GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Гаден вятър+ хубави шарани +Продължение

+2
КИРО
borislav58
6 posters

Go down

Гаден вятър+ хубави шарани +Продължение Empty Гаден вятър+ хубави шарани +Продължение

Писане  borislav58 Нед 1 Апр 2012 - 21:33

Привет от мен колежки и колеги! .
Неделя е, и отново съм за риби .Предполагам ви омръзнах, но те това е sunglasses2 Отново сме заедно жената, и кучето.Тръгнах с намерение да ловя караконджоли на Пясъка, но не можах да стигна до там.Пътят ми до Пясъка минава през две села, първото е Кръстевич ,на шосето на един орех бе забита табела eyeballs_icon question
[You must be registered and logged in to see this image.]
Еееее не може да бъде idea обадих се, и ми се обади един мой приятел .Попитах го може ли да се лови, той ми каза че от днес може. 364672
[You must be registered and logged in to see this image.]
Те това е язовира .След като поогледах си направих равносметка, че вятъра духа яко часът е 13и 30 и да ида на Пясъка ще се валатирам, за пръв път тази година .За това реших да остана вятъра бе доста як, а аз бях с два мача на перо, плюс още един на жената .Тръгнал бях за каракуди, за тях ми е нужен само торен, и затова носех само торен.Хубаво, че собственика имаше кутия сладка царевичка, та ми я подари.Захранка да носех си, веднага се бърка манджата хфърля се, и няма и 10 минути без да шавне перото, се улови е те този убавец 364672
[You must be registered and logged in to see this image.]
Пет минути след като го улових вятъра се усили двойно, стрелях царавичка не много на вътре, защото перата ги носеше вятъра, пък и не е много дълбоко в самия язовир.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Жената и Лъки избягаха в колата, че не може да се стои на вятъра.Мен не ми пречеше защото бях облякъл цитирам женатаЦелия гардероб 439871
[You must be registered and logged in to see this image.]
Като се махнаха риболова ми потръгна fishing1 Собственика ми помагаше с фотото и мохабета.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ето го и следващия рибок, който ми даде бая тяга.Значи да кажа и монтажите, ловех на основното влакно, а то е 14ка, куката е Камасан β640, а на куката 2 бр царевички сладки.
Последва едно късане, и едно откачване сигурно куката е ментак на хайабуза, но продължих .
Бях с малък живарник, а гледах че собственика все очите му бяха в него, пък и треперяше от студ затуй му предложих да пуснем рибите, и по живо и здраво.Така и направих, но му предложих, че оправи ли се времето ще има втора серия на екшъна, и ще си взема големия жабарник, и повече късмет .Колеги това бе един от най бързите ми риболовни излети, но пък съм доволен, пак барах шарани истински.Опааа ето ги и тях три ама вятъра аааа 484712
[You must be registered and logged in to see this image.]
Наслука и знайте че ще има продължение!

А ето че дойде ред и на продължението sunglasses2
Колеги днес направихме съвместен с Даньо Марков, един общ приятел, и Жената естествено.
Сутринта бяхме тримата там в 8и30.Йордан дойде малко по късно и веднага, се зае с тоягите.Вятъра беше пак същия но щата ловим :dancingHappy_i
[You must be registered and logged in to see this image.]
Риболова откри Данката с ето това бебче , като му позираха неговия син и Лъки ,а ето ги и тях.
[You must be registered and logged in to see this image.]
До като му помагах един разбойник ми бе оттътрал перото във водораслите, и си чакаше докато свърша с Йордановия.

Ето ме и мен да не съм по долу :dancingHappy_i
[You must be registered and logged in to see this image.]
Масата е предоставихме на жената ,нали тя повече им разбира на манджите! sausage Рибите този път ги остави на нас fishing1
[You must be registered and logged in to see this image.]
Данката се зае малко да и помогне
[You must be registered and logged in to see this image.]

Рекийката студена, бирата също, ееее кво му трябва на човек (риба )
Рибите си вземаха като на платено 484712 е имаше и късане, два пъти пак от моя страна ,абе общо взето доволно.Данчо си улови още едно хубаво бебче, и след обедът пое към Житница.Ние продължихме.Риболова след обед малко стана по тягъв, рибите бяха по на рядко, и по жилави но пак си вадех макар и по дребни които веднага ги пускахме.
Към 18 вече ми омръзна и бихме от бой.
Запознахме се и с колега съфорумник който също посети язовира .
Крайния ми резултат бе 11 шарана, три бяха 6кг. и триста грама, другите бяха по кило 5, и три по 700гр, а три от тях се приселиха в моя фризер fishing1 смях

[You must be registered and logged in to see this image.]


Последната промяна е направена от borislav58 на Нед 22 Апр 2012 - 20:53; мнението е било променяно общо 1 път
borislav58
borislav58
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.01.2010
Брой мнения : 426 Рожд.дaта : 19.10.1958
Години : 65

Върнете се в началото Go down

Гаден вятър+ хубави шарани +Продължение Empty Re: Гаден вятър+ хубави шарани +Продължение

Писане  КИРО Нед 1 Апр 2012 - 21:51

Еееее - Борка,чакам продължението да знайш. worshippy
КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Гаден вятър+ хубави шарани +Продължение Empty Re: Гаден вятър+ хубави шарани +Продължение

Писане  host200 Нед 1 Апр 2012 - 22:33

Екстра 135d02aa35ad75a2cb71 135d02aa35ad75a2cb71
host200
host200
...........................
  ...........................

Регистриран на : 04.11.2009
Брой мнения : 1915 Рожд.дaта : 10.12.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Гаден вятър+ хубави шарани +Продължение Empty Re: Гаден вятър+ хубави шарани +Продължение

Писане  carpsliven2 Нед 1 Апр 2012 - 22:38

135d02aa35ad75a2cb71
carpsliven2
carpsliven2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 2111 Рожд.дaта : 09.08.1972
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Гаден вятър+ хубави шарани +Продължение Empty Re: Гаден вятър+ хубави шарани +Продължение

Писане  Мънцата Нед 1 Апр 2012 - 22:41

Браво Боре :thumbsupsmiley :thumbsupsmiley :thumbsupsmiley
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Гаден вятър+ хубави шарани +Продължение Empty Re: Гаден вятър+ хубави шарани +Продължение

Писане  Pavkata 1977 Пон 2 Апр 2012 - 7:49

Браво Борка :dancingHappy_i ,то за съжаление,май само по такива водоеми ще бараме истински шарани?!
Pavkata 1977
Pavkata 1977
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.10.2009
Брой мнения : 1874 Рожд.дaта : 03.10.1977
Години : 46

http://katranbg.com/

Върнете се в началото Go down

Гаден вятър+ хубави шарани +Продължение Empty Re: Гаден вятър+ хубави шарани +Продължение

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите