GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какъв е смисълът ...

+29
chapara
Георги Вутов
Rimohit
roko koko
paynera
divein
cochi75
Венци
Ресьора
Pavkata 1977
topgun
ПЛУВЧО
strijok
cerberus
gogo26
Любак
vvt1970
tano
Жоро_Приселци
ivu
Петър Василев
maestroto
eminem94
КИРО
savi aleksiev
Albena
Saxon
Моряка
Мънцата
33 posters

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  ПЛУВЧО Пет 10 Сеп 2010 - 15:30

Мънцата написа:
КИРО написа:Аве ти на тая тема няма ли да и слагаш катинара вече ?
Онея отатък ни вопъл ни стон - ни тука до бой май ще стигнем. :525707397c05bb смях
Аааа, аз броя пилци, брояяяя counting2
Кукуригу 439871 spying
ПЛУВЧО
ПЛУВЧО
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.12.2009
Брой мнения : 7388 Рожд.дaта : 01.12.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  cerberus Пет 10 Сеп 2010 - 15:32

Киро, винаги съм смятал, че да ядеш постно е много, ма много голямо извращение. Иначе за увата си прав, вкусна е, у нас си поръсваме яденето отгоре, с една две стиски. ;)
Ей трябва да дремна малко, че от 6 до 9 съм на работа, после до сутринта иманяр...
cerberus
cerberus
...........................
  ...........................

Регистриран на : 17.06.2009
Брой мнения : 498 Рожд.дaта : 16.07.1909
Години : 114

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  Венци Пет 10 Сеп 2010 - 23:04

Само един-единствен път съм влизал с лодка в морето-голям кеф беше :dancingHappy_i.Редовно чета за излетите с лодка,ако спрете да пишете ко ша прая незнам:5f3aea9b1ac151.Лично аз ако влизах в морето бих писал каде и какво се взема,все пак никой не може да хване рибата на другия нали?
Венци
Венци
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.06.2009
Брой мнения : 1393 Рожд.дaта : 06.07.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  КИРО Пет 10 Сеп 2010 - 23:31

Споко Венци - тука ще се пише на макс.
КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  Мънцата Пет 10 Сеп 2010 - 23:35

КИРО написа:Споко Венци - тука ще се пише на макс.
:d5116e0ebf2fc8 sunglasses2
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  Венци Пет 10 Сеп 2010 - 23:40

КИРО написа:Споко Венци - тука ще се пише на макс.
worshippy worshippy worshippy.
Венци
Венци
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.06.2009
Брой мнения : 1393 Рожд.дaта : 06.07.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  ???? Пет 10 Сеп 2010 - 23:53

Ако става въпрос за риболов от лодка в морето, наистина е мноо, ма мнооо.. тъпо да не се дава незабавна и светкавична информация с необходимите подробности; никой няма да хване рибата на другия...или обратното.... смях
Не така стои обаче въпроса за риболова от брега или пък този във вътрешните водоеми, а да не говорим и за атракртивните реки като Струма, Искър, Тунджа...или която и да е друга река; информацията трябва да се дава и пренасочва много селективно и след преценка на редица обстоятелства и дадености. Пъстървовите реки въобще не ги коментирам- такива реки НЯМА(няма и да има, а и така трябва да бъде поне за сега)!!!
Това разбира се обаче не оправдава пръкването и толерирането на т.н. "групи" и унизителното положение на останалите съфорумници в този аспект!!! Има си скайпове, телефони с мобилни оператори и варианти на групи по избор, със или без разговори в ефир или чат, с камерка или без камерка на компа и още какво ли не за светкавична фонетична и визуална комуникация. Там и в тези варианти, според мен трябва да става групирането а не да се минира един форум с традиции и потребители които чак не искат да повярват че това се случва ТАМ :d776892fea672e 60678
Ако ще и през 5 минути да ме банват(хубавато е че може само по веднъж и няма как да се застъпват бановете), аз няма да си плюя на физиономията по този принципен и изключително съществен въпрос :f38b1c44c48ae2 484712
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  savi aleksiev Съб 11 Сеп 2010 - 9:10

cerberus написа:
КИРО написа:101-годишния,не унивай бре младеж,от миналата година морето се оправя с космическа скорост....
sunglasses2
Киро, слушай дедо ти, какво ти говори!
Не знам какво е ува, но предполагам, че е нещо дребно. Като сафрида изяде увата, ще стане два пъти по-голям и два пъти повече. Като чернокопа изяде сафрида, ще стане лефер, после гофус и ще се навъди достатъчно, тогава няма да хващате по една кофа, защото една риба ще ви е достатъчна. Ше се навъдят и риби, за които сте чували, но сте виждали само от стари снимки.
А от тия кофи с дребосъци, файдата е само некоя друга консерва и кефа никакъв
...тон и половина плюс тон и половина, са три, а десет по три, са трийсе...!

Сега май ти не си наясно че това Черно море го търмъчат и руснаци,румънци и турци. За последните са по нагли и от наглите идват пред Дуранкулак да хвърлят мрежи. имаш ли си на идея за каква сеч става дума на Босфора ам ади да не си дигаме нерва :9bbce68c65a7e8
savi aleksiev
savi aleksiev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 30.10.2009
Брой мнения : 3331 Рожд.дaта : 05.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  cerberus Съб 11 Сеп 2010 - 11:28

Приятели, не ме разбирайте погрешно, нямам нищо против никой вас, когато говоря за внимание с информацията, нямам в предвид този форум. Този форум е ограничен, защото се извършва някакъв подбор, т.е ние сме една избрана група, на която да си член, трябва да го залужиш. Имам в предвид, да няма свободно достъпна информация, за всеки случаен...
Сави, не си прав, много е важно съзнанието, когато вършиме нещо нередно, в никакъв случай не ни оправдава, че друг върши същото. По същата логика, този другия ще е оправдае с нас. Получава се затворен кръг, в нашия случай това води до сигурно унищожение. Все пак ние правиме всичко, за удоволствие и сме хора, които би трябвало да разбират напълно последствията от действията си.
Мисля че " ще хвана АЗ тази риба или ще убия АЗ това животно, защото така или иначе друг ще я хване или убие и ще отиде зян" е много погрешна тактика.
За морето! Едва ли има разлика, между реката язовира или морето. Морето може да е голямо, но не е бездънно, нито безкрайно. Да ви дам един пример, за това че всичко има значение. Преди 2-3 години като бях в Патра, като се появи сарделата до брега, се намериха някакви тарикати, които я изловиха с мрежи на плиткото, малко по малко, всяка нощ, за около 20-30 дена нямаше вече сардела, съответно не дойде и голямата хищна риба...
Поздрави
cerberus
cerberus
...........................
  ...........................

Регистриран на : 17.06.2009
Брой мнения : 498 Рожд.дaта : 16.07.1909
Години : 114

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  ???? Съб 11 Сеп 2010 - 13:48

Петър Василев написа:Аз като се регистрирам в някой форум се регистрирам с цел,,да науча нещо от което имам нужда,а за да науча питам,защото другите участници не знаят къде ме сърби,че да ме почешат.Като се науча пък ще благодаря на учителите ми .Така,че искаш ли да общуваш се налага да пишеш,а ако не пишеш това значи ,,,че не желаеш да общуваш с дадена група или форум.От тук нататък ние също не желаем да сте в нашият форум
....на 200 % съгласен с Петьо...относно излиянията срещу групите в Нарибата на Бачо...не те познавам пич и съм чувал доста противоречиви мнения за теб ...не ти харесват групите , добре , не влизай там :f38b1c44c48ae2 ...но спри с обидите ...обиждаш включително и мен и моите градски ...кво означава тва да си вземем чаталче с памук и т.н....ей за тва ти сложиха БАНА - щото обиждаш , не за друго - сам си си виновен ...и не обиждай хора които не познаваш ....щото :d776892fea672e 60678 606186

484712
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  Мънцата Нед 18 Сеп 2011 - 1:51

КИРО написа:Споко Венци - тука ще се пише на макс.
Добре че имаме архив - та ко викаш, Кире sunglasses2
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  Мънцата Чет 8 Ное 2012 - 12:55

Мънцата написа:
КИРО написа:Споко Венци - тука ще се пише на макс.
Добре че имаме архив - та ко викаш, Кире sunglasses2
One year later sunglasses2
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  strijok Пет 9 Ное 2012 - 14:02

savi aleksiev написа:Ма иначе колегите много ифо дават май много само четат
Ми то и аз мога 488232



шама



десетки колеги четат поста преди някои да пише
и има десетки лодки в морето в ден като днешния и никой ни чул ни видял
ма имам си телФон който му трябва инфо да се обажда

judge
Шморхи написа:Не всички пишат тук де Сави. Недей пак така...с рогите! Тук които си пишем и влизаме, си споделяме. :609c1f728720fb
КИРО написа:
savi aleksiev написа:Ма иначе колегите много ифо дават май много само четат
Ми то и аз мога 488232
Споко Сави - предприемаме мерки срещу тези действия.
Няма да са скоро,но няма да е така вечно. sunglasses2
И без това сме към ...тотина дет пишем.
Малко търпение за сега.
Мънцата написа:
КИРО написа:Споко Сави - предприемаме мерки срещу тези действия.
Няма да са скоро,но няма да е така вечно.
Много скоро ше са даже, язе сум човека sunglasses2 Щото в случая Сави е праФ, мноо хора взеха да се скатават, друг е въпроса ква им е далаверата 12666 Иначе на ден получавам по минимум 6-7 питанки по телефона ...
savi aleksiev написа:
Мънцата написа:
КИРО написа:Споко Сави - предприемаме мерки срещу тези действия.
Няма да са скоро,но няма да е така вечно.
Много скоро ше са даже, язе сум човека sunglasses2 Щото в случая Сави е праФ, мноо хора взеха да се скатават, друг е въпроса ква им е далаверата 12666 Иначе на ден получавам по минимум 6-7 питанки по телефона ...
М или става дума за мързел, или за "неграмотност" - не могат да пишат бре- щото иначе си е кеф да четеш . Там има риба я да върля едни мрежи там -опа и тука имало я едни мрежи и тук-а много важно кой колко пилкера и чепарета ша къса nono инфо за консуматори стига толкоз :f38b1c44c48ae2
Мънцата написа:Е, не мисля че хора с мрежи четат тук, още по-малко да черпят инфо no2 Но просто в последно време забелязвам леко намалена активност в споделянето, като изключим редовните дето се знаем sunglasses2 Донякъде разбирам хората, когато става дума за тролинг, щото и аз съм го ял този с минаването върху линията, късане на воблери и пр., но чепаренето няма нищо общо 509158
Кирил Калчев написа:
Мънцата написа:
Щото в случая Сави е праФ, мноо хора взеха да се скатават, друг е въпроса ква им е далаверата 12666
Еми лъснете ги на първа линия да ги видим , кой са тези хора, а имай ми доверие страшно много са дори и аз да съм в списъка няма да се обидя усетих сякаш някаква нотка може и да греша реших написах го вие сте червени и решавате Еваларка на Аско и Госта в форума worshippy worshippy worshippy когато и да влезна в морето, което стана екстра вече поради многото служебни ангажименти ме упътва в обстановката с :1db1cce6422ce9
[You must be registered and logged in to see this link.]
Това ми беше предпоследния риболов на Ахтопол и Царево а за последния в събота на Ветеран беше пълна излагация и за това не споделих нищо хората с по 10кила риба а ние много скромно sunglasses2
Кирил Калчев написа:
Мънцата написа:
Щото в случая Сави е праФ, мноо хора взеха да се скатават, друг е въпроса ква им е далаверата 12666
Еми лъснете ги на първа линия да ги видим , кой са тези хора, а имай ми доверие страшно много са дори и аз да съм в списъка няма да се обидя усетих сякаш някаква нотка може и да греша реших написах го вие сте червени и решавате Еваларка на Аско и Госта в форума worshippy worshippy worshippy когато и да влезна в морето, което стана екстра вече поради многото служебни ангажименти ме упътва в обстановката с :1db1cce6422ce9
[You must be registered and logged in to see this link.]
Това ми беше предпоследния риболов на Ахтопол и Царево а за последния в събота на Ветеран беше пълна излагация и за това не споделих нищо хората с по 10кила риба а ние много скромно sunglasses2
krasi81 написа:
Шморхи написа:Ама колега, моето мнение, е че не е нужно само да казваме когато хващаме риба, а и когато НЕ хващаме. Влязох, дръпнах 10 сафрида, тегава работа и...това е!
Ето, Иво Рибарина каза, че е хванал 5 чернокопа, една качулка с вода и настинка. Еми...колкото, толкова! Поне знаем къде да не търсим рибата.
Разбираш ме надявам се. :609c1f728720fb
Накратко, форума е за проверка на знанията, не само за снимки с кофи или големи цифри. Поне аз така го схващам де.
Тоше той Иво пише,ти пишеш,аз пиша,Ванката(vankica)Жоро (mixman)двамата Руменовци (rokokoko,Ганев),Илко(marinco),Tишо (Rimohit),Bobiclima, Carpflint последните двама малко се поизгубиха последно време но все пак споделят всичко друго е талаш говоря за лодкарите като разбира се изключвам колегите бреговаци да неги изброявам и тях общо взето се знаем от хората от срещите






marinco написа:Приятел ми се оплака, че вчера въртял по канала/фарватера/ пред Бургас за чернокоп, но е било слабо. Както той се изрази само хаймани.
Не знам какво ще правим тези дни и къде ще го търсим.
Илко рибата може и да се е изтеглила по на юг
Мънцата написа:.....Кире, не знам какви нотки усещаш брат, грешиш, но аз усещам някакви подобни в твоя пост, дали греша? 12666 Първо - казваш "лъснете ги", като сам казваш, че са страшно много и ги знаеш ... Ам що не ги лъснеш ти тогава? sunglasses2 Второ - каква връзка има цвета /червени, зелени, пембени/??? С нещо сме различни ли? Не знам за другите, но мен лично ме обиждат подобни определения, казвам ти го честно! Кажи ми, като съм червен, да усещаш някаква разлика в отношението ми към теб? Някой друг да усеща нещо подобно? Да съм спрял да споделям, или нещо такова??? Какво значи "вие сте червени, вие решавате"? Трето - казваш еваларка на Асен и "Госта"? Абсолютно съм съгласен! НО! Някога аз, Киро, Сави и който и да е друг, да ти е отказал инфо? И дали само на мен ми се струва, че наричайки постоянно Тошето "Госта", се бъзикаш, незнайно с кого обаче ... Тошето така или иначе си остава един от нас, независимо че вече не пише тук, както много добре знаеш - по изрично негово желание!!! sunglasses2


А дали пък тази тема вече не добива актуалност и тук? 12666 [You must be registered and logged in to see this link.]
strijok
strijok
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 20.05.2009
Брой мнения : 5466 Рожд.дaта : 24.03.1972
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  cochi75 Пон 12 Ное 2012 - 9:04

Който е ходил в казарма трябва да знае, че не може да се угоди на всички. 1000 човека-1000 съдби и проблеми и желания и т.н. Аз съм доволен че не пишат много хора, защото представете си да напишат 100 човека тука- ами няма да имам време да прочета всички мнения. Предпочитам по малко, но качествени мнения.
Всеки човек решава за себе си. Форумите дават голяма свобода и естествено хората се възползват от нея, защото са хора. Нищо човешко не ни е чуждо. Но малко повече самодисциплина трябва и възпитание.
В тези години хората доста се изкривиха и това е нормално като следствие. А какво поколение идва...жална им майка. Някой път умишлено не съм писал след някой излет, защото преди мен 5 мнения "много риба", "накъсахме я" и аз да повтарям същото няма смисъл.
cochi75
cochi75
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.09.2009
Брой мнения : 186 Рожд.дaта : 05.11.1975
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  Мънцата Пон 12 Ное 2012 - 16:50

cochi75 написа: Аз съм доволен че не пишат много хора, защото представете си да напишат 100 човека тука- ами няма да имам време да прочета всички мнения. Предпочитам по малко, но качествени мнения.
Ами много просто - прочиташ пет мнения и спираш да четеш, не си длъжен да четеш всичките сто sunglasses2 Ами я си представи, че тези малко хора и те спрат да пишат, какво следва? 12666
cochi75 написа:Всеки човек решава за себе си. Форумите дават голяма свобода и естествено хората се възползват от нея, защото са хора. Нищо човешко не ни е чуждо. Но малко повече самодисциплина трябва и възпитание.
Не съм много съгласен no2 Човек решава за себе си дали днес да облече черна или розова тениска, дали да яде пилешко или свинско, дали да си легне в 20.00ч или в 23.30ч. Хората са различни, но форумът е място, където се събират хора със сходни интереси, затова има толкова много и на различна тематика форуми. Но форумите са за споделяне, а това е двустранен процес! Ако ти заговориш някой на улицата и той не ти обърне внимание, какво правиш - продължаваш да му говориш, или и ти спираш да му говориш? Тук според мен е същото sunglasses2 Изразяването на гражданска позиция е друго нещо! Защото за нас се е превърнало в национален спорт да обвиняваме другите за всичко. Ако на някой му напишат акт за наднормен улов, веднага почва да реве по форумите колко неправилно е това, как Държавата се ебава с него и пр. Същото е и когато си пусне лодката на Бяла и го одрусат с 10лв, незнайно защо question Но когато някой предприеме конкретни действия за решаването на тези проблеми, настъпва .... тишина ...
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  cochi75 Пон 12 Ное 2012 - 18:06

Мънцата написа:
cochi75 написа: Аз съм доволен че не пишат много хора, защото представете си да напишат 100 човека тука- ами няма да имам време да прочета всички мнения. Предпочитам по малко, но качествени мнения.
Ами много просто - прочиташ пет мнения и спираш да четеш, не си длъжен да четеш всичките сто sunglasses2 Ами я си представи, че тези малко хора и те спрат да пишат, какво следва? 12666
cochi75 написа:Всеки човек решава за себе си. Форумите дават голяма свобода и естествено хората се възползват от нея, защото са хора. Нищо човешко не ни е чуждо. Но малко повече самодисциплина трябва и възпитание.
Не съм много съгласен no2 Човек решава за себе си дали днес да облече черна или розова тениска, дали да яде пилешко или свинско, дали да си легне в 20.00ч или в 23.30ч. Хората са различни, но форумът е място, където се събират хора със сходни интереси, затова има толкова много и на различна тематика форуми. Но форумите са за споделяне, а това е двустранен процес! Ако ти заговориш някой на улицата и той не ти обърне внимание, какво правиш - продължаваш да му говориш, или и ти спираш да му говориш? Тук според мен е същото sunglasses2 Изразяването на гражданска позиция е друго нещо! Защото за нас се е превърнало в национален спорт да обвиняваме другите за всичко. Ако на някой му напишат акт за наднормен улов, веднага почва да реве по форумите колко неправилно е това, как Държавата се ебава с него и пр. Същото е и когато си пусне лодката на Бяла и го одрусат с 10лв, незнайно защо question Но когато някой предприеме конкретни действия за решаването на тези проблеми, настъпва .... тишина ...

Виждаш ли...ние сме двама и пак имаме различни мнения по въпроса. Затова казах 100 човека-100 мнения.
И няма съгласие . А иначе мързела си е мързел и затова едно нещо ако може да не се направи - не се прави. Например да напишеш мнение или да публикуваш снимки- това изискава някакво усилие....човек върви винаги по лесния път...повечето хора.
cochi75
cochi75
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.09.2009
Брой мнения : 186 Рожд.дaта : 05.11.1975
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  Мънцата Пон 12 Ное 2012 - 18:56

cochi75 написа:....човек върви винаги по лесния път...повечето хора.
Тук си адски прав!
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  divein Пон 12 Ное 2012 - 20:41

Естествено, че трябва да се пише, нали затова е форума. Ако не беше такъв, тогава Киро или някой друг, като него, щеше да си има инфомационен блог, в който щеше само той да публикува информацията, която събира от познати, без да може друг да пише. Слага една абонаментна такса, и който му трябва инфо си плаща за него. За щастие форумите са фрии. Пишете бре хора, и колкото повече толкова по-добре, дори и инфото да се препокрива. Ако напишат например двама души, че са хванали, еди къде си единия 7 кг, а другия 1 кг се чудиш на кого да вярваш, но ако още 5 души напишат, че и те са хванали по 5-6 кила, добиваш вече съвсем ясна представа.
Съфорумци, 80% от риболова е информация къде и как. В петък като прочета какво са хванали през седмицата и решавам накъде да хващам уикенда. Това инфо е в пъти по-ценно за хора, като мен /а сигурен съм и повечето тук/ дето влизат максимум 1 път седмично в събота или неделя. Ако имам възможност да влизам по 4-5 пъти седмично, нямаше да имам нужда от форума, просто сам щях да си събирам инфото. Но като в единствената неделя се върнеш от Галата с 5 риби и разбереш, че на Бяла са се кефили цял ден, и това инфо става безцено, ако си го знаел по-рано. Много важно е и да знаеш как са я ловили, а не да влезеш за сафрид и да не носиш воблери, а до теб да вадят паламуди един след друг на воблер.
Пишете хора, и негативната информация е също толкова ценна, колкото и положителната. Не се срамувайте от капото, аз редовно се окапотвам и нищо не ми е станало досега.
Най-ценното нещо на света, което може да се купи с пари е ИНФОРМАЦИЯТА.
divein
divein
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.02.2012
Брой мнения : 776 Рожд.дaта : 10.08.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  Шморхи Пон 12 Ное 2012 - 20:48

Ако не ги мързеше толкова и не бяха такива егоисти(стоя зад думите си), нямаше да се налага да го пишеш горното, колкото и да е вярно!
Шморхи
Шморхи
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.11.2010
Брой мнения : 2885 Рожд.дaта : 11.10.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  strijok Пон 12 Ное 2012 - 21:18

divein написа:....Най-ценното нещо на света, което може да се купи с пари е ИНФОРМАЦИЯТА.
Прав си, но тук всичко е БЕЗПЛАТНО sunglasses2 но май на някои не им се нрави no2
strijok
strijok
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 20.05.2009
Брой мнения : 5466 Рожд.дaта : 24.03.1972
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  КИРО Пон 12 Ное 2012 - 21:27

И без това отскоро ми се върти една оферта - който не е от форума,а иска инфо,
минава на варианта на Дивейн - или,
пуска един СМС за кинта и кусур,и форума му е отворен за час. 12666
КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  Мънцата Пон 12 Ное 2012 - 21:29

КИРО написа:И без това отскоро ми се върти една оферта - който не е от форума,а иска инфо,
минава на варианта на Дивейн - или,
пуска един СМС за кинта и кусур,и форума му е отворен за час. 12666
Синя зона :6e6ebecd09233a Колко ще получава всеки от нас за всяко пуснато инфо dollars
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  КИРО Пон 12 Ное 2012 - 21:32

Това са вече подточки - скоро няма да се коментират. :6249c95f600dc6
КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  Шморхи Пон 12 Ное 2012 - 21:35

Смятай тогава кви мазни лъжи ще пускам...
Туни и доради до Болшевик, а баракудите са на фарватера! :525707397c05bb
Шморхи
Шморхи
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.11.2010
Брой мнения : 2885 Рожд.дaта : 11.10.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  roko koko Пон 12 Ное 2012 - 21:35

12666 Мисля си ,че само псувни и подигравки ще се отнесе с това.Или доста внимателно и тънко трябва да се подходи ....нещо като извънфорумна отделна тема ...или нещо такова не мога точно да го определя ...ама нещо от рода на екстра към форума но не в самия гофишинг.....а бе е...ш ли му и идеята ,не е лоша ....ама е много тънък леда и момента :609c1f728720fb
roko koko
roko koko
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.09.2010
Брой мнения : 4391 Рожд.дaта : 23.04.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Какъв е смисълът ... - Page 3 Empty Re: Какъв е смисълът ...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите