GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лобош - Радибош

Go down

Лобош - Радибош Empty Лобош - Радибош

Писане  pax Нед 2 Сеп 2012 - 20:32

Здравейте!
Днес на Радибош гощавах един изумрудено зелен гущер с червей (шарен). Правихме 2 почивки, че му дойде много, но след втората на червения се мръщеше, жълтите ги не щя. След цяла сутрин щъкане около мен, как да не му напълниш тумбака?
Освен него се нагледах на какви ли не патици, корморани, чапли и т.н. и т.н. Ей, уж дребни патици, а цял ден не спряха да мачкат риба пред мен! Явно им бях на ловното поле, та се наложи да се откажа от любимата плувка и да мина само на дъно. Пружина и фидер не слагах, че имаше бая килим и закачки пред мен, а си ловя по принцип на тънко влакно и поводи.
Печелившата формула се оказа царевица от консерва с 1-2 бели на куката. Просто царевица обаче не става - само на тази, която бях омотал в захранката сутринта. Освен кукуруза - по 1 червеноперка на жито-ягода (на дъно) и на плувка - на бял. Резултат - 1 брой каракуда - къде 350-400гр., 2 бр. баби по 300гр., някоя-друга по-малка, 2 червен пипера, дребни каракудета и 1 костур. С изключение на слънчаците и 1 дребна баба (даде фира), всички си плуват доволни и нахранени.

Снимки не правих, за кой ли път вече?? :21fe7b94c4e424

Ми това е! През юли ходихме с лодки, но от зъбобол не можах въдица да пипна, сега определено лодката ми липсваше - за да се изнеса на по-ненаселено място, но има и следващ път! :3f7e6dc87de4b9
avatar
pax
...........................
  ...........................

Регистриран на : 02.06.2010
Брой мнения : 10 Рожд.дaта : 02.04.1964
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите