GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мириус

+35
rikitikitavi
carpsliven2
baralya
mite
milen kordov
Dedy
host200
makari
Rimohit
ninastefanina
grandal_331
jasonsmith
Pavkata 1977
Мънцата
YordanDanev
sava
ПЛУВЧО
esox hunter
СЪНДИ
strijok
gogo26
yavorsub
Nikolov
vsiak
чечо
baretata
nissana
vatus
карид
Albena
Петър Василев
georg
Моряка
илия
КИРО
39 posters

Страница 5 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  КИРО Вто 4 Май 2010 - 23:06

Булти написа:
КИРО написа:Ама я дай на Мънцата,че уния другите,само копчета ша докарат. :6e6ebecd09233a
...а ти дай на Мънцата на изпроводяк от оня кичевската 231589
ИМАШ ЯЯЯЯ
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  Мънцата Вто 4 Май 2010 - 23:14

Булти написа:
КИРО написа:Ама я дай на Мънцата,че уния другите,само копчета ша докарат. :6e6ebecd09233a
...а ти дай на Мънцата на изпроводяк от оня кичевската 231589
Баси, трогнат съм от доверието, което ми гласувате, аз не си вярвам толкова ве :6e6ebecd09233a :6e6ebecd09233a :6e6ebecd09233a
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  Pavkata 1977 Сря 5 Май 2010 - 7:52

Булти с огромен интерес изгледах целият ти репортаж!Уникален,просто речникът на българският книжовен език е беден за да се изрази чувството,което породиха твоите репортажи!
А що се отнася до срещата-на 6-ти съм на Езерово и ще направя всичко възможно да дойда поне за 1 вечер!
Pavkata 1977
Pavkata 1977
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.10.2009
Брой мнения : 1874 Рожд.дaта : 03.10.1977
Години : 46

http://katranbg.com/

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Сря 5 Май 2010 - 10:38

Мънцата написа:Баси, трогнат съм от доверието, което ми гласувате, аз не си вярвам толкова ве :6e6ebecd09233a :6e6ebecd09233a :6e6ebecd09233a
смях смях смях :6e6ebecd09233a :6425deb86829a0 :6425deb86829a0 :6425deb86829a0 ...Павка , благодаря ти ! 45479
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  jasonsmith Сря 5 Май 2010 - 11:55

Булти, аз и още едни авери, идваме към Приморско..
Позволих си да ти запиша телефона, и най- вероятно ще ти се обадя - иска ми се поне една вечер да останем при вас и да се запознаем....
Поздрави, Евгени
jasonsmith
jasonsmith
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.01.2010
Брой мнения : 158 Рожд.дaта : 14.07.1980
Години : 43

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Пон 10 Май 2010 - 14:37

...историята продължава...очакваха ни четири почивни дни , а кинтите бяха малко . Много ме съмняваше че някой ще дойде на тая Бойна среща на Мириус . Викам : " Жина , кондоми има , манджа няма ! 373173 С ко ши ги пълним кът няма калории ? 570556 " ...къкто и да е за първата вечер все нещо се намери :

[You must be registered and logged in to see this image.]

...останалите три дни щяхме да караме на риба , ши ставаме корморани :6e6ebecd09233a

[You must be registered and logged in to see this image.]

затуй бях помъкнал всевъзможна екипировка ...
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Пон 10 Май 2010 - 14:51

...неочаквано на следващия ден се появиха Корсарите с гръм и трясък :

[You must be registered and logged in to see this image.]

...бяха домъкнали насилствено и некви жени със себе си , плячка от походите на младини :

[You must be registered and logged in to see this image.]

...
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Пон 10 Май 2010 - 15:03

...по пътя бяха плячкосали некво стадо и бяха напълнили талигите с прясно месо ся щи кажа ...не след дълго замириса на печено , а на мен очите ми светнаха , като на бенгалски тигър :

[You must be registered and logged in to see this image.]

..пък Данчо донесе киселец :

[You must be registered and logged in to see this image.]

:6e6ebecd09233a :6e6ebecd09233a :6e6ebecd09233a
- туй беше майтап де :525707397c05bb ...Корсарите се опитаха да ме препарират с 60 градусова огнена вода от различни изворчета , в резултат на което станах по оранжев и от якето си , но нали съм йога сварих да намеря на прибиране пътя към палятката си spying и изобщо първата обща вечер беше голям купона и голям кеф ...
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Пон 10 Май 2010 - 15:24

...специални благодарности на капитан Киро за двете шешета със жива вода ....на следващата утрин започнах да се стягам да си обличам неопрена - щях да търся онуй - дет го бях обещал на Капитана , а и на племето му беше втръснало от кръв и месо - искаха нящо по така ...ама нещо ми беше станало едно такова никво , че му цапнах две бири набързо и докът се приготвих отиде обяд ...докът вляза излезе сулоган 60678 ...водата мътна и със зимния неопрен горещоооо и не се трае , имаше едни миди на едно място - миии нямаше ги там no2 ( после на софрата се разбра , че джонгалите са ги чопнали , докато ги варили и разфасовали дървената маса на Петьо 60678 ) ...ам ся - тук там някой паур , миграция на кефали нямаше - имаше миграция на харпунисти :6e6ebecd09233a ...отидох в дълбокото - кеф - хладно , не се клати сичко и бистро - един път , втори път и от налягането нещо ме присви коремът и снощните великолепни тошкови шишчета , маринчови банички , данчови пържолки и миленчови ...не помня вече кво излязоха под налягане в желатинообразен вид от тръбата на шнорхела , добре , че сварих да изплувам не знам
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  Albena Пон 10 Май 2010 - 15:32

Булти, тотална луда гъба си.смяхВлиза ли се след тежка вечер във водатасмях
Albena
Albena
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 3909 Рожд.дaта : 07.05.1964
Години : 59

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Пон 10 Май 2010 - 15:38

...около мен се образува облак от захранка ...и се кът се събраха едни сафриди около мен ся щи кажа ...с триста зора се качих на лодката и газ към брега , поне три пъти се бях издрайфал ...някой хора си отиваха , но идваха нови , стана баси купона ...много се радвам , че успях лично да се запозная с Макари super super super , пича ми подари ластици за харпуна за студена вода worshippy worshippy worshippy и вечерта искара седалка от колата си специално за мен worshippy worshippy worshippy бях трогнат от вниманието 45479 ....оооо и Узото си спомням clap ...а къпаната сланинка и историите на Пената ще ги помня дълго worshippy ...всъщност с който и да се заприказвах беше много интересно - и ловенето на Морски котки от Рибарина clap и старинните и романтични истории на Данчо и Петьо ...аве скука нямаше , само времето не стигаше , ама никак no2
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Пон 10 Май 2010 - 15:54

...на следващия ден успях да се измъкна рано от палатката , морето беше тава , бих камшика на маторчето и атака на меджита :

[You must be registered and logged in to see this image.]

...първо клатех чепаретата , после спрях - забелязах , че рибата се самозасича - достатъчно е само да пуснеш чепарето до дъното , обираш малко и оставаш пръчката на самотек в лодката , пускаш втората пръчка , след това вадиш първата с 7,8 рибока на нея , обираш ги , пускаш я и после се заемаш с другата ...и тъй до безкрай 570556 ....риболова се оказа увличащ :

[You must be registered and logged in to see this image.]

в 14 часа успях все пак да изляза за втори път на брега , жината беше изчистила вече по голямата част от улова и горд от себе си :dancingHappy_i , реших да зарадвам племето с прясна риба ...но като отидох eyeballs_icon
- бивака се разтурил и племето изфирясало в тъмни гори тилилейски eyeballs_icon ...сварих само Данчо и Петьо да си тръгват shock11 ...
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Пон 10 Май 2010 - 16:07

...последния ден щях да се гмуркам , но гледам матрял останал доста :

[You must be registered and logged in to see this image.]

...та се отказах и поднових битката с меджита :

[You must be registered and logged in to see this image.]

...тамън прибрахме багажа и заваля яко

КРАЙ !

45479
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  КИРО Пон 10 Май 2010 - 16:12

Как тръгнали бре ? 017
Нал щяха 3 дена да празнуват там ?
Сичко за една вечер ли изядаха тия маскари ?
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  strijok Пон 10 Май 2010 - 16:13

:thumbsupsmiley :thumbsupsmiley :thumbsupsmiley
worshippy worshippy worshippy
Определено си майстор на късия разказ sunglasses2
strijok
strijok
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 20.05.2009
Брой мнения : 5466 Рожд.дaта : 24.03.1972
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  ПЛУВЧО Пон 10 Май 2010 - 16:24

Кратка но славна. thumbsUp_icon Съжалявам че не присъствах,но така ми се опъна фъша с тия домашни ремонти,че чак не знам къде се намирам.Докато се наканя да тръгна събота късен следобед и апапите фанали пътя кой от къде е и всичко загуби смисъл. :4506ea66aafe7f Булти от 25-ти май съм волна душица и мога да скокна да го видя това Мириус на кво прилича.Стига да ме заведеш.Ще има 856625 sunglasses2 А ако е тръгнал сафрида ся щи кажа
ПЛУВЧО
ПЛУВЧО
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.12.2009
Брой мнения : 7387 Рожд.дaта : 01.12.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  grandal_331 Пон 10 Май 2010 - 21:59

Нюню коментар смях Бихме си камшика щото трябваше да ходя спешно до Стралджа,пък Петър и Даката кво да правят сами-и те събраха партакешите! Ама си стана купона я.....................
grandal_331
grandal_331
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 1998 Рожд.дaта : 23.06.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  ninastefanina Пон 10 Май 2010 - 23:16

clap clap clap
ninastefanina
ninastefanina
...........................
  ...........................

Регистриран на : 04.03.2010
Брой мнения : 2237

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Пон 17 Май 2010 - 9:42

Пешо давай снимки , не бой ся ся щи кажа
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Вто 18 Май 2010 - 11:24

...историята продължава :dancingHappy_i ...започнахме пак традиционно с банички Ала Мънциано :

[You must be registered and logged in to see this image.]

...обаче не останаха кинти за салата и жулех ракия на голо , докато и тя ми омръзна , пък как ми се пиеше една мастичка 231589 ...на сутринта станах рано и значително по лесно от зимния неопрен , облякох новия 5 мм. камуфлаж , който бях купил минала есен от Спиър :

[You must be registered and logged in to see this image.]

...както се вижда на снимката , отпред съм залепил допълнително парче неопрен , щото лани ме боляха гърдите при зареждането ...влязох аз и пълен с мерак ся щи кажа , от скорошната снимка на Спиър с оня лаврак 231589 , почнах засада след засада . Термоклина бе на сравнително малка дълбочина - 6 или 7 метра . Да , ама ми стана студено 12666 , няма угаждане да го е..а . С другия неупрен умрях от жега , предния път шама ...пък риба никаква не се визуализира , е то кът няма как да се появи я :6e6ebecd09233a ...загинах от студ problems ...и трябваше или да излизам или да спра със засадите и да се раздвижа ...затуй набучих малко попчета :

[You must be registered and logged in to see this image.]

...онуй едрото рибе е биволче :

[You must be registered and logged in to see this image.]

...паури доволно :

[You must be registered and logged in to see this image.]

и много рапани ...
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  Rimohit Вто 18 Май 2010 - 11:28

Хех.. мерси ! За първи път виждам биволче на "живо" (разбирай снимка). Хайверлия ли беше или просто такъв му е корема ?
Rimohit
Rimohit
...........................
  ...........................

Регистриран на : 25.08.2009
Брой мнения : 603 Рожд.дaта : 24.06.1979
Години : 44

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Вто 18 Май 2010 - 11:44

...и по всичко си личеше , че ще прекараме една тиха и кротка нощ :

[You must be registered and logged in to see this image.]

...но пак без салата 606186 ... да ама не nono nono nono ...отнякъде , сякаш от нищото се появиха двама веселяци - Бай Геш Тапицера и Бай Трифон Лукойла 752444 - приятели на шефа на мидарника ...а тия пичове пускаха такива лафове , че със жената сме се попикали да се смеем 752444 ...по едно време Бай Геш като разбра , че имам паури без никакво колебание ни покани на гости . Седнахме ние и Бай Геш ни поднесе по една огромна салата на секи от домашни краставици и домати , поръсени обилно със сирене , после искара от една хладилна чанта една потна мастика , една потна мента и една купа с лед 752444 ...мислех си : " Верно господ е българин !!!" :dancingHappy_i и след това се сетих , що не ми се е материализирал лаврака под водата idea , просто ми се е сбъднало друго също така силно желание ...
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Вто 18 Май 2010 - 12:03

tih написа:Хех.. мерси ! За първи път виждам биволче на "живо" (разбирай снимка). Хайверлия ли беше или просто такъв му е корема ?
...нямаше хайвер вътре , ами му е голям тумбака щото гълта рибите цели и после ги разгражда вътре като скорпида ...оказа се , че тоя бай Геш е маняк на тема паури , взе една ножка и за нула време си измайстори цял комплект клечици с които стигаше и до най недостъпните места в рачешкото тяло , за сефте виждах човек да им осмуква и краката 41990 ...от лаф на лаф разбрах , че тоя бай Геш се е специализирал в направата на тенти и покривала на яхти , моторни лодки и други . Ако някой се интересува номера му е : +359888030503 ....на другия ден в морето бушуваше силен ураганен вятър и реших да изпробвам дали ще мога да греба с надуваем каяк срещу вятър 9 метра в секунда :5ff67901e688fa ...първом ударих две кайвета за изтрезняване :217b315cad77fe

[You must be registered and logged in to see this image.]
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Вто 18 Май 2010 - 12:16

..оказа се , че мога :

[You must be registered and logged in to see this image.]

...на снимката обаче съм с кърмата срещу вятъра , да не намокря фотото ...че дори и риба налових :

[You must be registered and logged in to see this image.]

...обаче много клати мамка му :5ff67901e688fa и снощните облаци напомниха за себе си и след 2 часа геройски искарани в бурното море и както казва Кирето и Пайдос към брега :

[You must be registered and logged in to see this image.]

...та открихме и сезона на чируза с меджит :

[You must be registered and logged in to see this image.]

ТУЙ БЕШЕ

[You must be registered and logged in to see this image.]

КРАЙ
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  vatus Вто 18 Май 2010 - 16:29

Кви Канарски, кви Папагалски острови бе, Митак?
Тук ти е мястото, сред нас, за да можем да се кефим на невероятните ти репортажи. super :thumbsupsmiley worshippy
vatus
vatus
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.06.2009
Брой мнения : 2774 Рожд.дaта : 14.02.1956
Години : 68

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 5 Empty Re: Мириус

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите