GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Търся си малолитражна рибарска кола :)

+7
Кирил Калчев
Петър Василев
max
gogo26
vatus
петко стоянов
Моряка
11 posters

Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty Търся си малолитражна рибарска кола :)

Писане  Моряка Съб 21 Юни 2014 - 18:04

Абе пускам темата, като насока, съвети и т.н.Замислих се да си взема една барака, тънката лайсна.Мисля си за нещо от рода на малолитражна колица с АГУ.Спрял съм се на Тико, Корса и Пежо 106.Тикото го слагам на първо място, щото съм имал 2 вече и бях доволен, знам, че са халтави на удар и т.н., но ми трябва за придвижване на къси растояния.Къде децата да закарам до езерото за риба и обучение, къде, като вали да отидем и се върнем до училището, къде до вълнолома, Траката, Ной.Общо взето търся, кола с добър двигател и ходова част, за сменените консумативи е ясно, по възможност от Варна, да не плащам и номера, въпреки, че излезе ли нещо мнооо изгодно, ще се натоваря на рейса.Не държа на външен вид и вътре в купето, мога да си китна и пръсна забележките. Тавана ми е 800 кинта за всичко, плюс минус така било в живота.
Темата е отворена за съвети(друга малка и модел), за Спамери и бъзикнета и , кой, каквото реши за нужно да пише, стига да достигна до покупка d5116e0ebf2fc8f68ade 
Моряка
Моряка
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 8113 Рожд.дaта : 30.12.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty Re: Търся си малолитражна рибарска кола :)

Писане  петко стоянов Съб 21 Юни 2014 - 19:39

Ееееееее,Моряче....преди няколко месецахаризах пунтото....доволен щеше да си....
петко стоянов
петко стоянов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 1320 Рожд.дaта : 19.03.1973
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty Re: Търся си малолитражна рибарска кола :)

Писане  vatus Нед 22 Юни 2014 - 14:58

Петкооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо,
за трепане си............................................................... 60678 
Що не пусна обявата за Пунтото тука бре, ами на пунтираш сега.
И аз се нареждам на опашката след адаша за нещо малко, ръждиво, неогледно, без екстри и всичко това за което той е споменал, че моя Цитрон ша го фъргам щот гори като Зил. бесило

Моряче, я кажи за Тикенцата нещо, има ли резервни части за тях все още, нещо бях чул, че е проблем жилото на газта, много се късали ..
vatus
vatus
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.06.2009
Брой мнения : 2774 Рожд.дaта : 14.02.1956
Години : 68

Върнете се в началото Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty Re: Търся си малолитражна рибарска кола :)

Писане  Моряка Нед 22 Юни 2014 - 17:07

Аз адаш не съм чувал за проблем с жилата, нито съм имал.Общо взето тънка ламарина, имало ли е страничен удар бягаш далече, части още се намират, нали бяха вкарвани много за таксита, та и турците почнаха да ги правят :аххх: Хубавото му е разхода, ако е стегнато 5 , 5,5 газ извън града.
Моряка
Моряка
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 8113 Рожд.дaта : 30.12.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty Re: Търся си малолитражна рибарска кола :)

Писане  gogo26 Пон 23 Юни 2014 - 8:56

Ми то тико-то е доста рядка колица вече 488232 И ако има все още,те ще са пълен кахър, като за отпадъци.
gogo26
gogo26
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.02.2010
Брой мнения : 940 Рожд.дaта : 26.10.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty 123

Писане  max Пон 23 Юни 2014 - 9:29

За който незнае  sunglasses2 имаме заложни кьщи в Сф. и коли ,техника и всичко което може да има в заложните за хора от форума са на друга цена  :здравей: 
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty Re: Търся си малолитражна рибарска кола :)

Писане  Петър Василев Пон 23 Юни 2014 - 9:41

max написа:За който незнае  sunglasses2 имаме заложни кьщи в Сф. и коли ,техника и всичко което може да има в заложните за хора от форума са на друга цена  :здравей: 
Ами направи си една реклама ве  sunglasses2 
Пусни си всичките коли със снимки и цени в отделни теми за всяка една кола в "Продавам"  sunglasses2 
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty Re: Търся си малолитражна рибарска кола :)

Писане  Кирил Калчев Пон 23 Юни 2014 - 10:00

max написа:За който незнае  sunglasses2 имаме заложни кьщи в Сф. и коли ,техника и всичко което може да има в заложните за хора от форума са на друга цена  :здравей: 

Много хубава новинка и аз търся една колица за жената малка.
Ще бъдем благодарни ако пуснеш тук колиците който имаш при теб  :здравей:
Кирил Калчев
Кирил Калчев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2011
Брой мнения : 1055 Рожд.дaта : 01.07.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty Re: Търся си малолитражна рибарска кола :)

Писане  roko koko Пон 23 Юни 2014 - 10:17

Па и да не е само колици,техника,машинарийки,неща които си заслужават  :здравей: .
roko koko
roko koko
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.09.2010
Брой мнения : 4391 Рожд.дaта : 23.04.1975
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty Re: Търся си малолитражна рибарска кола :)

Писане  Моряка Пон 23 Юни 2014 - 14:02

max написа:За който незнае  sunglasses2 имаме заложни кьщи в Сф. и коли  

Аз си спомням една тема с няколко много тънкажни коли, но дали ще има такава от моя калибър :здравей: spying 
Моряка
Моряка
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 8113 Рожд.дaта : 30.12.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty Re: Търся си малолитражна рибарска кола :)

Писане  vatus Пон 23 Юни 2014 - 14:54

А такаааа, Макс-а ша на опрай и ще играем играта "На всекимо по нещо", според възможностите.
Само, че като гледам, аз и Морячето искаме колички малки, здрави и икономични, за без пари, а по заложните магазини не вярвам да държат чак такива таралясници. смях 
vatus
vatus
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.06.2009
Брой мнения : 2774 Рожд.дaта : 14.02.1956
Години : 68

Върнете се в началото Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty 123

Писане  max Пон 23 Юни 2014 - 16:00

Петър Василев написа:
max написа:За който незнае  sunglasses2 имаме заложни кьщи в Сф. и коли ,техника и всичко което може да има в заложните за хора от форума са на друга цена  :здравей: 
Ами направи си една реклама ве  sunglasses2 
Пусни си всичките коли със снимки и цени в отделни теми за всяка една кола в "Продавам"  sunglasses2 
Петьо чак до реклама няма да се стигне ....идеята ми е за хора от този форум само и не да печеля а да ги дам на колкото на нас ни се врьзват /има и коли който аз сьм ги внесьл от Швейцария от който сьщо ще изгуба Х пари но излизат интересни неща който след време ще компенсират загубите/.Колите ги има в мобиле.бг автокьща Алекс и автокьща Онтарио имам Рено Меган 3 бр,Фиат 1бр,Ситроен комби 1бр,Ауди А4 1БР,Смарт 1бр,Фолцваген Пасат комби 1бр,Тоьота Ярис дизел 1бр,Мерцедес е50амг и др . не гледайте цените а кажете коя ви интересува  sunglasses2 
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty Re: Търся си малолитражна рибарска кола :)

Писане  vanko4at Пон 23 Юни 2014 - 16:12

:здравей: На пазарчето в Трошево където работя се предлага едно поочукано бяло Пунто с АГУ , 98 година, 1100 кубика. За 900 лв. Не знам дали продавача е склонен на пазарлък ...
vanko4at
vanko4at
...........................
  ...........................

Регистриран на : 07.07.2012
Брой мнения : 371 Рожд.дaта : 06.05.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty Re: Търся си малолитражна рибарска кола :)

Писане  Plamen Вто 7 Окт 2014 - 23:20

Иване, един колега днеска ми каза, че другата седмица мисли да си бракува старото рено клио - ще го дава за скрап. Колата е била поддържана много добре - той е механик и е абсолютен педант в това отношение. Просто не се кара колата вече. Не е била карана над половин година, но си мисля, че спокойно ще се вместиш в бюджета ти, за да я вкараш в пътя, че даже и ще ти остане някой лев :здравей:

Дай да се чуем утре и да ти дам повече подробности, ако още те интересува. Казал съм му за момента да не бърза да я хвърля, а и на него му е жал да го направи по принцип sunglasses2
Plamen
Plamen
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.11.2012
Брой мнения : 1777 Рожд.дaта : 12.04.1974
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty Re: Търся си малолитражна рибарска кола :)

Писане  vatus Чет 23 Окт 2014 - 17:42

Колега, твоят приятел раздели ли се с Реното, или все още е в наличност?
vatus
vatus
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.06.2009
Брой мнения : 2774 Рожд.дaта : 14.02.1956
Години : 68

Върнете се в началото Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty Re: Търся си малолитражна рибарска кола :)

Писане  Plamen Чет 23 Окт 2014 - 23:38

Да, дал я е за скрап, за съжаление. 226711
Plamen
Plamen
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.11.2012
Брой мнения : 1777 Рожд.дaта : 12.04.1974
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty Re: Търся си малолитражна рибарска кола :)

Писане  vatus Пет 24 Окт 2014 - 8:14

Жалко, щеше да свърши работа на една млада мацка, която сега кара шАфьорски курс и не е още за скъпа кола, ама карай... :здравей:
vatus
vatus
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.06.2009
Брой мнения : 2774 Рожд.дaта : 14.02.1956
Години : 68

Върнете се в началото Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty Re: Търся си малолитражна рибарска кола :)

Писане  RAAZIEL Пет 24 Окт 2014 - 17:28

Мой приятел продава нафтово голфче тройка подходящо за случая.Атмосферен дизел,безгрижен, над който имам наблюдения карал съм го и върви като змей:аххх:
Чух се с него и каза,че под 1200 не го дава.Колата се намира в Бяла,а това му е обявата в мобилето:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ако някой има интерес на телефона от обявата...
RAAZIEL
RAAZIEL
...........................
  ...........................

Регистриран на : 30.01.2010
Брой мнения : 272 Рожд.дaта : 15.12.1975
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty Re: Търся си малолитражна рибарска кола :)

Писане  vatus Пет 24 Окт 2014 - 18:45

Да де, ама мацето е бедна студентка и понеже няма много парА, за туй си търси кола на половината на таз цена, да върви като змей, а тя от кеф да пей...смях ... да ама, скоро ще разбере, че реалността е малко по друга...41990
vatus
vatus
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.06.2009
Брой мнения : 2774 Рожд.дaта : 14.02.1956
Години : 68

Върнете се в началото Go down

Търся си малолитражна рибарска кола :) Empty Re: Търся си малолитражна рибарска кола :)

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите