GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Полемика за споделянето във Форума

+27
ТАРАЛЕЖ
Петър Василев
nkolev66
nikgeo
Георги Вутов
чечо
bozaviq
anastas_peykov
strijok
roko koko
belly
Румен Ганев
ДЯДО ИВАН
rikitikitavi
ПЛУВЧО
Мънцата
Моряка
цецо пожарната
dobria1
vvt1970
Plamen
shibailo
vanko4at
paynera
КИРО
gogata1
Любак
31 posters

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  paynera Пон 22 Авг 2016 - 13:31

Ето това точно не мога да разбера - защо хора които НЕ споделят , или нямат какво да споделят - скачате срещу мен които споделя????Нали НЕ спамя ??? предържам се към темата.
paynera
paynera
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.09.2011
Брой мнения : 2378 Рожд.дaта : 03.02.1973
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  Мънцата Пон 22 Авг 2016 - 13:55

paynera написа:Ето това точно не мога да разбера - защо хора които НЕ споделят , или нямат какво да споделят - скачате срещу мен които споделя????Нали НЕ спамя ??? предържам се към темата.
Кой, аз ли не споделям??? Виж откога съм в този форум, попрегледай ми постовете и после се изказвай неподготвен! Сега ще ти кажа и защо АЗ лично ти скачам.
Първо - защото ти липсва елементарно уважение към останалите, да не говорим, че някои са на години, дето могат да са ти бащи!
Второ - твоята работа е малко като лафа "Кога стана циганин, кога ти почерня гъза?!" От колко години си риболовец, че стана такова светило и капацитет?! Направо съм потресен! А и какво значение има всичко това???? Облаги ли очакваш да получаваш за това, че споделяш?! Ако още не знаеш, да ти кажа - това е форум, където по подразбиране се споделя! Друг е въпросът, че има вече Фейсбук и прочие мрежи, където споделянето става далеч по-лесно и затова повечето форуми са на това дередже. Но ти постоянно плашиш, че ще спреш да споделяш тук! Ми прави каквото искаш бре, не си дете! Във Фейса какво повече получаваш? Приятелю, нали знаеш - да си популярен във Фейсбук е все едно да имаш най-големия кур в детската градина - файда никаква! sunglasses2
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  paynera Пон 22 Авг 2016 - 14:08

Аз Не споделям в феиса и не скачам срещу теб - никога.Явно никога няма да ме разберете , може би ?????За риба ходя от дете , тука научих много и се усъвършенствах.Нямам абсолютно никакви амбиции да съм светило в риболова - никога не съм си и го помислил.Много хора ме познават , аз НЕ.Просто риболова е моето хоби - това е.
paynera
paynera
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.09.2011
Брой мнения : 2378 Рожд.дaта : 03.02.1973
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  цецо пожарната Пон 22 Авг 2016 - 14:39

Я престанете да се карате.а елате в събота на по чашка и ако не се 45479 ще има f38b1c44c48ae2114a27 d776892fea672e9d795a 60678
цецо пожарната
цецо пожарната
...........................
  ...........................

Регистриран на : 03.12.2011
Брой мнения : 237 Рожд.дaта : 08.11.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  Моряка Пон 22 Авг 2016 - 14:54

И преди го писах и сега пак. Една от причините е липсата на толерантност и то пълна липса. Когато не можеш да приемеш събеседника срещу теб със всичките му и положителни и отрицателни страни е нужно поне да не обиждаш.
Какво беше в началото? Събирахме се без значение беден-богат, добър, много добър или лош рибар. Смеехме се, разбирахме се и се забавлявахме и по срещи и на риболов. Нямаше квалификации като кибик, обиди, псувни и закани и ЕГОто не беше на мода.
После дойде разделението, ама аз като по-прост човек нещо не се сещам кой го започна, че и аз да попитам: КОЙ и ЗАЩО?

И друго искам да попитам бивш съфорумец спря да пише и да ходи и за риба. На нъпроса ми защо ми отговори. Детето порасна и разходите също, съкратена съпруга, ами трябва да работи двойно повече - Ванко много съм уморен, сядам вечерта на масата, влизам да ви се порадвам на улова и лягам.
Че този Приятел кибик ли е ??? или трябва и друга квалификация да му се измисли?

Или друг случай съфорумец спря да пише и влиза изобщо след обида от "капацитет" че първо да се научи как се сгъва пръчка и след това да се обажда и пише. Беше написал, че телескопа е по-неподгодяш за бомбарда и изобщо там, където има допир с пясък. Ами не е конфликтен и предпочете да се оттегли след обидата!
А беше ли нужно?
Моряка
Моряка
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 8114 Рожд.дaта : 30.12.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  Мънцата Пон 22 Авг 2016 - 14:56

paynera написа:Аз Не споделям в феиса и не скачам срещу теб - никога.Явно никога няма да ме разберете , може би ?????За риба ходя от дете , тука научих много и се усъвършенствах.Нямам абсолютно никакви амбиции да съм светило в риболова - никога не съм си и го помислил.Много хора ме познават , аз НЕ.Просто риболова е моето хоби - това е.
Е какъв ти е проблема тогава с форума, това не мога да разбера?!?!

цецо пожарната написа:Я престанете да се карате.а елате в събота на по чашка и ако не се 45479 ще има f38b1c44c48ae2114a27 d776892fea672e9d795a 60678
То тва е ясно sunglasses2 Но държа да е ясно за незапознатите с отношенията - аз проблеми с Пайнера, Шибайло, Академика и т.н. в живота НЯМАМ! Веселим се на маси, хващаме и някоя и друга риПка sunglasses2 Затова не мога да разбера драмите им тук, сигурно щот съм прост question Но няма да търпя откровени обиди към хора, които познавам лично и знам, че са на първо място Човеци, па ако ще и да са "кибици"! 509158 f38b1c44c48ae2114a27

И ще Ви кажа защо според мен се стига до подобни положения - заради прекалената толерантност!!! Във всички форуми съществуват определени наказания - за първо провинение предупреждение, после седмичен БАН, после месечен и т.н. Мисля, че е време да се помисли по-сериозно върху прилагането на тези мерки! Дори бих станал пак модератор за кратко, ама знаете, че съм от лошите! sunglasses2
Аз казах - ХАУ!
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  КИРО Пон 22 Авг 2016 - 15:44

[quote="shibailo"]
КИРО написа:
shibailo написа: ...... Наистина ако се барне малко задкормилното устройство нещата ще се получат.
Би ли ми казал,какви проверки правиш,преди да бутнеш лодката на вода?
Винаги сме били наясно с кусурите на лодките ни и винаги сме се стремели за отстраняването им, винаги оглеждаме по няколко пъти всичко, никога не сме карали на пълна мощност (това за голямата)... Мисълта ми беше , че за три месеца, дори и да не си забелязал счупената част (приемам, че за това е завила така рязко , а е въпрос на време да разберем), то поне трябва да си усетил по време на предишните влизания , че бие надясно , на ляво или накъдето и да е. Също така мисля, че неволите на академика не са просто каръщина , а поредица от необмислени деъствия, еуфория и какво ли още не. При все , че разполага с толкова много информация и знания се получават странни неща. Не крия своята неприязън към него но гледам да съм обективен. [/quote]
Това не са думи които трябва да се пишат на всеослушание.
Както и тези,написани малко преди това.

paynera написа:Само едно ще ви кажа - когато Академика стана капитан и започна да ходи за акули - се ловеше риба , сега когато Академика претърпя корабокрушение СЕ ЛОВИ МНОГО РИБА.Изводите си ги направете сами.Случея ми наподобава - 18 годишен , току що взел книжка , взел колата на баща си и ............??/???
Да не се връщам по-назад,и за да видите защо форума вече не е същия.
Ами заради такива самоуверени елементи,без капка домашно възпитание.
Забравихте как питахте Петьо за различните начини на монтажа с воблера,
скорост на влачене и т.н.,пък година след това станахте страшни експерти бре.
Налага се да излизам навън,после може да продължа,ама малко ще се поровя из форума
преди това.
КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  paynera Пон 22 Авг 2016 - 16:06

Ся що продължаваш да се ядеш ???? Аз спирам - завинаги.Изтрии ми профила , за да не ВИ показвам отново колко дупки има в системата!!!!!
paynera
paynera
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.09.2011
Брой мнения : 2378 Рожд.дaта : 03.02.1973
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  Мънцата Пон 22 Авг 2016 - 16:32

paynera написа:Аз спирам - завинаги.Изтрии ми профила , за да не ВИ показвам отново колко дупки има в системата!!!!!
Никога не казвай никога sunglasses2 И вместо толко писаници, вземи покажи дупките, така ще помогнеш много повече sunglasses2
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  ПЛУВЧО Пон 22 Авг 2016 - 17:18

magnifier shock11 5ff67901e688fa2ed7af
Няма човек от форума с когото да съм се карал,а и не бива,но вече ми идва да вЪ изплющЪ! d776892fea672e9d795a
Ловете риби ве...Кой,колкото може и когато може.Винаги ще има някой,който е хванал по-гляма риба от вас,а и по-голямо количество улов.Или да знае нещо повече от вас.И кво?Да не свършва света.Утре на теб(на мен) ще се усмихне щастието и ще го сподели(м)те тук и всички ще се радват заедно с вас.Е...Ще има и завист,но тя ще е по-скоро благородна.Нали това е идеята на форума-споделянето на преживелиците(риболовни и други) с ПРИЯТЕЛИ,споделянето на УМЕНИЯ,методи и начини на риболов....
А за мерене на килограми...Има си състезания,първенства....Там който иска може да премери сили с други състезатели.
Я какъв емотикон си имаме тука! e59a28444167c7dc1cc0 и grouphugg
Вземете си ръцете в краката,че...ши ВЪ почерпа!
ПЛУВЧО
ПЛУВЧО
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.12.2009
Брой мнения : 7388 Рожд.дaта : 01.12.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  rikitikitavi Пон 22 Авг 2016 - 18:30

Две стинки от мен
Хората се променят. Имат моменти когато искат да споделят имат моменти когато нямат жела ие. В един етап от живота форума запълва нещо в тях. В друг етап се е намерило друго важно нещо. Затова и в годините много хора се включиха активноо и после потънаха.
Искам от ме да запомните. Всекк пише основно за...себе си. Да може да се върне след време и да види какво е мислил и чувствал тогава.
Не забелязвате ли как в подводния пишем няколко човека само...ама не ни пука. Щот кат ми затрябва някаква стара инфо си я намираме дет сме я сложили.

Как да се пооправи проблема :начина не е приятен и се казва цензура. Трие се цял пост при всяко наличие на провокация или обида. Точка. Без обяс ения или извинения. Всеки допуска грешки и кофти настеоения. Не може да не се помогне на такъв човек.
Имайте в предви,, че аз съм горд с всички вас и се радвам на всяка споделена инфо, майтап или бъзик.
rikitikitavi
rikitikitavi
...........................
  ...........................

Регистриран на : 25.02.2010
Брой мнения : 2279 Рожд.дaта : 12.05.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  ДЯДО ИВАН Пон 22 Авг 2016 - 19:41

цецо пожарната написа:Я престанете да се карате.а елате в събота на по чашка и ако не се 45479 ще има f38b1c44c48ae2114a27 d776892fea672e9d795a 60678
Е това е истината !!! Евала ,Цецо  556b43b07afed4656d79
ДЯДО ИВАН
ДЯДО ИВАН
...........................
  ...........................

Регистриран на : 02.02.2011
Брой мнения : 2923 Рожд.дaта : 14.10.1972
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  dobria1 Пон 22 Авг 2016 - 19:58



dobria1 написа:и аз се опитах да променя нещо,но уви
Митак, би ли ми припомнил какво и как се опита да промениш ти, че наистина нямам спомен? 12666


 
Исках да се споделя на момента,а не като се прибере,оправи рибата,изкъпе и си налее една ракия.
Не ми се рови да си търся постовете,но на тях се гледаше повече като заяждане,затова и спрях.
Както и не си довърших и преживяванията в Гандия,имах желание да напиша още много полезни нещазащото и по Гръцко може да се практикуват но се заядоха че не било врат ами шия,сиреч ..........както и да е няма да влизам в подробности!!!


Те това е според мен най-големия куцуз на форума и той е от много отдавна.Може да не съм от помнещите но много добре помня как го правихме точно това.
Сега го правим,с други хора по друг начин(и знаем сутринта в 6ч.къде има и къде няма риба) и затова влизам толкова рядко тук.
Много си прав и за наказанията и за многобройните членове,но за този проблем вина има друг.
dobria1
dobria1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 29.12.2009
Брой мнения : 2582 Рожд.дaта : 11.11.1973
Години : 50

http://dobria1.snimka.bg/?profile,albums

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  Мънцата Пон 22 Авг 2016 - 20:32

dobria1 написа:Исках да се споделя на момента,а не като се прибере,оправи рибата,изкъпе и си налее една ракия.
Няма как да стане, форумните платформи не го позволяват, това не е Фейсбук все пак sunglasses2 Но сме го прилагали много пъти на практика  - примерно Киро ми звъни от морето, че дърпат здраво, аз съм на компа в офиса, пиша и готово. Но това сме го правили определени хора, останалите предпочитат да се похвалят вечерта, да се знае, че са по-напред от останалите ...
Истината е, че хем ви боли, хем ви сърби, но за това не е виновен форума sunglasses2 Всички знаем за "тайните групи" във вайбър и фейсбук, нали? Няма лошо, правете си групите, ама не се оправдавайте с форума :здравей:


Последната промяна е направена от Мънцата на Пон 22 Авг 2016 - 20:36; мнението е било променяно общо 1 път
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  Румен Ганев Пон 22 Авг 2016 - 20:33

dobria1 написа:


 
Исках да се споделя на момента,а не като се прибере,оправи рибата,изкъпе и си налее една ракия.
Да де да си в морето когато си набарал рибата и 8ac9254b304298904130 .Трудно в тоя момент но не невъзможно.А после след салатата ми е трудно писането.Иво Док ме критикува миналата есен  ..... ама.... след 10-15 г. Шъ гу видим.
Румен Ганев
Румен Ганев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.02.2012
Брой мнения : 642 Рожд.дaта : 18.04.1964
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  Мънцата Пон 22 Авг 2016 - 20:40

Румен Ганев написа:Да де да си в морето когато си набарал рибата и 8ac9254b304298904130 .Трудно в тоя момент но не невъзможно.
Напълно възможно и изобщо не е трудно. Реално като върви рибата, по телефона така или иначе взаимно се осведомяваме редовно. Ами колко снимки си правим и колко време ни отнема? Иска се само малко желание sunglasses2 Другото са оправдания ...
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  КИРО Пон 22 Авг 2016 - 21:41

Доброто Митак,и тази година доста хора дадоха инфо директно от морето,
и веднага ( поне до десет минути след това) съм го отразил във форума.
Къде е твойто такова инфо в годините?
На Савито ?,на Пайнера?,на Аско ?
и на много още други.
Нали това искахте,ама май без да участвате ?
Да- на другия ден гледаме какво сте направили,
ама не беше това целта ни в началото.
Радиостанции накупихме - ташак работа,никой не е на линия,
освен Слипито,като си е у дома,ама поне го играе координатор тогава,
което не е малко.
После Кирито виновен,че форума не върви.

Но най важното,имайте уважението на всеки един потребител на форума.
В една или друга степен,той е ЧОВЕК,който си живее със своите домашни проблеми,
и не винаги е длъжен да търпи обиди които не е заслужил.
И всеки прави грешки,няма смисъл да му се скача с карате на врата.
Шибайло,много млад капитан си,
какво ли ще се случи ако утре ти се наложи да търсиш помощ?
С такова поведение,надали някой ще си пусне лодката на вода. sunglasses2
КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  dobria1 Вто 23 Авг 2016 - 7:30

КИРО написа:Доброто Митак,и тази година доста хора дадоха инфо директно от морето,
и веднага ( поне до десет минути след това) съм го отразил във форума.
Къде е твойто такова инфо в годините?
На Савито ?,на Пайнера?,на Аско ?

Ами питай Мънцата,Миро,Асен,Цецо-пожара,Васил,Китаеца и поне още 7-10 човека някой от тях не от тук  :молитва:
като имаше циганки по колко пъти 
Асен го пратих на 9 МИЛИ навътре,но не се сърди че съм го подвел.

Едно е да имаш уважение към по възрастен,друго е да се съгласяваш с мнението му защото е по възрастен и от това са се породили много скандали (в спора обаче се стига и до обиди за който вече е грозно)
dobria1
dobria1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 29.12.2009
Брой мнения : 2582 Рожд.дaта : 11.11.1973
Години : 50

http://dobria1.snimka.bg/?profile,albums

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  belly Вто 23 Авг 2016 - 8:49

Четох , четох писах , трих, мъчих се съвет да дам ..... Никой не иска да си оставя магарето в калта и винаги ще се намери причина да подкрепиш или да не подкрепиш колега от форума , на когото симпатизираш или пък не. Всичко е въпрос на време и гледна точка. Вашата. И тъй като позицията ви е публична (поне за форума) вашите мнения са разделени както би се разделил един басейн на зона за пикаещи и не пикаещи...т.е. никак. Всички сте в басейна. и ако спасителя реши да извади някой от водата (разбирай модератор) не е защото е пикал вътре, а защото е шумен , агресивен, уморен,пийнал, щипнал мома...(заместете по избор гореупоменатото с поведение тук)... лошото е ,че всички сме в тая вода.И трудно се доказва кой се е изпикал пръв, но това няма значение всъщност. Плацикаме се и си глътваме отвреме на време, така стоят нещата. Може да се състезавате кой как плува,колко държи под вода, на кой му е по голям банския,спасителя има за задача да се спазва добрия тон и правилата.НЕ се скача в Басейна, нали така? Иначе мокриш и хората дето са си проснали хавлиите отстрани,викате им кибици, но и те са платили вход и имат място тук.
Лошото идва когато някой се насере във водата. Всички го виждат, някой се чувстват оцапани, обидени....А човека може да го е направил неволно,да е бил болен, или да е искал да пръдне.Дали ще се сменя цялата вода , е работа на управата.дали пак ще ходите в същия басейн- това си е ваша работа. Но ще остане спомена ,че някой някога се е насрал в банските, и само времето ще накара това да избледнеее.И вашата гледна точка- дали спомена е неприятен, познат ли се е насрал , вие ли...
Всяка прилика между басейн и форум е нарочна,както и поведение съотносимо като действие зад клавиатурата.
За хората необичащи басейни , има джакузита, вани , и кофи.Вие избирате с кого да се къпете,никой не ви е карал насила.
Поздрави на компаниоята,на ВСИЧКИ. радвам се че сме в един басейн.
belly
belly
...........................
  ...........................

Регистриран на : 21.10.2009
Брой мнения : 228 Рожд.дaта : 06.02.1976
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  roko koko Вто 23 Авг 2016 - 9:13

Две червени Опел Вектри родени 96 г.(ама натокани),от време на време се карали коя повече прилича на Ферари.........

пп После се карали и за други неща,въпреки ,че били приятели или(ки).
roko koko
roko koko
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.09.2010
Брой мнения : 4391 Рожд.дaта : 23.04.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  strijok Вто 23 Авг 2016 - 9:14

По добре казано няма и на къде - евала belly
Винаги съм казвал - има правила и всеки не спазил ги трябва да си носи последствията.
То е като в живота - сгрешиш, носиш си кръста - вземеш ли си поука повече не грешиш.
Никой не се е родил научен, за да знае всичко, хората са казали - човек се учи докато е жив.
strijok
strijok
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 20.05.2009
Брой мнения : 5466 Рожд.дaта : 24.03.1972
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  roko koko Вто 23 Авг 2016 - 9:30

И аз съм съгласен с написаното от колегата,много правилно написано .Нещо такова ми се въртеше из главата, ама ако бях се пробвал да го опиша,щях да се огелпя в нишките на собствената си мисъл 5b7575c56074a08d264c .
roko koko
roko koko
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.09.2010
Брой мнения : 4391 Рожд.дaта : 23.04.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  shibailo Вто 23 Авг 2016 - 10:23

Понеже доста ме цитирахте ще напиша позицията си.
Когато става дума за безопасност мисля, че няма защо да се обиждат хората.
Супер много се кефя, че се запознах с повечето от вас.
Още не мога да се нарека капитан но ви гарантирам, че няма да оставя и не съм оставял никой в беда в морето. А кой би ми погнал на мен...? Вярвам, че ще се намери. Да не дава Господ да се стига там.
Вече не ми пука дали някой споделя във форума имформация за рибата. Аз също намерих своята причина да не го правя за сега.
Това е което исках да знаете и повече няма да обсъждам по темата.
shibailo
shibailo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 04.09.2013
Брой мнения : 533 Рожд.дaта : 05.04.1980
Години : 44

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  anastas_peykov Вто 23 Авг 2016 - 11:57

Какво да споделям информация във форума. От есента на миналата година преди 15 дена сефте вкарах лодката на вода. Работа, ангажименти,мързел....зяпам само фейса и форума , кой кво фанал и туй е :)


Последната промяна е направена от anastas_peykov на Вто 23 Авг 2016 - 13:17; мнението е било променяно общо 1 път
anastas_peykov
anastas_peykov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 29.07.2009
Брой мнения : 287 Рожд.дaта : 10.05.1974
Години : 50

http://www.seaadventurebg.com

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  gogata1 Вто 23 Авг 2016 - 12:17

belly го каза много точно 135d02aa35ad75a2cb71 . Време е да се оправят нещата момчета , кой каквото му тежи още да го казва че работа ни чака от тук нататък !!!! Сезон почва и се надявам да е добър за всички :молитва:
Надявам до следващата среща всичко да е наред и пак да осъмнем sunglasses2
gogata1
gogata1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 13.11.2012
Брой мнения : 2030 Рожд.дaта : 21.10.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Полемика за споделянето във Форума - Page 2 Empty Re: Полемика за споделянето във Форума

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите