GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

+33
pacho69
Albena
vatus
nasco2
bradata
Elfi
kanara
pachosz
петко стоянов
simeonnn
gogolisec
Светозар Върбанов
Tiho Todorov
Любак
carpsliven2
fokobg
КИРО
Бай Гого
host200
Pavkata 1977
Шморхи
baralya
pivkoto
ПЛУВЧО
chapara
Моряка
didopoli
HAZART
roko koko
strijok
georg
JimBeam
Nedeltcho Delev
37 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  Nedeltcho Delev Вто 1 Ное 2011 - 13:33

Здравейте приятели,
дълго се мислих дали да пусна тема за преживелиците си този уикент и накрая реших да споделя туй което ми се случи.
Та така.
Петък.Края на работния ден,всички сетива ми са насочени към Марица,викам си няма да бързам,утре сутринтта ще си пия кафето,отивам за червей,качвам се на колелото и беш към Марица.До тук всичко добре докато към седем часа ракиено време не ми звънна телевона и един мой приятел ми вика.
-Айде утре да те водя в Сливен,имам работа за един час и се връщаме,ако имаш приятели там да ги видиш.
-Ааа не nono ,отсичам аз,отивам за риба!
А той :4506ea66aafe7f ква риба бе,ти и без това не хващташ ами върви да се поразходиш със мене!
Бреей викам си,може и да е прав,ше зема да ида :dancingHappy_i
Речено сторено и още вечерта звъня на Пената-Грандала,ама вдига жена му и вика че он спял,както и да е викам ще го будя утре сутринтта и в седем часа сутринтта потегляме.
От тук почнаха и премеждията!
Колата няма парно 41990 Студ на котийки.Както и да е,туй го вземам за незначително.Наближаваме Сливен,прятела няма и намерение да отбива за града,вика и без това твоя приятел не се обажда ми давай да идем до бургас 41990
Брех викам,що не каза бре,че чак до Бургас ще ходим,веднага звъня на Ванката Стрижока да вади рибата от хладилника и да ни чака.Па тоя ми се обажда,че бил за риба чааак към Арапя,викам си и тоя няма да е :6425deb86829a0
Моя приятел без да ми казва се отбива за Айтос,вика ей тук имаме малко работа и после ще идем до Бургас.Отиваме в Айтос ама ме зачука в най-голямата гето на града,циганин до циганина и пак циганин :5ff67901e688fa
Чакам си аз в колата пък той си върши работата,после разбрах,че ходил на някъф гледач който много познавал spying Отам ме заведе при някакъв цигански бос да сме обядвали у тях! шама Аааа не!Там не отивам му викам.Ма както и да е съгласявам се накрая,малиииии къща да видите-ПАЛАТ!Оня майкъл кат извади едни ракии,едни веени риби,едни салати,ума да ти вземе!Хапнахме пийнахме и айде към Бургас.
Бургас ама не 41990
Вика-няма време ся да одим до Бургас ми дай да идем до Казанлък,там ни чакат едни приятели на маса.
21188 Бе ти луд ли си викам,що не каза предварително къде ще ходим,а аз нито една стинка в джоба даже и цигари не бях взел достатъчно.
Както и да тръгнахме за Казанлък,по пътя гледаме един бял фургон,на него пише -ЖИВА РИБА :217b315cad77fe
Спираме тутакси да вземем калкан за ония де са на маса в Казанлък.Продавача на риба ни гледа и вика-момчета тук имам един прясно замразен калкан ама малко едър,ако искате ще ви го продам ефтино. magnifier Гледаме го ний,добичето замразено в една щайга,теглиха ни го и излезе 11.500 кила.
ся щи кажа Охооо викам си,бать Делю ше намаже таа вече на калкан,платихме 80 лева за калкана и 5 лева за щайгата и газ към Казанлък.
След час и нещо пристигаме в Казанлък.Ся вика моя приятел ония са се наврели у Кълвача в имението му,там ще ги открием.
Да ама не,откриваме ги на летището на Казанлък,ония се кефят там с някво фърчило.Викам на единия,а ве можеш ли да ме повозиш с туй чудо?Гутоу ве вика и се почна.
До тук нямах снимки,сега тези без коментар много.
Първо ми навлякоха един гащиризон



[You must be registered and logged in to see this image.]

Качиха ме на туй чудо

[You must be registered and logged in to see this image.]

Сложиха ми некви слушалки и микрофони

[You must be registered and logged in to see this image.]

Боурудваха ме и със каска

[You must be registered and logged in to see this image.]

И заприличах на космонафт :525707397c05bb

[You must be registered and logged in to see this image.]

И газ нагоре

[You must be registered and logged in to see this image.]

Немога да ви опиша удоволствието от вдигането нагоре и разходката която направихме над Казанлък и язовир Копринка,беше нещо уникално,всички кахъри и болежки и стресове останаха там горе в небето.Не ми дадоха да снимам отгоре за да не истърва апарата ама има един клип при който се вдигаме и приземяваме.







Преценете сами за удоволствието!

Обаче що студ набрах там горе само аз си знам.
Вечерта единия вика-сега ще се почерпим в едно заведение за приятните емоции c015594d3420ad876196
Вече тук разбрах,че няма да мога да се прибера в къщи,звънкам на Мимето и и обеснявам,че таа вечер ще е без мене!
И заседнахме на богата трапеза от подбрани салати и некви Чилийски вина

[You must be registered and logged in to see this image.]

Вече бая омагьосани c89efc4fcfd1799d5a7d ни дойде наум,че имаме и калкан,викаме управителя и му викаме ако може да им дадем това добиче да го разфасоват и опържат в кухнята,оня вика няма проблем!
Да ама не!
След малко се връща и се чеши по кратуната 017
Бе момчета вика,вий сигурнили сте че това е калкан!?Ам чи къ ве,калкан е ми кво друго не знам
Бе готвача каза,че тва не е калкан а няква морска котка 41990 Въъъъъй,спогледахме се всички,кой ти разбира от калкани и морски котки които са в щайги и замразени,оня де даваше парите за калкана се разкрещя :f38b1c44c48ae2 давайте си ми парите,парите си ми дайте,и ние кво да праим връщаме си му парите,калкана-демек морската котка обратно в колата барабар със щайгата и сконфузени си продължихме вечерта с уговорката рано сутринтта да си ходим към Димитровград!
Да ама не no2
Тоа моя прятел вика ся трябва да свършим една работа на един друг приятел,да сме одили до Копринка да видим едно хвърчило де е спукано,трябвало да го потопим във водата та да разберем.Съгласих и на това 373173

[You must be registered and logged in to see this image.]

Тук няма да ви казвам кво праихме spying

[You must be registered and logged in to see this image.]

Обаче тоа пич е ебати пича,бил некъф пилот на частни самолети и ни разпраа как Анжелина Жоли му сервилала кафе в пилотската кабина и други такива величия кат Мънцата само че чуждестранни spying
Свършихме си работата,видяхме къде е пробито туй нещо дето върчали с него само че по вода и си викам ей ся си тръгваме към Димитровград,хем да гласувам хем да отида и за риба малко.
Да ама не!
Оня прятела вика,абе дай да идем до Шипка,че там имам една вила да я видим.
Брех мама му стара,остъй таа Шипка ве,давай да си одим.А бе вика само за малко!
Айде отидохме и до гр.Шипка,запалихме по една свещ,поразходихме се и до вилата му.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Викам си ей ся вече си тръгваме.
Да ама не!
Оня ми вика ся дай да идем да изпратим тиа приятели после незнам кво незнам що и на мене ми писна :f38b1c44c48ae2
Викам му виш кво,я ме остави тука на пътя па оди си гледай работата и се впуснах в приключения mistaken
Тръгнах да се прибирам на стоп,махай махай,по едно време спря една кола,она вика до Ст.Загора съм.
Ам чи идеално,карай до стара загора и ме остави на входа на СТ.Загора откъм Казанлък.
Брех че кат се закучи тоа стоп,никой не спира problems Чак тогава разбрах колко съм грозен отдалече :525707397c05bb
Взе да се и стъмва,почна да става и хладно,видях се в чудо,през главата ми минаха хиляди варианти къде ще спа таа вечер по пътищата,къде ще осъмвам,абе луда работа.Телефона ми свършва батерията,цигарите също 140123
question ............ question ........На телефона ми картата сминена и нямам почти на половината познати телефоните,на някой от Ст.Загора па хич.
idea Просфетна ми!
Звъня на Сапуна,той има телефоните на приятелите от Форума в стара загора,да ама не,оня не вдига.Сапунеее 60678
Звъним на Брадата,давай братче некъф телефон на познати.След три минути Брадата се обажда и ми дава три телефона-на пеесе центовия,на Пачо и забравих третия.
Звъним на Педесетачката оня се не обажда,двъним на Пачо.... :dancingHappy_i Пачо се обади.
Викам-Пачо,помагай брат,закъсал съм еди къде си.Пачо вика след десет минути съм при теб,стой там.След десет минути Пачо пристига с огромна усмифка на остата :609c1f728720fb
Разправям му набързо за премеждията ми и го моля да ме остави отдругия край на Ст.Загора да мога да се прибера на стоп.А тоа ми Пачо вика-НЕЕЕЕЕЕ no2 туй няма да стане,карам те до Димитровград 41990
Как бе до Димитровград,оставяш ме тука,неискам да те ангажирам,да ама не!
Пачо отпраши за Димитровград,остави ме чак пред нас,от благодарност го поканих в къщи и му налях вино и ракия от бидоня,полафихме малко и той се върна обратно.
Пачо-благодаря ти брат,ти истински приятел и заслужаваш уваженията на целия форум 45479 :b9484c5bc88d13
Благодарности и на Брадата за съдействието worshippy worshippy worshippy

И така свършиха моите приключения,прибрах се късно,неможах да гласувам нито за риба да отида но емоциите ще ми останат за цял живот.
Nedeltcho Delev
Nedeltcho Delev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 2769 Рожд.дaта : 24.03.1964
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  JimBeam Вто 1 Ное 2011 - 13:46

Е нали за това живеем, и такива емоции трябва да има, всичко трябва да се опита, включително и "софийски калкан" spying
..пък и какъв убав косманаФтски аватар си спретна super


Последната промяна е направена от JimBeam на Вто 1 Ное 2011 - 13:52; мнението е било променяно общо 3 пъти
JimBeam
JimBeam
...........................
  ...........................

Регистриран на : 24.09.2010
Брой мнения : 1427 Рожд.дaта : 10.02.1962
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  georg Вто 1 Ное 2011 - 13:47

Ся,туй сичкуту,вярну лий? :217b315cad77fe 12666
georg
georg
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 4165 Рожд.дaта : 28.04.1974
Години : 50

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  strijok Вто 1 Ное 2011 - 13:48

смях смях смях Калкана ко напраихте, викам за калкана смях смях
strijok
strijok
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 20.05.2009
Брой мнения : 5466 Рожд.дaта : 24.03.1972
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  Nedeltcho Delev Вто 1 Ное 2011 - 13:49

georg написа:Ся,туй сичкуту,вярну лий? :217b315cad77fe 12666

Самата истина е ве,кълнем ти се :5ff67901e688fa

Даже и на тебе щях да се обаждам ама беше много рано в събота!
Nedeltcho Delev
Nedeltcho Delev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 2769 Рожд.дaта : 24.03.1964
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  roko koko Вто 1 Ное 2011 - 13:50

41990 Това такъв сценарий за филм става ,не е истина направо. А пък аз си мислех ,че само на мене се случват разни щуротии 12666
....Каската така ти ходи брат ....трябва да си вземеш такава....Поздрави за приключението :609c1f728720fb наистина ще го запомниш цял живот.
Ама и приятелют ти е голямо Хари предай и на него поздрави ,толкова деен човек рядко се намира.
roko koko
roko koko
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.09.2010
Брой мнения : 4391 Рожд.дaта : 23.04.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  HAZART Вто 1 Ное 2011 - 13:52

Ашколсун бре Делю,баси кефа си изживял!Ама и този хеликощер как ти ходи на екипа,направо ти завиждам.
HAZART
HAZART
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.12.2009
Брой мнения : 1109 Рожд.дaта : 06.10.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  didopoli Вто 1 Ное 2011 - 14:45

Да си напишеш телефоните,че чак ме хваща яд като чета че не си се обадил.На 500 метра от нас си бил бре.
didopoli
didopoli
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.05.2010
Брой мнения : 138 Рожд.дaта : 18.04.1978
Години : 46

http://starozagorski-ribar.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  Nedeltcho Delev Вто 1 Ное 2011 - 14:46

didopoli написа:Да си напишеш телефоните,че чак ме хваща яд като чета че не си се обадил.На 500 метра от нас си бил бре.

idea Ти беше третия,ама преди тва звънах на Пачо!
Nedeltcho Delev
Nedeltcho Delev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 2769 Рожд.дaта : 24.03.1964
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  Моряка Вто 1 Ное 2011 - 14:58

:5ff67901e688fa worshippy worshippy :6e6ebecd09233a Наистина все едно са те вкарали в някой руски филм :d5116e0ebf2fc8
Моряка
Моряка
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 8114 Рожд.дaта : 30.12.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  chapara Вто 1 Ное 2011 - 15:07

eyeballs_icon eyeballs_icon eyeballs_icon Ей ГООЛЯМ си мосмонаф бре . :thumbsupsmiley super
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  ПЛУВЧО Вто 1 Ное 2011 - 15:25

Абе ДелеФ,де си тръгнал с по-луди хора от тебе? 21188
Още малко и на луната ще те закара тоя твой човек.Егати преживяванията за толкова кратко време.
Ама и това със автостопа...Ти направо ме разби.Аз тия работи съм ги правил га бях лапе.
Добре,че поне си се прибрал жиФ и здраФ.И то благодарение на Пачо. worshippy
Нали затова е форума и приятелите,за да си помагаме взаимно. thumbsUp_icon
И ко викаш стана с "калкана"....? spying
ПЛУВЧО
ПЛУВЧО
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.12.2009
Брой мнения : 7388 Рожд.дaта : 01.12.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  pivkoto Вто 1 Ное 2011 - 15:26

Ами..... ДелеФФФ....нищо необичайно за него :6e6ebecd09233a
pivkoto
pivkoto
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.05.2010
Брой мнения : 1011 Рожд.дaта : 24.09.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  baralya Вто 1 Ное 2011 - 15:39

roko koko написа: ....Каската така ти ходи брат ....трябва да си вземеш такава.....
и да ходиш с нея за риба. та да не се отклоняваш от правия път
Супер приключение... само твоя приятел да те зареже така малко ....
baralya
baralya
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.12.2009
Брой мнения : 1075 Рожд.дaта : 14.11.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  Шморхи Вто 1 Ное 2011 - 15:40

georg написа:Ся,туй сичкуту,вярну лий? :217b315cad77fe 12666
И аз тва щях да питам. И заглавие - "Как калкана стана космонавт и се приземи в язовир Копринка". :6e6ebecd09233a :6e6ebecd09233a
Абе хора, то че сте омиткали с онуй куку целия вилает хубаво, ама за "софийски калкан" не сте ли чували бре?
Пукнах се да се смея!
Шморхи
Шморхи
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.11.2010
Брой мнения : 2885 Рожд.дaта : 11.10.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  Pavkata 1977 Вто 1 Ное 2011 - 15:44

Ей на това му се вика "история с география"!
Уйчееее ЕВАЛА! :dancingHappy_i :dancingHappy_i :dancingHappy_i
Pavkata 1977
Pavkata 1977
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.10.2009
Брой мнения : 1874 Рожд.дaта : 03.10.1977
Години : 46

http://katranbg.com/

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  host200 Вто 1 Ное 2011 - 16:27

Аве НД да не си станал неволен участник в някоя схема за копуване на ромски гласове по изборите sunglasses2
host200
host200
...........................
  ...........................

Регистриран на : 04.11.2009
Брой мнения : 1915 Рожд.дaта : 10.12.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  Nedeltcho Delev Вто 1 Ное 2011 - 16:29

host200 написа:Аве НД да не си станал неволен участник в някоя схема за копуване на ромски гласове по изборите sunglasses2

Няма ве,на гледач одихме :4506ea66aafe7f
Nedeltcho Delev
Nedeltcho Delev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 2769 Рожд.дaта : 24.03.1964
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  strijok Вто 1 Ное 2011 - 16:37

И гледача не ви ли каза че са ви пързулнали яко смях смях смях
strijok
strijok
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 20.05.2009
Брой мнения : 5466 Рожд.дaта : 24.03.1972
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  Бай Гого Вто 1 Ное 2011 - 17:42

ДеУееееФ,ДеУеф..ти си баси и късметлията..Обиколил си сума километри,апнал си пинал си,прибрал си се и на стоп. Ма най гоуемио късмет си извадил по време на полет.
И знаеш ли що?
Щото ако се беше Фключил катапулто,и беше се изтрелял,и ако беше па и срешнал мойта,мойта бе СИСА горе у небето,моеше са още а не си се прибрал. Тааа кой докопа,отърване от нея нема.. :6425deb86829a0
Бай Гого
Бай Гого
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 1378 Рожд.дaта : 02.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  КИРО Вто 1 Ное 2011 - 17:56

Ееееех,калканааа. :6e6ebecd09233a
Ма така е,кът не четеш в морския риболов,
утре щи набутат някоя пепелянка вместо зарган. 373173
Иначе, не ти завиждам за филма дет си го снимал де. spying
КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  fokobg Вто 1 Ное 2011 - 17:57

КИРО написа:
утре щи набутат някоя пепелянка вместо зарган.

:432c42269535b6 :432c42269535b6 :432c42269535b6
fokobg
fokobg
...........................
  ...........................

Регистриран на : 30.12.2009
Брой мнения : 1277 Рожд.дaта : 12.06.1973
Години : 50

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  Nedeltcho Delev Вто 1 Ное 2011 - 18:16

КИРО написа:
Ма така е,кът не четеш в морския риболов,
утре щи набутат някоя пепелянка вместо зарган. 373173

:7319fa0a28be20 Четем бе Кире,четем,ама нийде не пише как изглежда замразен калкан у щайга комп
Nedeltcho Delev
Nedeltcho Delev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 2769 Рожд.дaта : 24.03.1964
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  carpsliven2 Вто 1 Ное 2011 - 18:47

Лелеййй майкоууууу :d5b65c17bec10f
carpsliven2
carpsliven2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 2111 Рожд.дaта : 09.08.1972
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  Любак Вто 1 Ное 2011 - 18:55

Nedeltcho Delev написа:.........

:7319fa0a28be20 Четем бе Кире,четем,ама нийде не пише как изглежда замразен калкан у щайга комп


:6e6ebecd09233a :6e6ebecd09233a :6e6ebecd09233a :6e6ebecd09233a :6e6ebecd09233a
Ами замразен калкан си изглежда на калкан,
а замразения ватус си изглежда на ватус.
------------------------------------
Сетих се, на времето /преди 45-50години/ 955e70c7e8b0a8c90f89 на вълнолома имаше един бай Иван.
Събираше морси кучета -риба -/брак при риболов на кая /дето я хвярляхме и ги продаваше на такива като теб за едра кая. смях смях
-------------------------------------------------------------------------
Една супа да бяхте направили от рибата поне. Не е лоша. смях смях

Любак
Любак
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.05.2009
Брой мнения : 11761 Рожд.дaта : 19.07.1953
Години : 70

Върнете се в началото Go down

Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!? Empty Re: Премеждията на НД и има ли калкана почва у нас!?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите