GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зарибяване с пъстърва

2 posters

Go down

Зарибяване с пъстърва Empty Зарибяване с пъстърва

Писане  icokanev Чет 28 Сеп 2023 - 12:28

Здравейте колеги!
Иде реч за "Искрецка река"
В последно време занемарих големите локви и лодкарството из тях. Но, нали "шило в торба не стои", върнах се отново към речния риболов. Та, нали реката е на 150 м от къщата, барабар с 5 часни пъстървови рибарника в радиус от 500 м (споменавал съм го и друг път). Макар трагедията с краткото и фатално безводие в средата на м. август '22г, вече популацията се възстанови. Много е ефектен и принципа "хвани - пусни" в момента.
Шапка свалям на организатора Ради и с благодарност към всички момчета, с които в неделя (24.09.'23) пуснахме около 3 000 бр на различни места по реката. Благодарност и на Емо, който даде рибетата. Още повече съм изненадан, че това е поредно зарибяване като предните мероприятия са били и с много по-големи количества. Условията са идентични, същото качество на водата, същата температура.
Изразявам предварителна благодарност към всички колеги, които участват в такива мероприятия!
.....
Здраве и успехи!
icokanev
icokanev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.09.2010
Брой мнения : 3864 Рожд.дaта : 02.02.1963
Години : 61

Върнете се в началото Go down

Зарибяване с пъстърва Empty Re: Зарибяване с пъстърва

Писане  Драго Чет 28 Сеп 2023 - 17:00

Българска мухарска компания - BFC и приятели всяка година зарибяват реката с балканска пъстърва около 15000 бройки. Ето кратко клипче с подводни кадри на мъниците което съм снимал на миналогодишното зарибяване :)



Ако имаш интерес догодина към началото май виж на фейсбук страницата на BFC  дали няма обявено зарибяване и може да се включиш. :здравей:
Драго
Драго
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.05.2023
Брой мнения : 10 Рожд.дaта : 01.04.1971
Години : 53

КИРО and vanko4at харесват този пост

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите