GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Движение по пътищата

2 posters

Go down

Движение по пътищата Empty Движение по пътищата

Писане  Вельо Пон 15 Апр 2013 - 20:21

Обръщам се конкретно към колегите, живеещи в Гърция, с един въпрос - има ли задължение да се кара на фарове целогодишно и ако "не" - кои са датите, в които това задължение отпада?
Знам още, че не трябва да има детайли, които излизат извън габарита на колата (примерно - теглич), че всички в купето са длъжни да са с колани и разни такива, но за фаровете не знам. Благодаря Ви!
Искам също да уточня, преди да има евентуални заигравки с елемент на възмущение и съветване, че не ми е скъпо да карам на фарове, нито ми се свидят няколко лева за крушки. Отпред мога да светна с точно 370 вата. Смятам карането на фарове през деня за чиста идиотщина, с която трябва да се съобразявам когато се налага.
Вельо
Вельо
...........................
  ...........................

Регистриран на : 04.02.2013
Брой мнения : 246 Рожд.дaта : 31.10.1973
Години : 50

http://www.bgjourney.com/

Върнете се в началото Go down

Движение по пътищата Empty 123

Писане  max Пон 15 Апр 2013 - 20:26

Колега фаровете не са задьлжителни /по това се ориентират грьцките полицаи че сме от Бг,/ за теглича слагаш стоика за колело и си перкаи.
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Движение по пътищата Empty Re: Движение по пътищата

Писане  Вельо Пон 15 Апр 2013 - 20:30

max написа:Колега фаровете не са задьлжителни /по това се ориентират грьцките полицаи че сме от Бг,/ за теглича слагаш стоика за колело и си перкаи.
Да, колега. Това е една от "ползите" на тази идиотщина. А целогодишно ли не са задължителни или само през топлия сезон? Резервната гума ми е на багажника и почти покрива откъм габарити теглича, така че минава - спирали са ме полицаи (не карах на фарове смях ).
Вельо
Вельо
...........................
  ...........................

Регистриран на : 04.02.2013
Брой мнения : 246 Рожд.дaта : 31.10.1973
Години : 50

http://www.bgjourney.com/

Върнете се в началото Go down

Движение по пътищата Empty 123

Писане  max Пон 15 Апр 2013 - 21:18

Пътувам редовно и в последно време забелязвам че много са се активирали . Глобите са много дебели и определено не ни обичат. Фарове само по тъмно се пускат че им вдига разхода а те не с а по тая част. 488232
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Движение по пътищата Empty Re: Движение по пътищата

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите