GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Обликът на Форума и други съждения

+30
СЪНДИ
cat1
HAZART
roko koko
d_bozhkov
ПЛУВЧО
Pesho N.Zagora
Венци
ДЯДО ИВАН
chapara
radoadvokat
КИРО
paynera
Моряка
georg
Янко
carpsliven2
grandal_331
Петър Василев
EU_BG_akademika
gogata1
ТАРАЛЕЖ
Любак
savi aleksiev
divein
bozaviq
Мънцата
shibailo
antares
rap66
34 posters

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  shibailo Вто 4 Апр 2017 - 10:29

паинера написа:Да не би случаино Академика заради мен да е спрял да пише и да си промени ника , да не би случаино с мен да се е скарал???Какво общо има моята остра личност и за какво се чепкате??Форума без Академика НЕ е същия и това всеки го знае.
Виж ся, дечко насран, хората не са свикнали да ти търпят глупостите. Свикнали са да търпят глупостите на академика. Виж колко време им размахваха среден пръст, а накрая баннаха тебе. Както казах - Срамота.
shibailo
shibailo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 04.09.2013
Брой мнения : 533 Рожд.дaта : 05.04.1980
Години : 44

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  Мънцата Вто 4 Апр 2017 - 10:52

shibailo написа:
паинера написа:Да не би случаино Академика заради мен да е спрял да пише и да си промени ника , да не би случаино с мен да се е скарал???Какво общо има моята остра личност и за какво се чепкате??Форума без Академика НЕ е същия и това всеки го знае.
Виж ся, дечко насран, хората не са свикнали да ти търпят глупостите. Свикнали са да търпят глупостите на академика.
Чукча не читател, чукча писател ...
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  Петър Василев Вто 4 Апр 2017 - 13:34

shibailo написа:
Виж ся, дечко насран, хората не са свикнали да ти търпят глупостите. Свикнали са да търпят глупостите на академика. Виж колко време им размахваха среден пръст, а накрая баннаха тебе. Както казах - Срамота.
Срамота е ТИ да продължаваш да се правиш на шут.
Случайно да прочетохте нещо от Академика 12666 ,но вие продължавате .
На теб пък Пайнер ще ти кажа,че най-мразя хора ,които се радват на чуждото зло. Така ще ти отговоря,дали ще ме разбереш или няма .............. f0169589900b7bd305e7 ..........
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  паинера Вто 4 Апр 2017 - 14:47

Последен пост в този форум - наистина последен,Никога не съм се радвал на това , че Академика се е обърнал-никога бога ми имам 2 деца - разбран съм погрешно , мъчех се да го убедя ,че злополуката е станала заради високата скорост , а не заради някакви неуредици в управлението му.От повече година участвам във Ваибър-група където инфото за риба идва на секундата , така че и 3-те рибарски форума да се съберете в едно - не можете (пък и няма кои ) да дадете нужната информация, 80% от групата са от този форум - избягали , след 3 дена ще изядем поредното агне (вече 3-то) и наистина вече не ме боли за нищо в този форум , защото пак съм с нужните хора , но на друго място където наистина има строги и справедливи правила - не като тука.Пожелавам ви много слука , живи и здрави.Paynera
Anonymous
паинера
Гост


Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  Мънцата Вто 4 Апр 2017 - 16:02

паинера написа:Последен пост в този форум - наистина последен,Никога не съм се радвал на това , че Академика се е обърнал-никога бога ми имам 2 деца - разбран съм погрешно , мъчех се да го убедя ,че злополуката е станала заради високата скорост , а не заради някакви неуредици в управлението му.От повече година участвам във Ваибър-група където инфото за риба идва на секундата , така че и 3-те рибарски форума да се съберете в едно - не можете (пък и няма кои ) да дадете нужната информация, 80% от групата са от този форум - избягали , след 3 дена ще изядем поредното агне (вече 3-то) и наистина вече не ме боли за нищо в този форум , защото пак съм с нужните хора , но на друго място където наистина има строги и справедливи правила - не като тука.Пожелавам ви много слука , живи и здрави.Paynera
Иво, за толкова години, така и не разбра каква е идеята на този Форум! А тя не е да си мерим пишките, а да изградим едно задружно общество, в духа на приятелски отношения и взаимопомощ! За съжаление на много хора егото и прекаленото самочувствие им пречи да вникнат в тази идея! Кажи ми, за теб има ли нещо по-важно от количеството хваната риба? И още нещо, което забравяш - все говориш за "избягали от форума хора", ама пропускаш, че тези хора са се запознали именно благодарение на форума! И още нещо важно пропускаш - тези хора дали са допринесли за развитието на този форум? Защото повечето от тях изобщо не са споделяли тук! И още нещо ще ти кажа - не си мисли, че ставащото във Вайбър групите е супер секретно, защото, уверявам те, това не е така sunglasses2 По отношение на Академика, не ми се рови сега, да ти покажа твоите постове, от които се вижда, защо си разбран неправилно! Понякога мълчанието наистина е злато! В този случай просто можеше тактично да си замълчиш! Но ти си велик Капитан и нямаше как да премълчиш, нали? Защо е необходимо да се създава сега това напрежение, защо са тези простотии, това наистина не мога да разбера??? Форумът ти е виновен!? Ама Форума се прави от хората, приятелю, включително от теб! Това е нещото, което винаги пропускаш!
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  boysa Вто 4 Апр 2017 - 18:10

Моряка написа:
Приятелство и толерантност. :здравей:


  Здравейте!
 Радвам се, че съм от това семейство!
Тук съм научил много неща.
Много често показвам риби от хубавата образователна   тема на Любо на мои приятели, много добре са подредени и знам, че тук ги има.
Чета с интерес и другите теми за риболов по морета, океани, езера, реки , ледове и приключения по другите морета, като се радвам заедно със споделеното.
Разсмивам се на вицовете и често ги използвам сред приятели и колеги.
Следя темите за ремонт и начините на риболов, въпреки, че не практикувам много от тях ми е интересно и приятно занимание.
Още толкова хубави теми,за приготвяне на риби или други вкусотии, пожелания и приветствия на нови членове.
Тук се запознах и с много добри приятели и получих много съвети.
 Тук има толкова много хубави неща, които правят хората от това семейство.
Мотото ми е едно от любимите неща
Ние сме едно голямо семейство и всеки е различен, както на всякъде около нас има толкова различни хора и семейства.  Семействата се разрастват а понякога разделят.
Понякога хората, искат да вървят по техните си пътища. Нека се развиват и достигнат до други висини.  Те пак ще си останат наши приятели.
Благодаря, че ме поканихте и приехте!  Благодаря, че споделихте толкова много неща и отделихте от времето си за вашите семейства!
Нека да покажем, на новите членове хубавите неща на нашето семейство и да ги мотивираме да споделят да ги подкрепяме, уважаваме, да  им показваме пътищата и темите по които да творят.

 Когато за първи път въобще разбрах какво е това форум мина може би година две преди да напиша нещо. Просто само четях.  После почнах да пиша. Благодарение на приятел разбрах, че удоволствието от споделеното е най-голямо за мен, той ми помогна и в толкова много други неща.
Благодаря на всички, които споделят и четат! Искам да поканя и новите членове на семейството да се включат и да споделят. Така ще намерят нови приятели и радостта от споделеното ще се увеличи многократно ще научат нови неща и ще преживеят радостта на останалите.
boysa
boysa
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.06.2012
Брой мнения : 929 Рожд.дaта : 22.08.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  Петър Василев Вто 4 Апр 2017 - 18:45

boysa написа:


  Здравейте!
 Радвам се, че съм от това семейство!
.
Аз също се радвам,че съществуват хора като теб във форума и те не са малко!
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  Петър Василев Вто 4 Апр 2017 - 18:56

паинера написа:80% от групата са от този форум - избягали , след 3 дена ще изядем поредното агне (вече 3-то)


6e6ebecd09233a2d4a30
Ейййййй ,браво бе ,цели три агнета ли сте изяли бе човек shock11 смях
Завидях ти смях
Много поздрави им прати на срещата на 80% и ви пожелавам да сте живи и здрави!
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  gogata1 Вто 4 Апр 2017 - 21:42

Сервирах си  част от последните два паламуда
Обликът на Форума и други съждения - Page 6 037909040
Радвам се че съм част от тази общност която ми показа как да ловя каквато си искам риба e59a28444167c7dc1cc0
Радвам се на всяка среща с вас !!!
Имайте търпимост един към друг момчета   !!!!
Няма да пиша повече защото не мога да се изразявам с букви , по лесно ми е така 965f5e1a8c7ed76a286f c015594d3420ad876196
gogata1
gogata1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 13.11.2012
Брой мнения : 2030 Рожд.дaта : 21.10.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  Pesho N.Zagora Вто 4 Апр 2017 - 23:02

Големи ора  сте  ,ноо всеки прави грешки ,няма безгрешен ,всеки трябва да бъде човек към човека правилатата са правила трябва да се спазват в този Форум .
Както каза мой френ днес караш с 200км утре те карат с 20Км





grouphugg e59a28444167c7dc1cc0 b9484c5bc88d13225f7c .
Pesho N.Zagora
Pesho N.Zagora
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.11.2009
Брой мнения : 2566 Рожд.дaта : 15.04.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  nasco2 Чет 6 Апр 2017 - 9:29

Pesho N.Zagora написа:................ днес караш с 200км утре те карат с 20Км





grouphugg e59a28444167c7dc1cc0 b9484c5bc88d13225f7c .


Ей туй е най важното , нека докато сме живи и можем, да се уважаваме и забавляваме :здравей: Защото никой не е излязъл жив от тоя живот sunglasses2
nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  grandal_331 Чет 6 Апр 2017 - 13:51

Пешо правилно писа и едно уточнение-поревът 40 дни за тебе и............си забравен! Е,за известно време ставаш шеф на енергото........докато вятъра ти издуха некролога от стълба! Съжалявам за цинизма и черния хумор!
grandal_331
grandal_331
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 1998 Рожд.дaта : 23.06.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  КИРО Чет 6 Апр 2017 - 20:21

Pesho N.Zagora написа:Големи ора  сте  ,ноо всеки прави грешки ,няма безгрешен ....
Нямаше да се обаждам,ама Пешка - много си прав.
Само едно вече не мога да преглътна,че твърде много грешки на някои хора прощавах.
Е,не се усетиха,че приятел е сложна натура.
Май вече почвам да се скарвам с прошките.
Моята задача в този форум е свършена - колкото успях,събрах ви,запознах ви.
Благодарности не чакам.Но обиди няма да търпя,че ний с Петьо си знаем какви
препятствия на дълги разстояния минахме.
Много сте готените пичове,заради вас все още се държа,иначе щях да заеба всичко.
Морските се изпонасраха тотално,еле "катилите",да са живи и здрави де.
Но другите си заслужават отвсякъде вниманието.
Ся си наливам едно КАТИЛСКО,и си почвам репортажа - живота си върви,
и все ми е тая дали някой ме чете. 525707397c05bb6a06eb 746ce3b094d0cffa354b
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  gogata1 Чет 6 Апр 2017 - 20:34

Всичко е прах ,кой какво казал , кой какво писал , кой е най големия рибар. Прах братлета !!!! Мънцата днес подсказа за годишнина на Тянката мир на праха му . Нека правим като Тянката, като се видим да се радваме и да се веселим .
gogata1
gogata1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 13.11.2012
Брой мнения : 2030 Рожд.дaта : 21.10.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  grandal_331 Чет 6 Апр 2017 - 22:23

Споко Кептън-четем ти репортажа!Еле аз чакам само да видя нещо странно или нередно по ремонта на гемията и..........те почвам!
grandal_331
grandal_331
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 1998 Рожд.дaта : 23.06.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  belly Пет 7 Апр 2017 - 20:54

За толкова години във форума съм участвал рядко в дискусии,или практически занимания.Чета ви с удоволствие,като все си мисля ,че докато хората участват в дискусии,спорове,и всички останали видове общуване,винаги ще има недоволни,пренебрегнати,неотразени,недочути,ненахвалени и прочие. Вечер,затваряйки компа,си помислете- защо бе мамка му бе нужно, да дадеш съвет без да ти е искан, да охулиш без да си преценил, да кажеш наздраве,без да си сипал, да поздравяваш,без да си позитивен,или просто защото ти е скучно,да тръгнеш напреки. Всички сме трески за дялане,но само си представете да сме на един ветроход екипаж.... един иска,втори може,трети знае,четвърти псува капитана,пети иска жена на борда(веднага). Това е форума- ветроход. има курс, има капитан,има боцман,има и екипаж. Единия без другия е за никъде, освен за пристанище- разбирай,да си чешеш мандълмите и да разправяш 'ей...едно време какви форуми имаше,какви риби ,какви хора...'
Има ги,тука сме си.
Не си лягаме заедно вечер,та да си търсим кусурите. Тук сме по желание. Наше,собствено.Като не ги кефи- напускаш.
Като не искаш- не коментираш.
Като искаш нещо,конкретно-пишеш на лични.
Просто е .
Ама трябва да имаш .
Причина.
Топки.
Приятели.
Все важни неща.
Сърдихме се в детската градина.
Бихме се в училище.
Слушахме в казармата.
Общуваме тук.
belly
belly
...........................
  ...........................

Регистриран на : 21.10.2009
Брой мнения : 228 Рожд.дaта : 06.02.1976
Години : 48

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  rap66 Съб 8 Апр 2017 - 9:10

Много се изписа за приятелството. Но това е толкова субективно. Някой го разбират като агне и бъчва, други като.... Не мен ми е приятно да си общувам с един, да му слушам глупостите, повемето познати, защото е чиста душа, и не понасям друг, дори на SMS, защото е змия (пак според мен). Каква е рецептата всичките тия хора да ги събереш на едно място и да стоят мирни. Аз не знам. Някои хора си мислят че това е добрия тон. Съмнявам се. Чел съм всичко от последните наколко години. Някои прекалиха (според мен). И какво от това. Няма положителен пример, никой не си взема поуки от него. Адекватната преценка за човека е в кризисни ситуации ( или в кавгата виртуално). На манджата освен основни продукти и трябват и подправки.
rap66
rap66
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.03.2010
Брой мнения : 705 Рожд.дaта : 04.02.1964
Години : 60

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  HAZART Съб 8 Апр 2017 - 12:02

Раната зараства по-бързо ако не я разчесваш.
HAZART
HAZART
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.12.2009
Брой мнения : 1109 Рожд.дaта : 06.10.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  grandal_331 Съб 8 Апр 2017 - 18:41

Що пък! И тука си имам права-мога да се сърдя на всеки,мога да общувам и да пунтирам всеки,мога и да слушам почти всички! Само едно няма да рискувам- да се сбия с HAZARTA! Не задруго,ами ми е прекалено висок-не мога му стигна лявото око с юмрук!
grandal_331
grandal_331
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 1998 Рожд.дaта : 23.06.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  HAZART Съб 8 Апр 2017 - 21:00

grandal_331 написа: Само едно няма да рискувам- да се сбия с HAZARTA!  Не за друго,ами ми е прекалено висок-не мога му стигна лявото око с юмрук!

Знаеш ли как бягам ?С тия патерици ще ме стигнеш ама не сега .....  d776892fea672e9d795a  !!! В управлението един ме биеше на "теста на Купър" ама се убоде на ръждив пирон и сега трайно куца. sunglasses2
HAZART
HAZART
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.12.2009
Брой мнения : 1109 Рожд.дaта : 06.10.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  Петър Василев Съб 8 Апр 2017 - 21:52

HAZART написа:Знаеш ли как бягам ?:
смях
Сливнанлии така лесно не се вързват ,особенно полицаи sunglasses2
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

важна тема Re: Обликът на Форума и други съждения

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите