GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

яз. Искър или семейната почивка.

+16
Бай Гого
roko koko
Nedeltcho Delev
chapara
Pesho N.Zagora
Моряка
Marco Polo
Tiho Todorov
baralya
rikitikitavi
Петър Василев
петко стоянов
gogolisec
ПЛУВЧО
nasco2
kanara
20 posters

Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty яз. Искър или семейната почивка.

Писане  nasco2 Вто 10 Сеп 2013 - 18:03

[You must be registered and logged in to see this image.]



Мдаааа, дойде време и аз да си направя лятната почивка :рок: Беше решено яз. Искър Шипоченският залив, да паркираме колата на язовира до пътя и с лодката да се пренесем заедно с багажа на другият бряг където е по спокойничко да си ловим риПки 1db1cce6422ce9584fb8 . Та на 29.08.2013г. се наспасхме, натоварихме багажерийте и  25b67f10a9b4d8883ae9  към Софийското море 6741d394212f783e04ea . Още с първият поглед към язовира изтръпнах :аххх: голями вълни и целият язовир на зайчета  , затайх тайна надежда, че в заливът може да е по спокойно, но уви, снимката е от по късно, то тогава ама хич не ми беше до снимане, та язовира в залива изглеждаше така

[You must be registered and logged in to see this image.]

Немислимо с моята КалиноОрелска лодка worshippy  в комлект с МаркоПоловият двигател worshippy 

[You must be registered and logged in to see this image.]

да се придвижа по вода. Знаех пътя и през гората около 7км. черен непроходим за моята кола път, все пак опитах 231589  , но уви щом навлезна пътя в гората се появиха огромни коловози на места до метър пълни с вода още на 3-тият км. Извадих апарата да снимам, но батерийте ме предадоха (уж. ги зареждах цяла нощ). Много го исках това местенце от среща, че жената още не се е запалила по къмпингуването, а знаех, че там ще и хареса 509601 . За мен бе важно да хареса и поради това, че този излет трябваше да бъде подаръкът за рожденият и ден бесило То не беше рязане на клони с цел преминаване през коловозите, подлагане на камъни и т.н. ся щи кажа Но уви, не било писано. Имайки предвид, че тя на 3-тият ден трябваше да се връща до София и да дойде пак на 8-мият, толкоз минаване по тоя път беше не мислимо, решихме поемаме обратно по черният път и търсим друго място, дано и хареса 12666  На връщане малко преди да стигна асфалта, преминах през една рекичка и колата угасна та до там шама  Ами сега mistaken Мислех, те сега вече ми откинаха главата нож . За мое учудване 41990  Мимето каза, че тук е прекрасно място, красива полянка, дебела сянка и рекичка eyeballs_icon Така си и беше, но рекичката малка и вряща от дребен уклей, но язовира далеч. Доста опити, но колата не ще и не ще 9bbce68c65a7e84dba91 Решихме, ще разпънем за една вечер тук пък утре ще местим ако запали колата не знам , Ноооооо, последен опит и двигатела се закашля па запали :браво:  Времето беше доста напреднало и нямахме много мотаене докато изберем първото що годе компромисно място и за двамата, колата на високото една козя пътечка до полянката, горе доло по гъз се спускахме

[You must be registered and logged in to see this image.]

Времето доста неприятно първо си осигурихме завет връзвайки едната страница на две дървета

[You must be registered and logged in to see this image.]

Е, към то 20.00 благодарение на самоотвержената помощ на Мимето c3e619afd2339e86975b  се понаместихме. Хапване пийване до тъмно и Жината си легна, ама аз още жаден и не бързам c89efc4fcfd1799d5a7d . Ама скука некък си къркам си сам и разсъждавам върху смисълът на живота и други жизнено важни раути. По едно време се загледах в калъфа с въдиците и съвсем нетипично за мен нещо ме зачовърка от вътре, скокнах смонтирах една въдица на бърже, забърках захранка и цоп у водата 1db1cce6422ce9584fb8 . Последва отново онова ми състояние с размислите,  изписука сигнализаторът сърцето трепна, краката подскочиха, ръцете заработиха и сефтето беше на лице, платичка около 300гр. кеееееееф : :wow:  : Живарници, кепове, челници бяха строени и готови за следващият писък. Потънал в размисли и страсти къ ша им накъсам шортите и отпивайки блажено ракийка тоз път жив ръъъъън, отново сърце, крака ръце всичко заработи, пляскане до брега, кеп и пак платика но тоз път около цело кило некъде super . Доста уморен от всичко случило през деня след още малце погълната вълшебна течност и привиждайки ми се вече огромни риби ( все пак това беше само началото ) ми се позатвориха очичките.


 Следва.
nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  петко стоянов Вто 10 Сеп 2013 - 18:41

Е така се прави!Браус,ама аре дай още де....
петко стоянов
петко стоянов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 1320 Рожд.дaта : 19.03.1973
Години : 51

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  nasco2 Вто 10 Сеп 2013 - 19:11

Продължавам.

Сетих, че имам резервни батерии за фото, смонтирах ги и взех да позирам с платиката, бал съм ги у батрийте дюрасел една снимка и до там. Поне я снимах, ама нещо сега апарата се е бъгнал и не мога да я сваля, надявам се да успея тея дни. Чак на другият ден се сетих, че мога да снимам и с тилифоня, ама платиката вече беше релийзната у тиганя, sunglasses2   Мимето обожава прясна риба 689a4208aff0bdee69a3  Денят премина в донаместване и подреждане, оборка на района 3 чувала боклук в багажника. Построяване на тоалетната 525707397c05bb6a06eb 


[You must be registered and logged in to see this image.]


Тегав риболов, дребни платичета и каракудки по 200-300гр. За прекарването на маса вечерта няма какво да Ви разказвам всички си знаете как се прави.

Вятърът все още ужасен, добре, че си бяхме построили добър завет, малко странно изпълнение досега не бях правил подобно, но се оказа добре работещо.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Страницата от подветрената страна е хваната за дървета с ластици, което не товари шатрата. От към гърба бях я повдигнал на половина, също сполучливо и бяхме добре. 856625 Следващият ден, вече тихо и спокойно

[You must be registered and logged in to see this image.]

На горната снимка се вижда заетото вече за мен заветно място на което трябваше да бъдем ние. fecdf36937387aeee1fdМимето трябваше да се връща, че не я пуснаха отпуска f38b1c44c48ae2114a27  Нямаше на кой да оставя лагера и с мръсна газ я метнах до автогарата на Самоков, за моя радост когато се върнах всичко си беше на място worshippy  Останах сам, наблегнах на блаженна течност и риболов с некакви мезета

[You must be registered and logged in to see this image.]

Снимките са от тилифоня, за това са само дневни, огиня и истинската скара ще ги оставя да си ги представите 856625 Риболовът продължи с редки кълванета на гореспоменатите каракудки и платички. Като каракудите стигаха и до този размер но рядко

[You must be registered and logged in to see this image.]

На сутринта ме разбудиха некакви местни, зяеха кът ненормаални и се настаниха баш до мен, но какво да се прави 606186  Към 11.00 доста аристократично един колега ( по късно наречен от мен "Ятака" ) се спусна по козята пътека и баш до мен се настани, е на културна дистанция де. Ама аз след третата ракия ставам много контактен и нали съм си сам се запримъкнах към то него за размяна на обичайните реплики, кълве ли и т.н. Залафихме се, бил на един много свестен приятел на вилата който му дал ключевете и спял там, но щял да идва всеки ден, та примолих се аз да ми докара на другият ден малце вода, да ми зареди тилифоня 8ac9254b304298904130  че инвертора ми отказа, пък след няколко дни Мимето се връща и трябваше да имам връзка да си я докарам. "Ятака" се оказа много отзивчив и за това си получи този прякор. На другият ден пак с него лаф моабет, разбрах, че приятелят му с вилата щял да идва на другият ден и бил " цар на фидера " щял да избие рибата ама ако мога да запазя мястото дет ловят месните непосредствено до мен. Те и без това ме дразнеха с крясаците си идвайки сутрин много рано шама  Тъ речено сторено. Вечерта метнах две въдици там 12666  Малииии какви бяха ревове на сутринта 29e6bbd771c7f3dfc36b   "кви са теа вАдице тука" и др. подобни :рок:  Иде пак "Ятака с още некъв "цар на Фидера" пак аристократично към то 11.00 часа и какво да видя 41990  Царят се оказа нашият съфорумец Стефан Добрев с внучето  eyeballs_icon кеф, позната приятелска муцуна в гората.

[You must be registered and logged in to see this image.]  

Репликата на Стефчо кът ме видя беше " Щом Наско е тука ще оживеем днеска, Насе сипи една ракия" Нагласи си царските въдици и ги остави на внука пък нии с него си прекарахме по форумски c015594d3420ad876196 

[You must be registered and logged in to see this image.]

И това го имаше де

[You must be registered and logged in to see this image.]

Два дена си изкарахме чудесно. Мимето си дойде и нещата си дойдоха на място, аз лова и пия тя бере лешници, коприва, шипки, бе квот намери

[You must be registered and logged in to see this image.]

Красиви залези, приказка, това не е горски пожар а залез :браво: 

[You must be registered and logged in to see this image.]

На края събрахме багажут

[You must be registered and logged in to see this image.]

И към София :сълзи: 

Толкоз от мен, май се поотплеснах в подробноси ама така ми дойде spying
nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  kanara Вто 10 Сеп 2013 - 19:23

Перфектна почивка!!!thumbsupsmileyanim thumbsupsmileyanim thumbsupsmileyanim 
kanara
kanara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 13.08.2011
Брой мнения : 830 Рожд.дaта : 24.10.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  nasco2 Вто 10 Сеп 2013 - 19:39



Опс забравих idea  всички снимки тук [You must be registered and logged in to see this link.]
nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  ПЛУВЧО Вто 10 Сеп 2013 - 19:49

Абе я знам че си готин човек,ама и готино си изкарал на това Софийско море.Релакса е бил величествен.thumbsUp_icon 
ПЛУВЧО
ПЛУВЧО
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.12.2009
Брой мнения : 7388 Рожд.дaта : 01.12.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  gogolisec Вто 10 Сеп 2013 - 19:58

Изобщо не си се отплеснал! Описал си го баш къ си требе. Идеално се е получило, въпреки несгодите в началото. Рибки на корем, че и френд си намерил по тия пущинаци.., абеее супер си е било. Ай ся наздраве! 746ce3b094d0cffa354b 
gogolisec
gogolisec
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.05.2009
Брой мнения : 4181 Рожд.дaта : 10.07.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  петко стоянов Вто 10 Сеп 2013 - 20:13

От мене-БРАВО НА МИМЕТО!
петко стоянов
петко стоянов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 1320 Рожд.дaта : 19.03.1973
Години : 51

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  Петър Василев Вто 10 Сеп 2013 - 20:16

Идеално thumbsupsmileyanim worshippy 
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  rikitikitavi Вто 10 Сеп 2013 - 20:21

браво и на двамата ви. такова приключение мнооого време се помни
rikitikitavi
rikitikitavi
...........................
  ...........................

Регистриран на : 25.02.2010
Брой мнения : 2279 Рожд.дaта : 12.05.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  baralya Вто 10 Сеп 2013 - 20:25

Е това е Насе
И като не ти е свършила вълшебната течност сичко си е било наред
Чудесна почивка !
baralya
baralya
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.12.2009
Брой мнения : 1075 Рожд.дaта : 14.11.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  Tiho Todorov Вто 10 Сеп 2013 - 20:51

Насе понякога си мисля , че колкото по-диво , толкова по-благо . Минуса на риболова винаги е , че бързо минава времето , иначе не си скучал де . Страхотно си го описал thumbsupsmileyanim Удрям "една" ракия за здравето на рожденничката / на патерици , ма па важи / 746ce3b094d0cffa354b 
Tiho Todorov
Tiho Todorov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 24.12.2010
Брой мнения : 2535 Рожд.дaта : 19.06.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  Marco Polo Вто 10 Сеп 2013 - 21:03

Живо и здраво да ти е Мимето, Насе!
Почивката - "на 6"!
А кат се видим, май трябва да те уча тебе, стария къмпингар, за токове и други подобни убавини! sunglasses2 
Питай народа кой носи поялник кат е на палатка... смях 
Marco Polo
Marco Polo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 25.02.2011
Брой мнения : 1233 Рожд.дaта : 01.04.1968
Години : 56

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  Моряка Вто 10 Сеп 2013 - 21:10

Наско супер релакс:здравей: Обаче задължително го повторете с Мимето преди студените зимни дниd5116e0ebf2fc8f68ade thumbsUp_icon 
Моряка
Моряка
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 8114 Рожд.дaта : 30.12.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  Pesho N.Zagora Вто 10 Сеп 2013 - 22:26

Страхотно си си изкарал па и на познати си попаднал е това ако не е късмет ,а и Мимето е доволна кат гледам снимките така ,че ще има май още за напред страхоти излети :thumbsUp_icon 851a05bac39e75c1b894 bravo .
Pesho N.Zagora
Pesho N.Zagora
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.11.2009
Брой мнения : 2566 Рожд.дaта : 15.04.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  chapara Вто 10 Сеп 2013 - 23:04

Добре момче super 
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  Nedeltcho Delev Сря 11 Сеп 2013 - 9:09

nasco2 написа:


За мен бе важно да хареса и поради това, че този излет трябваше да бъде подаръкът за рожденият и ден .....
И ся в крайна сметка не разбрах Мимето иска ли пак на къмпинг или не12666 
Големи преживелици бе Насе,много готино си го описал,и много ме кефиш на тая снимка

[You must be registered and logged in to see this image.]

Кат Тарзан си 525707397c05bb6a06eb
Nedeltcho Delev
Nedeltcho Delev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 2769 Рожд.дaта : 24.03.1964
Години : 60

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  roko koko Сря 11 Сеп 2013 - 9:51

Браво Насе,само за СЪРВАЙВЪР си.Страхотно сте си изкарали,еле ти.Най -ме накефи лафа как сте си изкарали със Стефан ,някак "по форумски"смях .Живи и здрави да сте ,още много спомени да натрупате по красиви места grouphugg 
roko koko
roko koko
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.09.2010
Брой мнения : 4391 Рожд.дaта : 23.04.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  Бай Гого Сря 11 Сеп 2013 - 13:07

nasco2 написа:. Знаех пътя и през гората около 7км. черен непроходим за моята кола път, все пак опитах 231589  , но уви щом навлезна пътя в гората се появиха огромни коловози на места до метър пълни с вода още на 3-тият км. То не беше рязане на клони с цел преминаване през коловозите, подлагане на камъни и т.н. ся щи кажа Но уви, не било писан
Трее винаги да си с подходящи бушони,щот згорът ли стааа страшно..

Добре че,твойте са устискали и си се върнал.

Йексра почивка Насе..  thumbsupsmileyanim
Бай Гого
Бай Гого
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 1378 Рожд.дaта : 02.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  strijok Сря 11 Сеп 2013 - 14:42

Бравус Насе, макар и на неправилния бряг правилно си подходил и изкарал перфектно sunglasses2 
strijok
strijok
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 20.05.2009
Брой мнения : 5466 Рожд.дaта : 24.03.1972
Години : 52

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  СЪНДИ Сря 11 Сеп 2013 - 18:06

Да сте живи и здрави Насе!И все така да ни радвате с Мимето.super 
СЪНДИ
СЪНДИ
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.12.2009
Брой мнения : 2852 Рожд.дaта : 03.09.1958
Години : 65

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  Мънцата Сря 11 Сеп 2013 - 20:53

thumbsUp_icon c6a5fe8fcd923ebeb917 
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 53

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  nasco2 Чет 12 Сеп 2013 - 9:55

Благодаря Ви приятели за поздравите от мен и Мимето. Ето и обещаната снимка с платиката, както казах апарата е много бъгав та не се взирайте много в датата.

[You must be registered and logged in to see this image.] 

Мимето като цяло е доволна и мисля, че ще я прилъжа и друг път sunglasses2  Писах темата на бързо в края на работният ден, та съм пропуснал да опиша доста неща, но те не са нищо необичайно за всички нас от сорта на няколко късания едното на плетено влакно и една счупена кука и т.н. Най важното което пропуснах е да изкажа специални благодарности на Стефан и Павката (ятака ) подпомогнаха ме с някои видове кукички среден размер които по принцип липсваха в моя арсенал и ме понаучиха на доста неща на тема риболов на фидер. Не смятам да ставам фидерджия, но доста от новите неща които научих са приложими и при риболова с пружина. worshippy worshippy worshippy
nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  Elfi Чет 12 Сеп 2013 - 12:28

nasco2 написа:....

Немислимо с моята КалиноОрелска лодка worshippy  в комлект с МаркоПоловият двигател да се придвижа по вода. worshippy 

[You must be registered and logged in to see this image.]
12666  Аз все пак не разбрах... времето утихнало , викаш, ама поплува ли с таз лоТка бре? Троли ли, викам? ТРОЛИ ЛИ? spying смях 

ЕЕех, Насее, отлично сте си изкарали, и много се радвам, че Мимка лека полека се запалва по палаткаджийството 856625  Тоз път не дойдохме, щот ТИ ни отказа , като каза че времето е гадничко, но следващия път ще ти се натресем кът стой та гледай, да ти покажа АЗ как се лови бяла риба в шипочанския sunglasses2 spying super смях

ЕЙ! Да цункаш Мимето за РД-то и 5b7575c56074a08d264c  По-добре късно, отколкото никога 556b43b07afed4656d79
Elfi
Elfi
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.12.2009
Брой мнения : 2825 Рожд.дaта : 28.06.1972
Години : 51

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  nasco2 Чет 12 Сеп 2013 - 16:02

Elfi написа:
12666  Аз все пак не разбрах... времето утихнало , викаш, ама поплува ли с таз лоТка бре? Троли ли, викам? ТРОЛИ ЛИ? spying смях 

........................................

Тоз път не дойдохме, щот ТИ ни отказа , като каза че времето е гадничко, но следващия път ще ти се натресем кът стой та гледай, да ти покажа АЗ как се лови бяла риба в шипочанския :sunglasses2



Не съм тролил, чакам те тебе да ме научиш, требе некой кадемлия да ме учи sunglasses2 Нямах никакви фоблерчета, иначе когато беше тихо си правихме разходки с лодката :рок:  Винаки сте ми добре се натресли 525707397c05bb6a06eb 
nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

яз. Искър или семейната почивка. Empty Re: яз. Искър или семейната почивка.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите