GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Копринка- вятър и риболов

3 posters

Go down

Копринка- вятър и риболов Empty Копринка- вятър и риболов

Писане  ???? Пон 14 Сеп 2009 - 11:46

В ранния следобед на съботния ден, след бързи приготовления и пазаруване, отпрашихме за Копринка. За "по-направо" минахме през Казанлък, щото карловските магазини нямат симеончета; заприходихме 60бр и от там- между дунавския ръкав и садките. Колата беше паркирана в една хубава гора, а ние със все багажите- на 100 метра по-надолу всред един лунен пеизаж:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Вятър, вятър и пак вятър :? Разположихме багажите на два етажа, пък ние на партера. Аз със директен и фидер за сефтосване, колегата с директен, дънна с пружина и симеончета за "сефтосване" с телескоп с водачи и 6-грамов слайдер.

[You must be registered and logged in to see this image.]

От ляво и отдясно на нас имаше колеги, които се заседяваха по час-два и...да ги няма. Вятъра беше хем хубав, хем променлив, а за пълна програме мина и вихрушка, та видях как телефона на колегата лети върху яке :D На директните седмици( колегата с ластик, аз със "шпиц") ни подкараха гъсти пълчища от средни бабушки, които даже не си направих труда да снимам- целите бяха други: дърти костури със слайдера и дърти каракуди с фидера. И в двете направления, резултатите не закъсняха:

[You must be registered and logged in to see this image.]

За вечерта нямам много за писане, няма и много снимки- вятъра стихна, огънят беше стъкнат, скарата направене, салатата от материалите в едната жълта кофа на Савката, надялкана в две големи паници; ракията се беше изстудила, бирата-също !!!

Неделята започна от рано сутринта, пак с каракуди и костури; пак и със същите бабушки на директните; на пружината на колегата- две свястни каракуди. Бях си поставил за цел да хвана поне три едри каракуди с новото фидерче; хванах 10 бр от половинка до кило и между тях още 10 много едри бабушки. На директните- пак същите "кълвачи"; сигурно хванахме поне 100 бройки и то с дълги почивки, щото ни писна от тях. По-долу още малко снимки:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Тук е част от моя резултат и една последна снимка на колегата, преди да си тръгнем вчера:

[You must be registered and logged in to see this image.]

:609c1f728720fb
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Копринка- вятър и риболов Empty Re: Копринка- вятър и риболов

Писане  Кадир Пон 14 Сеп 2009 - 18:28

толкова сте добри ,че и в гората да заметнете,пак ще хванете риба :1e8adaee86b9ae ....от много време не съм виждал такъв истински костур...тази риба като е голяма е истинска красавица...
Кадир
Кадир
...........................
  ...........................

Регистриран на : 21.07.2009
Брой мнения : 451 Рожд.дaта : 29.01.1980
Години : 44

Върнете се в началото Go down

Копринка- вятър и риболов Empty Re: Копринка- вятър и риболов

Писане  ???? Пон 14 Сеп 2009 - 22:31

аз такъв костур съм гледал само по телевизията :)
Браво за улова clap
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Копринка- вятър и риболов Empty Re: Копринка- вятър и риболов

Писане  Моряка Пон 14 Сеп 2009 - 22:45

bravo bravo bravo
Моряка
Моряка
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 8116 Рожд.дaта : 30.12.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Копринка- вятър и риболов Empty Re: Копринка- вятър и риболов

Писане  Петър Василев Пон 14 Сеп 2009 - 23:05

shock11Бреййй,тва се мутанти в то язовир,големи костури и каракудите хубави,
БРАВО clap clap
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Копринка- вятър и риболов Empty Re: Копринка- вятър и риболов

Писане  ???? Пон 14 Сеп 2009 - 23:21

Като се хвана тоя първия звяр, направо получих "раздвоение на личноста", щото този път си носех пълното сбиролино-оборудване (една голяма чанта с кутии+ телемача). mistaken Обаче.... човешкото в мен натделя и си останах "на фидер"; минути по-късно заковах сефтето на фидера!!! sunglasses2 :b23b8673c6466f
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Копринка- вятър и риболов Empty Re: Копринка- вятър и риболов

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите