GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Алтернатива.

2 posters

Go down

Алтернатива.  Empty Алтернатива.

Писане  D.Dimitrov Чет 27 Ное 2014 - 11:21

Провокиран от прочетено в други теми и подкрепящ идеята на колеги си мисля, че можем да поразгледаме тук:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Признавам, останах с впечатление че има възможност в цялата страна къде и според конкретна нужда с какво да помогнем.
Вярно, няма да получим минутки медийна слава, ама пък ако за някой е важно..... то просто да не чете повече в темата.
avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Алтернатива.  Empty Re: Алтернатива.

Писане  EU_BG_akademika Чет 27 Ное 2014 - 13:44

D.Dimitrov написа:Провокиран от прочетено в други теми и подкрепящ идеята на колеги
Мите, шефовете и възпитателите в  тия домове за професионални апаши. Има много случаи доказали това. Ако ще даряваме, трябва да сме сигурни, че помощща ще стигне до децата. Макс/Ники/ беше дал много удачен пример с хубавите дрешки 12666
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Алтернатива.  Empty Re: Алтернатива.

Писане  D.Dimitrov Чет 27 Ное 2014 - 15:44

Абе сигурно си прав!
Ама все ще трябва да намерим начин. Светли празници идват а като гледам какво се случва с някои други инициативи и ме хваща срам.
То не бе надвикване, то не бяха обиди, то не бяха глупости.
Та що ли пък да не направим проба. В малък мащаб.
Гледам във Варна има две три местенца. Ще си поговорим с директорката и ще стане ясно.
Има вероятност и да се случи нещо от това за което говориш ама при такива малки мащаби и личен контакт не мисля че вероятноста е голяма.
Своевременно ще получим отзиви от колеги за други градове и...... те така.

П.П. Аз лично за себе си съм решил твърдо да опитам. Признавам, ще е много по-полезно ако не съм сам.
А за несигурността къде ще отиде помощтта ни....... Как да ти кажа. Надали при онези трите воблера в Гърция с гарнитурата от блесни, пилкери, плувки, морски червеи, и кви ли не още щуротии.
avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Алтернатива.  Empty Re: Алтернатива.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите