GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

+13
max
rap66
dobria1
Румен Ганев
КИРО
vvt1970
paynera
EU_BG_akademika
Георги Вутов
savi aleksiev
Моряка
JimBeam
Любак
17 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  dobria1 Нед 28 Дек 2014 - 10:20

EU_BG_akademika написа:Дрънкаш пълни глупости, колите след 2007-8 така, са направени, че само техен сервиз, може да чете софтуера и да отразява промяна. Смяната на консумативи, се отбелязва, когато не я направиш навреме, почват сигнализации и ако пак се ослушваш, на края замръзваш някъде, пак отиваш с репатрак, в сервиза, плащаш и глоба, плюс труда и частите и чак тогава излизаш на собствен ход 509158 Хората не са идиоти за дават по 5 години и 200 000 гаранция км, а ти да я поддържаш с китайски/турски некачствени, консумативи и части, съмнителни монтьори, които не познават марката и модела на автомобила, а фирмата  после  да ти поеме масрафа. d776892fea672e9d795a

И ти дрънкаш пълни глупости ама карай позволено ти е щото не си в този бранш (лошото е че от всичко разбираме в таз държава)

Относно колите,всичко зависи колко пари ще пръснеш за техника (може и най убития гараж да си купи уникална техника(истинска която струва много пари) и да чете коли и от 2013-14 година) така че не е до оторизираните сервизи а по скоро до dollars dollars dollars

п.п. Ади нека се пише по темата,аз спирам до тук sunglasses2
dobria1
dobria1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 29.12.2009
Брой мнения : 2582 Рожд.дaта : 11.11.1973
Години : 50

http://dobria1.snimka.bg/?profile,albums

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  EU_BG_akademika Нед 28 Дек 2014 - 10:24

dobria1 написа:
Защото се опитвам да спазвам това " 1 килограм брашно го дай на хлебаря,за да ядеш хляб"
Прав си и аз съм на този принцип. То акъл и да нямаш, можеш да дадеш, никой не е длъжен да те слуша..... смях 6e6ebecd09233a2d4a30 смях
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  EU_BG_akademika Нед 28 Дек 2014 - 10:38

dobria1 написа:
п.п. Ади нека се пише по темата,аз спирам до тук sunglasses2
Да бе, ти отиди да за рекламация без да си обслужван във фирмен сервиз и ще има надай се куре на пияни ученички....
Мой приятел скоро си купи WV-5, който е купен от тук нов, забравих как се казваше вносителя май Автотрейд беше..
Та колата беше купена 2004 и на 53000км Приятелчето не повярва им звънна на тия автротрейд, те потвърдиха километрите, според обслужването и му препоръчаха смяна на ангренажа, който още не е стигнал километри но е стигнал години, така и не го смени, че си няма стотинки, колата вече не в гаранция, и той си ходи при неговия монтьор. Така че хората си имат бази с данни, както казах не са идиоти. Иначе си прав всичко може да се намери, аз лично преди две години намерих, софта за мерцедес, по поръчка на един приятел и той си бачка безпроблемно, абе всеки сам да си решава, но когато дадеш 60-100 бона за кола, едва ли след това ще пестиш от поддръжката. Да не говорим, че много по добре се продава със сервизна история. :здравей:
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  EU_BG_akademika Нед 28 Дек 2014 - 10:44

dobria1 написа:
И ти дрънкаш пълни глупости ама карай позволено ти е щото не си в този бранш (лошото е че от всичко разбираме в таз държава)
Не ми трябва да съм в бранша, за да знам как стои въпросът с гаранцията на колите 12666
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  Любак Нед 28 Дек 2014 - 11:25

Любак написа:magnifier f0169589900b7bd305e7

Това  509158  не беше ли достатъчно, за да Ви изостри чувството за самосъхранение. 226711 6e6ebecd09233a2d4a30

Шъ  ВЪ изплющя. Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 2dhe7tu
Любак
Любак
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.05.2009
Брой мнения : 11760 Рожд.дaта : 19.07.1953
Години : 70

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  Георги Вутов Нед 28 Дек 2014 - 11:38

EU_BG_akademika написа:Не знам къде ги намирате тези, магазини, моят климатик на село, профилактиката е, 40 кинта с идването от Варна, но гаранцията е 3 години, това защото е рециклиран, ама аз го взех за 850лв при цена за нов 2500.

От техномаркет го взех за 1000лв.

EU_BG_akademika написа: С тия фирми също трябва да се внимава, защото по евтините монтажи обикновено са с по тънки тръби и лоша изолация, което води до загуба кпд.

Тръбите и кабелите ми бяха прекарани предварително ( около 250-300лв излезе за 2 климатика ). Което доведе до съответната реакция , че дето съм им дал всичко на готово а те само са го закачили съм им усложнил 2-3 пъти повече работата смях
Георги Вутов
Георги Вутов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.09.2011
Брой мнения : 1004 Рожд.дaта : 11.09.1983
Години : 40

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  EU_BG_akademika Нед 28 Дек 2014 - 11:58

Любак написа:
Шъ  ВЪ изплющя. Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 2dhe7tu
Плющи, че се оляхме 95a6347ec54c9075c0ab
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  D.Dimitrov Нед 28 Дек 2014 - 23:16

Пичове,....  аз пак ли не разбрах за какво иде реч или винцето ми е в повече?
При цялото ми уважение към уменията и познанията на всеки от вас не мога да не подсетя специално за автомобилите, че вече "режима" е леко променен:
Виж
и още малко:
още малко
и за да е съвсем ясно:
съвсем ясно

П.П. Извинявам се, че не е по темата за климатици, но ми се стори принципен въпроса.

П.П.2 А в конкретния случай бих постъпил точно както казва MAX. Всичко друго ми се струва малко или много обречено на неуспех.
avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  Моряка Нед 28 Дек 2014 - 23:23

D.Dimitrov написа:

П.П. Извинявам се, че не е по темата за климатици, но ми се стори принципен въпроса.

Зимна тема, някой ще си поиграе да я отдели и сложи заглавие. :здравей:
Моряка
Моряка
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 8113 Рожд.дaта : 30.12.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty .

Писане  D.Dimitrov Нед 28 Дек 2014 - 23:25

?


Последната промяна е направена от D.Dimitrov на Нед 28 Дек 2014 - 23:27; мнението е било променяно общо 1 път
avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  D.Dimitrov Нед 28 Дек 2014 - 23:26

EU_BG_akademika написа:
Дрънкаш пълни глупости, колите след 2007-8 така, са направени, че само техен сервиз, може да чете софтуера и да отразява промяна.
Сигурен ли си в това?
Нали не ме караш да се чувствам бог?
Даже като се замисля е точно наобратно. След 2007-8 са си по лесни за четене.
avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  Моряка Нед 28 Дек 2014 - 23:34

D.Dimitrov написа:?

Какво се чудиш бре Мите, има СПАМ в темата, но има и ценни познания, трябва да не се трие, а да има нова тема и там да се продължи :здравей:
Моряка
Моряка
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 8113 Рожд.дaта : 30.12.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  D.Dimitrov Нед 28 Дек 2014 - 23:38

dobria1 написа:
И ти дрънкаш пълни глупости ама карай позволено ти е щото не си в този бранш (лошото е че от всичко разбираме в таз държава)

Относно колите,всичко зависи колко пари ще пръснеш за техника (може и най убития гараж да си купи уникална техника(истинска която струва много пари) и да чете коли и от 2013-14 година) така че не е до оторизираните сервизи а по скоро до dollars dollars dollars

п.п. Ади нека се пише по темата,аз спирам до тук sunglasses2
Ама верно май съм от друга планета!!!
Щот на нашта четенето нито е сложно нито е скъпо. Поне на мен не ми е скъпо да платя 9 долара за ЕЛМ.
Да, легендите са страшно нещо и мнооо вървят кат си ида на село и баба ми разпрая как наШТу момчи у гръдъ прай ени кУли таквизи лъскави!
Ма те и легендите се поизчерпаха вече и си остана..... копането.
avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  D.Dimitrov Нед 28 Дек 2014 - 23:47

Моряка написа:
D.Dimitrov написа:?

Какво се чудиш бре Мите, има СПАМ в темата, но има и ценни познания, трябва да не се трие, а да има нова тема и там да се продължи :здравей:
Тъй де тъй!
И още една с ценни познания! Те таквизи.... голям берекет!
Аз откога чакам нещо от рода на "Направи си сам море" ама.... нъцки!
Мълчат кат партизани знаещите! Щото ако си кажат всички ще се гмуркаме у паламудити и пипирудити.

П.П. Отчитайки липсата на информираност относно Фсичко непрякУ свързано с Едине и Пиене Ф мойта персона продължавам в СПАМ темите да питам. И отговор не искам.
Сериозну, Щот без издържани факти е малко..... ташак работъ!
avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  EU_BG_akademika Пон 29 Дек 2014 - 2:51

D.Dimitrov написа:
Сигурен ли си в това?
Да 100%. Става въпрос за гаранционен автомобил, и за гаранционно обслужване. От там тръгна приказката, ако обслужванията не са в оторизиран сервиз, наложи ли ти се да претендираш за гаранция, искането ти няма да бъде уважено. Защо се правите, че не разбирате.?  Бачках в една фирма, където всеки автомобил излязъл от гаранция се продаваше и се купуваше нов такъв. Колите ги караха служители на фирмата. Моята работа беше да се занимавам с гаранционната им поддръжка. При всяко висене по сервизите си лафех с хората, от нямане какво да правя. Имат фирмено обучение, запознават ги с новостите в различните модели за марката и още куп неща. Наложи ни се смяна на автоматична скоростна кутия, даде дефект. не включваше четвърта и пета. Преди да оформят каквито и да било документи, прегледаха сервизната история на колата от закупуването и. Спомням си че цената на кутията беше колкото на среден клас автомобил на 7-10г. Тогава ги питах, те ли ще я ремонтират или ще я подменят. Казаха ми, че самата кутия си има нейна си гаранция и си заминава при производителите, а те пращат нова. Докато траеше това дадоха ни оборотен, техен автомобил от същия клас. Сега ясно ли е какво имам предвид, или пак ще се намери някой да не е разбрал question  За жалост като настъпи кризата и ме разкараха. А си беше кукла странична работа. Шефа беше учил в някъде в чужбина и твърдеше, че не са толкова богати, че да карат стари коли... смях  6e6ebecd09233a2d4a30 Ако всички бяха като него и Добрия нямаше да е в бранша 6e6ebecd09233a2d4a30  смях
 Естествено, че всеки може в един гараж и с лаптоп да прави диагностики и да трие грешки и не знам още какво се прави и не ми е работа...
Газ да сложиш на гаранционна кола не в техен сервиз и си без гаранция...
Ей ама ще поискам IQ тест за всеки от форума... та да знам на кой да отговарям и кой да пропускам6e6ebecd09233a2d4a30 смях смях 6e6ebecd09233a2d4a30 29e6bbd771c7f3dfc36b 525707397c05bb6a06eb

Новите коли са рядкост, но тук има хора които са разработвали нови мотори за лодка. Я да каже някой стискало ли му е да настъпи повече от 3000 оборота или колкото е там по предписание, па иде в някой гараж и да му променят данните, защо ако не спазваш предписанията не важи и гаранцията...
Изобщо не е проблема във фирмените сервизи а в доходите ни. За това караме стари коли и ги поддържаме как да е. И си викаме и без туй може и без онуй, дорде стане за скрап.... има много добри монтьори дума да няма и следят какво излиза и прочее, но има и много които взимат колата да погледнат кое как е без да са наясно какво точно ще правят. ... Абе сложна е тази материя, но дава хляб на много хора. Ай стига, че чак аз се отегчих.....Най добре някой да я мести другаде :здравей:
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  D.Dimitrov Пон 29 Дек 2014 - 8:13

А ся за климатиците кажи вече!
За автомобилите разбрахме каква била работата.

П.П. Човека поиска съвет за конкретен проблем ама.... май му оплескахме темата!
Моля да бъда извинен!
avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  КИРО Пон 29 Дек 2014 - 8:24

После ще делим темата ве,не бери грижи.
Па може и да търкаме,ако ме домързи да местя. spying
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  EU_BG_akademika Пон 29 Дек 2014 - 16:45

КИРО написа:
Па може и да търкаме,ако ме домързи да местя. spying
Как кажеш 95a6347ec54c9075c0ab
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  EU_BG_akademika Пон 29 Дек 2014 - 16:47

D.Dimitrov написа:

П.П. Човека поиска съвет за конкретен проблем ама....  май му оплескахме темата!
Моля да бъда извинен!
Тя тая тема е на Любака, ама верно я остахме....и аз се извинявам :аххх: 5f3aea9b1ac1514a8b8f
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  Любак Пон 29 Дек 2014 - 18:47

EU_BG_akademika написа:
D.Dimitrov написа:

П.П. Човека поиска съвет за конкретен проблем ама....  май му оплескахме темата!
Моля да бъда извинен!
Тя тая тема е на Любака, ама верно я остахме....и аз се извинявам :аххх: 5f3aea9b1ac1514a8b8f

:аххх: Какъв Любак, ... какви 5 лева ?

Всичко е общо, ..... като при комунизЪма. giggle_icon

4470715d436575fb7973 Май това  509158  не трябваше да го пиша.

Ай ся поспамете и на политическа тема и наистина шЪ Въ изплюща. Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 ZmbbztОплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 2dhe7tu
Любак
Любак
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.05.2009
Брой мнения : 11760 Рожд.дaта : 19.07.1953
Години : 70

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  Георги Вутов Пет 2 Яну 2015 - 17:03

Зима е , студено , скучно е да повдигна темата пак смях
Ново двайсе. Сега пък работи по 10-12 часа без да се включи да размразява ( даже и в големия студ и вятър ) problems
Другото което е като мина от отопление на някой друг режим примерно охлаждане и веднага върна на отопление почва да размразява... На тоз автоматичния пък седи на Cooling , не мога да го сменя на топло шама Още малко и комп
Питам не за друго ами като дойдат от сервиза да не се окаже че аз съм проблема и да знам кво ми говорят ( да не ме лъжат ) и съответно да знам аз какво да им казвам , че тез техники хич не ми се отдават ..
Обаче проблема със самото спиране си остава.Даже гледам пуснал съм го на 24 градуса на дистанционното показва 24-25 ( като по чудо ) в стаята е 29 не ебаа да спира , бачка и толкоз 140123
Георги Вутов
Георги Вутов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.09.2011
Брой мнения : 1004 Рожд.дaта : 11.09.1983
Години : 40

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  EU_BG_akademika Пет 2 Яну 2015 - 17:43

не знам no2 question 6425deb86829a0af9178 6425deb86829a0af9178
Вземи си прочети ръководството за експоатация, там пише при какви неизправности и симптоми, какво да се прави...може па да откриеш нещо :аххх: ама как 29 градусам ти да не си сложил термометъра срещу духалката 12666
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  paynera Пет 2 Яну 2015 - 17:56

Абе нали топли бе ???? ко те интересува ко прави климатика - или топли или НЕ топли.Ако НЕ топли - викаш "специалистите" нищо , че е в гаранция - пак ще ти вземат парите - казваш им , че не топли и да се оправят - ако не ти се дават пари на техниците - вземаш 1 бутилка водка и ме викаш мене - тогава ЩЕ ТОПЛИ!!! 6e6ebecd09233a2d4a30
paynera
paynera
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.09.2011
Брой мнения : 2378 Рожд.дaта : 03.02.1973
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  sword-fish Пет 2 Яну 2015 - 18:07

Георги Вутов написа:Зима е , студено , скучно е да повдигна темата пак смях
Ново двайсе. Сега пък работи по 10-12 часа без да се включи да размразява ( даже и в големия студ и вятър ) problems
Другото което е като мина от отопление на някой друг режим примерно охлаждане и веднага върна на отопление почва да размразява... На тоз автоматичния пък седи на Cooling , не мога да го сменя на топло шама  Още малко и комп
Питам не за друго ами като дойдат от сервиза да не се окаже че аз съм проблема и да знам кво ми говорят ( да не ме лъжат ) и съответно да знам аз какво да им казвам , че тез техники хич не ми се отдават ..
Обаче проблема със самото спиране си остава.Даже гледам пуснал съм го на 24 градуса на дистанционното показва 24-25 ( като по чудо ) в стаята е 29 не ебаа да спира , бачка и толкоз 140123

Здравей,
И аз да дам малко акъл по темата .
1.Когато е влажно (мъгла, дъжд,сняг) е нормално да размразява по-често
2.Ако имаш инверторна машина не е задължително(даже е малко вероятно) да изключва при достигане на зададената температура. Намалява оборотите на компресора и само да компенсира загубите
3.Вярваш ли на показанията на контролният термометър?
4.Ако - да , то може да има проблем с датчика на въздуха на вътрешното тяло на климатика
5. Използвай режим топло и студено - избягвай режима автоматична работа
6.Използвай максимална(ако не пречи) степен на силата на вентилатора на вътрешното тяло
7.Против мухал - третирай климатика 2 пъти годишно (късна пролет и ранна есен) с антибактериален препарат.Препоръчвам : http://www.varnaklima.com/index.php?pages=kozmetika
8.Не спирай климатика през цялата зима

Поздрави
Надявам се да съм бил полезен.
sword-fish
sword-fish
...........................
  ...........................

Регистриран на : 17.02.2010
Брой мнения : 507 Рожд.дaта : 04.01.1967
Години : 57

http://www.sofiaclima.com

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  EU_BG_akademika Пет 2 Яну 2015 - 18:09

sword-fish написа:

Здравей,
И аз да дам малко акъл по темата .
Най после един специалист да се обади :здравей:
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Оплакване от климатик = MITSUBISHI  INDUSTRIES= - Page 3 Empty Re: Оплакване от климатик = MITSUBISHI INDUSTRIES=

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите