GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Посиди_плажа

Go down

Посиди_плажа Empty Посиди_плажа

Писане  ???? Сря 1 Юли 2009 - 17:06

Здравейте, вчера се прибрах от така очакваната почивка в Посиди..Най-вече очаквана заради тръпката от риболова на море..Имах възможност да се пробвам само от плажовете на Посиди, но или аз съм голям карък или от плажа е труден риболова.С две думи казано, за три ходения пълно капо :(((( За капак на целия карък и ми се счупи макарата и си останах с една по-малка, с която почти беше невъзможно да се замята по навътре..Пробвах на силиконови примамки и червеи, но нищо..Все пак здраве да е, най-важното, е че изкарахме добре и децата изкараха почивката без произшествия.Живот и здраве догодина ще се пробвам на друго място по Гърция:))) Иначе Посиди не е нищо особено, може би все още не им беше почнал сезона защото заведенията им бяха празни и почти нямаше хора по плажа.За хотела в който бяхме(Dolphine Beach), не го препоръчвам защото малко се различава от това което е на снимките в интернет.Малко са го позанемарили, а и май собствениците ги е ударила финансовата криза...Нагледахме се на простотията на сърби,македонци и румънци, как трупат храна от шветските маси по разни пластмасови кутии и се карат взаимно кой да си сипе повече ядене, което хич не беше в изобилие, както миналата година на Ситония_EleaVillage...В общи линии добре беше, само дето не хванах риба...Здраве да е :)))) догодина пак :)))
Поздрави на всички
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Посиди_плажа Empty Re: Посиди_плажа

Писане  Петър Василев Сря 1 Юли 2009 - 17:18

Трябва да взема да ви организирам една група и догодина всички на Крит. :05:
Ако може да се събере солидна група намаленията ще са големи.Плюс това и пристав хотел ще се намери и ще се ходи и за риба :1e8adaee86b9ae
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите