GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Инфо за откриването на сезона на яз.Искър

3 posters

Go down

Инфо за откриването на сезона на яз.Искър Empty Инфо за откриването на сезона на яз.Искър

Писане  max Съб 4 Юни 2011 - 22:53

Здравейте колеги ,дойде и нашия час sunglasses2 (нищо че на язовира рибата е още с хайвер )Вчера към 20,00ч извадих един директен 5м. телескоп и на бял червей за около час хванах два слънчака,пет червеноперки ,три оклея и единадесет костура и за капак и една каракуда към 400гр.С изключение на няколко костура (понеже бяха глътнали и заминаха при ваденето на куката) останалото си плува в язовира.На сутринта (днес) в 6,00ч. пуснах лодката и до 15,30ч . нищо освен возене и разучаване на сонара.Няколко пъти смених воблерите и згънах цирка (при мойте познати нищо по-различно не се случи но имам инфо че днеска са хванали две бяли пред бункера ,рано сутринта на воблери газещи на 4м. ) Беше окупирано всичко в залива на филмовата къща (колегите от брега който не бяха сложили шамандури за да се види къде са въдиците имаха проблеми с тролингистите но хората с лодките не са шамани 12666 )
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Инфо за откриването на сезона на яз.Искър Empty 123

Писане  max Нед 10 Юни 2012 - 22:32

Инфо от вчера и днес (на плувка от терасата sunglasses2 вчера вечерта за час и нещо 18костура над педя 1 златна каракуда към 300гр и 8 бабушки ) днес сутринта в 7ч за час риболов хванах 2 платики (шамарчета) 24 уклея и започнаха да идват гостите .................джетове .яхти и всичко свърши (качвам една снимка с нивото на водата и къде се поркира джета на комшията заради нивото на водата snimka.bg в профилът на toyo1 ако иска някой да я метне в темата ).
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Инфо за откриването на сезона на яз.Искър Empty Re: Инфо за откриването на сезона на яз.Искър

Писане  sllipi1 Пет 26 Дек 2014 - 9:06

Аз мисля,днес да,открия риболова,на тоя язовир.Дано да има какво,да пиша,довечера,весела коледа
sllipi1
sllipi1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 06.10.2011
Брой мнения : 1246 Рожд.дaта : 19.10.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Инфо за откриването на сезона на яз.Искър Empty Re: Инфо за откриването на сезона на яз.Искър

Писане  max Пет 26 Дек 2014 - 9:55

sllipi1 написа:Аз мисля,днес да,открия риболова,на тоя язовир.Дано да има какво,да пиша,довечера,весела коледа
Много крив язовир е и не те ли води някой местен капото е 90% сигурно :здравей:
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Инфо за откриването на сезона на яз.Искър Empty Re: Инфо за откриването на сезона на яз.Искър

Писане  sllipi1 Пет 26 Дек 2014 - 17:36

С местен бях ама Капото си беше на,99,9%щото,имах едно вяло почакаме.Ама си беше кеф, скоро пак
sllipi1
sllipi1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 06.10.2011
Брой мнения : 1246 Рожд.дaта : 19.10.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Инфо за откриването на сезона на яз.Искър Empty Re: Инфо за откриването на сезона на яз.Искър

Писане  max Пет 26 Дек 2014 - 20:31

sllipi1 написа:С местен бях ама Капото си беше на,99,9%щото,имах едно вяло почакаме.Ама си беше кеф, скоро пак
Ако те е водил на Щьркела забрави ..........от както не работи ресторанта ---WC----то рибата не е там 488232
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Инфо за откриването на сезона на яз.Искър Empty Re: Инфо за откриването на сезона на яз.Искър

Писане  sllipi1 Пет 26 Дек 2014 - 22:33

Не бяхме на щъркела,с лодка,риби показва ама кви,са
sllipi1
sllipi1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 06.10.2011
Брой мнения : 1246 Рожд.дaта : 19.10.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Инфо за откриването на сезона на яз.Искър Empty Re: Инфо за откриването на сезона на яз.Искър

Писане  EU_BG_akademika Съб 27 Дек 2014 - 3:44

max написа:Ако те е водил на Щьркела забрави  ..........от както не работи ресторанта ---WC----то рибата не е там 488232
Ей сетих се защо в канала на Варна се върти иларията...па и не само набива се и друга рибка...
Ето едно четиристишие:

Тъй тъжен сутрин е кенефът,
Нелепо плочките мълчат
Разделят се лайното и човека
И всеки тръгва сам по своя път…

Човекът по дела човешки
Със другите подобни същества,
Лайното по тръбите тежки,
Надолу, с другите лайна…

След час човекът вече огладнява
Забравил е за своето лайно
Лайното също го забравя
Тъй, сякаш те не са били едно

А може би скръбта е неуместна
И може би така е по добре
А може и отново да се срещнат
Там нейде сред лазурното море.


Мисля, че беше на Андрей Слабаков. Във всеки случай ми е в колекцията с отбрани стихове и песни :рок:

Та и на "Щъркела" щом не бачка лайнометя........ sunglasses2
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Инфо за откриването на сезона на яз.Искър Empty Re: Инфо за откриването на сезона на яз.Искър

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите