодки на място,по-спокоен риболов
. sunglasses2

Ейййййй, направи ме щастлив в момента. :рок:

Един да ме разбере и то правилно. 65ace96196811c664645 135d02aa35ad75a2cb71

п.п. Жалко, че си Админ, ..... иначе би излязло едно добро Модераторче от теб. sunglasses2
Любак
Любак
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.05.2009
Брой мнения : 11761 Рожд.дaта : 19.07.1953
Години : 70

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР - Page 2 Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  EU_BG_akademika Пет 24 Окт 2014 - 8:56

КИРО написа:За да бъде в тон със заглавието на темата,
отдавна знам много места къде се крие лефер,ама никога не съм споменавал.
Да, знаем че си стар леферо-укривач и ятак на другите леферо укривачи.......
Само не се взимай много на сериозно... хващам се на бас, че до една седмица, бих могъл да пусна, координатна карта, с движението на коя да е лодка, къде върти, къде откача, къде спира и прочее с координати с точност 50см.....Като я пусна в четвъртък надвечер по всички форуми и с описанието че по този маршрут са взети NN броя льофьиери между 4-600 гр, тамън в петък след работа ще напазаруват воблери влакна и бира и в събота и неделя стой та гледай 6e6ebecd09233a2d4a30 смях 6e6ebecd09233a2d4a30 смях 525707397c05bb6a06eb
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР - Page 2 Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  D.Dimitrov Пет 24 Окт 2014 - 9:25

EU_BG_akademika написа:
КИРО написа:За да бъде в тон със заглавието на темата,
отдавна знам много места къде се крие лефер,ама никога не съм споменавал.
Да, знаем че си стар леферо-укривач и ятак на другите леферо укривачи.......
Само не се взимай много на сериозно... хващам се на бас, че до една седмица, бих могъл да пусна, координатна карта, с движението на коя да е лодка, къде върти, къде откача, къде спира и прочее с координати с точност 50см.....Като я пусна в четвъртък надвечер по всички форуми и с описанието че по този маршрут са взети NN броя льофьиери между 4-600 гр, тамън в петък след работа ще напазаруват воблери влакна и бира и в събота и неделя стой та гледай 6e6ebecd09233a2d4a30 смях 6e6ebecd09233a2d4a30 смях 525707397c05bb6a06eb
Е те тва ако верно ако моеш го напраиш пичелиш три тумбака Ариана!
avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР - Page 2 Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  EU_BG_akademika Пет 24 Окт 2014 - 9:28

D.Dimitrov написа:
Е те тва ако верно ако моеш го напраиш пичелиш три тумбака Ариана!




6e6ebecd09233a2d4a30 смях

Изобщо нямам намерение да се занимавам, но технически е възможно..... thumbsupsmileyanim
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР - Page 2 Empty Re: ЗАЩО НЕ ПИША ЗА УЛОВЕНИЯ ОТ МЕН ЛЕФЕР

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите