GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

+30
carpsliven2
ДЯДО ИВАН
vvt1970
nerva
Веско Жечев
nikgeo
D.Dimitrov
Краси Асгд
Стефан Добрев
Elfi
stoinostedi
КИРО
roko koko
divein
rikitikitavi
strijok
Валентин Караилиев
emo vasilev
max
Pavkata 1977
Любак
chapara
Моряка
nasco2
Tiho Todorov
eminem94
недялко радков
bsgold
EU_BG_akademika
Мънцата
34 posters

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty 77677576756756756757

Писане  chapara Сря 26 Ное 2014 - 20:52

Мънцата написа: В този ред на мисли, предлагам датата да е 20.12.2014г 226711 Вие сте sunglasses2

Май пообъркахте темите spying

Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван Писане chapara on Пет Ное 21, 2014 3:26 pm Старта е даден с наличието на сметка. Очертава се да се действа на 20.12 2014г. Събота. Предлагам 9.00 пред борса "Слатина" да е срещата. Хубаво е Наско да следи сметката, за да е ясно какъв транспорт ще трябва. Сега ми се върти въпрос в главата какво ще се закупува. То е ясно че каквото и да е няма да го върнат, но все пак. Ако някой има телефона на отец Иван , да се чуе с него 12666 Надявам се всички да са на линия. Ако има някакви въпроси да уточняваме, сега и тука е момента. Надявам се и Ники да се оправи и да се включи дейно в организацията на место. написа:


Последната промяна е направена от chapara на Сря 26 Ное 2014 - 20:55; мнението е било променяно общо 1 път
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  Любак Сря 26 Ное 2014 - 21:08

chapara написа:
Мънцата написа: В този ред на мисли, предлагам датата да е 20.12.2014г 226711 Вие сте sunglasses2

Май пообъркахте темите spying


955e70c7e8b0a8c90f89 174dfdaa6259a1cd9d13
Поправихме се. db0cf366d73a8e6219d8
Любак
Любак
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.05.2009
Брой мнения : 11761 Рожд.дaта : 19.07.1953
Години : 70

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  Elfi Чет 27 Ное 2014 - 9:40

Така! Някой преди години беше предложил да се смени обекта на благотворителност, ( мисля, че беше Мънцата, но не съм сигурна 12666  ) но предложението му потъна като глас в пустиня!  Отсега Ви казвам, че аз за този дом повече една стотинка няма да дам! За мен това вече е спекулация с добрината на хората!!! Питам аз - САМО ДОМЪТ НА ОТЕЦ ИВАН ЛИ Е В ТАЯ ШИБАНА БЪЛГАРИЯ?!?? 
 Вече 6 години съм в Евроинс и 6 години, по два пъти в годината, разни хора идват в офиса ми, обикалят бюрата и предлагат детски книжки за оцветяване за по 5,00 лв, които книжки на борсата са по 0,50 ст sunglasses2  Предлогът е , че се събират пари за ДОМЪТ НА ОТЕЦ ИВАН! Последното ни посещение беше ВЧЕРА, от един господин на възраст между 35 - 40 г, здрав, набит, прав, леко мургав и изключително нахален!!! Изгоних го като мръсно цигане от стаята!!! Само му казах, че не му прави чест да превръща в търговия и печалбарство нещастието на хората! А всъщност кое им е нещастното точно на тези ?!?? По колко пъти в годината се организират разни акции именно за този дом?!? Вие телевизия не гледате ли?!?? Да сте видяли някой ДРУГ отец, или някоя лелка, директор примерно на дом за възрастни хора, или на дом за деца с увреждания да се изтъпанчи пред камерите и да почне да реве с пълен глас че има нужда от помощ?!?? Щот аз не си спомням! А тези домове за сираци и деца в неравностойно положение, които не са способни самички да се борят с живота са сигурно стотици!
А тези дечица, които се нуждаят от животоспасяващи операции в чужбина? Те да мрат ли? Защото отец иван трябва да си купи поредния ИМОТ? Ай стига вече!

За Ваша информация ще Ви кажа, че рокерите в България ( гадните , мръсни отрепки на обществото - както ги знаят повечето от Вас ) , също правят благотворителни акции, но те помагат на ИСТИНСКИ бедстващи ДЕЦА ИНВАЛИДИ! Като освен финансовата помощ, която им оказват, им дават и морална подкрепа! Така детето ги чака с нетърпение до следващия път, когато се организират и отиват при него и го карат да се чувства значимо, да знае, че има ПРИЯТЕЛИ , които мислят за него, макар и един - два пъти в годината! С тази тяхна постъпка мога да оприлича единствено ежегодното състезание на Наско Бояджийски - ЕДИН РАЗЛИЧЕН ДЕН....

Та, да си кажа, че вчера просто побеснях, като ми влезе онзи здрав прав мъж да проси пари, в името на отец иван, вместо да ходи да работи някъде, за да си ги изкара честно, с труд! Аз гушите на тия НЯМА да пълня, както и за този ДОМ една стотинка няма да дам повече! 
И между другото - замисляли ли сте се какво ги прави тоз отец толкова дрехи, мебели и техника? И толкоз пари? И толкоз храна? ха...

Ако решите да помагаме на някои наистина бедстващи дечица ( или болни хора), участвам! Има ги в изобилие! Колкото и малко да има човек, с добро сърце ли е - винаги ще отдели от залъка си, за да помогне на някой, който НАИСТИНА ИМА НУЖДА ОТ ПОМОЩ!!!
Съжалявам, но нямам време да се разровя за инфо, за да Ви дам примери...

Сега знам, че ще ме изядете с парцалите, но форумите нали уж затова бяха, всеки да изкаже СВОЕТО мнение! Извинявам се и за големите букви, но държа да ме разберете правилно, което едва ли ще се случи, но не ми пука Smiley-msn_com-Musiq  Не влизам често, тъй че да не се сърдите, че не отговарям! Заета съм с работата си и нямам време за Интернет и форуми. Плащат ми заплатата, за да си върша преките задължения  sunglasses2  Ай със здраве :здравей:
Elfi
Elfi
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.12.2009
Брой мнения : 2825 Рожд.дaта : 28.06.1972
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  Мънцата Чет 27 Ное 2014 - 12:00

Ели, има много логика в думите ти 45479 Както казах по-рано, единственото, което ме притеснява, е, че тепърва да се избира нов обект на благотворителност ще е нелека задача. 12666 Разни хора, разни идеали. Принципно и аз предпочитам да насочим усилията си към някой дом за деца, примерно 570556 Но само като си помисля какво следва .... Хиляда и едно предложения, неминуеми спорове ... 12666 Отец Иван не го познавам лично, но имам добри впечатления като цяло. При цялата медийна популярност на кампаниите за дома, неминуемо ще има човечета, които да се опитат да се облажат. Визирам такива, като този младеж, който е идвал при теб. Тях Господ ще ги наказва!  шама
По въпроса - аз съм ЗА да изберем ново място, където да насочим усилията си! 65ace96196811c664645 Хем да не се бъркат нещата ... sunglasses2
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  chapara Чет 27 Ное 2014 - 12:03

Квот решите, аз съм зад Вас sunglasses2
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  strijok Чет 27 Ное 2014 - 12:19

Спор няма че има много нуждаещи се от помощ и у мен все повече взема да надделява идеята за друга цел sunglasses2
Не че няма да се отчета началото на декември, колкото и скромно да бъде.
strijok
strijok
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 20.05.2009
Брой мнения : 5466 Рожд.дaта : 24.03.1972
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  Любак Чет 27 Ное 2014 - 12:24

Elfi написа:.......................
Ако решите да помагаме на някои наистина бедстващи дечица ( или болни хора), участвам! Има ги в изобилие! Колкото и малко да има човек, с добро сърце ли е - винаги ще отдели от залъка си, за да помогне на някой, който НАИСТИНА ИМА НУЖДА ОТ ПОМОЩ!!!
Съжалявам, но нямам време да се разровя за инфо, за да Ви дам примери...

Сега знам, че ще ме изядете с парцалите,.............................

373173 12666

Оффффф, ........ има неща с които мога да се съглася с теб Ели,
но има и неща с които не мога да се съглася.
Че разни гадюхи опорочават всяко добро дело, лаф няма ....... има ги.

пп. А за  кльопането с парцалите,  ... а бе,  ще те кльопам аз теб, ....   ама с гарнитура пържени картофки, кисело зеленце поръсено със зехтинче, едно агнешко бутче, малко дробсърмичка, ракийка, биричка и за десерт ..... палачинки с боровинково сладко, мед, шоколад.spying 29e6bbd771c7f3dfc36b  


Но Темата в момента е за този Дом,......... хванали сме се и ще го направим.

А за догодина имате пълната свобода за предложения
и там ще се дискутира - спори ( но без пцувни  spying ) и т.н.

==============================================

пп. Преди малко се върнах от ДСК и дадох своята лепта.

Искам да благодаря на мойте две Колежки - Дидито и Севелина 65ace96196811c664645  
(рибарки колкото аз космонаФт), че се включиха с money6  за доброто дело.


Ами това е.


Последната промяна е направена от Любак на Пет 28 Ное 2014 - 11:48; мнението е било променяно общо 1 път
Любак
Любак
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.05.2009
Брой мнения : 11761 Рожд.дaта : 19.07.1953
Години : 70

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  Стефан Добрев Чет 27 Ное 2014 - 12:42

Браво на Ели.Не се включвах до сега,защото не ми се влизаше в полемика.И сега ще бъда кратък,пък вие ме разкоствайте.Отец Иван не го познавам лично,но мои приятели от Поморие и Стара Загора му събираха дрехи за децата и ги изпращаха по Еконт.Какво беше очудването им,когато пратките се връщаха обратно като в един от случаите,дори имаше бележка в смисъл:парцали не ми трябват,ако пращате- храна и пари!От тогава си намерих място да задоволявам нуждите си от благотворителност-болницата в Бухово.Последния път жена ми ги пита от какво имат най-голяма нужда,а хората скромни-по 10 килограма боб и кайма.Не ми се сърдете,но няма да участвам в тази акция.Има и други нуждаещи се.
Стефан Добрев
Стефан Добрев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 16.10.2010
Брой мнения : 304 Рожд.дaта : 15.12.1954
Години : 69

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  Любак Чет 27 Ное 2014 - 12:58

Стефан Добрев написа:......Не ми се сърдете,но няма да участвам в тази акция.Има и други нуждаещи се.

Няма такива работи Стефчо. no-no Имаш мнение .... отстояваш го.   226711  65ace96196811c664645

А идеята за подпомагане на други нуждаещи се тъкмо се развива и набира скорост.  d5116e0ebf2fc8f68ade

Но за да решим нещо, трябва да имаме точна и гарантирана информация. 226711
Много гешефтари (управители)  се навъдиха и цуцат от хляба на децата. Тяхната мама ( 60678 ).
Любак
Любак
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.05.2009
Брой мнения : 11761 Рожд.дaта : 19.07.1953
Години : 70

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  Краси Асгд Чет 27 Ное 2014 - 13:00

Като казах на половинката , че се събират пари за отец Иван , реакцията й беше , че за тоя "човек" и стотинка не давала .За последната година има 2-3 пъти преки контакти с него , все пак работи в " Отдел защита на детето" . Та една десета от това което ми каза да е истина 12666 . Има много по нуждаещи се домове от този. Близостта до столицата и рекламата на накой го правят доста добро място и за злоупотреби май. Подкрепям Ели напълно .
avatar
Краси Асгд
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.01.2010
Брой мнения : 65 Рожд.дaта : 26.03.1977
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  Elfi Чет 27 Ное 2014 - 13:19

Мънцата написа:Ели, има много логика в думите ти 45479 Както казах по-рано, единственото, което ме притеснява, е, че тепърва да се избира нов обект на благотворителност ще е нелека задача. 12666 Разни хора, разни идеали. Принципно и аз предпочитам да насочим усилията си към някой дом за деца, примерно 570556 Но само като си помисля какво следва .... Хиляда и едно предложения, неминуеми спорове ... 12666 ...
По въпроса - аз съм ЗА да изберем ново място, където да насочим усилията си! 65ace96196811c664645 Хем да не се бъркат нещата ... sunglasses2
Мънци, не е толкова сложно! В днешно време Чичко Гугъл знае всичко! А и мисля, че щом се касае до благотворителност, едва ли ще има препирни за този или онзи дом, след като се даде някакво предложение, освен ако не е намесена някаква ... лична облага 955e70c7e8b0a8c90f89 Иначе не виждам за какво има да се спори - или даряваш, защото искаш, или си трайкаш и това е, място за спорове няма.

Стефан Добрев,,,,,, написа:Какво беше очудването им,когато пратките се връщаха обратно като в един от случаите,дори имаше бележка в смисъл:парцали не ми трябват,ако пращате- храна и пари!От тогава си намерих място да задоволявам нуждите си от благотворителност-болницата в Бухово.
Ето, Стефан е намерил начин, при това съвсем самосиндикално! Форумът на Приятелите дали няма да се справи и с тази задача? Все едно, че отиваме на НС sunglasses2  Аз мисля, че няма да е толкова трудно, само желание да има :здравей:
Elfi
Elfi
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.12.2009
Брой мнения : 2825 Рожд.дaта : 28.06.1972
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  roko koko Чет 27 Ное 2014 - 14:09

По принцип бях решил бебешките дрехи на дъщеря ми и пеесе кинта да изпратя за дома ,ОБАЧЕ,след поста на Веско(когото също дълбоко уважавам)където спомена за това,че дома е зарит с парцали втора употреба ,се отказах да пращам дрешките.Сега искам да ме разберете правилно ,веднага си представих чувала който съм изпратил да се изсипва на земята отвън на двора наред с купищата други дрехи,едри лелки ходят с калните обувки отгоре им тук таме хванат по някоя дрешка и я мятат на рамото си и после всичките ми дрехи отиват за парцали в кухнята или за миене на пода :аххх: .......а не искам да става така ,тези дрешки сме ги купували с любов и желание ,отделили сме не малко средстава (всичките дрешки са на готини детски марки-тук тук,бенетон,ХиМ,некст,о лили и др)за да бършат с тях пода или плотовете в кухнята.
Ако на някой от форума или на някой приятел на приятел от форума могат да бъдат полезни с удоволствие ще му ги изпратя .Става дума за бебешки дрешки до 6 мес. летни,и до годинка годинка и нещо пак летни.

Смятам ,че ще ме разберете приятели :здравей: А иначе каквото решите ,с вас съм 5b7575c56074a08d264c

пп Дрешките са за момиче не се сещам дали стана ясно,ако реши някой да се обади или на лични :здравей:

п
roko koko
roko koko
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.09.2010
Брой мнения : 4391 Рожд.дaта : 23.04.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  max Чет 27 Ное 2014 - 15:14

Роко , по тая логика дарените пари може да отидат в неподходящи рьце сьщо .... 12666
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  roko koko Чет 27 Ное 2014 - 16:43

Не е точно така Ники,дарените пари като се превърнат в картофи ,лук ,боб и др.все ще стигнат до децата(къде повече къде по-малко)ама неща които съм ги взимал с желание да не влязат в употреба и без да са отворени да станат на парцали........по-добре да свършат работа на някой колега.
roko koko
roko koko
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.09.2010
Брой мнения : 4391 Рожд.дaта : 23.04.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  nasco2 Чет 27 Ное 2014 - 18:50



За сега предлагам да приемем заглавието на темата, след като свършим с това да се заемем с дадените нови предложения. Както и да се дават нови. Лично ще проверя и снимам дерето зад дома за да видим има ли изхвърлени дрехи. Винаги досега човека ни е казвал, че дрехи имат много, мисля, че е разбираемо защото много хора искат да помогнат, но нямат средства а дрехи неизхвърлени бол.


пп Относно дали този дом или друг - мнението ми е, че няма друг който да е на самоиздръжка и без държавна помощ, та дори и с пречки от държавата. И не на последно място в този дом за разлика от другите основният етнос е Българският, за другите циганският. Не съм расист, но циганетата по другите домове ми идват в повече, не стига, че през моите данъци се издържат ами да им давам още и после излизат на улицата и почват да крадат и т.н. В Нови Хан децата получават образование и грижа такава каквато не дават държавните чиновници по другите. За това аз лично подкрепям Отеца :молитва:
nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  max Чет 27 Ное 2014 - 19:02

nasco2 написа:

  За сега предлагам да приемем заглавието на темата, след като свършим с това да се заемем с дадените нови предложения. Както и да се дават нови. Лично ще проверя и снимам дерето зад дома за да видим има ли изхвърлени дрехи. Винаги досега човека ни е казвал, че дрехи имат много, мисля, че е разбираемо защото много хора искат да помогнат, но нямат средства а дрехи неизхвърлени бол.


пп Относно дали този дом или друг - мнението ми е, че няма друг който да е на самоиздръжка и без държавна помощ, та дори и с пречки от държавата. И не на последно място в този дом за разлика от другите основният етнос е Българският, за другите циганският. Не съм расист, но циганетата по другите домове ми идват в повече, не стига, че през моите данъци се издържат ами да им давам още и после излизат на улицата и почват да крадат и т.н. В Нови Хан децата получават образование и грижа такава каквато не дават държавните чиновници по другите. За това аз лично подкрепям Отеца :молитва:
Кубинки и в Нови хан видях и кубинчета sunglasses2
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  D.Dimitrov Чет 27 Ное 2014 - 22:08

nasco2 написа:..пп Относно дали този дом или друг - мнението ми е, че няма друг който да е на самоиздръжка и без държавна помощ, та дори и с пречки от държавата.

Насе, нека не правим разлика между държавна помощ и самоиздръжка. Нали и едното и другото са парици от народа. Пътя и формата са други.
nasco2 написа:И не на последно място в този дом за разлика от другите основният етнос е Българският, за другите циганският.
"Дом за деца сираци" нали не искаш да кажеш, че за теб когато помагаш на сираче има значение какъв е етноса!
nasco2 написа: Не съм расист, но циганетата по другите домове ми идват в повече, не стига, че през моите данъци се издържат ами да им давам още и после излизат на улицата и почват да крадат и т.н.
Искам да ти вярвам, ама малко объркано звучиш! И това да квалифицираш сираче в дома като сигурен бъдещ крадец..... малко крайно звучи.
nasco2 написа: В Нови Хан децата получават образование и грижа такава каквато не дават държавните чиновници по другите.
Признавам, нямам твоите наблюдения относно качеството на образованието. Но ето ти идея! Какво предлагаш бихме могли да направим за качеството на образованието? Това е организационен въпрос. Да инициираме проверка, анализ, действия. Нали така или иначе това образование ние го плащаме. Разбрах, имаш добри организаторски способности относно сбирки. Ето, тук можем да ги ползваме за добро дело.
nasco2 написа: За това аз лично подкрепям Отеца :молитва:
Ти знаеш ли някакви подробности за този Отец? Житие, битие, ръкополагане. Такива разни работи.
avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  Стефан Добрев Чет 27 Ное 2014 - 23:26

nasco2 написа:

  За това аз лично подкрепям Отеца :молитва:
Насе,нищо лично,знаеш,но аз не вярвам на този" ОТЕЦ",твърде преекспониран от медиите.Аз съм атеист,но ако трябва да помагам на черквата,защо да не помогна на Боян Саръев,а на Иван?Защо трябва да помагам на най.богатата институция в държавата?За да носят Ролекси и да карат Мерцедеси?Тази продажна институция,наречена БПЦ не заслужава моите пари.Преди доста години,когато направих първото си кафене,поисках да дам нещо и за бедните.Тогава живеех в Лозенец и най-близката черква ми беше тази в Семинарията.Отидох и попитах,какво трябва да направя за да нахраня 100 човека.Аз не съм богат човек,в смисъл на материалности,но знам,че има много хора,които са по-зле от мен.Исках да дам на бездомниците и бедняците,част от това,което имам.Говорих с ректора на Семинарията и той ми каза приблизителната сума пари.Те щели да се погрижат за останалото.Няма да казвам сумата, защото тогава беше с три нули отзад.Направих се на утрепан и в деня,когато се раздаваше храната,купена с моите пари и аз се наредих да си взема купичка боб-чорба.Преди мен имаше двайсетина нещастници,които си взеха от моята помощ.До мен не стигна....На нито един поп няма да помогна повече!Онези нещастници в болницата в Бухово имат много повече нужда от моята подкрепа.Там получавам разписка за всяко дарение и благодарните погледи на болни и изоставени или самотни хора.Ще ми е драго да те видя и ще ти "даря" 6e6ebecd09233a2d4a30 литър поморийска мускатова,която ми "даряват" други приятели.
Стефан Добрев
Стефан Добрев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 16.10.2010
Брой мнения : 304 Рожд.дaта : 15.12.1954
Години : 69

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  nikgeo Пет 28 Ное 2014 - 10:41

Любак написа:..........................................
Искрено се надявам, че чрез такава дискусия ще достигнем до правилните решения.

..................................

Любак, и аз смятам, ако съм те разбрал правилно, че тази дискусия, не е за тук. Това е тема за провеждане на акция за дома на "Отец Иван". Развилата се дискусия ми прилича на опит за провалянето и. Започнаха, като, че ли, дрязги на етнически, религиозни и др. теми. По този начин се натрупва една горчилка във всеки и следващите стъпки в посока благотворителност, ще се провалят.
Моля, всеки, който реши да пише в тази тема, преброи първо до десет, и тогава да натиска клавишите.
Ако трябва, нека се отвори друга, специална тема за бъдещи акции, но тази все пак е тема за събиране на средства за приюта Нови хан.
nikgeo
nikgeo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.03.2010
Брой мнения : 709 Рожд.дaта : 20.07.1956
Години : 67

http://nikgeo.eu/

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  КИРО Пет 28 Ное 2014 - 12:06

Някъде назад бях предложил да си намерим и ний един дом.
Гледам доста са на това мнение.

Но,на този етап предлагам да приемем предложението на Наско,
да изпълним доколкото ни е по силите,заглавието на темата.

После да се огледаме за постоянна цел.

Не навирам мнението си на никого,мои си разсъждения дето се вика.
КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  Стефан Добрев Пет 28 Ное 2014 - 14:15

За да не допринасям за религиозни, етнически и всякакви други дрязги,превеждам утре скромна сума,въпреки че отстоявам мнението си.Който го интересува какво става в болницата за долекуване в Бухово,моля на ЛС. :здравей:
Стефан Добрев
Стефан Добрев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 16.10.2010
Брой мнения : 304 Рожд.дaта : 15.12.1954
Години : 69

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  roko koko Пет 28 Ное 2014 - 15:36

И аз смятам като Капитана.Дайте да си се придържаме към темата ,а цяла зима има време да си чешем езиците за ново начинание,месец до Велик ден ,все ще се разберем някак си .Колкото хора толкова и мнения а време имаме по-малко от месец :здравей: .
roko koko
roko koko
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.09.2010
Брой мнения : 4391 Рожд.дaта : 23.04.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  eminem94 Пет 28 Ное 2014 - 22:39

Небезизвестната Кръвна Група Ауди също ще подкрепи инициативата . До сега са събрани парички които или ще бъдат дадени на ръка или ще бъдат преведени по сметката,продължаваме да ЪП-ваме събитието и тнт :)
eminem94
eminem94
...........................
  ...........................

Регистриран на : 01.11.2009
Брой мнения : 1420 Рожд.дaта : 28.01.1994
Години : 30

http://www.feederteam.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  nasco2 Нед 30 Ное 2014 - 11:07

eminem94 написа:Небезизвестната Кръвна Група Ауди също ще подкрепи инициативата . До сега са събрани парички които или ще бъдат дадени на ръка или ще бъдат преведени по сметката,продължаваме да ЪП-ваме събитието и тнт :)


Браво на групата thumbsupsmileyanim worshippy thumbsupsmileyanim
nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  nasco2 Чет 4 Дек 2014 - 10:07

До вчера 11.00 в сметката има 378.00лв. + 40.00 в брой.
nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван - Page 3 Empty Re: Благотворителна Акция на ГОФИШИНГ №1! Дом за сираци с. Нови хан -Отец Иван

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите