GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

+69
shibailo
cat1
antares
fishermann2
radoadvokat
D.Dimitrov
Plamen
Попа
Емо Кръстев
JimBeam
nasco2
RAAZIEL
недялко радков
СЪНДИ
paynera
Жоро_Приселци
Светозар Върбанов
veis
Тик Так
sllipi1
ICO
krasi81
parvaka
vstoikov
stuci
Петър Василев
zhikata
gogotod
Дели
vvt1970
Тедо
xpynxpyn
chapara
krasimir77
str.hadjiev
cochi75
bobiklima
ТАРАЛЕЖ
emanuil
фишфрена
nikgeo
max
dobria1
strijok
tiho_roev
roko koko
rikitikitavi
Шморхи
Иво - Шабла
ribarshe
Кико
trophy 78
ПЛУВЧО
Любак
runner
joro_74
ДЯДО ИВАН
КИРО
plamdrag
savi aleksiev
Ribarina
Мънцата
Доктора
divein
вакрил
Кирил Калчев
ufo
EU_BG_akademika
Моряка
73 posters

Страница 1 от 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  Моряка Съб 14 Апр 2012 - 12:32

Колеги обърнете внимание на поста на първия цитиран колега и помогнете да се справим с проблема
sunglasses2

EU_BG_akademika написа:Колеги, който иска да подпише ето това [You must be registered and logged in to see this link.] с трите си имена и ЕГН, нека да ми ги праща на лични за да мога да ги добавям. Някой от засегнатите може да иска да провери има ли такива картуни и работата трябва да е точна. За да не ставаме за смях като Яне Янев с подписите на умрелите за промяна на конституцията смях :6e6ebecd09233a :525707397c05bb
Имам някои правописни грешки, но това е работен вариант, всичко ще е ток и жици като го внасяме и пращаме :dancingHappy_i




ufo написа:
И пропуснах да кажа нещо мноооого важно...
На пристанище Бяла се плаща 10лв , а не 5лв както беше.
Минава се стриктна проверка от гранична полиция , записват се лични карти и тем подобни глупости...
А предтекста за 10лв вход е , че зачестили били кражбите на мотори от седянката на лодки...
Бла.. бла.. блаааа... глупости , глупости и пак глупости...
Тая работа започна да става все по гнусна... 10лв не са милиони , но някой хора работят за тях цял един ден примерно.

EU_BG_akademika написа:
ufo написа:
На пристанище Бяла се плаща 10лв , а не 5лв както беше.
Минава се стриктна проверка от гранична полиция , записват се лични карти и тем подобни глупости...
А предтекста за 10лв вход е , че зачестили били кражбите на мотори от седянката на лодки...
Бла.. бла.. блаааа... глупости , глупости и пак глупости...
Тая работа започна да става все по гнусна... 10лв не са милиони , но някой хора работят за тях цял един ден примерно.
Ами няма да ходим, лично аз пускам на "Кара дере" но джип трябва и то с подходящи гуми.
Тук забравих да си включа предното... 509158 21188 364672

[You must be registered and logged in to see this link.]
От [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
От [You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this link.]
От [You must be registered and logged in to see this link.]

Но си водех работна сила, жената, балдъзата и баджанака, 364672

[You must be registered and logged in to see this link.]
От [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
От [You must be registered and logged in to see this link.]

Така че става, ама повечко хора по добре :6e6ebecd09233a смях

вакрил написа:На пристанище Бяла се плаща 10лв , а не 5лв както беше.
Минава се стриктна проверка от гранична полиция , записват се лични карти и тем подобни глупости...
А предтекста за 10лв вход е , че зачестили били кражбите на мотори от седянката на лодки...
Бла.. бла.. блаааа... глупости , глупости и пак глупости...
Тая работа започна да става все по гнусна... 10лв не са милиони , но някой хора работят за тях цял един ден примерно.
Това е най малкото което могат да направят за такива като нас дето си трайкат като пу-ки ,утре и 20 ще ни искат и гащите ни ще смъкнат а ние ще си траем.Хората по интернет революции направиха диктатори свалиха ,а ние преклонена главица сабя не я сече.Като е за ядене и пиене можем да се съберем,а за да защитим принципите си ще можем ли.Ако се съберем 50 човека пред кметството гаранция че на кмета ше му паднат гащите ще забрави и за такси и всичко,най малкото гласност искат такива като него.Дайте да отидем 10 коли от Варна и 10 от Бургас пък да видим,аз имам микробус мога да взема 8 човека винаги и по всяко време.

EU_BG_akademika написа:Ще пишем и на телевизийте, плажа е държавен, не на бабата на кмета 509158

Ribarina написа:Виж сега ако има условия и ред аз с удоволствие ще дам 10 лева.Ако си забелязал където няма ред и дисциплина става голяма цигания.Например в Черноморец пускат си лодките и зарязват колата с колесаря на рампата и като отидеш се чудиш как да си пуснеш лодката.Ако случайно няма кола на слипа ше има някоя паркирана като турско такси и пак береш големи ядове.Освен това около Бургас е толкова трудно да си пуснеш лодката че направо ти завира лайното докато влезеш в морето.Аз точно за това вече не обикалям с колесаря,а си плавам до мястото от Отманли,а за Приморско и надолу ходя с една малка гуменетка.

вакрил написа:Те за туй утре ще дойдат да ти въведат ред и в рибарското селище.Ред, ред ама да ти вземат 2лв и да пазят ,а то какво пускаш от пясък и не отговараят за нищо това си е чисто и просто входна такса за плажа или РЕКЕТ(ИЗНУДВАНЕ) абсолютно незаконна и никой не знае в кой джоб потъват тези безотчетни пари.Още един път подчертавам въпроса не е за 10те лева нито лично за мен(там досега съм ходил 2-3 пъти)

ufo написа:
вакрил написа:Те за туй утре ще дойдат да ти въведат ред и в рибарското селище.Ред, ред ама да ти вземат 2лв и да пазят ,а то какво пускаш от пясък и не отговараят за нищо това си е чисто и просто входна такса за плажа или РЕКЕТ(ИЗНУДВАНЕ) абсолютно незаконна и никой не знае в кой джоб потъват тези безотчетни пари.Още един път подчертавам въпроса не е за 10те лева нито лично за мен(там досега съм ходил 2-3 пъти)

Прав си... трябва да се съберем и да направим една атака пред кметството...
Давайте да се организираме , медийте са най-лесни.

plamdrag написа: Аз също съм съгласен да направим една атака на кметството в Бяла . Това трябва да стане до максимум 1 месец , защото сега ходим до там да пускаме лодки на мизерния плаж . После ще се сетим чак за късния есенен сафрид около Бяла . Миналата есен ходихме да пускаме лодка от там точно 3 пъти . Когато отидеш до най- близката дестинация , където все още има риба , си казваш майната му ще им дам колкото искат пари . Заради това да не чакаме !!!

вакрил написа:Тогава нека модераторите решат дали ще пишем тук или в друга тема и всеки заинтересуван да дава мнение и кога ще е свободен за едно такова мероприятие.Нека някой който знае как стават тези неща (митинги протести и т.н) да пише да даде акъл.Мен ако питате няма какво да чакаме още края на другата седмица трябва да го направим ,но пак подчертавам трябва да сме повече хора иначе ставаме за присмех.

EU_BG_akademika написа:Вижте какво предлагам аз.
Написваме от името на форума едно писмо (разбира се подписваме се всички) до кмета с копие до областната,
в което питаме: на какво основание е затворен с бариера и платен вход, еди коя си пясъчна ивица и каква е точно общинската собственост която ползваме та плащаме 10лв за нея?
След което, може и аз като дойда, се отскача до общината и се входира с номерче, същото се прави и с копието до областа, там пък се пита областния какви мерки смята да предприеме за това закононарушение.
Те са длъжни да отговорят в едномесечен срок. И тогава в зависимост от отговора на кмета, се насрочва протест за който се уведомява общината. И ако се стигне до протест наистина ще трябва масовост и съответно предварително ще уведомим и медийте за времето на провеждане на протеста.
Но трябва да имаме становището на кмета защото може и по закон да действа и тогава може да ни дерът полицайте 12666 Това е законния начин. Що се касае за областа балдъзата работи там и ще проследи нещата. Всъщност плажа е към областа. Абе кой знае каква каша е, но според мен този е начина по който трябва да се действа :609c1f728720fb

вакрил написа:Това за писмата си е така ,но за протеста трябва само да се уведоми ,а не да се иска разрешение (че то какъв протест е ако те ше ми разрашават) и как така ще ни дерат полицаите ние да не сме някакви крадци или лумпени .Аз лично мисля че протеста трябва да предхожда писмата за да обърнат внимание ,а не да го сложат в кръглата папка и след един месец да ти кажат че писмото се загубило и разни тем подобни .Лично аз не знам какво да пиша в едно такова писмо.



Последната промяна е направена от Моряка на Вто 17 Апр 2012 - 14:41; мнението е било променяно общо 1 път
Моряка
Моряка
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 8114 Рожд.дaта : 30.12.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  EU_BG_akademika Съб 14 Апр 2012 - 12:46

Не става без становище, я си представи, че кмета отговори, че сефте чува за таквоз нящо.........
Какъв протест тогава? Трябва да е ясно с каква цел се прави, и понеже няма да е законо съобразна тогава се протестира.
А входирани писма не се губят. Пазят се 5 години 509158, а писмото аз ще го напиша и то така, че да хване дикиш, само да решим как ще действаме......
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  ufo Съб 14 Апр 2012 - 14:20

Вижте какво колеги, време е да се вземем в ръце и не става въпрос само за Бяла...
Дайте да започнем последователно , Варна, Бяла, ако се наложи ще подкрепим и колегите в Бургас.
Тук във Варна имаме много силна нужда от една масирана стачка или както искате го наречете.
Изборите минаха , какво сега ще чакаме следващите избори?!
10000% съм сигурен, че ако се хванем задружно и вдигнем малко шум ще има резултат!
Медийте само това чакат, хипер гладни са за новина!
Нека им дадем новина!
Истина е ,че докато си пишем само по форумите нищо няма да се промени!
ДА СИ ПОЙСКАМЕ!!!
ufo
ufo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.08.2011
Брой мнения : 1291 Рожд.дaта : 17.11.1982
Години : 41

http://cars.bg

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  Кирил Калчев Съб 14 Апр 2012 - 16:41

ufo написа: Вижте какво колеги, време е да се вземем в ръце и не става въпрос само за Бяла...
Дайте да започнем последователно , Варна, Бяла, ако се наложи ще подкрепим и колегите в Бургас.
Тук във Варна имаме много силна нужда от една масирана стачка или както искате го наречете.
Изборите минаха , какво сега ще чакаме следващите избори?!
10000% съм сигурен, че ако се хванем задружно и вдигнем малко шум ще има резултат!
Медийте само това чакат, хипер гладни са за новина!
Нека им дадем новина!
Истина е ,че докато си пишем само по форумите нищо няма да се промени!
ДА СИ ПОЙСКАМЕ!!!

135d02aa35ad75a2cb71 Със вас съм. 135d02aa35ad75a2cb71
Кирил Калчев
Кирил Калчев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2011
Брой мнения : 1056 Рожд.дaта : 01.07.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  вакрил Съб 14 Апр 2012 - 16:49

Тоз кмет да не пада от Луната,как няма да знае, че долу събират такси,на билета нали пише кметство Бяла.Пиши писмото и давай да му го връчваме,но през това време да си правим организацията няма какво да чакаме да мине цял месец.Колеги давайте мнения за дата.
вакрил
вакрил
мир на праха му

Регистриран на : 13.06.2010
Брой мнения : 1986 Рожд.дaта : 06.09.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  divein Съб 14 Апр 2012 - 17:50

Напълно съм съгласен с протеста. Ако общината или някой концесионер беше инвестирал пари и изградил ЗАКОННО слип, разбирам да има такса, но да взимаш такса само за достъп до плажа не става!! Заради липсата на удобни места за пускане си купих 4х4, а пък сега и затова да искат пари пак няма да стане.
Но мисля, че Академика е прав. Редно е първо да ги уведомим и попитаме писмено, на какво основание събират пари, да пробваме с добро. Напълно е възможно кмета да не е хаберлия, и това да е решение на някой местен феодал. Ако нищо не се получи и продължават да се правят на ощипани – ПРОТЕСТ !!!
divein
divein
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.02.2012
Брой мнения : 776 Рожд.дaта : 10.08.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  ufo Съб 14 Апр 2012 - 18:11

divein написа:Напълно съм съгласен с протеста. Ако общината или някой концесионер беше инвестирал пари и изградил ЗАКОННО слип, разбирам да има такса, но да взимаш такса само за достъп до плажа не става!! Заради липсата на удобни места за пускане си купих 4х4, а пък сега и затова да искат пари пак няма да стане.
Но мисля, че Академика е прав. Редно е първо да ги уведомим и попитаме писмено, на какво основание събират пари, да пробваме с добро. Напълно е възможно кмета да не е хаберлия, и това да е решение на някой местен феодал. Ако нищо не се получи и продължават да се правят на ощипани – ПРОТЕСТ !!!

Глупости , кмета е много в час с нещата, на фургона до бариерата има лепнати над 5 листа на който пише
"НАРЕДБА НА ОБЩИНА БЯЛА"
Който ходи на там да вземе да снима какво пише на тях аз успях да прочета само единя в който имаше цени за фирми "изкупвачи" на риба и рапани.
Имаше и цени за престой с автомобил... 6ч - 12лв.
Ние стояхме 8ч и ни взеха 10лв...
ufo
ufo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.08.2011
Брой мнения : 1291 Рожд.дaта : 17.11.1982
Години : 41

http://cars.bg

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  divein Съб 14 Апр 2012 - 18:23

Ufo май си прав. Гледам в сайта на Община Бяла има списък на имотите собственост на общината.
[You must be registered and logged in to see this link.]

На позиция 282 е изброено:

282 276 24.01.2005г. ПИ 1231, кв. 115 Бяла частна 740 кв.м.
277 24.01.2005г. Яхтено пристанище Бяла публична
път 899 кв.м.
паркинг 6 380 кв.м.
буна 2 512 кв.м.
тетраподи 1 116 кв.м.
тетраподи 4 366 кв.м.

divein
divein
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.02.2012
Брой мнения : 776 Рожд.дaта : 10.08.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  Кирил Калчев Съб 14 Апр 2012 - 18:28

ufo написа:

Глупости , кмета е много в час с нещата, на фургона до бариерата има лепнати над 5 листа на който пише
"НАРЕДБА НА ОБЩИНА БЯЛА"
Който ходи на там да вземе да снима какво пише на тях аз успях да прочета само единя в който имаше цени за фирми "изкупвачи" на риба и рапани.
Имаше и цени за престой с автомобил... 6ч - 12лв.
Ние стояхме 8ч и ни взеха 10лв...

Те тез големи обирджии шама пари на наш гръб да правят

10 паркинг , 10 лева за пуск на лодка ебаси.

Б У Н Т

[You must be registered and logged in to see this image.]
Кирил Калчев
Кирил Калчев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2011
Брой мнения : 1056 Рожд.дaта : 01.07.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  EU_BG_akademika Съб 14 Апр 2012 - 18:29

divein написа:Ufo май си прав. Гледам в сайта на Община Бяла има списък на имотите собственост на общината.
[You must be registered and logged in to see this link.]

На позиция 282 е изброено:

282 276 24.01.2005г. ПИ 1231, кв. 115 Бяла частна 740 кв.м.
277 24.01.2005г. Яхтено пристанище Бяла публична
път 899 кв.м.
паркинг 6 380 кв.м.
буна 2 512 кв.м.
тетраподи 1 116 кв.м.
тетраподи 4 366 кв.м.

И освен това таксата за пускане и то от пристана е 3лв 364672

[You must be registered and logged in to see this link.]
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  вакрил Съб 14 Апр 2012 - 18:45

От пясъка нямат никакво основание и една стотинка да ти вземат освен ако не е някаква такса преминаване.
вакрил
вакрил
мир на праха му

Регистриран на : 13.06.2010
Брой мнения : 1986 Рожд.дaта : 06.09.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  EU_BG_akademika Съб 14 Апр 2012 - 18:46

Пичове, ако някой има познат в Бяла, нека пита как се казва, ама как е официалното название на плажа от който пускаме. Пък аз ще помоля бълдъзата да види как точно стоят нещата в областа с този плаж.... 12666
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  Кирил Калчев Съб 14 Апр 2012 - 18:56

EU_BG_akademika написа:Пичове, ако някой има познат в Бяла, нека пита как се казва, ама как е официалното название на плажа от който пускаме. Пък аз ще помоля бълдъзата да види как точно стоят нещата в областа с този плаж.... 12666
bravo добро начало
Кирил Калчев
Кирил Калчев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2011
Брой мнения : 1056 Рожд.дaта : 01.07.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  Доктора Съб 14 Апр 2012 - 19:13

Плажа няма име. Току що говорих с двама приятели от Бяла. От нос Св. Атанас надясно всичко е местност "Чайка". Плажа, който се намира вляво, между буната и носа е взет на концесия от собствениците на хотела, който е построен на територията на бившето поделение- Калимера, или нещо такова се казва. Този плаж, от който си пускаме лодките, няма определено име, но си е в мествостта Чайка, както казах. Изградената вила точно в началото на плажа е на някакъв архитект / не питах точно откъде/. Същия е направил и пътя до там / не че е много хубав /. Гаражите са изкупени от рибари и повечето са си направили стоянки пред тях / преди ги нямаше, пристанището доста се разрастна. Хората от граничната полиция от време на време се активизират, не е за пръв път, проверявали са и преди лични карти, записват си кой влиза в морето. Не е желателно да се караме с тях, защото винаги могат да намерят причина да не ни пуснат да влезем. Ако тези на бариерата, към бережката дават и касов бон, не виждам какво може да се направи, това най вероятно е минало на сесия на общинския съвет. Ако обаче не е придружено с касов бон си е чиста кражба.
Доктора
Доктора
...........................
  ...........................

Регистриран на : 16.08.2009
Брой мнения : 505 Рожд.дaта : 09.06.1951
Години : 72

http://dimvet@abv.bg

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  ufo Съб 14 Апр 2012 - 19:21

Доктора написа:Плажа няма име. Току що говорих с двама приятели от Бяла. От нос Св. Атанас надясно всичко е местност "Чайка". Плажа, който се намира вляво, между буната и носа е взет на концесия от собствениците на хотела, който е построен на територията на бившето поделение- Калимера, или нещо такова се казва. Този плаж, от който си пускаме лодките, няма определено име, но си е в мествостта Чайка, както казах. Изградената вила точно в началото на плажа е на някакъв архитект / не питах точно откъде/. Същия е направил и пътя до там / не че е много хубав /. Гаражите са изкупени от рибари и повечето са си направили стоянки пред тях / преди ги нямаше, пристанището доста се разрастна. Хората от граничната полиция от време на време се активизират, не е за пръв път, проверявали са и преди лични карти, записват си кой влиза в морето. Не е желателно да се караме с тях, защото винаги могат да намерят причина да не ни пуснат да влезем. Ако тези на бариерата, към бережката дават и касов бон, не виждам какво може да се направи, това най вероятно е минало на сесия на общинския съвет. Ако обаче не е придружено с касов бон си е чиста кражба.

Няма касов бон има някаква бележка, даже и да имаше касов бон какво от това?
10лв за какво?!
5лв символично си беше ок... до година ще стане 20лв и ние пак ще си кажем ок то има бележка всичко си е наред.
Наред ама нищо не е наред!
ufo
ufo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.08.2011
Брой мнения : 1291 Рожд.дaта : 17.11.1982
Години : 41

http://cars.bg

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  EU_BG_akademika Съб 14 Апр 2012 - 19:37

Аз подозирам каква хавата. Тия там имат рибарско, сдружение и понеже са гласоподаватели кмета им уйдисва, да събират неправомерно пари и да си строят това онова. Но това си е кражба и рекет 226711
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  Кирил Калчев Съб 14 Апр 2012 - 19:38

ufo написа:

Няма касов бон

[You must be registered and logged in to see this link.] :851a05bac39e75
Кирил Калчев
Кирил Калчев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2011
Брой мнения : 1056 Рожд.дaта : 01.07.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  EU_BG_akademika Съб 14 Апр 2012 - 19:43

Я ако някой мисли скоро да ходи, влизайки да поиска фактура, да видим какво ще стане? :609c1f728720fb sunglasses2
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  divein Съб 14 Апр 2012 - 19:56

И освен това таксата за пускане и то от пристана е 3лв

[You must be registered and logged in to see this link.]

Трябва да има заповед на кмета или решение на общинския съвет за тия такси. Ако някой може да открие текста, аз ще се консултирам с адвокат за това дали е уязвимо в съда. Ровя в нета но не мога да го открия, а обикновено ги публикуват.
На мен ми намирисва, че е отдадено на концесия на частна фирма, както платените паркинги, едва ли този дето взима парите е общински служител.
divein
divein
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.02.2012
Брой мнения : 776 Рожд.дaта : 10.08.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  Мънцата Съб 14 Апр 2012 - 21:27

Аз като влизах миналата седмица директно дадох 5 кинта и си минах, никой не ми каза нищо 12666 Както и да е, 10 кинта си е безобразие, при липса на слип и каквото и да е изградено съоръжение от този род :6425deb86829a0
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  Ribarina Съб 14 Апр 2012 - 21:45

Вижте какво дайте да си направим една партия или политическо движение.
Искат се само няколко хиляди подписа,които могат да се съберат лесно.Трябват ни само един или два процента на следващите избори и съюз с едни мои познати от тези среди и сме готови с хора в парламента и местната власт на всеки град.Ей тогава ще имаме някаква власт там където трябва.А безцелно събиране на подписи и протести няма смисъл
Помислете си добре предложението не е някаква шега или маитап.
Последно когато събирах подписи събрах няколко хиляди
Ribarina
Ribarina
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.03.2010
Брой мнения : 1898 Рожд.дaта : 29.06.1982
Години : 41

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  ufo Съб 14 Апр 2012 - 21:59

Ribarina написа:Вижте какво дайте да си направим една партия или политическо движение.
Искат се само няколко хиляди подписа,които могат да се съберат лесно.Трябват ни само един или два процента на следващите избори и съюз с едни мои познати от тези среди и сме готови с хора в парламента и местната власт на всеки град.Ей тогава ще имаме някаква власт там където трябва.А безцелно събиране на подписи и протести няма смисъл
Помислете си добре предложението не е някаква шега или маитап.
Последно когато събирах подписи събрах няколко хиляди

Глупости на търкаленца пич.
Не ни трябва партия, трябва ни зговорна дружина!
Пълни глупости са това... движение знаеш ли какво е?
Движение е когато 2000-3000 рибари тръгнем по улиците, това е движение, подписи и баба може да събере.
Нали събирахме миналата година... слипове щяхме да стройм, к*ра ми Янко.
Просто не сме единни това е.
Докато е така , нищо няма да се промени!
ufo
ufo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.08.2011
Брой мнения : 1291 Рожд.дaта : 17.11.1982
Години : 41

http://cars.bg

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  savi aleksiev Съб 14 Апр 2012 - 22:21

ufo написа:
Ribarina написа:Вижте какво дайте да си направим една партия или политическо движение.
Искат се само няколко хиляди подписа,които могат да се съберат лесно.Трябват ни само един или два процента на следващите избори и съюз с едни мои познати от тези среди и сме готови с хора в парламента и местната власт на всеки град.Ей тогава ще имаме някаква власт там където трябва.А безцелно събиране на подписи и протести няма смисъл
Помислете си добре предложението не е някаква шега или маитап.
Последно когато събирах подписи събрах няколко хиляди

Глупости на търкаленца пич.
Не ни трябва партия, трябва ни зговорна дружина!
Пълни глупости са това... движение знаеш ли какво е?
Движение е когато 2000-3000 рибари тръгнем по улиците, това е движение, подписи и баба може да събере.
Нали събирахме миналата година... слипове щяхме да стройм, к*ра ми Янко.
Просто не сме единни това е.
Докато е така , нищо няма да се промени!

Добре го рече, тъй ми се искаше да се обадя ама издържах , благодарско че спря намесата ми и сигурно щях да съм им крив на пишещите тук и там безсмислици 556b43b07afed4656d79 135d02aa35ad75a2cb71
savi aleksiev
savi aleksiev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 30.10.2009
Брой мнения : 3331 Рожд.дaта : 05.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  Мънцата Съб 14 Апр 2012 - 23:04

savi aleksiev написа:
ufo написа:Глупости на търкаленца пич.
Не ни трябва партия, трябва ни зговорна дружина!
Пълни глупости са това... движение знаеш ли какво е?
Движение е когато 2000-3000 рибари тръгнем по улиците, това е движение, подписи и баба може да събере.
Нали събирахме миналата година... слипове щяхме да стройм, к*ра ми Янко.
Просто не сме единни това е.
Докато е така , нищо няма да се промени!

Добре го рече, тъй ми се искаше да се обадя ама издържах , благодарско че спря намесата ми и сигурно щях да съм им крив на пишещите тук и там безсмислици 556b43b07afed4656d79 135d02aa35ad75a2cb71
А какво предлагате, че не разбрах 373173
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  savi aleksiev Нед 15 Апр 2012 - 9:01

A ми движение -партия я по лесно да си направим президент 12666 ко речи thumbsUp_icon


Сори за спама ама Академичето ви каза истината как е редно да се постъпи протест добре ама нали трябва да се знае срещу кого . лично на мен не ми стана ясно статута на пристанището . По принцип би трябвало да е публично държавна собственост. 488232

Честито възкресение Христово на всички колеги sunglasses2
savi aleksiev
savi aleksiev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 30.10.2009
Брой мнения : 3331 Рожд.дaта : 05.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Относно таксата за пускане на лодки в Бяла Empty Re: Относно таксата за пускане на лодки в Бяла

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите