GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

+16
jorojoy
Любак
ПЛУВЧО
vatus
trophy 78
Моряка
rikitikitavi
Мънцата
baralya
nasco2
Pesho N.Zagora
Светозар Върбанов
georg
krasimir77
Шморхи
ufo
20 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  ufo Чет 6 Окт 2011 - 17:09

Имаме си "с лодка в морето" , защо не и "с лодка в яз. Цонево" .
Лека полека времето напредва и идва момента на бялата риба.
Аз реших да направя една пауза с моренцето и да скокна събота на яз. Цонево .
Малко тролинг , малко разходка и много бира :dancingHappy_i
Ще пиша събота вечер как стоят нещата.
Ако някой ще влиза в Цонево да драсва, може да обменим по някоя бира на място spying

П.П. Ще влизам от Дебелец и ще си влача до чудните скали и обратно.
ufo
ufo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.08.2011
Брой мнения : 1291 Рожд.дaта : 17.11.1982
Години : 41

http://cars.bg

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  ufo Нед 9 Окт 2011 - 0:45

Уникален излет въпреки , че си врътнахме едно класическо съботно капо.
Емоцийте бяха в повече! Ще се опитам да разкажа на кратко въпреки, че от този излет мога книга да напиша....
В 6:45ч пуснахме лодката от Дебелец с един колега.
Времето променливо като настроенята на жена ми... от вълни и студен вятър... до 'тава' и адска жега!
Нито да се облечеш - нито да се съблечеш , да си еб* мишка ухото.
Нито да караш бързо, нито бавно - друса като икарус и лодката се пълни с бира.
И така започнахме ние едни луди експерименти с различни воблери от дебелец до чудните скали.
Удар никакъв от никъде - ни костур, ни бели риби, ни *уй!
Всички които видях бяха капо за целия ден.
И все пак по закона на извращенията и всеобщата гадост в 12ч на обяд противно на всички закони и очаквания се случи нещо....
Тъй като нивото на Цонево е паднало драстично и на доста места се виждат дръвчета показващи се из под водата ние решихме да не рискуваме с разходки от чудните скали на горе и се спряхме между двата моста.
Дълбочината беше 5м до скалите , сложих аз един Bass Dream газене 3.5м (снимки утре) и запалих мотора с идеята да се пускаме към с. Аспарухово за още бира бавно и славно на тролинг.
Пуснах аз 40м зад лодката и тръгнах бавно, нещеш ли върха потрепери , скочих взех въдицата от стойката и викнах "ЕТО ТОЗИ УДАР ЧАКАМ ЦЯЛ ДЕН"! (думите предизвиктат събития! 364672)
Когато започнах да навивам започна да се дърпа някакъв дребосък , незнам какво бях хванал , но 100% беше нещо не повече от 50-100гр. , предположенията са или костурче или съм затралил някоя червенопиперка , защото в същия този момент сонара почерня.
Въртя си аз и около 20м от лодката последня някакъв зверски удар който едва не ми истръгна въдицата от ръцете 752444
Стиснах здраво и викам колега тука стана нещо.... аванса ми беше нагласен на абсолютния минимум до преди скъсване....
Като започна едно развиване 120-130м 752444 752444 752444 аз затягам аванса оно ще ми резне пръстите!
В същия този шантав момент духа зверски вятър и носи лодката към едни стърчащи от водата дървета с много плашещ вид no-no
Реакцията на колегата с мен беше като на умряло коте опашката.... той 5 мин си прибира воблера докато аз се чудя как да запаля мотора и да дръпна след рибата защото ми остават не повече от 20-30 метра на шпулата... , а онова чудовище дърпа ЗВЕРСКИ.
Накрая креснах на колегата за да се вземе в ръце , викам пич взимаш въдицата държиш здраво и навиваш бързо защото след секунди ще се види края на шпулата... в същия момент докато посегна да дръпна въжето колегата решава да действа грубо , затяга аванса с 2 степени и се чува ония незабравим звък "ПЛЯЯЯС" чийто тоналности още кънтят в ушите ми! Копелето скъса 0.20 плетено влакно!!!
Седнах аз пих една студена бира , споменах всичко по майчина линя, минах през балдъзата, снахата, сестрата.... и вързах нов воблер.
Върнахме се на същото място пуснахме и тръгнах бавно през същото място...
Ей не е истина няма и 60-70 метра и както си зяпам едни прасенца с камбанки на другия бряг чувам колегата как не му стига въздух да каже нещо.... б..ббб...ббббб.... БАТЕЕЕЕЕЕЕее....
Поглеждам го, нашя хванал пейката между краката си и държи въдицата с две ръце, а от макарата-велосипед shimano се чува аванса как набира скорост....
За секунди прибрах моя воблер от водата в съсщото това време тоя крещи колкото му глас държи.... поглеждам аз на шпулата има не повече от 2м , пича държи с ръка и се моли на всички богове.
Да обаче на мене от малак ми викат Джони Рефлекса.... паля мотора и тръгвам след рибата... през това време тоя навива като електромотор , скъсихме дистанцията и по едно време звяра спря... приближихме се на не повече от 5м.
Дърпа пича , зверо не мърда... мяза беше някой мазен сом.
Полегна си на дъното и иди го вдигай... ебати дърпането падна няма и няма не мърда... да ама както не мърда като каза газ айде пак шпулата олекна и така няколко пъти , борбата беше около 30-40мин.
Накрая незнам от какъв зор моя човек отново стегна аванса и реши, че рибата вече се е предала и ще я вади с типичната морска тактика за йедру , само колана му липсваше.... 21188
Естествено аз изпаднах в недоумение и истерия :f38b1c44c48ae2
Пей ли си Пенкеле кой ли те слуша...
На третия напън онова като тръгна като бързия влак и затвърди онзи незабравим за ухото звук "ПЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯНК"
Треофейчето скъса 0.45 fluorcarbon на colmic.... нямам нужда от предположения , чисто и просто голям тюфлек...
Седнах аз отворих си една бира и започнах да се смея от сърце така не съм се смял със сълзи от много време смях
В последствие се случиха още много неща...
Като например стадо глигани на който попаднахме в едно заливче преди Дебелец , акустирахме с идеята да счупим капото, 3 от тях побегнаха само едно остана да пасе и хич не го интересуваше присъствието ни, като го награбихме с греблата , бой - грух, бой - грух... деееБа коравата глава избяга накрая, че и нож като нож нямаше....
Това не е всичко... накрая малко преди да се ориентираме към излизане попаднахме и на двама мрежари който с цялата си наглост ни направиха забележка да тролим другаде, че ще им закачим мрежата...
Веднага се обадих на 112 и подадох сигнал, за жалост не можах да видя резултата защото ни зачатка един брутален дъжд
Кал до уши! Колата вътре е като дъното на язовира.... не искам да си отварям очите утре!!!

П.П. Извинявам се за ужасния правопис , но ако мислите , че ми пука жестоко се лъжете, пребит съм като глиган с гребло, лягам и умирам , утре ако съм жив ще пусна малко снимки.
ufo
ufo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.08.2011
Брой мнения : 1291 Рожд.дaта : 17.11.1982
Години : 41

http://cars.bg

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  Шморхи Нед 9 Окт 2011 - 1:14

Не, не, не - никак не съжалявай приятел. :9bbce68c65a7e8
Ти човече, се издигна високо в моите очи и вече си мастер писател-разказвач-приключенец! :thumbsupsmiley
Прочетох ти разказа на един дъх и чак се ядосах, че няма още!
Браво мога да кажа и за слуката и, и за емоциите, и за 112. Браво приятел. Капо сега, радост утре...така е нашето хоби. Знаеш.....
Важното е, че приемаш нещата философски и действаш като мастер рибар в напрегнатите моменти. Така трябва да е! worshippy

Иначе, Цонево, хем ми е близо, хем е прекрасен язовир, но не бих топнал такъм в него. Прекалено много бракониери го шетат. За разходка с удоволствие бих отишъл, просто е чудесно място за снимки, релакс и прочие. Да си топна(т.е. загубя) воблерите в него... nono
Шморхи
Шморхи
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.11.2010
Брой мнения : 2885 Рожд.дaта : 11.10.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  krasimir77 Нед 9 Окт 2011 - 1:19

752444 Е ,не му ли даде малко наставления на приятеля ти по повод големите риби, ваденето и т.н. БА-СИ шоуто :432c42269535b6 чак мен ме хваща яд за сомовете 955e70c7e8b0a8c90f89 кааак са къса плетено... db0cf366d73a8e6219d8 Но като цяло.... чудесен излет с много емоция 556b43b07afed4656d79 При първа възможност (времето де) и аз шсъ цопна там, че тази година не съм ходил още, а много ми се ще! Супер разказ thumbsUp_icon
krasimir77
krasimir77
...........................
  ...........................

Регистриран на : 20.06.2011
Брой мнения : 362 Рожд.дaта : 05.12.1977
Години : 46

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  ufo Нед 9 Окт 2011 - 7:53

krasimir77 написа: 752444 Е ,не му ли даде малко наставления на приятеля ти по повод големите риби, ваденето и т.н. БА-СИ шоуто :432c42269535b6 чак мен ме хваща яд за сомовете 955e70c7e8b0a8c90f89 кааак са къса плетено... db0cf366d73a8e6219d8 Но като цяло.... чудесен излет с много емоция 556b43b07afed4656d79 При първа възможност (времето де) и аз шсъ цопна там, че тази година не съм ходил още, а много ми се ще! Супер разказ thumbsUp_icon

Незнам пич и аз много мисля по този въпрос, сефте късам плетеняк... може да е била протрита някъде нямам обяснение .
Незнам и каква риба беше, според мен първата риба беше доста голяма бяла риба няма как ако беше сом да скъса абсурд просто.
А да и да не забравя да спомена докато ние бяхме с лодката вътре един познат е бил на ченге за платики на щека.
Звъни ми и вика човече пред очите ми играе чудовището от Цонево
Викам какво чудовище какви очи...
Както си ловя каза.. на повърхноста изплува сом над 80кг и ни събра очите
Докато изкара апарата да го снима животното е направило пляс пляс и е заминало.
Това ниско ниво на цонево разбута големите животни, незнам кога пак ще отида там защото скъсах 6 воблера , а видиш ли не съм милярдер.....
Ходи ми се на Тича ако някой търси компания за другия уикенд нека драсне.
ufo
ufo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.08.2011
Брой мнения : 1291 Рожд.дaта : 17.11.1982
Години : 41

http://cars.bg

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  georg Нед 9 Окт 2011 - 10:03

Ма много се смях! смях
Не глигана трябвало да удряш с греблото! sunglasses2
georg
georg
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 4165 Рожд.дaта : 28.04.1974
Години : 50

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  Светозар Върбанов Нед 9 Окт 2011 - 10:13

georg написа:Не глигана трябвало да удряш с греблото! sunglasses2

+ 1
Светозар Върбанов
Светозар Върбанов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 02.03.2011
Брой мнения : 3176 Рожд.дaта : 15.10.1976
Години : 47

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  Pesho N.Zagora Нед 9 Окт 2011 - 10:23

То това си е истински екшън ,мауей :217b315cad77fe :851a05bac39e75 thumbsUp_icon .



ПП Пожелавам ти да го гепиш тоа дзвер най после fishing1 .
Pesho N.Zagora
Pesho N.Zagora
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.11.2009
Брой мнения : 2566 Рожд.дaта : 15.04.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  nasco2 Нед 9 Окт 2011 - 11:47



Супер разказ колега. Ама тва за глигана с греблата ме разсмя якууууууу :6e6ebecd09233a
nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  baralya Нед 9 Окт 2011 - 12:26

Супер излет с доста екшън ! :thumbsupsmiley
baralya
baralya
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.12.2009
Брой мнения : 1075 Рожд.дaта : 14.11.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  Мънцата Нед 9 Окт 2011 - 14:34

Браво Яни, страхотен излет, страхотни емоции сте имали thumbsUp_icon Другата седмица сериозно се замислям дали да не врътна едно Цонево ... 12666
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 53

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  ufo Нед 9 Окт 2011 - 14:48

Мънцата написа:Браво Яни, страхотен излет, страхотни емоции сте имали thumbsUp_icon Другата седмица сериозно се замислям дали да не врътна едно Цонево ... 12666


Еми хайде може да тролим заедно при добро желание аз и без това ще ходя.
Адреналина който изпитах няма да го забравя никога, само като видях как олеква шпулата......
Имам трофейни риби не е като да не съм вадил обаче краката ми трепериха по едно време.
Чудя се яз. Тича или яз. Цонево, но докато не извадя някой трофей няма да мирясам
Влезе ми перото в задника spying spying
Колкото за глиганите предполагам, че не е много за вярване, но малко по късно ще кача малко снимки и ще видите че няма лъжа и измама.
ufo
ufo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.08.2011
Брой мнения : 1291 Рожд.дaта : 17.11.1982
Години : 41

http://cars.bg

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  rikitikitavi Нед 9 Окт 2011 - 15:04

добър риболов е било само дето сте се разминали малко с късмета.Следващият път повече и по иедру. Колкото до глиганите там около язовира са малко питомни и си имат даже и свинар някаде дремещ. Та с тях по-внимателно. sunglasses2
rikitikitavi
rikitikitavi
...........................
  ...........................

Регистриран на : 25.02.2010
Брой мнения : 2279 Рожд.дaта : 12.05.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  nasco2 Нед 9 Окт 2011 - 15:23

ufo написа:
Колкото за глиганите предполагам, че не е много за вярване, но малко по късно ще кача малко снимки и ще видите че няма лъжа и измама.



Ич не съм си и помислил, че е лъжа, просто се разсмах от сърце като си представих гледката смях

Имах подобна случка на Бебреш, бях с лодката във водата и една дива свиня ми нападна захранката, много трудно я махнах от чувала също с помощта на греблата и извстна доза страх де, беше огромно животно, а колегата се накъркал и хърка на 2 метра от свинята :6e6ebecd09233a
nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  Моряка Нед 9 Окт 2011 - 15:40

Много интересен излет Яни.Поне адреналин е имало много,колкото до капото,следващия път няма да е :d5116e0ebf2fc8


Последната промяна е направена от Моряка на Нед 9 Окт 2011 - 23:28; мнението е било променяно общо 1 път
Моряка
Моряка
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 8114 Рожд.дaта : 30.12.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  ufo Нед 9 Окт 2011 - 20:04

Благодаря колеги! worshippy worshippy worshippy
Ето и малко снимки от приключението.

Така започна всичко.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Голямото влачене...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Пича с който си помогнахме взаимно преди влизане, ако се познае да драсне, благодаря му много!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Уникал природа, неземна красота, напълни ми душичката!!! По тези необятни местенца достъпни само с лодка има зверски много риба, сонара не се спря почти през целия ден, следващия път покрай тролинга мисля да хвана някоя друга платика за спорта. super
[You must be registered and logged in to see this image.]
Тук малко лежевничко
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ето и воблера. Сложих го и с първото хвърляне.... super
[You must be registered and logged in to see this image.]
И така като гледам снимките явно не сме били с еднакви воблери , това са снимки 2 мин преди да ни омекнат капачките, спряхме сменихме си воблерите и веднага след като тръгнахме се случи чудото.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Къщата замък на един доктор от Варна, евала уникална е!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Дивото зове!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Тук се случи всичко , чувал съм, че това е едно от любимите места на хищника, точно от където е правена снимката около 100м след моста на чудните скали посока следващия мост, дълбочината варира от 3м до 6м и е пълно с дървета стърчащи от водата.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Още малко природа.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ето я пържолата!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ето още една пържола.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ето ги и наглярите с мрежата.
[You must be registered and logged in to see this image.]
ufo
ufo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.08.2011
Брой мнения : 1291 Рожд.дaта : 17.11.1982
Години : 41

http://cars.bg

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  Светозар Върбанов Нед 9 Окт 2011 - 20:15

Странна работа ?!?!?! тея прасенца много мършави !?!?!?!? А тази снимка с тези двата моста съм я виждал преди години на компа на мой познат от Бургас , но към снимката имаше и 2 мустакати дебелака 48 и 64кг ! Човека се казва Стефан и ще го попитам , като го видя на какво ги е вадил тея зверове от това място ! Мисля ,че пак там им е и рекорда от 88кг , но не съм сигурен ! Прекрасен язовир и със сигурност държи доста змейове ! Успех другия път sunglasses2
Светозар Върбанов
Светозар Върбанов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 02.03.2011
Брой мнения : 3176 Рожд.дaта : 15.10.1976
Години : 47

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  trophy 78 Нед 9 Окт 2011 - 20:24

ufo написа: Пича с който си помогнахме взаимно преди влизане, ако се познае да драсне, благодаря му много!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Това съм аз,радвам се че си помогнахме и се надявам пак да се засечем на този невероятен язовир.

ufo написа:Тук се случи всичко , чувал съм, че това е едно от любимите места на хищника, точно от където е правена снимката около 100м след моста на чудните скали посока следващия мост, дълбочината варира от 3м до 6м и е пълно с дървета стърчащи от водата.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Преди две години на това място един сом за малко да ми открадне пръчката и като легна на дъното нямаше вдигане,докато 20 либровия конец не издържа и му оставих един воблер за спомен 509601

В събота завърших с две дребни бели и три костура,а днес заради дъжда не можах да вляза с лодката и на развиделяване дръпнах от брега два костура и две бели рибета по педя.
trophy 78
trophy 78
...........................
  ...........................

Регистриран на : 21.07.2009
Брой мнения : 87 Рожд.дaта : 19.12.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  ufo Нед 9 Окт 2011 - 20:35

trophy 78 написа:
ufo написа: Пича с който си помогнахме взаимно преди влизане, ако се познае да драсне, благодаря му много!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Това съм аз,радвам се че си помогнахме и се надявам пак да се засечем на този невероятен язовир.
В събота завърших с две дребни бели и три костура,а днес заради дъжда не можах да вляза с лодката и на развиделяване дръпнах от брега два костура и две бели рибета по педя.

Еее здрасти пич
В събота и неделя съм там аз, даже предполагам с преспиване в Дебелец ако времето е хубаво и си заслужава.
Подишах си чист въздух и си починах , бях на друга планета, забравих за проблемите , избягах от реалноста и влязох в друга.
На Цонево имам стотици излети , но никога не съм го обикалял с лодка, уникално място!
Ще се засечем пак, драсвай като решиш да ходиш даже може да не мъкнеш лодка и без това ми трябва пасажер който знае за какво иде реч spying

А да и междо другото имам няколко снимки самоче няма да ги качвам заради регистрацията на автомобила ти , не ми се занимава да го трия и прочие ако ти е все едно ще ги кача.
Ето те при козята рекичка
[You must be registered and logged in to see this image.]
ufo
ufo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.08.2011
Брой мнения : 1291 Рожд.дaта : 17.11.1982
Години : 41

http://cars.bg

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  vatus Пон 10 Окт 2011 - 12:01

В този форум никнат като гъби след дъжд, самородни таланти на перото.
Много се забавлявах с репортажа и особено с написаното.
Голяма слука следващият път! :609c1f728720fb
vatus
vatus
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.06.2009
Брой мнения : 2774 Рожд.дaта : 14.02.1956
Години : 68

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  ufo Пон 10 Окт 2011 - 12:52

Хм като гледам така събота и неделя го дават чудесно време за тролинг.
Смятам да ида с преспиване и с доста по сериозни такъми и подготовка.
Ще си търся компания с опит този път.
Сам определено не можеш да се справиш ако ти удари някой звяр, просто нямаш шанс
Някой трябва да е на мотора и да маневрира правилно иначе си загинал.
Подобно животно ако влезне под лодката ще стане много весело 752444
ufo
ufo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.08.2011
Брой мнения : 1291 Рожд.дaта : 17.11.1982
Години : 41

http://cars.bg

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  ПЛУВЧО Пон 10 Окт 2011 - 15:18

Голям адреналин ще е това,да зкачиш някой тежкотоварен влак.Как няма ти омалеят карачките.Следващият път с по-голям опит и повече късмет,ще позираш със самодоволна физиономия с някоя и друга бройка мустакати твари. 135d02aa35ad75a2cb71
ufo написа: Хм като гледам така събота и неделя го дават чудесно време за тролинг.
Смятам да ида с преспиване и с доста по сериозни такъми и подготовка.
Ще си търся компания с опит този път.
Аз,не че съм много вещ с ваденето на мустакатите "свине",но желанието е голямо.Имам някой и друг корав инвентар за дърпането на товарния влак.Ако ти трябва помощник и компания свиркай.Язовира го познавам що годе добре(повече от брега).Леля ми има къща в с.Гроздьово и пренощуването е осигурено.Има двор за лодката,дърва за печката и ракия за сгряване на душата. sunglasses2 Ако излъжем и Мънци,ще треперят сомове и бели риби.Само за тази събота и неделя не става(според зависи от обстоятелствата),щото ще трепем белите и зъбатите на Жребчево.Или.. ще се опитвам,поне аз.Дано и времето е благосклонно към нас. 231589
ПЛУВЧО
ПЛУВЧО
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.12.2009
Брой мнения : 7388 Рожд.дaта : 01.12.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  ufo Пон 10 Окт 2011 - 15:30

ПЛУВЧО написа:Голям адреналин ще е това,да зкачиш някой тежкотоварен влак.Как няма ти омалеят карачките.Следващият път с по-голям опит и повече късмет,ще позираш със самодоволна физиономия с някоя и друга бройка мустакати твари. 135d02aa35ad75a2cb71
ufo написа: Хм като гледам така събота и неделя го дават чудесно време за тролинг.
Смятам да ида с преспиване и с доста по сериозни такъми и подготовка.
Ще си търся компания с опит този път.
Аз,не че съм много вещ с ваденето на мустакатите "свине",но желанието е голямо.Имам някой и друг корав инвентар за дърпането на товарния влак.Ако ти трябва помощник и компания свиркай.Язовира го познавам що годе добре(повече от брега).Леля ми има къща в с.Гроздьово и пренощуването е осигурено.Има двор за лодката,дърва за печката и ракия за сгряване на душата. sunglasses2 Ако излъжем и Мънци,ще треперят сомове и бели риби.Само за тази събота и неделя не става(според зависи от обстоятелствата),щото ще трепем белите и зъбатите на Жребчево.Или.. ще се опитвам,поне аз.Дано и времето е благосклонно към нас. 231589

Еееее перфектен си!
Те това е приказка вече!
Успех на Жребеца там има повече шанс от Цонево , пиши после какво си направил там, аз ще скокна до Цонево или Тича
Другата седмица те резервирам за уикенда!
ufo
ufo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.08.2011
Брой мнения : 1291 Рожд.дaта : 17.11.1982
Години : 41

http://cars.bg

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  georg Пон 10 Окт 2011 - 16:17

ufo написа: Успех на Жребеца там има повече шанс от Цонево , пиши после


[You must be registered and logged in to see this link.]

Що не провериш сам! sunglasses2
georg
georg
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 4165 Рожд.дaта : 28.04.1974
Години : 50

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  ufo Пон 10 Окт 2011 - 18:05

georg написа:
ufo написа: Успех на Жребеца там има повече шанс от Цонево , пиши после


[You must be registered and logged in to see this link.]

Що не провериш сам! sunglasses2

Хм 14-16.10 хмммм , мислех да ходя на състезание майстор на годината, ама май ще го пропусна
Там сме , там сме , само да си намеря компания до тогава.


Последната промяна е направена от ufo на Пон 10 Окт 2011 - 18:10; мнението е било променяно общо 1 път
ufo
ufo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.08.2011
Брой мнения : 1291 Рожд.дaта : 17.11.1982
Години : 41

http://cars.bg

Върнете се в началото Go down

лодка - С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011 Empty Re: С лодка в Яз. ЦОНЕВО 2011

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите