GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Благотворителнa стиропорена хладилна кутия и фидер за "Един различен ден"

3 posters

Go down

Благотворителнa стиропорена хладилна кутия и фидер    за "Един различен ден" Empty Благотворителнa стиропорена хладилна кутия и фидер за "Един различен ден"

Писане  chapara Пон 6 Юни 2016 - 15:41

Кутията е с размери дълж. 65 см/ширина 50см./височина 50см.
Седи в кашон за по голяма здравина. Тествана е в Гърция с 4 бутилки от по 2 л.лед и издържала с леда 4 дни до завръщането в България.
Снимки при проявен определен интерес.
Начална цена 15 лв./стъпка 4 лв./краен срок 30 юни 2016г.
Парите се превеждат по сметката на форума, обяснено е как, а аз изпращам по "Еконт" с транспорт за сметка на купувача. Запазвам си правото да прекратя търга по рано ако има зацикляне и спре наддаването! sunglasses2

Фидер, закупен от мен пак по време на благотворителен търг от Павката 77 и неизползван до момента,Mikado  Linewonder high modulus karbon adventurer code:l402 390, дължина 3,90м., чисто нов с три върха , различно чувствителни
. Тегло 459 гр. Понеже не съм го използвал, не мога да дам други характеристики за гегата sunglasses2

[You must be registered and logged in to see this image.]

Начална цена 70 лв./стъпка 5 лв./краен срок 30 юни 2016г.
Парите се превеждат по сметката на форума, обяснено е как

[You must be registered and logged in to see this link.]

, а аз изпращам по "Еконт" с транспорт за сметка на купувача. Запазвам си правото да прекратя търга по рано ако има зацикляне и спре наддаването!
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Благотворителнa стиропорена хладилна кутия и фидер    за "Един различен ден" Empty Re: Благотворителнa стиропорена хладилна кутия и фидер за "Един различен ден"

Писане  chapara Пон 4 Юли 2016 - 9:23

Поради засиления интерес, след 96 преглеждания на темата, достигайки тръжна цена с космически размери :аххх: 41990 , съпричастие към децата и прочие, ОБЯВЯВАМ търга за приключен. Честно казано съм УГОРЧЕН бесило shock11 , като през това време течаха обяви за продажби на неща дори мисля за по 5 кинта. Давам си сметка че посещаемостта на Форума е намаляла със стотици проценти и вътрешно се надявам че дебилщината ни не ни е завладяла и обяснението е това. Съжалявам да го кажа, но Форума не е това което беше, явно няма и да бъде. Бог с вас, но той гледа magnifier
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Благотворителнa стиропорена хладилна кутия и фидер    за "Един различен ден" Empty Re: Благотворителнa стиропорена хладилна кутия и фидер за "Един различен ден"

Писане  chapara Пон 4 Юли 2016 - 9:25

Опс, нека темата бъде премахната тотално за да не грози хрониката на Форума :молитва:
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Благотворителнa стиропорена хладилна кутия и фидер    за "Един различен ден" Empty Re: Благотворителнa стиропорена хладилна кутия и фидер за "Един различен ден"

Писане  Петър Василев Пон 4 Юли 2016 - 17:17

Чапи, трудно ми е с тези търгове,но на този ще участвам.
50 евро и пръчката ти я предоставям да я подариш на някое дете от тези ,които ще участват следващият път .Знам ,че и ти ще си там...затова.

Края на Август съм запланувал да направя малко километри на колата,та тогава ще си получиш парите!
Ок?
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Благотворителнa стиропорена хладилна кутия и фидер    за "Един различен ден" Empty Re: Благотворителнa стиропорена хладилна кутия и фидер за "Един различен ден"

Писане  chapara Пон 4 Юли 2016 - 18:25

Петър Василев написа:Чапи, трудно ми е с тези търгове,но на този ще участвам.
50 евро и пръчката ти я предоставям да я подариш на някое дете от тези ,които ще участват следващият път .Знам ,че и ти ще си там...затова.

Края на Август съм запланувал да направя малко километри на колата,та тогава ще си получиш парите!
Ок?

Петьо, то така малко заприлича на изнудване, ти за да измиеш лицето на Форума, ама целта оправдава средствата spying То си пропуснал да видиш как става с парите в тази тема:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Форума нали си има касиер, аз с пари не щем да се занимавам, иначе това не пречи като дойдеш да се почерпиме де sunglasses2

Аз вероятно ще съм при децата, ама състезанието все се пада по гроздобер есента, та нека някой от организаторите, визирам Марко или Брадата, понеже са в София ми дръннат един телефон да им предам въдицата и да връчат на победителя от твое - администраторско име. Мисля че така е редно. И понеже моя срок за търга е изтекъл, ти печелиш въдицата. Нали знаеш че не ти се натягам 95a6347ec54c9075c0ab spying eyeballs_icon А що се касае до хладилната кутия, ако на някого му трябва и не го е срам да си я поиска бесило смях нека се обади и ще му я подаря 29e6bbd771c7f3dfc36b
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Благотворителнa стиропорена хладилна кутия и фидер    за "Един различен ден" Empty Re: Благотворителнa стиропорена хладилна кутия и фидер за "Един различен ден"

Писане  Петър Василев Пон 4 Юли 2016 - 22:03

023
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Благотворителнa стиропорена хладилна кутия и фидер    за "Един различен ден" Empty Re: Благотворителнa стиропорена хладилна кутия и фидер за "Един различен ден"

Писане  ТАРАЛЕЖ Вто 5 Юли 2016 - 12:49

Пу за мен кутията !!
:рок:
ТАРАЛЕЖ
ТАРАЛЕЖ
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.09.2010
Брой мнения : 1356 Рожд.дaта : 15.10.1974
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Благотворителнa стиропорена хладилна кутия и фидер    за "Един различен ден" Empty Re: Благотворителнa стиропорена хладилна кутия и фидер за "Един различен ден"

Писане  chapara Вто 5 Юли 2016 - 14:55

ТАРАЛЕЖ написа: Пу за мен кутията !!
:рок:

А как ще си я вземеш 41990 12666
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Благотворителнa стиропорена хладилна кутия и фидер    за "Един различен ден" Empty Re: Благотворителнa стиропорена хладилна кутия и фидер за "Един различен ден"

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите