GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Питанка към колегите от Южното Черноморие

+2
КИРО
мечока
6 posters

Go down

Питанка към колегите от Южното Черноморие Empty Питанка към колегите от Южното Черноморие

Писане  мечока Пет 21 Юли 2017 - 19:35

Зравейте колеги.Имам приятелско семейство от Германия,които ще почиват на Дюни .Обещах да им направя романтична вечер край морето на палатка.Понеже съм свободен само уйкенда и за да не се лутам много,да ми подскажете къде мога да нощувам край морето в района на ДЮНИ.Желателно е да не е много каменисто и да мога да си оставя лодката на брега вечерта(колесар не ползвам)Ходил съм веднъж до Приморско(октомври месец)Пускал съм лодката в края на градчето (посока Бургас)от някакво плажче,там ми се струва добре,ама мисля че имаше табели КЪМПИНГУВАНЕТО ЗАБРАНЕНО.Сянката не ме притеснява много,понеже си нося 16 кв.2 с мен.Става въпрос за следващата седмица(29.07)Благодаря ВИ.
мечока
мечока
...........................
  ...........................

Регистриран на : 06.04.2015
Брой мнения : 138 Рожд.дaта : 02.10.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Питанка към колегите от Южното Черноморие Empty Re: Питанка към колегите от Южното Черноморие

Писане  мечока Пон 24 Юли 2017 - 20:36

Молим Началството да изтрие темата,да не пълним меморито на сайта.Ясно че на юг ходят само по хотели.
мечока
мечока
...........................
  ...........................

Регистриран на : 06.04.2015
Брой мнения : 138 Рожд.дaта : 02.10.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Питанка към колегите от Южното Черноморие Empty Re: Питанка към колегите от Южното Черноморие

Писане  КИРО Пон 24 Юли 2017 - 21:57

Да стои ве - капнал си четвърт капка,голямо товарене.
Все ще се обади някой. :рок:
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Питанка към колегите от Южното Черноморие Empty Re: Питанка към колегите от Южното Черноморие

Писане  strijok Сря 26 Юли 2017 - 8:16

Палатки има и в момента на Мириус, това е след Перла по черния път кум Маслен нос, но от пет години в разгара на сезона демек края на юли началото на август ходят на проверки и пишат актове от Общината и горските стражари. Инак мястото е райско - планина и море, място за пускане на лодката бол, малко е кофти пътя, но с по-внимателно каране не е проблем.
Инак на самия шофьорски плаж палатки и каравани също има, ма не знам дали и там няма да правят проблеми.
Другото място е залива Вромос между Атия и Черноморец.
strijok
strijok
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 20.05.2009
Брой мнения : 5466 Рожд.дaта : 24.03.1972
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Питанка към колегите от Южното Черноморие Empty Re: Питанка към колегите от Южното Черноморие

Писане  bsgold Сря 26 Юли 2017 - 13:41

Ванката го е написал. Шофьорския плаж е вашето място, но сянка няма! Не вярвам да ви правят проблеми, понеже последният път като опитаха, имаше протести и ги оставиха хората.
bsgold
bsgold
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.10.2013
Брой мнения : 403 Рожд.дaта : 21.10.1975
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Питанка към колегите от Южното Черноморие Empty Re: Питанка към колегите от Южното Черноморие

Писане  мечока Сря 26 Юли 2017 - 20:46

Мерси колеги,за този залив Вромос дали е същото место което си мисля.Една сутрин в тъмното ни напътиха по едно пътче успоредно на главния посока Черноморец.Отбиването беше до някаква бензиностанция.Казаха че от там било най близо да Биволите.Сега се сетих,че местото е чудесно и ако няма проблеми с властите всичко е ОК.Благодарско.
мечока
мечока
...........................
  ...........................

Регистриран на : 06.04.2015
Брой мнения : 138 Рожд.дaта : 02.10.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Питанка към колегите от Южното Черноморие Empty Re: Питанка към колегите от Южното Черноморие

Писане  gogata1 Сря 26 Юли 2017 - 22:40

Точно там Мечо .
gogata1
gogata1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 13.11.2012
Брой мнения : 2030 Рожд.дaта : 21.10.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Питанка към колегите от Южното Черноморие Empty Re: Питанка към колегите от Южното Черноморие

Писане  roko koko Чет 27 Юли 2017 - 10:49

Там е ,обаче ще ти е по-гот на Дюни,хем ще сте по-близо до там където ще почиват приятелите ти,хем е по-чисто.На Вромос май доста се осраха нещата откъм чистотата и лекинко трябва да си гледаш в краката като се придвижваш.
roko koko
roko koko
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.09.2010
Брой мнения : 4391 Рожд.дaта : 23.04.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Питанка към колегите от Южното Черноморие Empty Re: Питанка към колегите от Южното Черноморие

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите