GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Някой знае ли актуални цени за СМР - бетонови.

3 posters

Go down

Някой знае ли актуални цени за СМР - бетонови. Empty Някой знае ли актуални цени за СМР - бетонови.

Писане  belly Вто 16 Яну 2018 - 11:09

Здравейте,дойдох на тоя хал- след хиляди псувни и разправии заветното разрешително за строеж на къща е в джоба ми.Повече от година миткосване по всички инстанции. Сега търся актуални цени за направа на плочата и основите,другото ще си го строя аз и аверите. Та въпроса ми е някой знае ли:
1 Цена на квадрат за кофриране (със и без кофраж на строителя)
2 Цена на кубик бетон- само полагане, или транспорт и полагане,или транспорт,цена м3 и полагане
3 Цена железа- колко е поставянето за кг.

198 м2 плоча. 70м3 бетон за основи и плоча.3200кг железа.
Цени-около и приблизително.За Варна иде реч.
belly
belly
...........................
  ...........................

Регистриран на : 21.10.2009
Брой мнения : 228 Рожд.дaта : 06.02.1976
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Някой знае ли актуални цени за СМР - бетонови. Empty Re: Някой знае ли актуални цени за СМР - бетонови.

Писане  КИРО Вто 16 Яну 2018 - 20:00

Разрови се в чичко Гугъл - ще намериш най-добрите оферти.
И аз съм на тема ремонт,та без малко да се нанижа на "познат" -
добре че още ми е рано за ремонта,та докато не мога да изляза навън,
се разрових,и се светнах много за цени и т.н.

Към Осеново ли ще се местиш?
КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Някой знае ли актуални цени за СМР - бетонови. Empty Re: Някой знае ли актуални цени за СМР - бетонови.

Писане  belly Сря 17 Яну 2018 - 9:30

Не,няма да е към Осеново,много време търсих там ама все с нещо не ставаше. Боровец-Юг. Абе,до Паша Дере кажи речи. Много рових и в нета,но така Йезуитски са написани разни оферти,че нищо не е ясно докрай. Общо взето работата опира до това ,какви са гаранции за качеството,време и цени. Много хора са се парили,кой с полукооперация,кой с пишман бригадири...та за това питах.
belly
belly
...........................
  ...........................

Регистриран на : 21.10.2009
Брой мнения : 228 Рожд.дaта : 06.02.1976
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Някой знае ли актуални цени за СМР - бетонови. Empty Re: Някой знае ли актуални цени за СМР - бетонови.

Писане  cat1 Сря 17 Яну 2018 - 15:10

Колега окончателна оферта които и да е предприемач , строителна фирма или бригадир ще ти даде едва след като види план . Ако ти даде цена ей така на изуст на по късен етап по време на самото строителство на обекта ще се скарате . За къща трябва да имаш договор със строителен техник , цената на изработка на кофраж зависи от сложността на самият кофраж това което са ти начертали проектантите сводове куполи вити стълби доста оскъпяват отива и материал които после става само за горене . При арматурата цената е ня килограм обаче и там зависи дали ще работиш с арматурен двор и каква ти е договорката с тях дали ще ти пращат само желязо или готови елементи арматуристите дали сами ще плетат колони и греди или ще идват готови само монтаж . Щом ще строиш сам огледай каква строителна механизация има в района разбери се с някой колеги но им групирай работата така да има работа поне за половин ден така и на тях ще им е по добре а на теб ще ти излезе по евтино .
cat1
cat1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.02.2016
Брой мнения : 632 Рожд.дaта : 22.11.1973
Години : 50

Върнете се в началото Go down

Някой знае ли актуални цени за СМР - бетонови. Empty Re: Някой знае ли актуални цени за СМР - бетонови.

Писане  belly Пет 19 Яну 2018 - 22:01

Благодаря за съветите,всичко ще се вземе под внимание. Няма колони,няма дяволи,стълби и прочие.Ивичести основи,и подложка.Циментов тенис корт все едно 14/16 метра.Всичко друго е дърво от кота (0) нагоре. Няма мазета,веранди и дивотии.Затова мислех че може да се даде някаква разценка- кофриране-толкоз на квадрат,полагане желязо и връзване-толкоз на кило,рандбалки толкоз по толкоз, бетон толкоз кубика по толкоз лева и така нататък. Засега проучвам защото ми излизат предложения с по 10 лв. на квадрат разлика,явно колкото се договориш,толкова даваш. :здравей:
belly
belly
...........................
  ...........................

Регистриран на : 21.10.2009
Брой мнения : 228 Рожд.дaта : 06.02.1976
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Някой знае ли актуални цени за СМР - бетонови. Empty Re: Някой знае ли актуални цени за СМР - бетонови.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите