GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За черна мрена на р.Струма!

+2
Петър Василев
Бай Гого
6 posters

Go down

За черна мрена на р.Струма! Empty За черна мрена на р.Струма!

Писане  Бай Гого Сря 24 Юни 2009 - 12:55

И тъй..Бех решил да ида на р.Струма в района на с.Пастух да проверим едрата черна мрена дали е активна. Тръгнах в Петък сам към 08:30ч.посока гр.Радомир,с.Коняво,с.Невестино та на с.Пастух. Защо тръгнах в тази посока,ми защото трябваше в гр.Радомир да си напазарувам цръвье,захранки и некой други неща, а и ми беше на по път.Та в този град ми започнаха неволите..Реших да заредим парахода/така си казвам на колата/Рено Еспейс с газ,но се откачи пистолета и стана мазало..Бензинджийката се паникьоса и не знае кво да прави..Нема защитни сензори да блокира колонките и докато отиде да изключи помпата сичко замръзна..Както и да е..не можах да заредим,но си платих като на /поп на задушница/щото аз съм виновен че ми е преебана зареждачката /разбира се/ те са си прави винаги,щот си проверяват всеки ден пистолетите..След това влизам в магазина за рибарските неща ииии...нема достатъчно захранка от тази дето аз искам,нема и от другата заместител,нема и други неща дето ми трябват..Но горе долу докарахме нещата и тръгвам към друга газостанция да заредим,щот си е път и да не го ям немиен..Спирам до колонката,идва момчето,слага пистолета/без проблем,щот ми е преебана зареждачката/ и вика...ми не мое да се зарежда,неще да вкарва..А мамка му кво стаа бе деба..навеждам се и гледам отдолу сичко замръзнало/ма яко/ Почакахме малко да се поразмръзне,ма неще и тва си е..Чудих се половин час дали да сипем безгинь,ма скъп и се отказах..Реших че до реката ша стигнем па после ша му мислим..Качвам Конявския байр и по едно време ми се мерна че,ми присветна ламбата за маслото /а мамка му каръшка щех да умрем/ Спирам веднага,гасим и почвам първо да се свестявам /търсим студена вода по охладителните кутий,ма те затрупани от багаж..Посвестих се малко и отварям да проверим маслото..Вадим пръчката и гледам сичко си е наред /има си масло колко си требе/ Поолекна ми ма се ми в акъла ко става..Реших да продължим,пък кво сабя покаже..Стигнах на реката /на мойто си место/ нагласих сичко,ма се ми се върти из главата къръщината деба..Обадих се на един брадчет на жената от гр.Дупница,ако нема що да работи да дое да ловиме риби.Момчето каза че ,ша доде привечер и ша остане до сутринта с мене,щот после си имал работа по село/и на жената селото/ Успокойх се аз че, ша е наблизо и ша помага ако се наложи.И така по спокоен се заех да половим рибета..
Направих фидера,щот реката там бърза и не става с друго,забърках рана,фърлих некоа прашка цръвье и ги почнах..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Те такива мренки се ловеха доста успешно.

[You must be registered and logged in to see this image.]



Привечер забъркахме рана и за нас..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Устискахме некъде до към 00:00ч. и си легнахме..

На сутринта в 05:30ч. бех станал и ги навалях рибите сериозно..Брадчеда се измазули към 07:00ч. и каза що си тръгва, ма да му дадем некое рибе /сърце ми се сви,нали съм от пускачите после/ Извърна живарнико и омете сичката риба /та не можех и да я снимам поне/..И така па си останах сам до към 13:15ч. ма напече така яко че,и на сянка не се търпеше...Почнах и аз полека да събирам багажа и да се омитам към гр.Бобошево да сипем газчица за да си се приберем спокойно..Стигнах до газостанцията без проблеми и се кефих сам на себе си колко съм добър...Да ама не..Сложи човека пистолета иии.. час и половина зорлем 13л./бах ти и айдуците/ Нема налегане да вкарва газ..Писна ми да чакам и се оказах да зареди до горе /се пак с 13л до София се стига без проблем..

И те тека с мойте неволи,ма си прекарахме с брадчеда йекстра..
Бай Гого
Бай Гого
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 1378 Рожд.дaта : 02.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

За черна мрена на р.Струма! Empty Re: За черна мрена на р.Струма!

Писане  Петър Василев Сря 24 Юни 2009 - 13:16

Браво бе Гога :1e8adaee86b9ae
Ей,кат видях чушките ми текнаха лигите,пък мренки не съм ял от 100 години,много вкусна рибка. :91:
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

За черна мрена на р.Струма! Empty Re: За черна мрена на р.Струма!

Писане  КИРО Сря 24 Юни 2009 - 16:11

Кой спомена,че нямало карък.
Гога накрая ко стана,зарежда ли газ или вече си на бензин ?
Иначе,поне яко си направил банкетчето.
:609c1f728720fb
КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

За черна мрена на р.Струма! Empty Re: За черна мрена на р.Струма!

Писане  Бай Гого Сря 24 Юни 2009 - 17:00

КИРО написа:Гога накрая ко стана,зарежда ли газ или вече си на бензин ?

:609c1f728720fb

Ааа... безгино скъп да го ева..Кът се прибрах у Софето наскърцах газ до капата.. ся щи кажа
Бай Гого
Бай Гого
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 1378 Рожд.дaта : 02.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

За черна мрена на р.Струма! Empty Re: За черна мрена на р.Струма!

Писане  Моряка Сря 24 Юни 2009 - 21:35

Забъркването на двете манджи,си е велико удоволствие,аз съм го преживял,а,че съм от морето!Сладоста да си избягаш"ТАМ" няма сравнение.Всеки риболов доставя удоволствие,сигурен съм,щото съм на двата фронта :e953c474f52d49
Моряка
Моряка
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 8114 Рожд.дaта : 30.12.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

За черна мрена на р.Струма! Empty Re: За черна мрена на р.Струма!

Писане  ???? Пет 26 Юни 2009 - 22:09

Бай Гого,както винаги оргинален репортаж-оргинален лаф! bravo

П о з д р а в л е н и я!


Последната промяна е направена от teleskop на Чет 9 Юли 2009 - 16:59; мнението е било променяно общо 1 път
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

За черна мрена на р.Струма! Empty Re: За черна мрена на р.Струма!

Писане  петко стоянов Съб 27 Юни 2009 - 15:53

Баааааасеи случката,мале :021869b128fa56 .Ма с мрените не си са изложил!
петко стоянов
петко стоянов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 1320 Рожд.дaта : 19.03.1973
Години : 51

Върнете се в началото Go down

За черна мрена на р.Струма! Empty Re: За черна мрена на р.Струма!

Писане  илия Съб 4 Юли 2009 - 20:25

Арна салата с арна мрена 135d02aa35ad75a2cb71
илия
илия
мир на праха му

Регистриран на : 17.05.2009
Брой мнения : 1089 Рожд.дaта : 08.06.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

За черна мрена на р.Струма! Empty Re: За черна мрена на р.Струма!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите