GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

+10
EU_BG_akademika
Ribarina
Plamen
D.Dimitrov
savi aleksiev
Borkata
ПЛУВЧО
Мънцата
Тедо
КИРО
14 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  D.Dimitrov Пет 4 Дек 2015 - 17:43

Темата е в продължение на мнения на колеги:
D.Dimitrov написа:
Тедо написа:
EU_BG_akademika написа:...

А меркюри, великата фирма задължава...... 373173

Лично се чувствам засегнат от "нещата", които си написал...
Никой не задължава - препоръчва само!
всеки собственик сам си преценява как да си разработва и поддържа мотора... При положение, че Меркури единствени дават опция за 5 години гаранция и то реална /части + труд/, логично е да поставят изисквания за обслужване...
Тедо, нека оставим в тази тема рекламата на страна.
Не се хващай и не се засягай от случайни реплики които не визират теб.
Отварям нова тема за двигатели с марката Меркури в която да споделиш положителните им качества и да обясниш за единствената реална 5 годишна гаранция.
avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  EU_BG_akademika Пет 4 Дек 2015 - 18:03

Аз мисля, че тук трябва да сме си от полза, с мнения, опит, наблюдения и прочие..... :здравей:

EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  Тедо Съб 5 Дек 2015 - 11:27

В случая въобще не става въпрос за реклама, а чисти факти - Меркури има най-много дистрибутори и оторизирани сервизи. Най-много резервни части на склад /конкурентите почти нищо не държат на склад, части и консумативи почти винаги са с поръчка/...
Меркури има изградена онлайн система за завеждане на гаранционни искове от оторизираните сервизи - идва мотор с проблем, установяваме проблема, поръчваме си частите от Атия /от днес за утре/, ремонтираме и връщаме на клиента.
При другите марки се започва едно звънене на телефони, частите се чакат 7-10 дни, гаранционния труд въобще не коментирам, че си остава за сметка на сервиза...
Тедо
Тедо
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2009
Брой мнения : 1619 Рожд.дaта : 23.06.1974
Години : 49

http://www.zanderbg.com

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  КИРО Съб 5 Дек 2015 - 11:49

Тедо,съгласен съм с теб,ама нека Митака си каже проблема,
че доста неприятно става понякога с рекламациите.
Ти не си в схемата де,не се товари,
амааааа, все пак за МЕРКЮРИ иде реч.
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  Тедо Пон 7 Дек 2015 - 10:29

Нека да каже, но все пак да уточни и откъде е купен мотора... Със сигурност има коректни и не толкова коректни дилъри... Има случаи купуват мотора от някой рибарски магазин както си е в кашона и там им казват "отиди при ххх да ти го запали и да ти обясни как се ползва"...
Тедо
Тедо
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2009
Брой мнения : 1619 Рожд.дaта : 23.06.1974
Години : 49

http://www.zanderbg.com

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  anastas_peykov Пон 7 Дек 2015 - 11:03

Има един сервиз във Варна , преди вятърната мелница по пътя за Стойко Пеев в една къща. Не знам дали си ходил в тоя сервиз , но от всичките гавази дето аз съм бил , тоя поне изглежда интелигентно. Мисля че той е официалния сервиз за Меркюри във Варна. От сайта на Булстар може да си вземеш инфо за сервиза. Ако не си го ходил там нищо не ти пречи да му го закараш да го види.
anastas_peykov
anastas_peykov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 29.07.2009
Брой мнения : 287 Рожд.дaта : 10.05.1974
Години : 50

http://www.seaadventurebg.com

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  Мънцата Пон 7 Дек 2015 - 12:02

anastas_peykov написа:Има един сервиз във Варна , преди вятърната мелница по пътя за Стойко Пеев в една къща. Не знам дали си ходил в тоя сервиз , но от всичките гавази дето аз съм бил , тоя поне изглежда интелигентно. Мисля че той е официалния сервиз за Меркюри във Варна. От сайта на Булстар може да си вземеш инфо за сервиза. Ако не си го ходил там нищо не ти пречи да му го закараш да го види.
По-добре да го пропусне 9bbce68c65a7e84dba91 no-no
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  КИРО Пон 7 Дек 2015 - 13:11

Мънцата написа:........ По-добре да го пропусне 9bbce68c65a7e84dba91 no-no
смяхсмяхсмяхсмяхсмяхсмях  - лош човек си веееее.... 6e6ebecd09233a2d4a30 6e6ebecd09233a2d4a306e6ebecd09233a2d4a30
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  anastas_peykov Пон 7 Дек 2015 - 13:49

Мънцата написа:По-добре да го пропусне 9bbce68c65a7e84dba91 no-no

Що , каква е гредата в тоя сервиз, да знаем да не ходим там? Аз веднъж съм ходил при него, търпеливо и добре обяснява каквото съм го питал, а и гледам не е да нямат работа. Ония дето продава храсторезите и дърворезачките, няколко пъти съм ходил при него , лала, лала и все гледа да ти набута някоя китайска брада.
anastas_peykov
anastas_peykov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 29.07.2009
Брой мнения : 287 Рожд.дaта : 10.05.1974
Години : 50

http://www.seaadventurebg.com

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  Тедо Пон 7 Дек 2015 - 13:58

Меркури във Варна:

ВАРНА
АКВА СПОРТ ООД, ул.Стара планина 37а, Балчик, тел. 0878 921 790, ПРОДАЖБИ Mercury, MerCruiser, CMD, QuickSilver, Motorguide, Lowrance, СЕРВИЗ

РИВ ДВ, ул. Невен 21, Варна, тел. 0887 450367, СЕРВИЗ

ЯХТ СЪРВИЗ БЪЛГАРИЯ, Пристанище - Пътнечиски терминал, Варна, тел.0888 631321, ПРОДАЖБИ Mercury, QuickSilver, Motorguide, Lowrance, СЕРВИЗ

ВАРНА ДАЙВИНГ ЦЕНТЪР, бул. Хр Ботев 3 Ет 2, Варна, тел. 052 606803, ПРОДАЖБИ Mercury

ЛЗ ЯХТИНГ, ЦЕНТРАЛ ПЛАЗА офис 601, ул."Н.Вапцаров" 5, Варна тел: +052 712345, ПРОДАЖБИ Mercury, QuickSilver, Motorguide

ЛЗ ЯХТИНГ МАГАЗИН , Морска гара ет.2, гр. Варна, тел/факс +359 52 692299, 0887 35 53 23, ПРОДАЖБИ,Mercury, QuickSilver, Motorguide, Lowrance, СЕРВИЗ

ВЕЛВЕТ ООД, УЛ. Кавала 20, Варна, тел. 052 621111, ПРОДАЖБИ Lowrance

ПЛОДЕКС ЕООД, Петър Дертлиев 34, Варна, тел. 0899 999 987, ПРОДАЖБИ Mercury, QuickSilver, Motorguide, Lowrance

ЯНМАР БГ ООД, Братя Бъкстон 15, Варна, тел. 0876/371183, 0883/308373 ПРОДАЖБИ - Mercury, QuickSilver, Motorguide, Lowrance


ФИШИНГ ПРО ЕООД, ЧАТАЛДЖА 20 , Варна, тел. 0894781538, ПРОДАЖБИ Mercury, QuickSilver, Motorguide, Lowrance

МГ ТУНИНГ ЕООД, ПРИСТАНИЩЕ ОДЕСОС ПНМ , Варна, тел. 0878805650, ПРОДАЖБИ Mercury, QuickSilver, Motorguide, Сервиз
Тедо
Тедо
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2009
Брой мнения : 1619 Рожд.дaта : 23.06.1974
Години : 49

http://www.zanderbg.com

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  anastas_peykov Пон 7 Дек 2015 - 14:08

Ей при тоз ходих
РИВ ДВ, ул. Невен 21, Варна, тел. 0887 450367, СЕРВИЗ

Избрах него защото беше единствения който е само сервиз. Другите са дилъри и кой знай де ги пращат за ремонт. Аз там сериозни ремонти не съм правил , моторчето ми гаснеше , направи му една профилактика на горивната система и се оправи.
anastas_peykov
anastas_peykov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 29.07.2009
Брой мнения : 287 Рожд.дaта : 10.05.1974
Години : 50

http://www.seaadventurebg.com

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  EU_BG_akademika Пон 7 Дек 2015 - 14:26

anastas_peykov написа:Ей при тоз ходих
РИВ ДВ, ул. Невен 21, Варна, тел. 0887 450367, СЕРВИЗ
Този се казва Събчо и вече не ходя при него, ич го нема по ценообразуването. Като купих Хондата отидох при него за тест и обслужване. Казах му:
искам всичко да се провери и що е е консуматив да се смени..
Колко ще струва казва ми да речем 70лв, отивам да я взимам 200лв, защо бре, ами туй било онуй било, не преценил правилно, цените били променени, долара поскъпнал, световната икоинка, кризата, стегнацията, цената на петрола, брюкселско зеле и не знам още кво....Платих му, взех си мотора и си викам поне е направен, да ама, не оказа се че изобщо не е погледнал импелера, щото си качваше вода, ама е бил за смяна,  консуматив е,  след една година спря да качва и аз си го смених.....

Препоръчам Панко, сервиза на Хусварна до колелото на рейсовете пак там на околовръстното. Пита те какво искаш, и ти казва колко ще струва, нито проявява самоинициативи, или ако се налага ти звъни, еди кое си,  е зле, според мен трябва да се смени, струва еди колко си, да го сменям ли? Добър е, изненади няма... :здравей:


Последната промяна е направена от EU_BG_akademika на Пон 7 Дек 2015 - 14:32; мнението е било променяно общо 1 път
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  Тедо Пон 7 Дек 2015 - 14:32

и колегата Андон работи с Панко
Тедо
Тедо
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2009
Брой мнения : 1619 Рожд.дaта : 23.06.1974
Години : 49

http://www.zanderbg.com

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  Мънцата Пон 7 Дек 2015 - 14:48

anastas_peykov написа:
Мънцата написа:По-добре да го пропусне [You must be registered and logged in to see this image.]

Що , каква е гредата в тоя сервиз, да знаем да не ходим там? Аз веднъж съм ходил при него, търпеливо и добре обяснява каквото съм го питал, а и гледам не е да нямат работа. Ония дето продава храсторезите и дърворезачките, няколко пъти съм ходил при него , лала, лала и все гледа да ти набута някоя китайска брада.
Академика е обяснил в общи линии за какво става въпрос sunglasses2 Пълен олигофрен! Трябва да си абсолютно опериран от нерви и да се въоръжиш със мноооого търпение, за да ти свърши евентуално работа sunglasses2
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  Мънцата Пон 7 Дек 2015 - 14:49

Тедо написа:и колегата Андон работи с Панко
Панко е пич 135d02aa35ad75a2cb71
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  ПЛУВЧО Пон 7 Дек 2015 - 16:34

Мънцата написа:
anastas_peykov написа:
Мънцата написа:По-добре да го пропусне [You must be registered and logged in to see this image.]

Що , каква е гредата в тоя сервиз, да знаем да не ходим там? Аз веднъж съм ходил при него, търпеливо и добре обяснява каквото съм го питал, а и гледам не е да нямат работа. Ония дето продава храсторезите и дърворезачките, няколко пъти съм ходил при него , лала, лала и все гледа да ти набута някоя китайска брада.

Академика е обяснил в общи линии за какво става въпрос [You must be registered and logged in to see this image.] Пълен олигофрен! Трябва да си абсолютно опериран от нерви и да се въоръжиш със мноооого търпение, за да ти свърши евентуално работа [You must be registered and logged in to see this image.]
Ако ви е малко инфото за Съби,да ви кажа още:
За мен е един от многото мошеници,които съм срещал.За няма и два месеца ми смени два пъти едни и същи семеринги.Отидох при него за друг проблем на двигателя,а той ми смени семерингите,като каза че били стари и вдървени и имало вода в маслото на ботуша,а той самия ги бе сменил точно преди 50-60 дни.А двигателя бе виждал 3 пъти вода за този период.Отгоре на това твърдеше,че и импелера ми е за смяна и че някой го е бил сложил на обратно,а двигателя е ходил само при него на ремонт и профилактика.Същият бе подменен преди два месеца при профилактиката.6425deb86829a0af9178 Гресиране вика съм ти направил...Какво гресиране бе?21188 Само преди месец-два беше гресиран навсякъде.Направо ме матира.Аз не съм го карал да ми прави профилактика,а да ми реши проблема.Взе една шапка пари за нещо,което бях си платил предния път.Може и да е майстор(пред мен не го е показал),но е и голям измамник. 509158
ПЛУВЧО
ПЛУВЧО
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.12.2009
Брой мнения : 7387 Рожд.дaта : 01.12.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  anastas_peykov Пон 7 Дек 2015 - 16:41

Еййй..от една година се оглеждам за някой мотор по голям да взема. Навсякъде дето се занимават с мотори втора употреба само на измамници попадам. И тоз Събчо ли бре, в него ми беше надеждата :)
anastas_peykov
anastas_peykov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 29.07.2009
Брой мнения : 287 Рожд.дaта : 10.05.1974
Години : 50

http://www.seaadventurebg.com

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  Borkata Пон 7 Дек 2015 - 16:53

И аз бях така.След като установих за себе си,че повечето дилъри на секънд хенд мотори са по-големи измамници от тия дето се занимават с коли си взех нов и не съжалявам.Следващия май-пак ще е така живот и здраве.Относно Меркюри аз съм им фен противно на много твърдения.За мен е важно цената да е ок и сервиза да е близо и да реагира бързо.Всичко е спазено ,така че пак такъв ще взема.
Borkata
Borkata
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.02.2012
Брой мнения : 1004 Рожд.дaта : 17.03.1979
Години : 45

http://www.chepare.com

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  anastas_peykov Пон 7 Дек 2015 - 17:00

Може и втора ръка , но да му видиш историята , гаранционен да е още. Най-добре купуван от тук нов и от познат. Варна не е голям град, всичко се знае. Един измамник под аспаруховия мост се опитваше да ми продаде някаква 15 годишна прясно боядисана брада с проблем в трансмисията(без да ми го казва това) за 1500 лева. Явно числото 15 му харесва.
anastas_peykov
anastas_peykov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 29.07.2009
Брой мнения : 287 Рожд.дaта : 10.05.1974
Години : 50

http://www.seaadventurebg.com

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  savi aleksiev Пон 7 Дек 2015 - 18:09

anastas_peykov написа:Може и втора ръка , но да му видиш историята , гаранционен да е още. Най-добре купуван от тук нов и от познат. Варна не е голям град, всичко се знае. Един измамник под аспаруховия мост се опитваше да ми продаде някаква 15 годишна прясно боядисана брада с проблем в трансмисията(без да ми го казва това) за 1500 лева. Явно числото 15 му харесва.
За Веско ли става дума spying
savi aleksiev
savi aleksiev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 30.10.2009
Брой мнения : 3331 Рожд.дaта : 05.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  EU_BG_akademika Пон 7 Дек 2015 - 18:20

anastas_peykov написа:Един измамник под аспаруховия мост се опитваше да ми продаде някаква 15 годишна прясно боядисана брада с проблем в трансмисията
Да купуваш само матор от търговец, е като да си оставиш парите на улица и после да си ги потърсиш.....
При мотор и лодка и нещата не са така трагични, там има свестни неща, но съответно са скъпи. Най добре е да се купува от собственик, който ще ти каже причината за продажба, ще ти покаже произход и ще ти рареши преглед на маторя в сервиза.
Тоя филм, продавам ти мотора с фактура, просто го забравете :здравей:
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  D.Dimitrov Пон 7 Дек 2015 - 20:11

Тедо написа:Нека да каже, но все пак да уточни и откъде е купен мотора... Със сигурност има коректни и не толкова коректни дилъри... Има случаи купуват мотора от някой рибарски магазин както си е в кашона и там им казват "отиди при ххх да ти го запали и да ти обясни как се ползва"...
Мотора е закупен от Булстар. Магазина срещу Атия. Платен и оставен за получаване на следващия ден за да бъдат извършени всички операции за въвеждане в употреба. След като е монтиран на лодката естествено в първите часове проблема не се забелязва заради изискванията за правилна разработка. Нещата започнаха да се проявяват след 6-тия час при повишаване на оборотите. Ами просто си ги няма. Тогава започна и по-осезаемото гаснене. Поради малките преходи близо до брега не обърнах толкова внимание а и се сетих за друг подобен случай при който парченца пластмаса от нова туба задръстваха филтърчето на двигател. Предположих, че нещо такова може да се случва и с новозакупения ми от Булстар комплект резервоар и круша. Проверих ги и се оказа че всичко е чисто. Тогава предприех и злополучния риболов на Болата при който колеги с лодки ме ескортираха до брега заради постоянното гаснене. Информирах надлежно, според писмените препоръки на Меркури, Булстар и помолих за съвет към кого да се обърна. Дадоха ми координати на техен представител във Варна но се оказа, че майсторите му са в отпуск до края на август/интересно решение/. На повторната ми молба за съдействие в региона ми дадоха телефона на Събчо. Три дни не ми вдигна.
Отново към Булстар и тогава ми съдействаха за преглед в Балчик. Там изненада! Вежливо посрещане. Съдействие. Открита комуникация. Преглед и проби пред клиента. И всичко е наред. Да ама във варела. Дори по телефона направиха от Булстар проверка на сервизните техници да не са пропуснали нещо при прегледа. Ами не бяха. И компресията измериха даже. Останаха съмнения за чупката на горивния маркуч след помпата който моментално беше сменен срещу 0 лв. Дори бяха така добри да ми помогнат да се ориентирам с някои от функциите на Смарт уредите на големия двигател.
Пак проби в морето и пак същите проблеми.
Писна ми и с моторетката в Атия. Основен преглед и отново във варела/тукашния е по-голям/ ..... и всичко е наред.
Също много вежливо и професионално обслужване. Открит диалог и преглед в мое присъствие. Дори изрично акцентираха върху гасненето което е доста интересно. Гасне и след първо дърпане пали. И така от две до три минути без значение от обороти.
Направиха ми и обслужването и съм с правилното масло от 67лв. литъра без ДДС.
Предложението на Булстар за решаването на проблема с ниската скорост бе да ми продадат друг пропелер с по-малка стъпка. След около месец и нещо пропелера дойде. Не знам какво ще се промени защото не случих хубаво време за проби.
Та това е най-общо. Разказвам го за 15-ти път и все повече се чудя що ли като си бях доволен от Сузуки я направих тая! Ама айде викам нали от Булстар си купувам навигации, радиостанции и разни други дивотии та нека и за двигател им се доверя. И признавам, още им вярвам. След пробите се надявам да съм поредния щастлив собственик на четиритактов двигател с вътрешно горене и мощност 6 кс. при до 6000 оборота. Защото ако това са им реалните на Меркури то ще създам невъобразим проблем на Сузуки за годините в които са ме държали в заблуждение с техните нереални 6 кс..
То експертизи, то проби, то сравнителни тестове, то динотестове, то комисии за защита на потребителя, то телевизии, то форуми. Готов съм да си поговорим със Сузуки обстойно за такава измама!
Та така Тедо. Вероятно вече разбираш защо подхождам сдържано при сравненията на марки двигатели, сервизи, дилъри и кой ли още не по веригата от производител до ползвател.
avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  anastas_peykov Пон 7 Дек 2015 - 20:36

Като го пробваш моторчето обади се. Искам да видя как вървят тия 6 коня. Имам същата лодка и съм в дилема дали да взема 6 или 10 коня мотор.
anastas_peykov
anastas_peykov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 29.07.2009
Брой мнения : 287 Рожд.дaта : 10.05.1974
Години : 50

http://www.seaadventurebg.com

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  anastas_peykov Пон 7 Дек 2015 - 20:47

savi aleksiev написа:
anastas_peykov написа:Може и втора ръка , но да му видиш историята , гаранционен да е още. Най-добре купуван от тук нов и от познат. Варна не е голям град, всичко се знае. Един измамник под аспаруховия мост се опитваше да ми продаде някаква 15 годишна прясно боядисана брада с проблем в трансмисията(без да ми го казва това) за 1500 лева. Явно числото 15 му харесва.
За Веско ли става дума spying

Не си спомням как се казваше , базата им беше на острова с излаз към плавателния канал
anastas_peykov
anastas_peykov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 29.07.2009
Брой мнения : 287 Рожд.дaта : 10.05.1974
Години : 50

http://www.seaadventurebg.com

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  D.Dimitrov Пон 7 Дек 2015 - 21:53

anastas_peykov написа:Като го пробваш моторчето обади се. Искам да видя как вървят тия 6 коня. Имам същата лодка и съм в дилема дали да взема 6 или 10 коня мотор.
Няма проблем! Ще ти го дам дори. Даже мисля да донеса Сузукито от Гърция за тестове.
Водещото при покупката беше теглото. Все пак не е манекенка та с кеф да си я разнасяш.
avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.  Empty Re: Двигатели Меркури. Предимства, недостатъци, гаранции.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите