GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Един приятен излет по р. Искър и р. Батулийска

3 posters

Go down

Един приятен излет по р. Искър и р. Батулийска Empty Един приятен излет по р. Искър и р. Батулийска

Писане  ???? Съб 8 Авг 2009 - 20:27

Здравейте колеги, искам да споделя с вас излета ми по горепосочените места

И така днес сутринта, някъде около 6.30 се озовах на река Искър в района на Реброво. Реката изглеждаше така

[You must be registered and logged in to see this image.]

въпреки това не се отказах и след около час мятане и смяна на най различни въртележки и воблери се появи ей тоя палавник (излезе на блесна Мепс Аглия № 1 с бяло листо на червени точки и червено мънисто на тялото)

[You must be registered and logged in to see this image.]

реших, че рибетата са огладнели, но те бяха на друго мнение. В следващите два часа нямаше дори празни удари. Така неусетно стигнах до устието на Батулийката. А тя бистра като сълза. Помятах и там но без успех. Реших да се кача малко нагоре по нейното течение и в резултат на това мое решение един малолетен разбойник реши да уважи моето старание

[You must be registered and logged in to see this image.]

след още половин час напразно изреждане на примамки се върнах обратно на Искъра, само че се преместих на моста на Луково

[You must be registered and logged in to see this image.]

Тук започнах с едно воблерче Ъгли Дъклинг (не се сещам модела) имитация на уклей и резултата не закъсня

[You must be registered and logged in to see this image.]

преместих се малко по надолу по течението

[You must be registered and logged in to see this image.]

тук повъртях няколко блеснички и точно вече бях решил да си тръгвам сложих една блесничка пантер мартин (от няколко излета ми стана фаворитка)

[You must be registered and logged in to see this image.]

и този път не ме подведе

[You must be registered and logged in to see this image.]

веднага след този младеж на същата блесна се хвана едно костурче :9fb95bfd5c9056 но него не го снимах. Това е от мен, като цяло рибата не беше много активна, определено се държеше близо до брега и в граничните зони между бърза и бавна вода. Докато бях на Батулийката забелязах, че блесните винаги бяха съпровождани поне от две, три риби без да следва удар. На устието имаше и няколко колеги, които опитваха на плувка и на дъно, но без успех.

ПП Всички рибки си плуват живи и здрави super


Последната промяна е направена от doser на Съб 8 Авг 2009 - 22:13; мнението е било променяно общо 2 пъти
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Един приятен излет по р. Искър и р. Батулийска Empty Re: Един приятен излет по р. Искър и р. Батулийска

Писане  чечо Съб 8 Авг 2009 - 20:31

Хубав излет си направил.. :58b46cfc40254e
чечо
чечо
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.05.2009
Брой мнения : 1466 Рожд.дaта : 13.11.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Един приятен излет по р. Искър и р. Батулийска Empty Re: Един приятен излет по р. Искър и р. Батулийска

Писане  ???? Съб 8 Авг 2009 - 22:21

Браво колега; появи се и жив спинингист във форума бре :609c1f728720fb
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Един приятен излет по р. Искър и р. Батулийска Empty Re: Един приятен излет по р. Искър и р. Батулийска

Писане  КИРО Нед 9 Авг 2009 - 0:11

И добър старт във форума. 135d02aa35ad75a2cb71
КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Един приятен излет по р. Искър и р. Батулийска Empty Re: Един приятен излет по р. Искър и р. Батулийска

Писане  майсторчето страхил Нед 9 Авг 2009 - 0:18

Излетите по река винаги са ми доставяли неописуемо удоволствие :58b46cfc40254e
майсторчето страхил
майсторчето страхил
...........................
  ...........................

Регистриран на : 15.06.2009
Брой мнения : 1594 Рожд.дaта : 01.07.1964
Години : 59

Върнете се в началото Go down

Един приятен излет по р. Искър и р. Батулийска Empty Re: Един приятен излет по р. Искър и р. Батулийска

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите