GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мириус

+35
rikitikitavi
carpsliven2
baralya
mite
milen kordov
Dedy
host200
makari
Rimohit
ninastefanina
grandal_331
jasonsmith
Pavkata 1977
Мънцата
YordanDanev
sava
ПЛУВЧО
esox hunter
СЪНДИ
strijok
gogo26
yavorsub
Nikolov
vsiak
чечо
baretata
nissana
vatus
карид
Albena
Петър Василев
georg
Моряка
илия
КИРО
39 posters

Страница 3 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Вто 29 Сеп 2009 - 12:57

...мерси колеги...усещането на живо сред тия мегалити е странно наистина ...
представям ви : Беглиг Таш - едно от най-великите места в Странджата :49128a21c22ad9

[You must be registered and logged in to see this image.]

...
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Вто 29 Сеп 2009 - 13:46

...оттук се минава за прочистване :

[You must be registered and logged in to see this image.]

от магии и уроки , от злите очи на "доброжелателите"...също и ако не ти върви риболова ...Кире , батю , ко ши каиш да та прекараме оттук ? :49128a21c22ad9

[You must be registered and logged in to see this image.]

...хе-хе , този път наистина избягах от жената :1e8adaee86b9ae

[You must be registered and logged in to see this image.]

ама ужас , оная заобиколила камико и пак до мен shock11

....а тва е Афганистан , а тоя изпъчения е талибан :dancingHappy_i

[You must be registered and logged in to see this image.]

...
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Вто 29 Сеп 2009 - 14:39

[You must be registered and logged in to see this image.]

...
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  КИРО Вто 29 Сеп 2009 - 15:20

Хмммм,казваш и карък махат.
017
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Вто 29 Сеп 2009 - 15:26

[You must be registered and logged in to see this image.]

...на следващия ден забихме в гората без път и посока , морето ептен се беш сговнясало и открихме още десетки подобни мегалити , просто не беше за вярване , очите ми отказваха да възприемат толкова много красота и нова информация :3fac1be7508190 ...по едно време каталясахме намерихме пътя и фанахме на стоп един джип и ....от този момент тръгна плетеницата на съдбата , на навързани абсолютно случайни , но свързани помежду си събития , но тая история ще я разкажа утре с пресни сили , а сега ще премина към последния си излет на устието на Ропотамо :

[You must be registered and logged in to see this image.]

...морето пак беше кофти :

[You must be registered and logged in to see this image.]

...а аз бях някъде тук - в тая пералня :49128a21c22ad9

[You must be registered and logged in to see this image.]

... но колкото и да гмурках - риба нямаше no2

[You must be registered and logged in to see this image.]

...
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Вто 29 Сеп 2009 - 16:04

...

[You must be registered and logged in to see this image.]

а на връщане видяхме тва ся щи кажа

[You must be registered and logged in to see this image.]

...туй беше приятели ... до утре :217b315cad77fe

[You must be registered and logged in to see this image.]

КРАЙ
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  чечо Вто 29 Сеп 2009 - 16:52

:thumbsupsmiley Хубава природа бре..
чечо
чечо
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 1466 Рожд.дaта : 13.11.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  vsiak Вто 29 Сеп 2009 - 17:14

Както винаги страхотни репортажи .Браво Булти clap
vsiak
vsiak
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2009
Брой мнения : 45 Рожд.дaта : 01.02.1968
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  Nikolov Вто 29 Сеп 2009 - 17:55

Хубав репортаж!Па и мезето си искарал та винце си пиинал,браво!
Nikolov
Nikolov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.09.2009
Брой мнения : 388 Рожд.дaта : 24.12.1975
Години : 48

http://www.greekspearfishing.com

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Сря 30 Сеп 2009 - 11:18

worshippy ...за вас приятели винаги worshippy ...благодаря :e953c474f52d49
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Сря 30 Сеп 2009 - 11:37

Няма празни приказки,няма празни от съдържание снимки,каквото и да кажа ще е малко clap
Булти на Кирито не му трябва да минава от там ,а лодката как ще я прекарате от там :8d48c7105671d9 :9fb95bfd5c9056
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  vatus Сря 30 Сеп 2009 - 20:00

Евала Бултимитак, отново изби рибата с този фото-репортаж. Само ти се чудя как успяваш да намериш време и за гмуркане и за скубане с въдица и каякарски приключения, за мегалити и природа, за маса с пиене и едене, за снимки, че и на жена си даже ти остава време да обърнеш внимание. Ти извънземен ли си бре, или десеторъкия Буда?
Продължавай да ни радваш с репортажите. Бъди сигуренн, че ще има кой да ти ръкопляска. worshippy
vatus
vatus
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.06.2009
Брой мнения : 2774 Рожд.дaта : 14.02.1956
Години : 68

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Вто 6 Окт 2009 - 12:15

още веднъж благодаря за отзивите приятели :58b46cfc40254e
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  nissana Вто 6 Окт 2009 - 14:12

Голеееем!Приятел,не знам в кои форум кво става,но искам да чета и да гледам кво правиш.И съжалявам себе си,дет по ред причини не мога да съм свободен дух,като тебе :e953c474f52d49 а бях......
nissana
nissana
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.09.2009
Брой мнения : 765 Рожд.дaта : 30.04.1966
Години : 57

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Пет 9 Окт 2009 - 13:09

:e953c474f52d49 ...благодаря приятел ...щом си бил свободен дух , пак ще бъдеш :58b46cfc40254e ...а сега историята дето я обещах...ако си спомняте бяхме тръгнали през гората без път и посока , бяхме открили невероятни гледки и бяхме изпълнили целта си - да открием как се стига с кола до един залив ...до тоя залив бяхме ходили само с лодка , но там преди видяхме и други хора - момата англичанка :05: и бяхме решили да проверим как стоят нещата ...ако бях в друг форум нямаше да спомена името на залива - става въпрос именно за залива Парашкева и историята започва когато уморени от ходене стопирахме един джип на връщане да ни фърли до Перла ( бяхме аз и жената , Скорпи изпълняваше капитанските си задължения на мидарника )....
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Пет 9 Окт 2009 - 13:24

...през дългите студени и скучни дни , миналата зима проведохме безброй интересни разговори с многократния шампион по подводен риболов Христо Янчев , на него му беше интересно да си спомня , на мен да слушам :68c38a1dee913b ...веднъж стана въпрос за залива Парашкева и той ми издаде едно свое , тайно тогава място ( време оно - когато още Господ ходеше по земята )...ставаше въпрос за едни скали , скрити навътре в морето , много красиви , като от филм на Джорджо Дапиран...та тия подводни красоти били често убежище на врани и лавраци ся щи кажа ...зимата мина и замина , пролетта също , лятото три пъти ходих там и ...така и не можах да го открия тва място :690caaae7dfaa5 ....та качваме се ние в джипа на стоп ....
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Пет 9 Окт 2009 - 13:42

...вътре двама пича...бъра , бъра , разбираме , че в района имат мидарник , после чау! , мерси! и толкоз....след една седмица аз пак съм в залива , но съм с неопрен и харпун и пак търся мястото :690caaae7dfaa5 :40b8615116da1a ...трудна работа - говорим за дълбочини 15-20 метра problems ...гмуркам си се аз и по идно време гледам се доближава скутер , спира близо до мен , вътре са трима , като единия нахлузва бутилки със сгъстен въздух върху неопрена си , не знам защо обаче не се прекатури в морето , а запалиха лодката и газ към една яхта в залива ...след малко ги гледам пак идват при мен :217b315cad77fe , правят ми некви знаци и аз си показах главата над водата , като си оголих едното ухо от бонето да мога да ги чувам кво ши ми казват ...разбирам ги , че са си забравили маската и дали имам резервна no2
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Пет 9 Окт 2009 - 14:05

...гледам го вече пича , дето ще се потапя , по от близо и разпознавам човека от джипа дет ни взе на стоп shock11 ...е в тоя случай прекратявам лова и се качвам в лодката при тях , давам му маската си и чакам ...около час , но няма начин - чувствам се длъжен да върна услугата worshippy ...най-накрая пича изплува доволен и щастлив с приказки от рода : " Ииии , ако не беше ти , кво щяхме да прайм ! clap "...бъра , бъра и по едно време ми казва : " Ако знаиш наблизо кво чудесно място с врани има , красота , се едно си на Карибите ! " shock11 shock11 shock11 ...закара ме там , а там два буя харпунисти не знам ...е пропуснах да се гмуркам тоя път там , но така научих мястото worshippy :dancingHappy_i ...историята продължава , но настана време да стягам такъмите и тръгвам ...пак за там :390ba08ab62e78
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  yavorsub Пет 9 Окт 2009 - 16:29

Булти и аз ти благодаря за хубавия репортаж.Наскоро си бях в България и бях по южното черноморие , но за нещастие си нямамах и идея за тези чудни камъни дето ни показа.Моля те дай малко повече инфо къде са че дръгия път да ги видим и ние .Имам в предвид тези на брега а не нещо в морето.
avatar
yavorsub
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.09.2009
Брой мнения : 29 Рожд.дaта : 24.05.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Пон 12 Окт 2009 - 10:11

Мерси Яворе ! :e953c474f52d49 ...значи караш към Созопол , минаваш го , стигаш до отбивката за Приморско ( след Ропотамо е ) и влизаш в градчето и след първия светофар свиваш наляво и пътя те отвежда до Перла , малко преди резиденцията има кръстопът и на него табела : " Беглик Таш " , тръгваш по него и като стигнеш ще видиш друга табела къде е точно мястото , понеже е резерват , пише къде се оставят колите и се върви пеш около километър....цялата гора е изпълнена с подобни мегалити...под Беглик Таш се намира залива Зигра , тези мегалити продължават и под водата , ако си вземеш и скуба обурудването луд ши станеш от красота :217b315cad77fe ...обикновено е бистро там :58b46cfc40254e
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  vatus Пон 12 Окт 2009 - 17:57

Бултимитак, аз пък искам да ми покажеш другите камъни, дето са в морето. На никой няма да кажа за това тайно място освен на 10-15 човека, ама те са свестни момчета и умеят да пазят тайна, като мен. :05:
vatus
vatus
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.06.2009
Брой мнения : 2774 Рожд.дaта : 14.02.1956
Години : 68

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Вто 13 Окт 2009 - 11:25

:6e6ebecd09233a :7756d4f28cf80b :6425deb86829a0 :6e6ebecd09233a :58b46cfc40254e
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  yavorsub Вто 13 Окт 2009 - 13:32

Още веднъж ти благодаря ! sunglasses2 Аз погледнах от гугъл и го открих.Непременно ще го посетя следващия път та ако ще и да е зимата в снега.А за под водата -защо скуба ?На гмуркане не става ли .Не вярвам да е по-дълбоко от 20-25 метра там.Пък и аз рядко нося скуба джаджи в Бг.Догодина ще отида и за рибка там (е ако е забранено -само с фотоапарата ) . worshippy
avatar
yavorsub
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.09.2009
Брой мнения : 29 Рожд.дaта : 24.05.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Вто 13 Окт 2009 - 21:12

толкова - около 20 метра е , подводния риболов , доколкото знам там не е забранен , може да срещнеш някоя врана или лаврак ...в момента обаче , май враните набиха в навътре в дълбокото , водата стана по студена и ми се струва , че изчезнаха , или аз не мога да ги видя ....
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  ???? Вто 13 Окт 2009 - 21:30

Яворе , питай ме за всичко , което те интересува от южното ни черноморие , ако мога да ти отговоря за мен ще бъде чест и удоволствие , радвам се , че тука в тоя сайт си имаме шампион , чийто рекорд в БГ още не е надминат :1e8adaee86b9ae :e953c474f52d49 worshippy
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мириус - Page 3 Empty Re: Мириус

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите